Hráč Kupsa Matěj

Kupsa Matěj

User Pic
Jméno: Kupsa Matěj
Oddíl: TJ Lanškroun
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1927
Elo mezinárodní: 1987
ID: 33426
FIDE ID: 374040
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 TJ Štefanydes Polička 1918 1917 Dolejš Jakub TJ Kobylisy 1483 1516 1
2018/2019 6 TJ Štefanydes Polička 1918 1917 Brůna Matouš Desko Liberec 1611 1463 ½
2018/2019 5 TJ Štefanydes Polička 1918 1917 Habenicht Martin 1.Novoborský ŠK 1705 1609 ½
2018/2019 4 TJ Štefanydes Polička 1918 1917 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha 1792 1775 1
2018/2019 3 TJ Štefanydes Polička 1949 1917 Dudová Pavlína BŠŠ Frýdek-Místek B 1422 1444 1
2018/2019 2 TJ Štefanydes Polička 1942 1859 Fizerová Lucie Interchess Frýdek-Místek 1515 1589 1
2018/2019 1 TJ Štefanydes Polička 1846 1859 Šebesta Jan SK Slavia Orlová 1777 1838 1
2018/2019 11 TJ Lanskroun 1918 1917 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice 1993 1983 1
2018/2019 10 TJ Lanskroun 1987 1917 Pejřimovská Viola Ruby TJ CHS Chotebor B 1486 1448 1
2018/2019 8 TJ Lanskroun 1947 1917 Petrík Peter SK pri DDM Litomysl 1803 1783 1
2018/2019 7 TJ Lanskroun 1947 1917 Melichar Vojtěch 2222 SK Polabiny D 1948 1953 1
2018/2019 6 TJ Lanskroun 1949 1917 Podgorný Radim SK Vysoke Myto B 1704 1722 ½
2018/2019 5 TJ Lanskroun 1949 1917 Píše Jiří SK Usti nad Orlici B 1734 1672 1
2018/2019 3 TJ Lanskroun 1874 1859 Konrád František Sokol Zajecice 1787 1788 1
2018/2019 2 TJ Lanskroun 1874 1859 Janeček Ondřej TJ Spartak Letohrad 1464 1471 1
2018/2019 1 TJ Lanskroun 1846 1859 Šťulík Jiří SO Hlinsko 1770 1779 ½
2018/2019 11 TJ Lanskroun B 1987 1917 Grepl Pavel TJ Slovan Moravska Trebova 1917 1893 ½
2018/2019 10 TJ Lanskroun B 1987 1917 Ambrožová Lucie SK Svitavy 1773 1834 ½
2018/2019 9 TJ Lanskroun B 1947 1917 Schaffer Ondřej TJ Stefanydes Policka B 1850 1837 ½
2018/2019 8 TJ Lanskroun B 1947 1917 Merta Josef SK Dolni Cermna 1808 1834 1
2018/2019 6 TJ Lanskroun B 1949 1917 Píše Jiří SK Usti nad Orlici D 1734 1672 ½
2018/2019 5 TJ Lanskroun B 1942 1859 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici C 1939 1937 ½
2018/2019 4 TJ Lanskroun B 1942 1859 Vavroušek Petr Sachovy klub Chocen 1676 1647 1
2018/2019 3 TJ Lanskroun B 1874 1859 Cimprich Miroslav SO Horni Cermna 1722 1769 1
2018/2019 2 TJ Lanskroun B 1874 1859 Ježek Jakub Sokol Mistrovice 1760 1780 ½
2018/2019 7 TJ Štefanydes Polička 1949 1917 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 2017 2022 ½
2018/2019 6 TJ Štefanydes Polička 1949 1917 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny 2100 2097 ½
2018/2019 5 TJ Štefanydes Polička 1942 1859 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1855 1860 0
2018/2019 4 TJ Štefanydes Polička 1846 1859 Dudová Pavlína BŠŠ Frýdek-Místek B 1457 1439 1
2018/2019 3 TJ Štefanydes Polička 1846 1859 Vantuch Lucian BŠŠ Frýdek-Místek A 1969 1982 1
2018/2019 2 TJ Štefanydes Polička 1846 1859 Fizerová Lucie Interchess Frýdek-Místek 1538 1589 1
2018/2019 1 TJ Štefanydes Polička 1846 1859 Šebesta Jan SK Slavia Orlová 1777 1838 1
2017/2018 6 ŠKM TJ Lanškroun 1823 1752 Gloser David ŠK Lípa - DDM HK 2067 1997 0
2017/2018 5 ŠKM TJ Lanškroun 1823 1752 Rokoš Filip ŠK ORTEX Hradec Králové 1817 1843 ½
2017/2018 4 ŠKM TJ Lanškroun 1732 1677 Barák David ŠK Duras BVK Královo Pole 1830 1853 ½
2017/2018 3 ŠKM TJ Lanškroun 1732 1677 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř 1872 1884 ½
