Hráč Tejkal Jiří

Tejkal Jiří

User Pic
Jméno: Tejkal Jiří
Oddíl: Šachový klub Praha 4
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1874
Elo mezinárodní: 1874
ID: 1585
FIDE ID: 308765
Rok narození: 1940
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Šachový klub Praha 4 "A" 1874 1874 Boháč Jaroslav SK Rapid Praha A 1866 1805 ½
2018/2019 10 Šachový klub Praha 4 "A" 1874 1874 Žváček Antonín Kbel.šach. reprezentace B 1900 1962 0
2018/2019 8 Šachový klub Praha 4 "A" 1874 1874 Martinka Jakub ŠK Sokol Vyšehrad H 1850 1885 ½
2018/2019 7 Šachový klub Praha 4 "A" 1874 1874 Drahorádová Zuzana TJ Bohemians Praha G 1673 1713 1
2018/2019 6 Šachový klub Praha 4 "A" 1874 1874 Veselský Jan ŠK Smíchov B 1539 1614 ½
2018/2019 5 Šachový klub Praha 4 "A" 1874 1874 Penk František ŠK DP Praha D - EA Hotels 1970 1947 0
2018/2019 2 Šachový klub Praha 4 "A" 1874 1874 Rakouš Pavel DDM Praha 6 B 1970 1838 1
2018/2019 1 Šachový klub Praha 4 "A" 1874 1874 Čuchna Martin ŠK Loko Praha C 1909 1911 ½
2017/2018 11 Šachový klub Praha 4 A 1874 1874 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 2068 2088 0
2017/2018 8 Šachový klub Praha 4 A 1874 1874 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha E 2043 1993 0
2017/2018 7 Šachový klub Praha 4 A 1874 1874 Šašinka Jiří ŠK Bohnice B 1927 1829 1
2017/2018 6 Šachový klub Praha 4 A 1874 1874 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice D 1885 1895 0
2017/2018 5 Šachový klub Praha 4 A 1874 1874 Kostlivý Miroslav SK Lokomotiva Radlice A 1820 1798 0
2017/2018 4 Šachový klub Praha 4 A 1874 1874 Katzer Radovan Steinitz - Makabi 1818 1846 ½
2017/2018 3 Šachový klub Praha 4 A 1874 1874 Husa Daniel Unichess E 1832 1842 1
2017/2018 2 Šachový klub Praha 4 A 1874 1874 Vašíček Martin SK OAZA Praha D 1798 1813 1
2017/2018 1 Šachový klub Praha 4 A 1874 1874 Krejbich Miloslav LISA A 1903 1898 1
2015/2016 8 Šachový klub Praha 4 A 1913 Mukashev Assan ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2262 0
2015/2016 7 Šachový klub Praha 4 A 1913 Novák Josef Jan SK Lokomotiva Radlice B 1979 1943 ½
2015/2016 6 Šachový klub Praha 4 A 1913 Hackel Luděk ŠK DP Praha - EA Hotels I 1953 1
2015/2016 4 Šachový klub Praha 4 A 1913 Baďouček Otakar Sokol Nebušice 1701 1
2015/2016 2 Šachový klub Praha 4 A 1913 Gottlieb Miroslav TJ Praga Praha G 1679 ½
2015/2016 1 Šachový klub Praha 4 A 1913 Hrbek Tomáš ŠK Smíchov E 1569 1587 1
2014/2015 9 SK Lokomotiva Radlice B 1967 1907 Hykš Martin Unichess ČSOB F 1959 1929 ½
2014/2015 8 SK Lokomotiva Radlice B 1967 1907 Jarrah Kamal GROP C 2044 2054 ½
2014/2015 7 SK Lokomotiva Radlice B 1967 1907 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 1975 2014 ½
2014/2015 5 SK Lokomotiva Radlice B 1967 1907 Vavřík Jiří SK OAZA Praha D 2032 2016 ½
2014/2015 4 SK Lokomotiva Radlice B 1967 1907 Císař Jiří TJ Praga Praha D 1777 ½
2014/2015 3 SK Lokomotiva Radlice B 1967 1907 Táborská Veronika Viktoria Žižkov C 2011 1961 0
2014/2015 2 SK Lokomotiva Radlice B 1967 1907 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha B 2281 2237 0
2014/2015 11 SK Lokomotiva Radlice A 1967 1907 Zikmund Daniel ŠK Smíchov A 1934 1939 1
2014/2015 10 SK Lokomotiva Radlice A 1967 1907 Sýkora Petr ŠO TJ Dukla Praha C 1949 1948 ½
2014/2015 9 SK Lokomotiva Radlice A 1967 1907 Kovář Petr Sokol Kobylisy C 1968 1942 1
2014/2015 8 SK Lokomotiva Radlice A 1967 1907 Pergner Jiří SK LISA A 1925 1915 1
