Hráč Mohapl Tomáš

Mohapl Tomáš

User Pic
Jméno: Mohapl Tomáš
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1618
Elo mezinárodní: 1608
ID: 43416
FIDE ID: 398365
Rok narození: 2007
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 SK Prostějov 1654 1618 Telařík Mojmír ŠK DUE POP Uničov 0 1586 1
2019/2020 8 SK Prostějov 1654 1618 Jakubík Pavel TJ Zlaté Hory 0 1680 ½
2019/2020 6 SK Prostějov 1625 1618 Ondrejka Pavel Tatran Litovel B 1914 1949 1
2019/2020 2 SK Prostějov 1657 1672 Popelka Josef Sokol Přemyslovice 1977 1922 ½
2019/2020 9 SK Prostějov B 1654 1618 Zatloukal Miroslav T.J. Sokol Konice 0 1648 1
2019/2020 8 SK Prostějov B 1654 1618 Čala Jiří T.J. Sokol Tovačov 1804 1834 1
2019/2020 7 SK Prostějov B 1625 1618 Šneidr Michal T.J. Sokol Citov 0 1634 ½
2019/2020 6 SK Prostějov B 1625 1618 Dragón Pavel T.J. Sokol Skalička B 1802 1731 1
2019/2020 5 SK Prostějov B 1649 1672 Snášel Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1756 1814 1
2019/2020 4 SK Prostějov B 1657 1672 Františ Petr SK Prostějov C 1774 1783 0
2019/2020 2 SK Prostějov B 1657 1672 Oral Josef Sigmia Olomouc B 1809 1738 0
2019/2020 1 SK Prostějov B 1623 1672 Zrůbek Adam A64 UP Olomouc 1440 1606 1
2019/2020 7 SK Prostějov 1625 1618 Vaňková Marie ŠO Kunovice 1368 1380 ½
2019/2020 6 SK Prostějov 1625 1618 Vaněk Robin Kvasaco Vacenovice 1382 1399 1
2019/2020 5 SK Prostějov 1649 1672 Šlachta Jan TJ Lokomotiva Krnov 1513 1495 ½
2019/2020 4 SK Prostějov 1649 1672 Vaněk Jakub TJ Ostrava 1265 1345 ½
2019/2020 3 SK Prostějov 1623 1672 Zrůbek Adam A64 Grygov 1440 1606 1
2019/2020 2 SK Prostějov 1623 1672 Targosz Jiří SK Slavia Orlová 1405 1361 1
2019/2020 1 SK Prostějov 1623 1672 Dudová Pavlína BŠŠ Frýdek-Místek B 1517 1588 1
2018/2019 11 SK Prostějov 1617 1678 Kovář Matěj TJ Sokol Ústí 1494 1455 0
2018/2019 10 SK Prostějov 1617 1678 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice 1610 1608 ½
2018/2019 9 SK Prostějov 1617 1678 Habinová Alice ŠK Kuřim B 1440 1412 1
2018/2019 8 SK Prostějov 1617 1678 Richterová Julie ŠK Kuřim A 1747 1788 0
2018/2019 7 SK Prostějov 1571 1678 Tomanec Samuel SK Slavia Orlová B 1087 1183 ½
2018/2019 6 SK Prostějov 1571 1678 Matusík Ondřej BŠŠ Frýdek-Místek C 1536 1446 ½
2018/2019 5 SK Prostějov 1598 1727 Bušos Daniel TJ Lokomotiva Krnov 1511 1577 ½
2018/2019 4 SK Prostějov 1598 1727 Matula Jakub ŠK Kuřim C 1148 1265 1
2018/2019 3 SK Prostějov 1619 1727 Oborný Stanislav TJ Ostrava 1027 1141 ½
2018/2019 2 SK Prostějov 1619 1727 Tajovský Matěj ŠK Duras BVK Královo Pole 1728 1731 1
2018/2019 1 SK Prostějov 1619 1727 Lukáš Vojtěch ŠK Staré Město B 1413 1491 0