2017/2018 2 ŠKM TJ Lanškroun 1732 1677 Šmajzrová Veronika ŠŠPM Lipky HK 1663 1624 1
2017/2018 1 ŠKM TJ Lanškroun 1732 1677 Kříž Tomáš ŠK Kuřim B 1585 1701 1
2017/2018 11 TJ Lanskroun B 1824 1752 Ambrožová Lucie SK Svitavy 1855 1867 0
2017/2018 10 TJ Lanskroun B 1823 1752 Keprta Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1886 1882 1
2017/2018 9 TJ Lanskroun B 1807 1752 Lorenc Adam TJ Spartak Letohrad 1846 1841 0
2017/2018 8 TJ Lanskroun B 1807 1752 Jániš Petr SK Usti nad Orlici C 1902 1914 ½
2017/2018 6 TJ Lanskroun B 1759 1752 Jasanský Karel Proplast Ceska Trebova 1711 1719 ½
2017/2018 5 TJ Lanskroun B 1823 1752 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horni Cermna 1718 1757 ½
2017/2018 1 TJ Lanskroun B 1732 1677 Černohous Miloslav Sokol Mistrovice 1672 1671 ½
2017/2018 9 TJ Lanskroun C 1823 1752 Burian Michal Sokol Mestecko Trnavka 1774 1801 1
2017/2018 7 TJ Lanskroun C 1807 1752 Stodola Marek TJ Stefanydes Policka E 1983 1975 1
2017/2018 11 TJ Lanskroun 1824 1752 Honek Jan TJ SO Chrudim 1812 1822 1
2017/2018 10 TJ Lanskroun 1823 1752 Kvapil Pavel 2222 SK Polabiny E 1452 1446 1
2016/2017 10 TJ Lanskroun 1693 1690 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto 2105 2077 0
2016/2017 8 TJ Lanskroun 1693 1690 Tulis Jan TJ Stefanydes Policka 1869 1905 0
2016/2017 6 TJ Lanskroun 1693 1690 Nosek Jan TJ Slavia Hradec Kralove B 1875 2007 0
2016/2017 5 TJ Lanskroun 1693 1690 Poslušný Martin SK Usti nad Orlici 1947 1930 ½
2016/2017 3 TJ Lanskroun 1693 1690 Jedličková Petra SK Lipa 1783 1770 0
2015/2016 7 TJ Lanškroun B 1693 1690 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny C 1498 1559 1
2015/2016 6 TJ Lanškroun B 1693 1690 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny D 1408 1549 ½
2015/2016 5 TJ Lanškroun B 1693 1690 Jareš Michal Šachový spolek Železné hory 1693 1411 ½
2015/2016 4 TJ Lanškroun B 1693 1690 Jun Rudolf Chotěbořští draci 1569 1659 ½
2015/2016 3 TJ Lanškroun B 1693 1690 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička C 1451 1522 1
2015/2016 2 TJ Lanškroun B 1693 1690 Ďuriančík Michal ŠK Svitavy 1182 1
2015/2016 1 TJ Lanškroun B 1693 1690 Nosál Marek Panda Rychnov n. Kn. B 1153 1
2015/2016 11 TJ Lanškroun 1693 1690 Dvořák Jakub TJ Slovan Moravská Třebová 1531 1525 1
2015/2016 11 TJ Lanškroun B 1693 1690 Glembek Bohumír ŠK Ústí nad Orlicí B 1803 1799 ½
2015/2016 8 TJ Lanškroun B 1693 1690 Pulkrábek Aleš TJ Spartak OEZ Letohrad 1
2015/2016 3 TJ Lanškroun B 1693 1690 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička C 1659 1647 1
2015/2016 7 TJ Lanškroun C 1693 1690 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí D 1838 1784 ½
2015/2016 6 TJ Lanškroun C 1693 1690 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1502 1511 0
2015/2016 4 TJ Lanškroun C 1693 1690 Krušina Adolf ŠK Svitavy C 1591 1575 ½
2015/2016 3 TJ Lanškroun C 1693 1690 Racek Josef TJ Sokol Němčice 1639 1673 ½
2015/2016 2 TJ Lanškroun C 1693 1690 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná A 1845 1874 0
2015/2016 1 TJ Lanškroun C 1693 1690 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1721 1676 0
2015/2016 5 TJ Lanškroun C 1693 1690 Rusz Gustav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1613 1611 1
2015/2016 9 ŠKM Lanškroun 1693 1690 Šmajzrová Veronika ŠK Ústí n. O. 1450 1340 1
