Hráč David Pavel

David Pavel

User Pic
Jméno: David Pavel
Oddíl: ŠK GARDE Lipovec
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2292
Elo mezinárodní: 2311
ID: 16
FIDE ID: 300152
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 3 Č ŠK Garde Lipovec B 2314 2306 Mayer Josef ŠK Podlužan Prušánky B 2012 2032 1
2017/2018 1 Č ŠK Garde Lipovec B 2326 2314 Provazník Michal ŠK Hodonín 2191 2185 ½
2017/2018 11 Č ŠK GARDE Lipovec 2314 2306 Hošek Martin Jezdci Jundrov 2145 2118 ½
2017/2018 9 Č ŠK GARDE Lipovec 2317 2306 Danada Tomáš SK Podlužan Prušánky 2278 0 ½
2017/2018 8 B ŠK GARDE Lipovec 2317 2306 Markovič Ivan ŠK Agrotec Hustopeče 2117 2126 ½
2017/2018 7 B ŠK GARDE Lipovec 2321 2306 Číp Dalibor VSK Universita Brno 2119 2117 ½
2017/2018 6 Č ŠK GARDE Lipovec 2321 2306 Karlík Vladimír TJ SLAVIA Kroměříž B 2225 2205 ½
2017/2018 5 B ŠK GARDE Lipovec 2314 2306 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno B 2327 2301 ½
2017/2018 4 Č ŠK GARDE Lipovec 2314 2306 Babula Milan TJ Vlčnov 2226 2214 ½
2017/2018 3 B ŠK GARDE Lipovec 2314 2306 Vrána František ŠK Staré Město B 2260 2237 ½
2017/2018 1 B ŠK GARDE Lipovec 2326 2314 Malčánek Jan ŠK Zlín 2107 2095 ½
2016/2017 11 Č �K GARDE Lipovec 2331 2327 Bažant Petr �K Star� M�sto B 2256 2248 ½
2016/2017 10 B �K GARDE Lipovec 2331 2327 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov 2081 2082 ½
2016/2017 9 Č �K GARDE Lipovec 2331 2327 Viták Pavel Zbrojovka Vset�n 2252 2231 1
2016/2017 8 B �K GARDE Lipovec 2331 2327 Pala Vladimír �achy Ho���lkov� 2242 2197 ½
2016/2017 7 Č �K GARDE Lipovec 2331 2327 Kejík František MKS Vy�kov 2101 2074 ½
2016/2017 5 B �K GARDE Lipovec 2331 2327 Ševčík Leoš Spartak Adamov 1931 1995 1
2016/2017 4 Č �K GARDE Lipovec 2331 2327 Mikeš Jan SK Podlu�an Pru��nky 2189 2235 ½
2016/2017 2 Č �K GARDE Lipovec 2331 2327 Cagašík Tomáš Slavia Krom��� B 2145 2168 ½
2016/2017 1 B �K GARDE Lipovec 2331 2327 Hladík Josef �K Duras BVK B 2118 2158 1
2015/2016 11 Č ŠK GARDE Lipovec 2331 2327 Závůrka Roman SK Prostějov 2164 2173 ½
2015/2016 10 B ŠK GARDE Lipovec 2331 2327 Uřičář Jakub TJ Podlužan Prušánky 2178 2195 1
2015/2016 9 Č ŠK GARDE Lipovec 2331 2327 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno B 2238 2175 ½
2015/2016 8 B ŠK GARDE Lipovec 2331 2327 Buchníček Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2312 2302 ½
2015/2016 7 B ŠK GARDE Lipovec 2331 2327 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK B 2224 2214 ½
2015/2016 6 Č ŠK GARDE Lipovec 2331 2327 Hába Zdeněk ŠK GORDIC 2227 2193 ½
2015/2016 5 B ŠK GARDE Lipovec 2331 2327 Číp Dalibor OREL Ořechov 2125 2110 ½
2015/2016 4 Č ŠK GARDE Lipovec 2331 2327 Sluka Radek A64 PROCLIENT Grygov B 2343 2319 0
2015/2016 3 B ŠK GARDE Lipovec 2331 2327 Košata Jan ŠK Kuřim 2159 2139 1
2015/2016 2 Č ŠK GARDE Lipovec 2331 2327 Kratochvíl Vít Silko Gambit Jihlava 2254 2181 ½
2014/2015 9 Č ŠK Duras BVK „A“ 2358 2354 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová „A“ 2297 2254 1
2014/2015 1 Č ŠK Duras BVK „A“ 2358 2354 Šimáček Pavel Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 0
2014/2015 11 B ŠK GARDE Lipovec 2358 2354 Buchníček Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2318 2294 ½
2014/2015 10 Č ŠK GARDE Lipovec 2358 2354 Dvořák Martin Sokol Postoupky 2225 2229 0
2014/2015 9 Č ŠK GARDE Lipovec 2358 2354 Burdalev Kirill ŠK Lokomotiva Brno B 2275 ½
2014/2015 8 B ŠK GARDE Lipovec 2358 2354 Mudrák Josef Slavia Kroměříž B 2337 2345 ½
