Hráč Louček Vlastimil

Louček Vlastimil

User Pic
Jméno: Louček Vlastimil
Oddíl: ŠK UNION Louny
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2246
Elo mezinárodní: 2232
ID: 5428
FIDE ID: 308919
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 9 ŠK Union Louny A 2229 2242 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1767 1726 1
2011/2012 2 ŠK Union Louny A 2229 2242 Vykouk Jan Chess Most B 1838 1873 1
2010/2011 11 ŠK Union Louny"A" 2238 Valeš Jan ŠK Střelnice Kadaň 1779 1
2010/2011 5 ŠK Union Louny"A" 2238 Vrzal Jiří TJ Šachy Povrly 1759 1
2009/2010 4 TJ SSZŠ Litvínov 2250 Paganik Pavel Slovan Jirkov 2294 0
2009/2010 1 TJ SSZŠ Litvínov 2250 Bujak Michal ŠK Spartak Ústí n.L. 2206 0
2009/2010 6 ŠK Union Louny"A" 2250 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň 1842 1
2009/2010 2 ŠK Union Louny"A" 2250 Hořan Tomáš TJ Lokomotiva Most 1931 ½
2008/2009 10 ŠK Union Louny"A" 2272 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2153 0
2008/2009 5 ŠK Union Louny"A" 2272 Balín Jan TJ Tatran Podbořany"A" 2298 ½
2008/2009 3 ŠK Union Louny"A" 2272 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí"B" 2196 1
2008/2009 2 ŠK Union Louny"A" 2272 Hoke Petr Sj.Litoměřice"B" 1860 1
2008/2009 1 ŠK Union Louny"A" 2272 Paganik Pavel ŠK Střelnice Kadaň"A" 2282 0
2008/2009 11 TJ SSZŠ Litvínov 2272 Chura Jan TJ Bohemians Praha"B" 2237 0
2008/2009 10 TJ SSZŠ Litvínov 2272 Vlasák Lukáš Baník Hexion Sokolov 2170 1
2008/2009 8 TJ SSZŠ Litvínov 2272 Vondra Zbyněk ŠK Kladno"A" 2144 1
2008/2009 6 TJ SSZŠ Litvínov 2272 Doležal Radoslav ŠK Teplice 2426 ½
2008/2009 4 TJ SSZŠ Litvínov 2272 Gregor Jiří ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2277 0
2008/2009 3 TJ SSZŠ Litvínov 2272 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 0
2008/2009 2 TJ SSZŠ Litvínov 2272 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2269 1
2008/2009 1 TJ SSZŠ Litvínov 2272 Černík Lukáš TJ Neratovice 2238 ½
2007/2008 11 ŠK Louny A 2293 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2106 1
2007/2008 10 ŠK Louny A 2293 Körschner Miroslav ŠK Most A 2134 ½
2007/2008 8 ŠK Louny A 2293 Klátil Karel SK Děčín B 2016 1
2007/2008 7 ŠK Louny A 2293 Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice B 2259 1
2007/2008 6 ŠK Louny A 2293 Balín Jan ŠO TJ Tatran Podbořany A 2274 ½
2007/2008 5 ŠK Louny A 2293 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L.B 2152 1
2007/2008 4 ŠK Louny A 2293 Bláha Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice 2112 1
2007/2008 3 ŠK Louny A 2293 Havránek Miroslav SK Děčín A 2196 1
2007/2008 1 ŠK Louny A 2293 Trejbal Stanislav TJ Sj.Litoměřice A 2099 ½
2007/2008 11 TJ SSZŠ Litvínov Srba Milan Bohemians Praha B 1
2007/2008 10 TJ SSZŠ Litvínov Hába Zdeněk ŠK Sokol Vyšehrad "C" 1
2007/2008 7 TJ SSZŠ Litvínov Hagarová Zuzana ŠK Karlovy Vary A 0
2007/2008 6 TJ SSZŠ Litvínov Satranský Jaroslav ŠK Rakovník 1
2007/2008 5 TJ SSZŠ Litvínov Ungr Daniel Baník Hexion Sokolov 0
2007/2008 2 TJ SSZŠ Litvínov Vágner Tomáš Marty Baník Most 0
2007/2008 1 TJ SSZŠ Litvínov Šimek Petr TJ Sokol Praha-Kobylisy A ½
2006/2007 11 ŠK Union Louny"A" 2270 Wünsch Jiří ŠK Rakovník 2158 1
2006/2007 10 ŠK Union Louny"A" 2270 Soukup Jiří KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 ½
