Hráč Jániš Petr

Jániš Petr

User Pic
Jméno: Jániš Petr
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1939
Elo mezinárodní: 1938
ID: 31747
FIDE ID: 346039
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 SK Usti nad Orlici B 1938 1939 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici C 1905 1879 0
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici B 1921 1926 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2232 2202 0
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici B 1936 1926 Komprda Pavel TJ Spartak Letohrad 2086 2070 0
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici B 1936 1926 Říha Vojtěch SO Hlinsko 2219 2141 0
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici B 1919 1926 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2119 2113 1
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici B 1919 1926 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor B 2016 1946 0
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici B 1925 1926 Buráň Jaroslav SK+Sokol Zamberk 2150 2147 ½
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici B 1925 1926 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2198 2198 1
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici B 1934 1944 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny D 2092 2091 0
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici B 1945 1944 Sabol Marian SK Vysoke Myto B 2291 2291 0
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici B 1945 1944 Pekař Václav SK pri DDM Litomysl 2143 2152 0
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici B 1947 1944 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici A 2095 2063 ½
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici C 1936 1926 Ambrožová Lucie SK Svitavy 1773 1834 0
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici C 1936 1926 Vavroušek Petr Sachovy klub Chocen 1691 1652 ½
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici C 1919 1926 Betlach Jan SO Horni Cermna 1655 1640 1
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici C 1919 1926 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice 1763 1751 1
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici C 1925 1926 Hurt Lukáš Proplast Ceska Trebova 2085 2084 0
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici C 1934 1944 Doleček Matěj TJ Lanskroun B 1679 1694 1
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici C 1934 1944 Schaffer David TJ Stefanydes Policka B 1649 1664 ½
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici C 1945 1944 Motl Ladislav SK Dolni Cermna 1622 1624 1
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici C 1945 1944 Dvořák Eduard SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1673 1668 ½
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici C 1947 1944 Šmajzrová Veronika SK Usti nad Orlici D 1705 1732 ½
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici C 1923 1914 Flídr Robert Proplast Ceska Trebova 0 0 1
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici C 1902 1914 Kupsa Matěj TJ Lanskroun B 1807 1752 ½
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici C 1909 1914 Simon Michal TJ Stefanydes Policka B 1576 1565 ½
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici C 1923 1914 Bartoš Karel SK Svitavy 1822 1789 ½
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici C 1923 1914 Hodek Roman SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1639 1672 1
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici C 1923 1914 Řehák Jiří TJ Spartak Letohrad 1788 1809 1
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici B 1936 1926 Sabol Marian SK Vysoke Myto B 2277 2280 0
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici B 1923 1914 Škeřík Karel SK pri DDM Litomysl 1988 2001 1
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici B 1919 1926 Komárek David TJ SO Chrudim 2132 2131 1
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici B 1902 1914 Buráň Jaroslav SK+Sokol Zamberk 2182 2174 ½
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici B 1925 1926 Kourek Josef 2222 SK Polabiny E 2115 2101 ½
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici B 1909 1914 Hostinský Jiří 2222 SK Polabiny D 2152 2167 0
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici B 1934 1944 Jirásek Pavel Sokol Zajecice 2249 2224 0
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici B 1945 1944 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2117 2112 0
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici B 1913 1915 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici A 2077 2022 0
2017/2018 10 SK Vysoke Myto B 1923 1914 Sabol Marian 2296 2315 0
2017/2018 8 TJ SO Chrudim 1902 1914 Komárek David 2168 2151 1
2017/2018 6 2222 SK Polabiny E 1909 1914 Kourek Josef 2066 2066 ½
2017/2018 4 Sokol Zajecice 1923 1914 Jirásek Pavel 2300 2285 0
2017/2018 2 SK Bohemia Pardubice 1923 1914 Horáček Michal 2129 2113 0
2016/2017 11 SK Usti nad Orlici B 1886 1892 Kučera Jan SK Vysoke Myto B 1900 1925 0
2016/2017 10 SK Usti nad Orlici B 1886 1892 Ambrožová Lucie SK Svitavy 1815 1902 1
2016/2017 9 SK Usti nad Orlici B 1886 1892 Seidl Zdeněk SK Rapid Pardubice C 1874 1842 ½
2016/2017 8 SK Usti nad Orlici B 1886 1892 Říha Vojtěch TJ SO Chrudim 1904 1923 1
2016/2017 7 SK Usti nad Orlici B 1886 1892 Kotlant Tomáš SK Bohemia Pardubice 1673 1704 1
2016/2017 6 SK Usti nad Orlici B 1886 1892 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka B 1901 1905 1
2016/2017 5 SK Usti nad Orlici B 1886 1892 Zeman Martin TJ Jiskra Litomysl 2004 2009 ½
2016/2017 4 SK Usti nad Orlici B 1886 1892 Konrád František Sokol Zajecice 1828 1801 1
2016/2017 3 SK Usti nad Orlici B 1886 1892 Müller Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1920 1938 1
2016/2017 2 SK Usti nad Orlici B 1886 1892 Půlpán Matěj 2222 SK Polabiny D 1938 1923 ½
2016/2017 1 SK Usti nad Orlici B 1886 1892 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotebor 2089 2113 0
2016/2017 10 SK Usti nad Orlici 1886 1892 Just Pavel 2222 SK Polabiny B 1965 1983 0
2016/2017 7 SK Usti nad Orlici 1886 1892 Marek Petr TJ Slavia Hradec Kralove B 1951 1971 1
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1886 1892 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1759 1755 1
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1886 1892 Hloušek Zdeněk ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1909 1879 ½
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1886 1892 Vencl Jiří Proplast Česká Třebová B 1539 1549 1
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1886 1892 Valenta Rudolf Sokol Mistrovice 1654 1689 ½
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1886 1892 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk 1797 1813 1
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1886 1892 Slavíček Miroslav ŠK Dolní Čermná 1707 1774 1
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1886 1892 Schaffer David TJ Štefanydes Polička C 1702 1718 1
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1886 1892 Maděra Stanislav ŠK Svitavy B 1677 1678 1
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1886 1892 Minařík Lubomír ŠK Ústí nad Orlicí C 1559 1637 1
2015/2016 11 Proplast Česká Třebová 1886 1892 Mazuch Jan ŠK Bohemia Pardubice 1968 1960 0