2014/2015 7 Č ŠK GARDE Lipovec 2358 2354 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2317 2256 ½
2014/2015 6 B ŠK GARDE Lipovec 2358 2354 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2366 2364 0
2014/2015 5 Č ŠK GARDE Lipovec 2358 2354 Fiala Václav ŠK Vinohrady Brno 2181 2210 1
2014/2015 4 B ŠK GARDE Lipovec 2358 2354 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2248 2243 ½
2014/2015 2 B ŠK GARDE Lipovec 2358 2354 Kuchynka Lukáš ŠK Hustopeče 2292 2329 ½
2014/2015 1 Č ŠK GARDE Lipovec 2358 2354 Jacko Vladimír OREL Ořechov 2279 0
2013/2014 11 B ŠK GARDE Lipovec 2363 2363 Vymazal Bronislav ŠK Lokomotiva Brno B 2324 2306 ½
2013/2014 10 Č ŠK GARDE Lipovec 2363 2363 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2116 2124 ½
2013/2014 8 Č ŠK GARDE Lipovec 2363 2363 Plachetka Ján ŠK HPM TEC Hustopeče 2368 2350 ½
2013/2014 7 B ŠK GARDE Lipovec 2363 2363 Gabriel Adam TJ FS Napajedla 2165 2194 ½
2013/2014 6 Č ŠK GARDE Lipovec 2363 2363 Kalod Radek Moravská Slavia Brno 2486 2483 ½
2013/2014 5 B ŠK GARDE Lipovec 2363 2363 Kulovaná Eva ŠK Kuřim 2263 2274 1
2013/2014 4 Č ŠK GARDE Lipovec 2363 2363 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2274 2261 ½
2013/2014 3 Č ŠK GARDE Lipovec 2363 2363 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole B 2188 2235 ½
2013/2014 2 B ŠK GARDE Lipovec 2363 2363 Matoušek Petr Sportovní Klub Prostějov 2107 2091 1
2013/2014 1 Č ŠK GARDE Lipovec 2363 2363 Dvořák Martin Sokol Postoupky 2194 2197 ½
2012/2013 10 Č ŠK Garde Lipovec 2378 2389 Dvořák Libor TJ Znojmo 2088 2112 ½
2012/2013 9 B ŠK Garde Lipovec 2378 2389 Riška Lubomír ŠK Bystrc Oilers 2205 2210 ½
2012/2013 8 Č ŠK Garde Lipovec 2378 2389 Kejík František MKS Vyškov 2125 2042 ½
2012/2013 7 B ŠK Garde Lipovec 2378 2389 Provazník Michal ŠK Hodonín 2202 2188 ½
2012/2013 6 Č ŠK Garde Lipovec 2378 2389 Hladík Josef SK Tetčice 2150 2134 ½
2012/2013 5 B ŠK Garde Lipovec 2378 2389 Plát Vojtěch Orel Ořechov 2470 2454 0
2012/2013 4 Č ŠK Garde Lipovec 2378 2389 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2206 2212 ½
2012/2013 3 B ŠK Garde Lipovec 2378 2389 Staněk Stanislav ŠK Lokomotiva Brno D 2011 2034 1
2012/2013 2 Č ŠK Garde Lipovec 2378 2389 Šnorek Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2153 1
2012/2013 1 B ŠK Garde Lipovec 2378 2389 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno B 2094 2163 1
2011/2012 6 B ŠK Zlín 2386 2400 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2369 2371 0
2011/2012 5 Č ŠK Zlín 2386 2400 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2502 2479 ½
2011/2012 11 Č ŠK Garde Lipovec 2386 2400 Věchet Stanislav BK Moravská Slavia Brno 2180 2183 ½
2011/2012 10 B ŠK Garde Lipovec 2386 2400 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2206 2214 ½
2011/2012 8 Č ŠK Garde Lipovec 2386 2400 Škaroupka Jiří TJ Znojmo 2192 2159 ½
2011/2012 7 B ŠK Garde Lipovec 2386 2400 Hladík Josef ŠK Vinohrady Brno 2176 2142 1
2011/2012 6 Č ŠK Garde Lipovec 2386 2400 Číp Dalibor Orel Ořechov 2106 2118 1
2011/2012 5 B ŠK Garde Lipovec 2386 2400 Svobodová Michaela ŠK Lokomotiva Brno C 2100 2091 1
2011/2012 2 Č ŠK Garde Lipovec 2386 2400 Holemář David ŠK Bystrc Oilers 2306 2291 ½
2011/2012 1 B ŠK Garde Lipovec 2386 2400 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim 2252 2273 ½
2010/2011 10 Č ŠK Garde Lipovec 2392 Růžička František ŠK Lokomotiva Brno C 2188 ½
2010/2011 9 B ŠK Garde Lipovec 2392 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2210 1
2010/2011 7 B ŠK Garde Lipovec 2392 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2256 ½