2006/2007 9 ŠK Union Louny"A" 2270 Havránek Miroslav SK Děčín "A" 2193 1
2006/2007 8 ŠK Union Louny"A" 2270 Vágner Tomáš TJ Slavoj Litoměřice"A" 2250 1
2006/2007 7 ŠK Union Louny"A" 2270 Kuba Jindřich ČSOB"B" 2245 ½
2006/2007 6 ŠK Union Louny"A" 2270 Trapl Jindřich Bonex Teplice"A" 2335 1
2006/2007 5 ŠK Union Louny"A" 2270 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2299 1
2006/2007 4 ŠK Union Louny"A" 2270 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2269 ½
2006/2007 3 ŠK Union Louny"A" 2270 Srba Milan Bohemians Praha "B" 2222 1
2006/2007 2 ŠK Union Louny"A" 2270 Ungr Daniel Baník Chemakryl Sokolov 2117 1
2006/2007 1 ŠK Union Louny"A" 2270 Černík Lukáš TJ Neratovice 2207 ½
2006/2007 11 TJ Lokomotiva Most "A" 2270 Sejkora Vlastimil SK Děčín"B" 2176 ½
2006/2007 10 TJ Lokomotiva Most "A" 2270 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2253 ½
2006/2007 9 TJ Lokomotiva Most "A" 2270 Krsek Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2103 1
2006/2007 8 TJ Lokomotiva Most "A" 2270 Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice "B" 2221 0
2006/2007 7 TJ Lokomotiva Most "A" 2270 Vágner Tomáš Marty Baník Most 2250 0
2006/2007 6 TJ Lokomotiva Most "A" 2270 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice 2257 0
2006/2007 5 TJ Lokomotiva Most "A" 2270 Horák Jiří TJ Slovan Jirkov 2212 ½
2006/2007 4 TJ Lokomotiva Most "A" 2270 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2215 1
2006/2007 3 TJ Lokomotiva Most "A" 2270 Friml Antonín ŠK Chemopetrol Litvínov 2196 ½
2006/2007 2 TJ Lokomotiva Most "A" 2270 Pešek Radomír ŠK Most"A" 2130 1
2006/2007 1 TJ Lokomotiva Most "A" 2270 Marsa Jan Lokomotiva Most "B" 2100 1
2005/2006 11 ŠK Louny 2192 Soukup Jiří KŠT K.VaryA"" 2189 ½
2005/2006 10 ŠK Louny 2192 Trapl Jindřich TJ Bonex Teplice 2372 0
2005/2006 9 ŠK Louny 2192 Wünsch Jiří ŠK Rakovník 2176 ½
2005/2006 8 ŠK Louny 2192 Vrána Jan 1.Novoborský B"" 2172 1
2005/2006 7 ŠK Louny 2192 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2135 1
2005/2006 6 ŠK Louny 2192 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA"" 2230 1
2005/2006 5 ŠK Louny 2192 Kotek Daniel ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2301 0
2005/2006 4 ŠK Louny 2192 Šleich Jan SK Demas DěčínA"" 2292 ½
2005/2006 3 ŠK Louny 2192 Pokorný Petr ŠK ČSOBB"" 2227 ½
2005/2006 2 ŠK Louny 2192 Paganik Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2307 ½
2005/2006 1 ŠK Louny 2192 Vágner Tomáš Marty Most 2237 ½
2005/2006 11 Union LounyB"" 2192 Horák Jiří Slovan Jirkov 2241 ½
2005/2006 10 Union LounyB"" 2192 Kánský Pavel SK Demas DěčínB"" 2136 ½
2005/2006 9 Union LounyB"" 2192 Kovář Vojtěch Bonex TepliceB"" 2151 1
2005/2006 8 Union LounyB"" 2192 Popper Tomáš Sj.LitoměřiceB"" 2061 1
2005/2006 7 Union LounyB"" 2192 Wichs Jakub Sp.Ústí n.LC"" 2053 1
2005/2006 6 Union LounyB"" 2192 Friml Antonín CHP Litvínov 2189 ½
2005/2006 5 Union LounyB"" 2192 Jedlička Jan Slávia DěčínA"" 2013 1
2005/2006 4 Union LounyB"" 2192 Marsa Jan Loko MostB"" 2072 1
2005/2006 3 Union LounyB"" 2192 Paganik Pavel Sokol Údlice 2307 ½
2005/2006 2 Union LounyB"" 2192 Nováček Jan Sj.LitoměřiceA"" 2117 ½
2005/2006 1 Union LounyB"" 2192 Erban Dušan Sp.Ustí n.L.B"" 2061 1
