Hráč Přibyl Martin

Přibyl Martin

User Pic
Jméno: Přibyl Martin
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2345
Elo mezinárodní: 2298
ID: 79
FIDE ID: 302392
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2300 2345 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz "A" 2201 2176 ½
2018/2019 10 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2300 2345 Vavruška David TJ Tatran Podbořany 2237 2232 ½
2018/2019 9 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2312 2345 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2258 2223 0
2018/2019 6 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2317 2345 Valeš Václav SK Děčín 2134 2125 ½
2018/2019 5 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2312 2338 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2221 2220 1
2018/2019 4 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2312 2338 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2200 2178 ½
2018/2019 3 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2306 2338 Kotyk Václav ŠK Kladno 2164 2157 1
2017/2018 11 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2298 2345 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha A 2120 2161 ½
2017/2018 5 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2298 2345 Sokolov Alexander TJ Pankrác D 2394 2419 0
2017/2018 4 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2298 2345 Vaculík Jakub DDM Praha 6 A 2154 2177 0
2017/2018 11 SK Dopravni podnik Praha 2322 2344 Tupý Martin QCC Ceske Budejovice 2259 2266 1
2017/2018 8 SK Dopravni podnik Praha 2326 2344 Vaněk Petr SK Sokol Vysehrad 2073 2072 1
2017/2018 7 SK Dopravni podnik Praha 2326 2344 Kořenek František SK JOLY Lysa nad Labem C 1968 1978 ½
2017/2018 6 SK Dopravni podnik Praha 2317 2344 Matras Ondřej TJ Pankrac 2286 2265 1
2017/2018 4 SK Dopravni podnik Praha 2322 2344 Forman Štěpán TJ Neratovice A 2293 2304 ½
2017/2018 3 SK Dopravni podnik Praha 2322 2344 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2115 2106 1
2017/2018 2 SK Dopravni podnik Praha 2322 2344 Řehořek Martin Bartos Unichess 2271 2277 0
2016/2017 10 ŠK DP Praha 2322 2344 Kopička Karel TJ Bohemians Praha B 2034 2045 ½
2014/2015 7 TJ Sokol Lány 2333 2354 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda B 1817 1804 1
2014/2015 6 TJ Sokol Lány 2333 2354 Stehlík Jakub ŠK Velvary B 1297 1
2014/2015 5 TJ Sokol Lány 2333 2354 Buk Václav Sokol Buštěhrad D 1816 1
2013/2014 10 TJ Sokol Lány 2333 2345 Žák Jiří ŠK Velvary 1777 1772 1
2013/2014 9 TJ Sokol Lány 2333 2345 Fejtek Petr ŠK Kladno B 1879 1808 1
2013/2014 2 TJ Sokol Lány 2333 2345 Červenka Antonín ŠO Stochov 1722 1
2013/2014 1 TJ Sokol Lány 2333 2345 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad E 1659 1686 1
2012/2013 11 TJ Sokol Lány 2333 2323 Čížkovský Ota ŠK Zlonice B 1730 1695 1
2012/2013 10 TJ Sokol Lány 2333 2323 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad F 1557 1
2012/2013 9 TJ Sokol Lány 2333 2323 Fejtek Petr ŠK Kladno B 1868 1801 1
2012/2013 8 TJ Sokol Lány 2333 2323 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1721 1
2012/2013 7 TJ Sokol Lány 2333 2323 Kotyk Václav ŠK Rakovník D 1527 1
2012/2013 6 TJ Sokol Lány 2333 2323 Šulitka Oldřich Český Lev Kolešovice B 1548 1
2012/2013 5 TJ Sokol Lány 2333 2323 Nykl Tomáš Sokol Buštěhrad D 1283 1
2012/2013 3 TJ Sokol Lány 2333 2323 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1932 1
2012/2013 2 TJ Sokol Lány 2333 2323 Hofner František ŠO Stochov 1842 1
2012/2013 1 TJ Sokol Lány 2333 2323 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník C 1930 1852 1
2011/2012 11 TJ Sokol Lány 2343 2315 Trejbal Jindřich ŠK Zlonice A 1931 1
2011/2012 9 TJ Sokol Lány 2343 2315 Krejčík Miroslav ŠK Merkur Kladno B 1912 1
2011/2012 8 TJ Sokol Lány 2343 2315 Hejda Václav Český Lev Kolešovice B 1826 1
