Hráč Holásek Vít

Holásek Vít

User Pic
Jméno: Holásek Vít
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1778
Elo mezinárodní: 1778
ID: 30048
FIDE ID: 355305
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici B 1784 1762 Bartoš Karel SK Bohemia Pardubice 1877 1854 ½
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici B 1784 1762 Tomek Karel TJ CHS Chotebor B 1786 1795 0
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici B 1761 1762 Brdíček David SK+Sokol Zamberk 1811 1788 ½
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici B 1761 1762 Švub Jan TJ Lanskroun 1852 1862 1
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici B 1757 1789 Törvenyi Roman 2222 SK Polabiny D 1989 1975 ½
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici B 1763 1789 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto B 2061 2055 0
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici B 1763 1789 Doseděl Jiří SK pri DDM Litomysl 2077 2066 0
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici B 1743 1789 Pokorný Jan SK Usti nad Orlici A 1928 1896 ½
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici D 1774 1762 Janeček František Sachovy klub Chocen 1704 1683 ½
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici D 1784 1762 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice 1763 1751 ½
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici D 1784 1762 Vencl Jiří Proplast Ceska Trebova 1701 1744 ½
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici D 1761 1762 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravska Trebova 1842 1850 1
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici D 1761 1762 Solil Roman TJ Lanskroun B 2035 2021 0
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici D 1757 1789 Židek Pavel SK Dolni Cermna 1685 1677 ½
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici D 1763 1789 Riedl Vladimír SK Svitavy 1772 1780 ½
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici D 1743 1789 Šimek Zdeněk SK Usti nad Orlici C 1950 1943 1
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici D 1694 1722 Švanda Adam TJ Stefanydes Policka B 1731 1724 1
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici D 1694 1722 Merta Michal SK Dolni Cermna 1758 1779 1
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici D 1684 1722 Ježek Jakub Sokol Mistrovice 1728 1757 1
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici D 1684 1722 Jasanský Karel Proplast Ceska Trebova 1711 1719 1
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici D 1680 1722 Bartoš Karel SK Svitavy 1791 1789 0
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici D 1680 1722 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horni Cermna 1785 1831 1
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici D 1694 1722 Vymetálek Petr SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1769 1790 ½
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici D 1694 1722 Vaculík Jakub TJ Lanskroun B 1698 1698 1
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici D 1694 1722 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1990 1952 0
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici D 1694 1722 Meleško Andrij TJ Slovan Moravska Trebova 1901 1906 0
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici B 1774 1762 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1941 1962 0
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici B 1694 1722 Zeman Ladislav SK pri DDM Litomysl 1785 1759 0
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici B 1784 1762 Honek Jan TJ SO Chrudim 1799 1807 0
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici B 1684 1722 Lorenc Adam SK+Sokol Zamberk 1846 1841 0
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici B 1761 1762 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny E 1763 1838 ½
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici B 1680 1722 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny D 2013 2003 0
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici B 1757 1789 Cach Tomáš Sokol Zajecice 1610 1586 0
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici B 1694 1722 Grepl Pavel TJ Lanskroun 1931 1913 0
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici B 1763 1789 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice 1985 1978 ½
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici B 1698 1760 Daniel Jiří SK Usti nad Orlici A 1940 1963 0
2017/2018 10 SK Vysoke Myto B 1694 1722 Lipavský Dušan 1927 1935 0
2017/2018 8 TJ SO Chrudim 1684 1722 Honek Jan 1814 1822 0
2017/2018 6 2222 SK Polabiny E 1680 1722 Jiroušek Jan 1684 1717 ½
2017/2018 4 Sokol Zajecice 1694 1722 Cach Tomáš 1587 1577 0
2017/2018 2 SK Bohemia Pardubice 1694 1722 Třasák Ondřej 1964 1976 ½
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1514 1584 Mazura Jaroslav SK + Sokol Žamberk 1588 1589 1
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1514 1584 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1617 1692 ½