2004/2005 11 Union Louny "A" 2247 Tachovský Pavel Bystřanští jezd "A" 1812 1
2004/2005 10 Union Louny "A" 2247 Porebski Stanislav Glaverbel Teplice 2170 1
2004/2005 9 Union Louny "A" 2247 Paganik Pavel Sokol Údlice "A" 2260 0
2004/2005 8 Union Louny "A" 2247 Sejkora Vlastimil SK Demas Děčín "B" 2195 1
2004/2005 7 Union Louny "A" 2247 Kurka František Bonex Teplice "B" 2166 1
2004/2005 6 Union Louny "A" 2247 Miškovský Pavel Slovan Jirkov 2171 1
2004/2005 5 Union Louny "A" 2247 Erban Dušan Sp.Ústí n.L. "B" 2054 1
2004/2005 4 Union Louny "A" 2247 Říha Jaroslav Slavia SČE Děčín "A" 2031 ½
2004/2005 3 Union Louny "A" 2247 Friml Antonín CHP Litvínov 2174 0
2004/2005 2 Union Louny "A" 2247 Marsa Jan Loko Most "B" 2024 ½
2004/2005 1 Union Louny "A" 2247 Nováček Jan Sj.Litoměřice "A" 2154 1
2004/2005 9 ŠK UNION LOUNYB" 2247 Kozlovský Libor ŠK MAGIC ŽATECA" 1984 ½
2004/2005 8 ŠK UNION LOUNYB" 2247 Storčák Vladislav TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1722 1
2004/2005 7 ŠK UNION LOUNYB" 2247 Herskovič Radek TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2198 0
2004/2005 6 ŠK UNION LOUNYB" 2247 Kovář Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1495 1
2004/2005 5 ŠK UNION LOUNYB" 2247 Lausmann Kurt ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1843 1
2004/2005 4 ŠK UNION LOUNYB" 2247 Kubů Martin SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2021 1
2004/2005 3 ŠK UNION LOUNYB" 2247 Zmrzlý Vladimír TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 2088 ½
2004/2005 2 ŠK UNION LOUNYB" 2247 Kindl František TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1968 1
2004/2005 1 ŠK UNION LOUNYB" 2247 Wirkner František TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1701 1
2003/2004 11 TJ Loko MostA" 2154 Hadraba Vladimír Bonex TepliceA" 2205 ½
2003/2004 10 TJ Loko MostA" 2154 Polák Benedikt Desko LiberecA" 2097 1
2003/2004 8 TJ Loko MostA" 2154 Vichnar David Sok.Emer.Ml.BolB" 1955 ½
2003/2004 7 TJ Loko MostA" 2154 Šedý Pavel ŠK SmíchovA" 2176 1
2003/2004 6 TJ Loko MostA" 2154 Pick Štěpán TJ Pankrác B" 2205 0
2003/2004 5 TJ Loko MostA" 2154 Kubíková Alena Sokol KobylisyA" 2114 1
2003/2004 4 TJ Loko MostA" 2154 Kozák Miloš ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 1
2003/2004 3 TJ Loko MostA" 2154 Kameník Martin Marty Baník Most 2050 1
2003/2004 2 TJ Loko MostA" 2154 Dalecký Břetislav ŠK Čes.LípaA" 2132 0
2003/2004 1 TJ Loko MostA" 2154 Černík Lukáš TJ Spol.Neratovice 2171 ½
2003/2004 11 ŠK Union Louny 2154 Balín Jan Tatran Podbořany 2147 1
2003/2004 10 ŠK Union Louny 2154 Erban Dušan Sp.Ústí n.L. 2066 ½
2003/2004 9 ŠK Union Louny 2154 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2081 1
2003/2004 8 ŠK Union Louny 2154 Kánský Pavel SK Demas Děčín 2171 ½
2003/2004 7 ŠK Union Louny 2154 Horák Michal SSZŠ Litvínov 2316 1
2003/2004 6 ŠK Union Louny 2154 Bezpalec Vratislav Loko Ústí n.L. 2005 1
2003/2004 5 ŠK Union Louny 2154 Vágner Tomáš CHP Litvínov 2155 ½
2003/2004 4 ŠK Union Louny 2154 Paganik Pavel Sokol Údlice 2219 1
2003/2004 3 ŠK Union Louny 2154 Dusbaba Karel Glaverbel Teplice 2105 1
2003/2004 2 ŠK Union Louny 2154 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice 2102 1
2003/2004 1 ŠK Union Louny 2154 Kurka František Bonex Teplice 2138 1