Hráč Hrobař Vlastimil

Hrobař Vlastimil

User Pic
Jméno: Hrobař Vlastimil
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2022
Elo mezinárodní: 2050
ID: 15064
FIDE ID: 326070
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 TJ Polešovice 2050 2022 Kohoutek Martin TJ Orel Nivnice A 0 1680 1
2018/2019 7 TJ Polešovice 2050 2022 Jurčík Josef Mařatice 0 1397 1
2018/2019 3 TJ Polešovice 2030 2005 Zelnitius Albert ŠK Staré Město F 1465 1450 1
2018/2019 2 TJ Polešovice 2030 2005 Kolouch Jiří TJ Vlčnov C 1883 1872 1
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici A 2046 2022 Fiala Milan TJ CHS Chotebor B 1823 1815 1
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici A 2046 2022 Kalous Tomáš SK+Sokol Zamberk 1858 1853 ½
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici A 2036 2005 Švub Jan TJ Lanskroun 1847 1861 ½
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici A 2025 2005 Kapoun Vít SK Usti nad Orlici B 1851 1847 1
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici C 2050 2022 Filip Libor Sokol Mistrovice 1819 1815 1
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici C 2046 2022 Meleško Andrij TJ Slovan Moravska Trebova 1826 1834 1
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici C 2036 2005 Solil Roman TJ Lanskroun B 2033 1994 1
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici C 2036 2005 Schaffer Ondřej TJ Stefanydes Policka B 1839 1845 1
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici C 2030 2005 Merta Michal SK Dolni Cermna 1743 1766 1
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici C 2030 2005 Vaníček Jan SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1695 1705 1
2017/2018 6 TJ Polešovice 2000 1986 Růčka Pavel ŠO Kunovice D 1733 1636 1
2017/2018 5 TJ Polešovice 2011 1986 Vávra Jan ŠK Staré Město H 1399 1367 1
2017/2018 1 TJ Polešovice 2010 1991 Horsák Antonín ŠK Staré Město G 0 1815 ½
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici C 2022 1986 Merta Michal SK Dolni Cermna 1746 1779 1
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici C 2011 1986 Vencl Jiří Proplast Ceska Trebova 1719 1753 1
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici C 2000 1986 Krátký Josef TJ Slovan Moravska Trebova 2074 2061 ½
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici C 2011 1986 Kotva Milan SK Svitavy 1917 1949 ½
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici C 2011 1986 Havrlík Pavel SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1852 1854 ½
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici C 2011 1986 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1990 1952 1
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici A 2011 1986 Hlaváček Robert TJ SO Chrudim 2135 2166 ½
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici A 2011 1986 Jareš Michal 2222 SK Polabiny E 1780 1802 1
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici A 2014 1986 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1911 1902 ½
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici A 2000 1986 Doseděl Jiří SK pri DDM Litomysl 2084 2076 1
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici A 2011 1986 Liduch Filip 2222 SK Polabiny D 2024 2042 0
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici A 2010 1991 Poslušný Martin SK Usti nad Orlici B 1911 1902 ½
2016/2017 1 TJ Polešovice 2009 1975 Studený Radovan ŠK Staré Město H 2080 2083 ½
2016/2017 11 SK Usti nad Orlici B 2009 1975 Kosek Jiří SK Vysoke Myto B 2072 2069 ½
2016/2017 7 SK Usti nad Orlici B 2009 1975 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice 1985 1981 ½
2016/2017 6 SK Usti nad Orlici B 2009 1975 Stodola Marek TJ Stefanydes Policka B 1943 1935 ½
2016/2017 5 SK Usti nad Orlici B 2009 1975 Daniel Martin TJ Jiskra Litomysl 2049 2065 0
2016/2017 3 SK Usti nad Orlici B 2009 1975 Štolfa Jaroslav Jiskra Hermanuv Mestec 1745 1830 1
2016/2017 2 SK Usti nad Orlici B 2009 1975 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1965 1983 ½
2016/2017 1 SK Usti nad Orlici B 2009 1975 Tůma Jan TJ CHS Chotebor 2053 1999 1
2016/2017 10 SK Usti nad Orlici 2009 1975 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny B 2007 2034 1
2016/2017 9 SK Usti nad Orlici 2009 1975 Nešpůrek Petr 2222 SK Polabiny C 1812 1802 ½