2018/2019 11 SK Prostějov 1575 1678 Skočík Marek SK Podlužan Prušánky z.s. 1943 1924 0
2018/2019 9 SK Prostějov C 1575 1678 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1896 1924 0
2018/2019 8 SK Prostějov C 1575 1678 Zacpal Rostislav T.J. Sokol Tovačov 0 1521 1
2018/2019 7 SK Prostějov C 1571 1678 Kašpárek Jiří Šachový klub Olomouc B 1771 1788 0
2018/2019 6 SK Prostějov C 1571 1678 Pinkava Jaroslav Sokol Konice 0 1771 1
2018/2019 5 SK Prostějov C 1598 1727 Pospíšil Ignác Meopta Přerov Vinary 1886 1889 1
2018/2019 4 SK Prostějov C 1598 1727 Františ Petr SK Prostějov B 1774 1759 0
2018/2019 3 SK Prostějov C 1598 1727 Šlapák Vladislav Sokol Citov 0 1662 ½
2018/2019 2 SK Prostějov C 1598 1727 Vejmola Adam T.J. Sokol Přemyslovice 1831 1852 0
2018/2019 1 SK Prostějov C 1619 1727 Dragón Pavel T.J. Sokol Skalička B 1842 1774 1
2017/2018 11 SK Prostějov C 1514 1446 Svoboda Robert AŠK DA Olomouc C 1705 1668 1
2017/2018 10 SK Prostějov C 1372 1446 Říha Marek T.J. Sokol Citov 0 1425 1
2017/2018 8 SK Prostějov C 1372 1446 Vysloužil Lukáš A64 PŘF UP Olomouc 1847 1860 ½
2017/2018 6 SK Prostějov C 1372 1446 Vašek Rostislav ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1501 1502 1
2017/2018 4 SK Prostějov C 1372 1446 Šubert Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1758 1722 0
2017/2018 3 SK Prostějov C 1372 1446 Gorba Matěj SK ROŠÁDA Prostějov B 0 1655 1
2017/2018 2 SK Prostějov C 1372 1446 Filouš Jiří Spartak Přerov 1814 1795 1
2017/2018 1 SK Prostějov C 1311 1432 Františ Petr SK Prostějov B 0
2015/2016 8 A64 Př.F UP Olomouc 1221 1220 Geryk Milan Spartak Přerov 1661 0
2015/2016 7 A64 Př.F UP Olomouc 1221 1220 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov B 1691 1592 0
2015/2016 6 A64 Př.F UP Olomouc 1221 1220 Vinklárek Antonín T.J. Sokol Skalička B 1689 ½
2015/2016 5 A64 Př.F UP Olomouc 1221 1220 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1639 ½
2015/2016 4 A64 Př.F UP Olomouc 1221 1220 Potrok Jakub ŠK Vinary 1144 1
2015/2016 2 A64 Př.F UP Olomouc 1221 1220 Piskovský Tomáš SK Prostějov B 1677 1677 0
2015/2016 9 A64 Grygov 1221 1220 Šak Šimon TJ Zbrojovka Vsetín 1380 1377 ½
2015/2016 8 A64 Grygov 1221 1220 Procházka Ludvík Sokol Hošťálková 1646 1674 0
2015/2016 7 A64 Grygov 1221 1220 Tajovský Šimon ŠK Kuřim "B" 1032 1116 ½
2015/2016 6 A64 Grygov 1221 1220 Tajovský Matěj ŠK Kuřim "A" 1515 1543 0
2015/2016 3 A64 Grygov 1221 1220 Babula Vlastimil ŠK Staré Město "B" 1249 1318 0
2015/2016 2 A64 Grygov 1221 1220 Pola Matěj ŠK Lokomotiva Brno "C" 1103 1
2015/2016 1 A64 Grygov 1221 1220 Štoudek Michal ŠK Lokomotiva Brno "B" 1221 1315 0