2014/2015 7 SK Lokomotiva Radlice A 1967 1907 Vávra Jan Sokol Vršovice B 2055 2051 0
2014/2015 4 SK Lokomotiva Radlice A 1967 1907 Brož Zdeněk ŠK Bohnice B 1894 1876 1
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1970 1962 Paulovič Tomáš TJ Praga Praha B 2170 2090 0
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1970 1962 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 2015 2022 ½
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha D 1970 1962 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 ½
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha D 1970 1962 Mukashev Assan ŠK PORG B 2256 2256 0
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha D 1970 1962 Svačina Petr TJ Pankrác E 2035 2075 0
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha D 1970 1962 Královský Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2042 2057 ½
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha D 1970 1962 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2068 2079 0
2013/2014 8 SK Loko Praha B 1970 1962 Skřivan Jiří ŠK Mahrla Praha B 1798 1
2013/2014 6 SK Loko Praha B 1970 1962 Koper Štefan SK Lokomotiva Radlice A 1968 1947 ½
2013/2014 6 Caissa Úholičky 1970 1962 Hánl František ŠK Kralupy nad Vltavou 1969 1989 0
2013/2014 1 Caissa Úholičky 1970 1962 Šachklub města Dobrovice 1
2008/2009 11 Caissa Úholičky 2003 Satranský Jaroslav Rakovník 2206 ½
2008/2009 7 Caissa Úholičky 2003 Černohorský Ladislav Pyrit Příbram B 2008 ½
2008/2009 4 Caissa Úholičky 2003 Malý Filip Biomedica Říčany C 2007 1
2008/2009 3 Caissa Úholičky 2003 Zamrazil Jan Biomedica Říčany D 1936 1
2008/2009 1 Caissa Úholičky 2003 Mrňa Vladimír Spartak Žebrák 1964 0
2007/2008 11 Caissa Úholičky 1984 Sladovník Tomáš Alva Příbram B 1888 ½
2007/2008 10 Caissa Úholičky 1984 Berg Antonín Sokol Struhařov 1877 1
2007/2008 8 Caissa Úholičky 1984 Vimmer Miloš ŠK Kladno B 1859 1
2007/2008 4 Caissa Úholičky 1984 Macků Emil JAWA Brodce 1994 0
2007/2008 3 Caissa Úholičky 1984 Fojtů Jan Biomedica Říčany C 2129 ½
2007/2008 1 Caissa Úholičky 1984 Žamboch Roman MONTAKO Kralupy n.V. A 2014 ½
2005/2006 9 Kostelec A 2052 Skácel Jan Benešov 2098 0
2005/2006 3 Kostelec A 2052 Pecháček Stanislav Vlašim 2147 0
2005/2006 2 Kostelec A 2052 Svoboda Jaromír Brodce 1995 0
2004/2005 11 Kostelec n/ČL A 1959 Petras Milan Biomedica Říčany A 2106 ½
2004/2005 10 Kostelec n/ČL A 1959 Franc Lubor Sokol Kolín C 1894 ½
2004/2005 9 Kostelec n/ČL A 1959 Horák Vladimír TRW A. Vlašim A 2155 ½
2004/2005 8 Kostelec n/ČL A 1959 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1773 1
2004/2005 4 Kostelec n/ČL A 1959 Koper Štefan Sokol Benešov A 1997 ½
2004/2005 3 Kostelec n/ČL A 1959 Dudek Jaromír Sokol Nymburk A 1898 ½
2003/2004 11 Kostelec n/ČL A 2003 Doležal Karel Sokol Nymburk A 1968 0
2003/2004 8 Kostelec n/ČL A 2003 Říha Jaroslav Biomedica Říčany A 2083 ½
2003/2004 7 Kostelec n/ČL A 2003 Mrňa Vladimír Sokol Benešov A 2136 0
2003/2004 6 Kostelec n/ČL A 2003 Valenta Zdeněk Joly Lysá n/L B 2071 ½
2003/2004 4 Kostelec n/ČL A 2003 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1820 ½
2003/2004 3 Kostelec n/ČL A 2003 Procházka Jaroslav Jawa Brodce A 1960 ½
2003/2004 2 Kostelec n/ČL A 2003 Doležal Radoslav Biomedica Říčany B 1955 0
2003/2004 1 Kostelec n/ČL A 2003 Vejvoda Radek Sokol Benešov B 1698 ½