2015/2016 8 Proplast Česká Třebová 1886 1892 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř 2073 2075 0
2015/2016 3 Proplast Česká Třebová 1886 1892 Kozák David ŠK Svitavy 1780 1767 ½
2015/2016 2 Proplast Česká Třebová 1886 1892 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice C 1848 1833 0
2015/2016 1 Proplast Česká Třebová 1886 1892 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 1984 1983 ½
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1841 1887 Židek Pavel ŠK Dolní Čermná 1684 1684 1
2014/2015 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1841 1887 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1711 1711 1
2014/2015 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1841 1887 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 1825 1
2014/2015 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1841 1887 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1777 1729 1
2014/2015 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1841 1887 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1560 ½
2014/2015 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1841 1887 Petrželka Karel Proplast Česká Třebová B 1877 1883 ½
2014/2015 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1841 1887 Vymetálek Petr ŠO K a. s. Kunvald 1867 1849 1
2014/2015 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1841 1887 Horák Libor TJ Jiskra Litomyšl B 1698 ½
2014/2015 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1841 1887 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1744 1759 1
2014/2015 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1841 1887 Weis Ladislav TJ Spartak Choceň 1784 1802 1
2014/2015 8 Proplast Česká Třebová 1841 1887 Jedličková Petra Sokol Zaječice 1634 1668 0
2014/2015 4 Proplast Česká Třebová 1841 1887 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1965 1954 0
2014/2015 1 Proplast Česká Třebová 1841 1887 Pavlíček Lukáš TJ Slovan Moravská Třebová 1553 1521 1
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1826 1888 Havelka Josef TJ Lanškroun B 1994 1988 0
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1826 1888 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1837 1800 1
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1826 1888 Vymetálek Petr ŠO K a. s. Kunvald 1875 1853 ½
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1826 1888 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk B 1902 1925 1
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1826 1888 Kovář Václav TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 ½
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1826 1888 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2051 1991 ½
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1826 1888 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1773 1815 ½
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1826 1888 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1742 1721 1
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1826 1888 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1832 1854 1
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1826 1888 Kapoun Vít ŠK Ústí nad Orlicí D 1745 1728 1
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1826 1888 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto B 1822 1809 ½
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1826 1888 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1871 1862 0
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1826 1888 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 0
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1826 1888 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 2005 0
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1826 1888 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice C 1879 1920 0
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1826 1888 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř 2078 2074 ½
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1826 1888 Cach Tomáš Sokol Zaječice 1250 1
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1826 1888 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1803 1
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí 1826 1888 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 2007 2020 0
2012/2013 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1811 1882 Procházka Petr TJ Lanškroun 2008 2006 ½
2012/2013 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1811 1882 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2015 2022 ½
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1811 1882 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1825 1802 1
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1811 1882 Sojma Zdeněk TJ Slovan M. Třebová 1865 1951 0
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1811 1882 Slavíček Miroslav ŠK Dolní Čermná o.s. 1750 1
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1811 1882 Čuma Jan ŠK Svitavy B 1513 1
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1811 1882 Hubálek Roman TJ Jablonné n/O. 1557 1
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1811 1882 Tomeš Lukáš Loko Česká Třebová B 1804 1804 1
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1811 1882 Martinec Jan SK+Sokol Žamberk B 1820 1814 1
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1811 1882 Bartoš Karel ŠK Svitavy A 1870 1833 1
2012/2013 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1811 1882 Trhal Michal Sokol Zaječice 1938 1956 0
2012/2013 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1811 1882 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1993 1995 ½
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1811 1882 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim B 1778 1829 0
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1811 1882 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1991 1973 ½
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1811 1882 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1927 1943 0
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1811 1882 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1835 1882 ½
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1811 1882 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny D 1697 1754 1
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1811 1882 Hon Jiří TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 ½
2011/2012 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1765 1817 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1801 ½
2011/2012 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1765 1817 Havelka Josef TJ Lanškroun C 1737 1776 0
2011/2012 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1765 1817 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald B 1653 ½
2011/2012 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1765 1817 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1650 ½
2011/2012 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1765 1817 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad B 1611 1
2011/2012 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1765 1817 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1591 ½
2011/2012 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1765 1817 Šulc Jiří SK+Sokol Žamberk C 1534 1