2011/2012 7 TJ Sokol Lány 2343 2315 Hofner František ŠO Stochov 1871 1
2011/2012 6 TJ Sokol Lány 2343 2315 Čížkovský Ota ŠK Zlonice B 1730 1697 1
2011/2012 5 TJ Sokol Lány 2343 2315 Nachtigal Vlastimil ŠK Rakovník D 1749 1
2011/2012 4 TJ Sokol Lány 2343 2315 Kováč Pavol Sokol Buštěhrad E 1250 1
2011/2012 3 TJ Sokol Lány 2343 2315 Aron Oto Caissa Úholičky D 1765 1748 1
2011/2012 2 TJ Sokol Lány 2343 2315 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1734 1
2011/2012 1 TJ Sokol Lány 2343 2315 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad D 1481 1
2011/2012 3 ŠK Holdia DP Praha B 2343 2315 Klecker Tadeáš OAZA Praha 2191 2209 0
2011/2012 2 ŠK Holdia DP Praha B 2343 2315 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2407 2392 0
2011/2012 1 ŠK Holdia DP Praha B 2343 2315 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2319 2316 1
2010/2011 11 ŠK Holdia DP Praha "B" 2354 Viták Pavel TJ Pankrác 2212 1
2010/2011 10 ŠK Holdia DP Praha "B" 2354 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2305 1
2010/2011 9 ŠK Holdia DP Praha "B" 2354 Kovář Vojtěch ERA-Poštovní spořitelna 2343 ½
2010/2011 8 ŠK Holdia DP Praha "B" 2354 Vlasák Lukáš Šakal Kozolupy 2231 ½
2010/2011 7 ŠK Holdia DP Praha "B" 2354 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2169 0
2010/2011 6 ŠK Holdia DP Praha "B" 2354 Erneker Josef TJ Bohemians Praha 2306 0
2010/2011 5 ŠK Holdia DP Praha "B" 2354 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2271 1
2010/2011 4 ŠK Holdia DP Praha "B" 2354 Kopta Pavel TJ Sokol Praha Kobylisy 2287 0
2010/2011 3 ŠK Holdia DP Praha "B" 2354 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín 2193 1
2010/2011 2 ŠK Holdia DP Praha "B" 2354 Svatoš Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2267 ½
2010/2011 1 ŠK Holdia DP Praha "B" 2354 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK "B" 2281 1
2009/2010 11 Holdia DP Praha B"" 2323 Kohout Vratislav TJ Sokol Praha Vršovice 2197 1
2009/2010 10 Holdia DP Praha B"" 2323 Jurásek Miroslav Výstaviště Lysá nad Labem 2298 0
2009/2010 9 Holdia DP Praha B"" 2323 Petr Jan TJ Pankrác 2211 ½
2009/2010 8 Holdia DP Praha B"" 2323 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2267 1
2009/2010 7 Holdia DP Praha B"" 2323 Froněk Vítězslav Poštovní spořitelna B"" 2102 1
2008/2009 9 Holdia DP Praha B 2319 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2198 ½
2008/2009 7 Holdia DP Praha B 2319 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2266 1
2007/2008 7 Holdia DP Praha B"" 2305 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2259 1
2007/2008 6 Holdia DP Praha B"" 2305 Paleček Peter 2222 ŠK Polabiny 2277 1
2006/2007 10 Holdia DP Praha 2296 Sodoma Jan Bohemians Praha 2273 ½
2006/2007 9 Holdia DP Praha 2296 Šedý Pavel Sokol Vršovice 2248 1
2006/2007 7 Holdia DP Praha 2296 Vokoun Jan TJ Pankrác 2222 ½
2006/2007 4 Holdia DP Praha 2296 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2121 1
2005/2006 8 ŠK DP Holdia 2304 Tůma Jiří ŠO DDM Chrudim 2274 0
2004/2005 5 ŠK Holdia DP B 2308 Šleich Jan ŠK ČSOB "A" 2275 ½
2004/2005 3 ŠK Holdia DP B 2308 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I "B" 2268 ½
2004/2005 1 ŠK Holdia DP B 2308 Hrbolka Ladislav Loko Most 2174 ½
2003/2004 10 DP Holdia Praha B 2316 Ungr Daniel Baník Eastman Sokolov 2126 0
2003/2004 9 DP Holdia Praha B 2316 Švarc Roman ŠK Kladno 2141 1
2003/2004 8 DP Holdia Praha B 2316 Pták Pavel Sokol Písek 2157 1
2003/2004 7 DP Holdia Praha B 2316 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2268 ½
2003/2004 5 DP Holdia Praha B 2316 Procházka Dalibor ŠK Tietz Karlovy Vary 2176 ½
2003/2004 4 DP Holdia Praha B 2316 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice 2162 0
2003/2004 3 DP Holdia Praha B 2316 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2170 1
2003/2004 2 DP Holdia Praha B 2316 Eretová Jana Sokol Klatovy 2192 1