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1514 1584 Nikl Josef ŠK Dolní Čermná 1632 1645 1
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1514 1584 Šlesingr Vilém ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1562 1633 1
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1514 1584 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička C 1659 1647 0
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1514 1584 Pulkrábek Aleš TJ Spartak OEZ Letohrad 1
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1514 1584 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy B 1733 1755 0
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1514 1584 Bureš Milan Proplast Česká Třebová B 1129 1
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1514 1584 Navrátil Zdeněk TJ Spartak Choceň 1733 1
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1514 1584 Langr Petr Sokol Mistrovice 1563 1595 1
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1514 1584 Glembek Bohumír ŠK Ústí nad Orlicí B 1803 1799 ½
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1514 1584 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun C 1466 1494 ½
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1514 1584 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1688 1675 0
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1514 1584 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1731 1748 ½
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1514 1584 Petrželka Karel TJ Sokol Němčice 1856 1857 ½
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí D 1514 1584 Šilar Karel TJ Sokol Horní Čermná B 1322 1476 0
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1514 1584 Vodička Stanislav ŠK Svitavy C 1416 1
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1514 1584 Mlynář Miroslav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1598 1514 1
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1514 1584 Rusz Roman ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1460 1499 ½
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1514 1584 Bém Tomáš ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1533 1520 1
2015/2016 9 ŠK Ústí n. O. 1514 1584 Ježek Jakub ŠKM Lanškroun 1584 1553 ½
2015/2016 8 ŠK Ústí n. O. 1514 1584 Vašková Marie ŠK Hlinsko 1384 1515 1
2015/2016 7 ŠK Ústí n. O. 1514 1584 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička B 1549 1596 0
2015/2016 6 ŠK Ústí n. O. 1514 1584 Sucharda Tomáš ŠK Ortex Hradec Králové 1600 1588 ½
2015/2016 5 ŠK Ústí n. O. 1514 1584 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. 1526 1457 0
2015/2016 4 ŠK Ústí n. O. 1514 1584 Ležík Jan ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1462 1289 ½
2015/2016 3 ŠK Ústí n. O. 1514 1584 Novotný Martin DDM Symfonie Poděbrady 1512 1562 ½
2015/2016 2 ŠK Ústí n. O. 1514 1584 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1658 1601 ½
2015/2016 1 ŠK Ústí n. O. 1514 1584 Křížek Vladimír Novoborská šachová akademie 1457 1488 1
2014/2015 11 ŠK Ústí n. O. 1504 1550 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha B 1723 1849 0
2014/2015 10 ŠK Ústí n. O. 1504 1550 Vítová Anna ŠK Lípa 1686 1699 0
2014/2015 9 ŠK Ústí n. O. 1504 1550 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 1959 1925 0
2014/2015 8 ŠK Ústí n. O. 1504 1550 Škrabánek Matěj DDM Symfonie Poděbrady 1531 1545 0
2014/2015 7 ŠK Ústí n. O. 1504 1550 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička B 1529 1621 ½
2014/2015 6 ŠK Ústí n. O. 1504 1550 Buločkin Martin Panda Rychnov n. Kn. 1644 1808 0
2014/2015 5 ŠK Ústí n. O. 1504 1550 Kablukov Vadim ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1435 ½
2014/2015 4 ŠK Ústí n. O. 1504 1550 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny C 1427 1427 1
2014/2015 3 ŠK Ústí n. O. 1504 1550 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1620 1666 0
2014/2015 2 ŠK Ústí n. O. 1504 1550 Hartingerová Martina TJ ŠK Libina 1478 1725 0
2014/2015 1 ŠK Ústí n. O. 1504 1550 Havelka Josef ŠKM Lanškroun 2019 2056 0
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí D 1504 1550 Šulc Jiří SK+Sokol Žamberk C 1537 ½
2014/2015 9 ŠK Ústí nad Orlicí D 1504 1550 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1726 0
2014/2015 8 ŠK Ústí nad Orlicí D 1504 1550 Hejl Petr TJ Spartak OEZ Letohrad B 1552 ½
2014/2015 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1504 1550 Hodek Roman ŠO K a. s. Kunvald C 1761 1761 ½
2014/2015 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1504 1550 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald B 1641 1606 ½
2014/2015 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1504 1550 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1759 1759 1
2014/2015 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1504 1550 Janota Jiří TJ Sokol Mistrovice B 1420 1
2014/2015 3 ŠK Ústí nad Orlicí D 1504 1550 Lapáček Luboš TJ Lanškroun C 1545 1571 0
2014/2015 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1504 1550 Matoulek Václav SPV Červená Voda 1679 1679 ½
