Hráč Prouza Pavel

Prouza Pavel

User Pic
Jméno: Prouza Pavel
Oddíl: TJ Jiskra Jaroměř
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1976
Elo mezinárodní: 1971
ID: 9532
FIDE ID: 323667
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B TJ Jiskra Jaroměř 1971 1976 Blažek Dušan ŠK Lomnice n.P. 2151 2154 0
2018/2019 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1963 1976 Sedláček Jan DDM Třebechovice p.O. 1874 1867 1
2017/2018 11 Č TJ Jiskra Jaroměř 1955 1978 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1880 0 1
2017/2018 10 B TJ Jiskra Jaroměř 1956 1978 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 1941 1934 1
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Jaroměř 1956 1978 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1931 1969 0
2017/2018 8 B TJ Jiskra Jaroměř 1956 1978 Rošková Kateřina Slavia Hradec Králové C 1959 1934 ½
2017/2018 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1963 1978 Novák Luděk ŠK Lípa B 1946 1946 ½
2017/2018 5 B TJ Jiskra Jaroměř 1963 1978 Krása Marek DDM Třebechovice p.O. 1695 1699 ½
2017/2018 4 Č TJ Jiskra Jaroměř 1956 1978 Pinkava Josef TJ Náchod B 1863 1857 ½
2017/2018 3 B TJ Jiskra Jaroměř 1956 1978 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2019 2008 1
2017/2018 2 Č TJ Jiskra Jaroměř 1956 1978 Trojan Ondřej Spartak Vrchlabí 1840 1858 ½
2017/2018 1 B TJ Jiskra Jaroměř 1947 1967 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové n.L. 1940 1949 1
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 Slavík Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 1
2015/2016 10 B TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 Hála Bohumil TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2217 2222 ½
2015/2016 9 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 ½
2015/2016 8 B TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 Novotný Josef Region Panda B 2113 2106 1
2015/2016 7 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín D 2127 2145 ½
2015/2016 6 B TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 Sucharda David TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 1
2015/2016 5 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové A 1973 1960 ½
2015/2016 4 B TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 Němec Otakar ŠK Lípa B 1914 1901 ½
2015/2016 3 B TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 Kopička Karel Sněžka TJ Náchod A 2082 2101 0
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov A 1903 1892 ½
2015/2016 1 B TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 Kykal Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 1
2014/2015 11 B TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 Pavlíček Miroslav DDM Třebechovice p. O. 2033 2054 ½
2014/2015 10 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 Kučera Daniel TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1781 1822 ½
2014/2015 9 B TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n. L. 1965 1964 0
2014/2015 8 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín D 2217 2195 0
2014/2015 7 B TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 Němec Otakar ŠK Lípa B 1834 1854 ½
2014/2015 6 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 Wagner Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 1992 1927 ½
2014/2015 5 B TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 Macháček Luděk Slovan Broumov 1950 1940 1
2014/2015 4 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 Duch Robert TJ Hronov 1820 1849 ½
2014/2015 3 B TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1966 1961 ½
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1898 1900 ½
2014/2015 1 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 Sucharda David TJ Jiskra Hořice 1825 1837 ½
2013/2014 11 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1890 1953 Slavík Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 1