2016/2017 8 SK Usti nad Orlici 2009 1975 Bílek Roman TJ Zdar nad Sazavou 1888 1935 1
2016/2017 6 SK Usti nad Orlici 2009 1975 Mouryc Tomáš Gambit Jihlava 1950 1924 ½
2016/2017 4 SK Usti nad Orlici 2009 1975 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto 1970 1977 1
2016/2017 2 SK Usti nad Orlici 2009 1975 Mezlík Stanislav Caissa Pivovar Dalesice 1884 1881 ½
2015/2016 10 TJ Polešovice 2009 1975 Tesáček Jiří TJ Orel Nivnice 1363 1
2015/2016 8 TJ Polešovice 2009 1975 Hráček Jiří ŠO Kunovice C 1470 1
2015/2016 7 TJ Polešovice 2009 1975 Javor Jan TJ Vlčnov D 1824 1638 1
2015/2016 5 TJ Polešovice 2009 1975 Tesáček Jiří TJ Orel Nivnice 1363 1
2015/2016 3 TJ Polešovice 2009 1975 Růčka Pavel ŠO Kunovice C 1733 1605 1
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 2009 1975 Krátký Josef TJ Lanškroun B 2051 2043 0
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 2009 1975 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1820 1812 ½
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 2009 1975 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1843 1841 1
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 2009 1975 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička C 1855 1894 ½
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 2009 1975 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1772 1774 1
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 2009 1975 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 1
2014/2015 10 TJ Polešovice 1950 1944 Studený Radovan ŠK Staré Město G 2076 2080 ½
2014/2015 7 TJ Polešovice 1950 1944 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1962 1900 ½
2014/2015 6 TJ Polešovice 1950 1944 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí B 1816 ½
2014/2015 5 TJ Polešovice 1950 1944 Skalský Alexandr ŠK Staré Město H 1767 1628 1
2014/2015 3 TJ Polešovice 1950 1944 Plevák Petr Sokol Velehrad 1737 1626 1
2014/2015 1 TJ Polešovice 1950 1944 Volčík Stanislav SK Boršice C 1764 1787 1
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1944 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1846 1871 1
2014/2015 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1944 Kraus Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad 2022 2023 1
2014/2015 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1944 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1628 1
2014/2015 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1944 Keprta Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1901 1916 ½
2014/2015 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1944 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1902 1910 1
2014/2015 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1944 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1878 1922 ½
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1939 1937 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1756 1746 1
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1939 1937 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald 1742 1656 1
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1939 1937 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk B 1782 1778 0
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1939 1937 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1994 1970 1
2013/2014 11 TJ Polešovice 1939 1937 Štefaník Richard TJ Vlčnov C 1625 1721 ½
2013/2014 8 TJ Polešovice 1939 1937 Churý Petr ŠK-KK Osvětimany 1782 1787 1
2013/2014 7 TJ Polešovice 1939 1937 Plevák Petr Sokol Velehrad 1737 1644 ½
2013/2014 6 TJ Polešovice 1939 1937 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1763 1
2013/2014 4 TJ Polešovice 1939 1937 Martinák Josef ŠO Kunovice A 1757 ½
2013/2014 3 TJ Polešovice 1939 1937 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí B 1899 1
2013/2014 2 TJ Polešovice 1939 1937 Mikulčík Josef TJ Bojkovice B 1847 1896 ½
2013/2014 1 TJ Polešovice 1939 1937 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město G 1649 1
2012/2013 11 TJ Polešovice 1910 1896 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1750 1
2012/2013 10 TJ Polešovice 1910 1896 Pfeffer Erik SK Boršice B 1959 1967 1
2012/2013 9 TJ Polešovice 1910 1896 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1972 1859 1
2012/2013 8 TJ Polešovice 1910 1896 Volčík Stanislav SK Boršice C 1796 1797 ½