2014/2015 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1504 1550 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí C 1830 1790 0
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí E 1332 Dušek Adam TJ Sokol Horní Čermná B 1263 1
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí E 1332 Bouchal Lukáš TJ Sokol Mistrovice B 1250 1
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí E 1332 Lorencová Jitka TJ Spartak Letohrad B 1333 ½
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí E 1332 Bém Tadeáš ŠO K a. s. Kunvald B 1100 1
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí E 1332 Šejnoha Lukáš ŠO K a. s. Kunvald C 1382 1
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí E 1332 Betlach Jan TJ Sokol Horní Čermná A 1522 ½
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí E 1332 Halbrštát Karel TJ Sokol Mistrovice A 1477 ½
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí E 1332 Pilný Jaroslav TJ Lanškroun C 1347 0
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí E 1332 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk C 1586 1586 0
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí E 1332 Racek Josef TJ Sokol Němčice 1587 ½
2013/2014 11 ŠK Ústí n.O. 1332 Voříšek Jakub Bohemians Praha B 1633 1772 ½
2013/2014 10 ŠK Ústí n.O. 1332 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa 1291 ½
2013/2014 9 ŠK Ústí n.O. 1332 Kabelka Tomáš ŠK AD Jičín 1375 1
2013/2014 8 ŠK Ústí n.O. 1332 Kostelecký Daniel Sokol Praha Kobylisy 1591 1690 0
2013/2014 7 ŠK Ústí n.O. 1332 Daněk Jakub Panda Rychnov n.Kn. 1250 1
2013/2014 6 ŠK Ústí n.O. 1332 Podzimek Adam Desko Liberec B 1416 1409 1
2013/2014 5 ŠK Ústí n.O. 1332 Fak Daniel 1. Novoborský ŠK 1250 0
2013/2014 4 ŠK Ústí n.O. 1332 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny C 1417 0
2013/2014 3 ŠK Ústí n.O. 1332 Engel Tomáš SK OAZA Praha B 1250 1
2013/2014 2 ŠK Ústí n.O. 1332 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1664 1707 0
2013/2014 1 ŠK Ústí n.O. 1332 Ježek Jakub ŠKM TJ Lanškroun 1250 ½
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí D 1332 Židek Pavel ŠK Dolní Čermná 1633 0
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí D 1332 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun B 1500 1515 0
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí D 1332 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1830 1857 ½
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí D 1332 Vodička Martin ŠK Svitavy 1100 1
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1332 Krčmář Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1545 1
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1332 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1624 1662 1
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1332 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk B 1586 1586 1
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1332 Pěkník Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1866 0
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun B 1479 1502 0
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Mazura Jaroslav SK+Sokol Žamberk C 1593 0
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. Kunvald B 1518 0
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Šejnoha Lukáš ŠO K a.s. Kunvald C 1367 ½
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Maceška Vladimír TJ Spartak OEZ Letohrad B 1615 0
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná B 1398 0
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná A 1480 0
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Sysr Pavel TJ Sokol Mistrovice 1634 0
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1250 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad 1428 1
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1250 Pail Milan Loko Česká Třebová B 1888 0
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1250 Langr Petr TJ Jablonné nad Orlicí 1445 ½
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1250 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1725 0
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1250 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk B 1514 0
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1250 Petrásek Jan TJ Štefanydes Polička B 1295 0
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1250 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl B 1444 0
2011/2012 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 Uřičář Petr SK+Sokol Žamberk C 1422 0
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1250 Uřičář Petr SK + Sokol Žamberk "C" 1420 0
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1250 Černohous Josef TJ Spartak OEZ Letohrad "C" 1530 1
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1250 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B"" 1770 0
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1100 Hrabčák Anton Spartak Choceň 1000 0
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1100 König Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1570 0