2013/2014 10 B TJ Jiskra Jaroměř A 1890 1953 Kykal Vojtěch TJ Dvůr Králové n. Labem 1928 1980 0
2013/2014 9 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1890 1953 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín C 2180 2176 ½
2013/2014 8 B TJ Jiskra Jaroměř A 1890 1953 Žižka Jan NIKI TJ Náchod B 1892 1907 1
2013/2014 6 B TJ Jiskra Jaroměř A 1890 1953 Zikmund Daniel ŠK Sobotka 2009, o.s. 1936 1922 0
2013/2014 5 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1890 1953 Szücs Matyáš ŠK Lípa B 1983 2036 1
2013/2014 4 B TJ Jiskra Jaroměř A 1890 1953 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2041 2059 0
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1890 1953 Macháček Luděk Slovan Broumov 1979 1969 1
2013/2014 2 B TJ Jiskra Jaroměř A 1890 1953 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř B 1783 1776 ½
2012/2013 11 Č TJ Jiskra Jaroměř 1829 1917 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2095 2064 1
2012/2013 10 B TJ Jiskra Jaroměř 1829 1917 Šafařík Jakub ŠK Lípa A 2052 2054 1
2012/2013 9 Č TJ Jiskra Jaroměř 1829 1917 Jonáš Vlastimil DDM Třebechovice p.O. 2081 2059 0
2012/2013 8 B TJ Jiskra Jaroměř 1829 1917 Kuchař Jiří TJ Hronov 2022 2000 1
2012/2013 7 Č TJ Jiskra Jaroměř 1829 1917 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1917 1931 0
2012/2013 6 B TJ Jiskra Jaroměř 1829 1917 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 1984 1992 ½
2012/2013 5 Č TJ Jiskra Jaroměř 1829 1917 Semerák Pavel NIKI TJ Náchod B 1996 2096 0
2012/2013 4 B TJ Jiskra Jaroměř 1829 1917 Šedivý Martin ŠK Lípa B 1878 1860 0
2012/2013 3 Č TJ Jiskra Jaroměř 1829 1917 Miler Jan Slovan Broumov 2011 2011 1
2012/2013 2 B TJ Jiskra Jaroměř 1829 1917 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n.L. 2054 2059 ½
2012/2013 1 B TJ Jiskra Jaroměř 1829 1917 Flašar Jaroslav ŠK Sobotka 1974 1970 0
2011/2012 11 B TJ Jiskra Jaroměř 1784 1901 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1904 1894 1
2011/2012 10 Č TJ Jiskra Jaroměř 1784 1901 Flašar Jaroslav ŠK Polymar Lípa A 1941 1984 ½
2011/2012 9 B TJ Jiskra Jaroměř 1784 1901 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2039 2041 1
2011/2012 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 1784 1901 Krejčová Kateřina TJ Sokol Hradec Králové 1968 1953 1
2011/2012 7 B TJ Jiskra Jaroměř 1784 1901 Dzieczkaniec Wieslaw Slovan Broumov 1878 0
2011/2012 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1784 1901 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2094 2084 0
2011/2012 5 B TJ Jiskra Jaroměř 1784 1901 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1896 1883 0
2011/2012 4 Č TJ Jiskra Jaroměř 1784 1901 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 1952 ½
2011/2012 3 B TJ Jiskra Jaroměř 1784 1901 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1946 1937 ½
2011/2012 2 Č TJ Jiskra Jaroměř 1784 1901 Gorecki Janusz TJ Hronov 1907 1949 ½
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1784 1901 Ševčík Radek Panda Rychnov n. Kněžnou B 1789 1789 1
2010/2011 11 B TJ Jiskra Jaroměř 1973 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2146 0
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Jaroměř 1973 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2163 0
2010/2011 9 B TJ Jiskra Jaroměř 1973 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2190 0
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 1973 Velecký Viktor TJ Hronov 2122 0
2010/2011 7 B TJ Jiskra Jaroměř 1973 Pavlíček Miroslav ŠK Polymar Lípa B 2089 0
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1973 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 2016 0
2010/2011 5 Č TJ Jiskra Jaroměř 1973 Dostál Pavel Slovan Broumov 2097 ½
2010/2011 4 B TJ Jiskra Jaroměř 1973 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice A 2164 0
2010/2011 3 Č TJ Jiskra Jaroměř 1973 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice B 2009 0