2010/2011 6 Č ŠK Garde Lipovec 2392 Staněk Stanislav ŠK Lokomotiva Brno B 2043 ½
2008/2009 7 Č ŠK SK Zlín 2391 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2477 ½
2007/2008 11 B ŠK Zlín 2407 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2406 0
2007/2008 10 Č ŠK Zlín 2407 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2328 0
2007/2008 9 Č ŠK Zlín 2407 Mirumian Vigen RC Sport Pardubice 2516 0
2007/2008 8 B ŠK Zlín 2407 Svatoš Jan Sokol Plzeň I 2314 1
2007/2008 4 Č ŠK Zlín 2407 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2277 0
2007/2008 3 B ŠK Zlín 2407 Michenka Jozef Tatran Litovel 2382 1
2006/2007 6 Č ŠK SK Zlín 2398 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2343 0
2006/2007 4 B ŠK SK Zlín 2398 Novák Pavel Sokol Plzeň I. Ingem 2361 1
2006/2007 3 B ŠK SK Zlín 2398 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2476 ½
2005/2006 11 Č ŠK SK Zlín 2398 Jacková Jana TŽ Třinec 2389 1
2005/2006 10 Č ŠK SK Zlín 2398 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 2431 ½
2005/2006 9 B ŠK SK Zlín 2398 Kulhánek Tomáš TJ Zikuda Turnov 2392 1
2005/2006 8 B ŠK SK Zlín 2398 Kovalev Andrei Bauset Pardubice 2546 ½
2005/2006 7 B ŠK SK Zlín 2398 Vesselovsky Serguei A64 Hagemann Opava 2409 ½
2005/2006 3 Č ŠK SK Zlín 2398 Holemář David Lokomotiva Brno B 2287 1
2005/2006 2 B ŠK SK Zlín 2398 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2292 ½
2004/2005 10 Č Loko Brno 2421 Olšar Jaroslav Jakl Karviná A" 2269 ½
2004/2005 9 B Loko Brno 2421 Uhmann Jan TJ Uherský Ostroh 2233 ½
2004/2005 7 B Loko Brno 2421 Kocur Valter MSA Dolní Benešov 2121 ½
2004/2005 6 Č Loko Brno 2421 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2376 1
2004/2005 3 Č Loko Brno 2421 Talla Vladimír ŠK Frýdek-Místek 2385 ½
2004/2005 2 B Loko Brno 2421 Skácelík Petr Duras BVK Brno A" 2250 1
2004/2005 1 Č Loko Brno 2421 Baier Pavel Slavia Orlová A" 2245 1
2004/2005 11 B ŠK SK Trinom Zlín 2421 Kulhánek Tomáš TJ Zikuda Turnov 2370 ½
2004/2005 10 B ŠK SK Trinom Zlín 2421 Přibyl Josef Sokol Kolín-Abner 2400 ½
2004/2005 9 Č ŠK SK Trinom Zlín 2421 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2322 0
2004/2005 8 Č ŠK SK Trinom Zlín 2421 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2469 0
2004/2005 7 Č ŠK SK Trinom Zlín 2421 Langner Ladislav TŽ Třinec 2407 ½
2004/2005 6 Č ŠK SK Trinom Zlín 2421 Antoniewski Rafal Loko Brno-Slezan 2480 0
2004/2005 5 Č ŠK SK Trinom Zlín 2421 Sluka Radek SC A64 Grygov 2334 ½
2004/2005 4 B ŠK SK Trinom Zlín 2421 Mudrák Josef Slavoj Ostrava 2318 ½
2004/2005 3 B ŠK SK Trinom Zlín 2421 Berezjuk Sergej IPM Color Ostrava 2381 ½
2003/2004 11 Č ŠK SK Trinom Zlín 2423 Vacek Martin Slavia Hr.Králové 2267 ½
2003/2004 10 Č ŠK SK Trinom Zlín 2423 Pačovský Jiří Bauset Pardubice 2290 1
2003/2004 9 B ŠK SK Trinom Zlín 2423 Konopka Michal ŠK Mahrla Praha 2451 ½
2003/2004 8 B ŠK SK Trinom Zlín 2423 Možný Miloš Visus Vyšehrad 2364 ½
2003/2004 7 Č ŠK SK Trinom Zlín 2423 Karlík Vladimír TJ Jakl Karviná 2296 ½
2003/2004 6 Č ŠK SK Trinom Zlín 2423 Klíma Lukáš TŽ Třinec 2423 ½
2003/2004 5 B ŠK SK Trinom Zlín 2423 Sluka Radek SC A64 Grygov 2371 1
2003/2004 4 B ŠK SK Trinom Zlín 2423 Cvek Robert Hagemann Opava 2467 0
2003/2004 3 B ŠK SK Trinom Zlín 2423 Fiřt Stanislav IPM Color Ostrava 2363 ½
2003/2004 2 Č ŠK SK Trinom Zlín 2423 Tibenský Róbert Sokol Plzeň Ingem 2405 ½
2003/2004 1 Č ŠK SK Trinom Zlín 2423 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2400 1