Hráč Halousek Jaroslav

Halousek Jaroslav

User Pic
Jméno: Halousek Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1593
Elo mezinárodní: 1540
ID: 30242
FIDE ID: 344800
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice F 1554 1599 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny F 1670 1668 0
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice F 1554 1599 Severýn Jaromír ŠO DDM Hlinsko C 0
2011/2012 9 ŠK Rapid Pardubice G 1559 1617 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny F 1719 1719 0
2011/2012 8 ŠK Rapid Pardubice G 1559 1617 Neumann Michal ŠO DDM Hlinsko B 1250 1
2011/2012 7 ŠK Rapid Pardubice G 1559 1617 Jouza Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1684 0
2011/2012 6 ŠK Rapid Pardubice G 1559 1617 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1619 1
2011/2012 4 ŠK Rapid Pardubice G 1559 1617 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny G 1532 1537 0
2011/2012 3 ŠK Rapid Pardubice G 1559 1617 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice F 1565 1601 ½
2011/2012 2 ŠK Rapid Pardubice G 1559 1617 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny H 1765 1766 ½
2011/2012 1 ŠK Rapid Pardubice G 1559 1617 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1476 1
2011/2012 11 Rapid Pardubice E 1559 1617 Česenek Vladimír TJ ŠO Chrudim C 1647 ½
2011/2012 9 Rapid Pardubice E 1559 1617 Dudek Vladimír 2222 ŠK Polabiny E 1740 1
2011/2012 7 Rapid Pardubice E 1559 1617 Michlian Štefan ŠK Bohemia Pardubice B 1846 1888 0
2011/2012 6 Rapid Pardubice E 1559 1617 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1406 1
2009/2010 11 ŠK Rapid Rangers 1613 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 2000 0
2009/2010 10 ŠK Rapid Rangers 1613 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E"" 2029 ½
2009/2010 6 ŠK Rapid Rangers 1613 Půlpán David TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1779 0
2009/2010 4 ŠK Rapid Rangers 1613 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička C"" 2042 ½
2009/2010 2 ŠK Rapid Rangers 1613 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1894 1
2009/2010 1 ŠK Rapid Rangers 1613 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice B"" 2001 0
2009/2010 8 ŠK Rapid Talents 1613 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 2140 0
2009/2010 7 ŠK Rapid Talents 1613 Škorpík František 2222 ŠK Polabiny F"" 1642 0
2009/2010 6 ŠK Rapid Talents 1613 Hrančík Martin Sokol Krucemburk 1504 ½
2009/2010 5 ŠK Rapid Talents 1613 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1790 0
2009/2010 4 ŠK Rapid Talents 1613 Šebek Miroslav NOPO Miřetice 1519 1
2009/2010 3 ŠK Rapid Talents 1613 Marcinko Patrik ŠK Rapid Teenagers 1837 ½
2009/2010 1 ŠK Rapid Talents 1613 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko B"" 1930 ½
2008/2009 8 ŠK Rapid Teenagers 1460 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny F 1622 1
2008/2009 7 ŠK Rapid Teenagers 1460 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1739 0
2008/2009 6 ŠK Rapid Teenagers 1460 Nedelčev Radim Spartak Choceň B 1553 1
2008/2009 5 ŠK Rapid Teenagers 1460 Štorek Luboš ŠO DDM Hlinsko 1709 1
2008/2009 4 ŠK Rapid Teenagers 1460 Urbánek Josef ŠK Bohemia Pardubice B 1749 1
2008/2009 2 ŠK Rapid Teenagers 1460 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička C 1579 ½
2008/2009 1 ŠK Rapid Teenagers 1460 Pavlovec Vladimír AKIS Pardubice 1851 ½
2008/2009 6 ŠK Rapid Talents 1460 Indrová Jana 2222 ŠK Polabiny G 1000 1
2008/2009 4 ŠK Rapid Talents 1460 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1684 1
2008/2009 3 ŠK Rapid Talents 1460 Urbánek Josef ŠK Bohemia Pardubice C 1749 0
2007/2008 8 ŠK Rapid Pardubice E 1478 Zelený František ŠO Chrudim D 1555 1
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice E 1478 Janeček František Spartak Choceň A 1699 0
2007/2008 4 ŠK Rapid Pardubice E 1478 Řechková Miloslava SK Holcim Prachovice 1841 0
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice E 1478 Urbánek Josef ŠK Bohemia Pardubice B 1799 0
2007/2008 8 ŠK Rapid Pardubice F 1478 Jouza Petr TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1655 0
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice F 1478 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1468 0
2007/2008 5 ŠK Rapid Pardubice F 1478 Zelený František TJ ŠO Chrudim E 1555 0
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice F 1478 Zoubek David ŠK Rapid Pardubice G 1000 1
2007/2008 2 ŠK Rapid Pardubice F 1478 Zelenka Pavel ŠK Bohemia Pardubice C 1486 ½
2007/2008 1 ŠK Rapid Pardubice F 1478 Starý Vladimír ŠK Holcim Prachovice B 1424 0
2006/2007 9 Cyclo Content Pardubice 1250 Křišťál Zdeněk 2222 ŠK Polabiny F"" 1396 ½
2006/2007 8 Cyclo Content Pardubice 1250 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1473 1
2006/2007 7 Cyclo Content Pardubice 1250 Trkal Tomáš TJ Štefanydes Polička E"" 1000 ½
2006/2007 6 Cyclo Content Pardubice 1250 Tlapák Stanislav SK Holcim Prachovice B"" 1793 0