2010/2011 2 B TJ Jiskra Jaroměř 1973 Macháň Jan Panda Rychnov n. Kněžnou B 1905 0
2010/2011 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1973 Vařejčko Josef ŠK Polymar Lípa A 2278 0
2009/2010 11 B TJ Jiskra Jaroměř 1937 Duch Robert TJ Hronov 1871 ½
2009/2010 10 Č TJ Jiskra Jaroměř 1937 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov ½
2009/2010 9 B TJ Jiskra Jaroměř 1937 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 ½
2009/2010 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 1937 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1812 1
2009/2010 7 B TJ Jiskra Jaroměř 1937 Ježek Adam Panda Veolia ARTCO RnK B 1830 1
2009/2010 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1937 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 2007 ½
2009/2010 5 B TJ Jiskra Jaroměř 1937 Rigo Vít TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1573 0
2009/2010 4 Č TJ Jiskra Jaroměř 1937 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa B 1880 1
2009/2010 3 Č TJ Jiskra Jaroměř 1937 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice B 1596 ½
2009/2010 2 B TJ Jiskra Jaroměř 1937 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice A 1736 1
2009/2010 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1937 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2041 1
2009/2010 11 B Jiskra Jaroměř B 1937 Drašnarová Marta Niki TJ Náchod C 1999 1
2009/2010 10 Č Jiskra Jaroměř B 1937 Škoda Pavel Sokol Jukov ČK A 1819 ½
2009/2010 9 B Jiskra Jaroměř B 1937 Klíma David TJ Spartak RK A 1862 1
2009/2010 8 Č Jiskra Jaroměř B 1937 Hartman Ivo Panda Veolia ARTCO RK C 1597 1
2009/2010 7 B Jiskra Jaroměř B 1937 Gorecki Janusz TJ Hronov B 1949 ½
2009/2010 6 Č Jiskra Jaroměř B 1937 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod B 1978 1
2009/2010 5 B Jiskra Jaroměř B 1937 Baťka Jan DDM Třebechovice p. O. 1910 1
2009/2010 4 Č Jiskra Jaroměř B 1937 Musil Stanislav DDM Kostelec n.O. 1727 1
2009/2010 3 Č Jiskra Jaroměř B 1937 Miler Jan Slovan Broumov B 1914 1
2009/2010 2 B Jiskra Jaroměř B 1937 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny A 1494 1
2009/2010 1 Č Jiskra Jaroměř B 1937 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1781 0
2008/2009 10 B Jiskra Jaroměř 1919 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod A 1977 1
2008/2009 8 B Jiskra Jaroměř 1919 Portych Václav ŠK Polymar Lípa B 1855 1
2008/2009 6 B Jiskra Jaroměř 1919 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem 1992 0
2008/2009 3 Č Jiskra Jaroměř 1919 Szydelko Marcin Slovan Broumov 0
2008/2009 11 Č Jiskra Jaroměř B 1919 Musil Stanislav DDM Kostelec n. Orl. A 1765 1
2008/2009 10 B Jiskra Jaroměř B 1919 Kuru Martin Sokol Červený Kostelec A 1882 1
2008/2009 8 B Jiskra Jaroměř B 1919 Peroutka Ivo Slovan Broumov B 1881 1
2008/2009 6 B Jiskra Jaroměř B 1919 Pražák Luděk TJ Hronov A 2030 1
2008/2009 5 Č Jiskra Jaroměř B 1919 Baťka Jan DDM Třebechovice 1674 ½
2008/2009 4 B Jiskra Jaroměř B 1919 Bednář Jiří Sokol Hradec Králové 1987 0
2008/2009 3 Č Jiskra Jaroměř B 1919 Klíma David Spartak Rychnov n. Kn. A 1836 0
2008/2009 2 B Jiskra Jaroměř B 1919 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové D 1837 1
2008/2009 1 B Jiskra Jaroměř B 1919 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice A 1864 1
2007/2008 11 B Jiskra Jaroměř B 1903 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice 1863 1
2007/2008 9 B Jiskra Jaroměř B 1903 Divíšek Václav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1391 1
2007/2008 8 Č Jiskra Jaroměř B 1903 Rybář Josef Sokol Hradec Králové A 1622 1
2007/2008 7 B Jiskra Jaroměř B 1903 Kracík Martin DDM Třebechovice n. Or. A 1844 1
2007/2008 6 Č Jiskra Jaroměř B 1903 Schejbal Josef TJ Hronov B 1936 ½
2007/2008 5 B Jiskra Jaroměř B 1903 Hejzlar Zdeněk Niki TJ Náchod C 1905 1
2007/2008 4 Č Jiskra Jaroměř B 1903 Opička Jan DDM Kostelec n. Orl. A 1569 1