2011/2012 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1765 1817 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1613 ½
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1765 1817 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1515 1
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1765 1817 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1628 ½
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1765 1817 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1683 ½
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1765 1817 Mazura Jaroslav SK+Sokol Žamberk B 1612 1
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1765 1817 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2241 2277 0
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1765 1817 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička B 1540 1
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1765 1817 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1611 1
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1765 1817 Křemenák Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1692 1
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1765 1817 Dostálek Vladimír Šachový klub Dolní Čermná 1623 1
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1765 1817 Krejčí Milan TJ Jiskra Litomyšl B 1647 1
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1765 1817 Taslar Karel Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1691 1662 1
2010/2011 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1659 Krušina Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová 1846 1
2010/2011 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1659 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1799 0
2010/2011 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1659 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk 1823 ½
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1659 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1758 0
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1659 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto "B" 1883 ½
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1659 Novotný Aleš Rapid Pardubice 1780 0
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1659 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1701 ½
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1659 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny "C" 1903 0
2010/2011 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1659 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk "B" 1832 ½
2010/2011 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1659 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1855 0
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1659 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1789 1
2010/2011 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1659 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1621 1
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1659 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1858 0
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1659 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl "B" 1898 0
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1659 Krátký Josef TJ Lanškroun "B" 1911 0
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1659 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1570 ½
2010/2011 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1659 Řehák Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1882 1
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1659 Pěkník Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1881 1
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1659 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1675 0
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1652 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1675 ½
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1652 Krátký Josef TJ Lanškroun B"" 1739 0
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1652 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1653 1
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1652 Kopal Vladimír SK + Sokol Žamberk B"" 1498 0
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1652 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk A"" 1787 0
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1652 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1891 0
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1652 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička B"" 1526 0
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1652 Židek Pavel Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1623 1
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1652 Pelinka František SK + Sokol Žamberk C"" 1291 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1652 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1664 0
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1652 Jasanský Karel Lokomotiva Česká Třebová B"" 1792 ½
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1652 Veselý Emanuel Synpo Pardubice 1000 ½
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1652 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny C"" 1864 0
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1652 Krummer Jan TJ Spartak OEZ Letohrad 1703 ½
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1652 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B"" 1770 0
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1652 Marek Michal TJ Lanškroun 1712 0
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1652 Dobšinský Pavel CHS Chotěboř 1867 0
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1652 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D"" 1324 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1652 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička 1788 ½
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1652 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 0
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1555 Kovář Václav Lokomotiva Česká Třebová B 1250 ½
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1555 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy A 1739 ½
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1555 Janeček František Spartak Choceň 1666 0
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1555 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1720 0
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1555 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1766 0
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1555 Konečný Tomáš ŠK Svitavy B 1100 0
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1555 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1579 0
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1555 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2037 0
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1000 Vícha Karel TJ Slovan Moravská Třebová 1000 0
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 Pácha Lukáš ŠO K a.s. Kunvald C 1250 1
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 Krejsa Pavel ŠO K a.s. Kunvald B 1100 1
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 Belobrad Šimon SK Žamberk F 1250 0