2012/2013 6 TJ Polešovice 1910 1896 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1823 0
2012/2013 5 TJ Polešovice 1910 1896 Butula Miroslav Slavia Kroměříž D 1978 1936 ½
2012/2013 3 TJ Polešovice 1910 1896 Lapčík Václav ŠK Staré Město F 1731 1820 ½
2012/2013 2 TJ Polešovice 1910 1896 Kunc Pavel KK-ŠK Osvětimany 1733 ½
2012/2013 1 TJ Polešovice 1910 1896 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2016 2019 ½
2011/2012 11 TJ Polešovice 1921 1921 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky B 1711 1775 1
2011/2012 10 TJ Polešovice 1921 1921 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1857 1
2011/2012 9 TJ Polešovice 1921 1921 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla B 1846 1843 0
2011/2012 7 TJ Polešovice 1921 1921 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1908 ½
2011/2012 6 TJ Polešovice 1921 1921 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 1747 0
2011/2012 4 TJ Polešovice 1921 1921 Číhal František ŠK Staré Město F 1807 0
2011/2012 3 TJ Polešovice 1921 1921 Major Robert TJ Bojkovice A 1845 ½
2011/2012 2 TJ Polešovice 1921 1921 Dvouletý Tomáš TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1867 1
2011/2012 1 TJ Polešovice 1921 1921 Šaňák František SK Boršice C 1929 1868 0
2010/2011 11 TJ Polešovice 1864 Růčka Pavel ŠO Kunovice A 1750 0
2010/2011 10 TJ Polešovice 1864 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky B 1396 1
2010/2011 9 TJ Polešovice 1864 Kadlček Pavel TJ Dolní Němčí 1542 0
2010/2011 5 TJ Polešovice 1864 Janska Petr SK Boršice C 1727 0
2009/2010 5 TJ Polešovice 1858 Volčík Stanislav SK Boršice C 1771 1
2008/2009 10 TJ Polešovice 1820 Firych Miroslav ŠO TJ Zborovice A 2023 0
2008/2009 9 TJ Polešovice 1820 Škrášek Miloslav TJ Mařatice 1787 1
2008/2009 8 TJ Polešovice 1820 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1781 1
2008/2009 7 TJ Polešovice 1820 Hruška Karel TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1926 ½
2008/2009 6 TJ Polešovice 1820 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky C 1969 1
2008/2009 4 TJ Polešovice 1820 Chutný Aleš Dům Kultury Kroměříž 1688 ½
2008/2009 3 TJ Polešovice 1820 Fridrich Václav TJ Fatra Slavia Napajedla B 1641 ½
2008/2009 2 TJ Polešovice 1820 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1473 1
2008/2009 1 TJ Polešovice 1820 Náplava Pavel SK Boršice C 1968 0
2007/2008 11 TJ Polešovice 1795 Šiška Alois ŠK Rapos Sulimov 1693 1
2007/2008 9 TJ Polešovice 1795 Kunčar Stanislav TJ Vlčnov A 1810 ½
2007/2008 8 TJ Polešovice 1795 Kašpárek Radoslav Fatra-Slavia Napajedla B 1744 1
2007/2008 6 TJ Polešovice 1795 Náplava Pavel SK Boršice C 1931 0
2007/2008 4 TJ Polešovice 1795 Krátký Ctibor TJ Bojkovice A 1663 1
2007/2008 2 TJ Polešovice 1795 Vránová Jarmila ŠK Staré Město F 1777 1
2007/2008 1 TJ Polešovice 1795 Stojan František ŠK Zlín E 1802 1
2006/2007 11 TJ Polešovice 1761 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1719 1
2006/2007 8 TJ Polešovice 1761 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky A 1948 ½
2006/2007 7 TJ Polešovice 1761 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1815 ½
2006/2007 4 TJ Polešovice 1761 Šumšal Václav TJ Vlčnov B 1654 1
2006/2007 3 TJ Polešovice 1761 Horsák Antonín ŠK Staré Město F 1867 1
2006/2007 1 TJ Polešovice 1761 Maňák Josef TJ Bystřice p.Hostýnem A 1738 1
2005/2006 11 TJ Polešovice 1777 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1879 ½
2005/2006 8 TJ Polešovice 1777 Beneš Miroslav TJ Vlčnov 1951 0
2005/2006 7 TJ Polešovice 1777 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1912 0
2005/2006 6 TJ Polešovice 1777 Partyš Petr ŠK Staré Město C 2023 ½
2005/2006 5 TJ Polešovice 1777 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice 1755 0
2005/2006 4 TJ Polešovice 1777 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 1977 ½
2005/2006 3 TJ Polešovice 1777 Vidlář Pavel TJ Napajedla 1868 ½
2005/2006 2 TJ Polešovice 1777 Jakubec Jiří LOKO Uherský Ostroh B 1733 ½
2005/2006 1 TJ Polešovice 1777 Skalka Josef SK Boršice B 1892 0
2004/2005 9 Boršice B 1722 Hasík Karel Vlčnov B 1737 1
2004/2005 8 Boršice B 1722 Batka Miroslav Mařatice A 1779 1
2004/2005 6 Boršice B 1722 Bílek Jaromír Kunovice ŠO 1465 1
2004/2005 5 Boršice B 1722 Plevák Pavel Staré Město F 1750 1