2007/2008 3 B Jiskra Jaroměř B 1903 Syrovátko Oldřich Sokol Vrchoviny A 1542 1
2007/2008 2 Č Jiskra Jaroměř B 1903 Dvořák Miloš SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1695 1
2007/2008 1 Č Jiskra Jaroměř B 1903 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1747 1
2007/2008 10 B Jiskra Jaroměř 1903 Koza Misha ŠK Lípa 1961 ½
2007/2008 8 B Jiskra Jaroměř 1903 Němec Otakar Slavia Hradec Králové C 1880 0
2007/2008 5 Č Jiskra Jaroměř 1903 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1
2007/2008 3 B Jiskra Jaroměř 1903 Štěpán Michal Slovan Broumov 2051 0
2007/2008 2 Č Jiskra Jaroměř 1903 Schejbal Josef TJ Hronov 1936 0
2006/2007 11 Č Jiskra Jaroměř 1933 Schejbal Josef TJ Hronov 1960 ½
2006/2007 10 B Jiskra Jaroměř 1933 Štolc Martin ŠK AD Jičín 1896 0
2006/2007 9 B Jiskra Jaroměř 1933 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1983 0
2006/2007 8 Č Jiskra Jaroměř 1933 Chalupecký Vladimír TJ Dvůr Králové nad Labem 1962 0
2006/2007 7 B Jiskra Jaroměř 1933 Kaisler Martin ŠK Lípa 2009 0
2006/2007 5 B Jiskra Jaroměř 1933 Kořínek Pavel Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2049 0
2006/2007 4 Č Jiskra Jaroměř 1933 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1733 ½
2006/2007 3 B Jiskra Jaroměř 1933 Krám Jiří TJ Nová Paka 1909 ½
2006/2007 2 Č Jiskra Jaroměř 1933 Kuneš Jan Slavia Hradec Králové C 1920 ½
2006/2007 1 B Jiskra Jaroměř 1933 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1975 ½
2005/2006 11 Č Jiskra Jaroměř 1922 Šípek Vítězslav Panda RWT Rychnov n.K. B 1859 1
2005/2006 10 B Jiskra Jaroměř 1922 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1800 0
2005/2006 9 Č Jiskra Jaroměř 1922 Tichý Petr ŠK AD Jičín 1928 1
2005/2006 8 B Jiskra Jaroměř 1922 Kos Pavel Jiskra Hořice v Podkr. 1831 1
2005/2006 7 B Jiskra Jaroměř 1922 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1664 1
2005/2006 6 Č Jiskra Jaroměř 1922 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové n.L. 1803 1
2005/2006 5 B Jiskra Jaroměř 1922 Němec Otakar Slavia Hradec Králové C 1906 ½
2005/2006 4 Č Jiskra Jaroměř 1922 Kaisler Martin ŠK Lípa A 1995 0
2005/2006 2 Č Jiskra Jaroměř 1922 Pražák Luděk Sokol Náchod 1945 ½
2005/2006 1 B Jiskra Jaroměř 1922 Blažek Martin Sklípek Spartak Vrchlabí 1667 ½
2004/2005 11 B Jiskra Jaroměř 1930 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka 2014 0
2004/2005 9 Č Jiskra Jaroměř 1930 Krám Jiří ŠK Lípa B 1856 ½
2004/2005 8 B Jiskra Jaroměř 1930 Baláž René Jiskra Hořice v P. 2021 0
2004/2005 6 B Jiskra Jaroměř 1930 Mrověc Jan Sokol Náchod 1697 1
2004/2005 5 Č Jiskra Jaroměř 1930 Klíma Miloš Panda Rychnov B 2012 ½
2004/2005 4 B Jiskra Jaroměř 1930 Pinkava Josef TJ Hronov 1845 ½
2004/2005 3 Č Jiskra Jaroměř 1930 Kaisler Martin ŠK Lípa A 2056 ½
2004/2005 2 B Jiskra Jaroměř 1930 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2151 ½
2004/2005 1 Č Jiskra Jaroměř 1930 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové 2003 0
2003/2004 13 B Jiskra Jaroměř Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1
2003/2004 12 Č Jiskra Jaroměř Krejčová Kateřina TJ Dvůr Králové nad Labem 0
2003/2004 11 Č Jiskra Jaroměř Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v Podkrkonoší 0
2003/2004 10 B Jiskra Jaroměř Lukša Aleš ŠK Lípa B 1
2003/2004 9 Č Jiskra Jaroměř Nun Josef Slavia Hradec Králové B 0
2003/2004 8 B Jiskra Jaroměř Kacafírek Miroslav ŠK AD Jičín 1
2003/2004 7 Č Jiskra Jaroměř 1902 Geissel Josef Sokol Nová Paka 1832 ½
2003/2004 6 B Jiskra Jaroměř 1902 Neubauer Vilém DDM Lokomotiva Trutnov 1857 1
2003/2004 5 Č Jiskra Jaroměř 1902 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2169 0
2003/2004 4 B Jiskra Jaroměř 1902 Michel Ladislav Sokol Náchod 1837 0
2003/2004 2 B Jiskra Jaroměř 1902 Miler Jan Slovan Broumov 1878 1
2003/2004 1 Č Jiskra Jaroměř 1902 Pavelka Vladimír Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1857 1