2015/2016 6 ŠKM Lanškroun 1693 1690 Trojtl Jan Panda Rychnov n. Kn. 1482 1398 1
2015/2016 5 ŠKM Lanškroun 1693 1690 Vítová Anna ŠK Ortex Hradec Králové 1582 1653 1
2015/2016 4 ŠKM Lanškroun 1693 1690 Novotný Martin DDM Symfonie Poděbrady 1512 1562 0
2015/2016 3 ŠKM Lanškroun 1693 1690 Ležík Jan ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1462 1289 ½
2015/2016 2 ŠKM Lanškroun 1693 1690 Přenosil Julián Novoborská šachová akademie 1353 1
2015/2016 1 ŠKM Lanškroun 1693 1690 Kašík Martin ŠK AD Jičín 1567 1245 ½
2014/2015 9 ŠKM TJ Lanškroun B 1497 1496 Tlustý Tomáš Šachový spolek Železné hory 1250 1
2014/2015 8 ŠKM TJ Lanškroun B 1497 1496 Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny D 1282 1
2014/2015 7 ŠKM TJ Lanškroun B 1497 1496 Ročňák Michal ŠO Hlinsko 1285 ½
2014/2015 6 ŠKM TJ Lanškroun B 1497 1496 Hruban Oliver 2222 ŠK Polabiny E 1071 1
2014/2015 5 ŠKM TJ Lanškroun B 1497 1496 Veselý Milan ŠK Svitavy 1178 1
2014/2015 3 ŠKM TJ Lanškroun B 1497 1496 Mikmek Jonáš TJ Sokol Mistrovice 1000 1
2014/2015 2 ŠKM TJ Lanškroun B 1497 1496 Bartoš Andrej TJ Štefanydes Polička C 1100 1
2014/2015 1 ŠKM TJ Lanškroun B 1497 1496 Křivský Lukáš Chotěbořští draci 1069 1
2014/2015 11 ŠKM Lanškroun 1497 1496 Dostál Vojtěch Panda Rychnov n. Kn. 1256 1
2014/2015 10 ŠKM Lanškroun 1497 1496 Kořenová Magdaléna TJ Bohemians Praha B 1373 1377 ½
2014/2015 9 ŠKM Lanškroun 1497 1496 Němeček Lukáš DDM Symfonie Poděbrady 1373 1
2014/2015 8 ŠKM Lanškroun 1497 1496 Rokoš Filip ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1317 0
2014/2015 7 ŠKM Lanškroun 1497 1496 Stratil Ondřej TJ ŠK Libina 1234 1
2014/2015 6 ŠKM Lanškroun 1497 1496 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa 1443 1
2014/2015 5 ŠKM Lanškroun 1497 1496 Fojt Petr ŠK AD Jičín 1527 1535 1
2014/2015 4 ŠKM Lanškroun 1497 1496 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička B 1477 1494 1
2014/2015 3 ŠKM Lanškroun 1497 1496 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny C 1252 1
2014/2015 2 ŠKM Lanškroun 1497 1496 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny B 1565 1567 1
2014/2015 1 ŠKM Lanškroun 1497 1496 Jiroušek Jan ŠK Ústí n. O. 1473 1473 0
2014/2015 10 TJ Lanškroun C 1497 1496 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad B 1746 1810 1
2014/2015 9 TJ Lanškroun C 1497 1496 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald C 1706 1669 1
2014/2015 8 TJ Lanškroun C 1497 1496 Rusz Roman ŠO K a. s. Kunvald B 1519 ½
2014/2015 7 TJ Lanškroun C 1497 1496 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1683 ½
2014/2015 6 TJ Lanškroun C 1497 1496 Špinler Bronislav TJ Sokol Mistrovice B 1385 1
2014/2015 5 TJ Lanškroun C 1497 1496 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí C 1830 1790 ½
2014/2015 1 TJ Lanškroun C 1497 1496 Glöckner Jaromír TJ Sokol Mistrovice A 1869 1865 0
2014/2015 11 TJ Lanškroun B 1497 1496 Sejkora Filip Proplast Česká Třebová B 1000 1
2014/2015 10 TJ Lanškroun B 1497 1496 Štěpán Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1631 1651 ½
2014/2015 9 TJ Lanškroun B 1497 1496 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 0
2014/2015 7 TJ Lanškroun B 1497 1496 Doseděl Zdeněk TJ Spartak Choceň 1633 ½
2014/2015 1 TJ Lanškroun B 1497 1496 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1482 1
2014/2015 11 TJ Lanškroun 1497 1496 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice 1870 1900 ½
2014/2015 8 TJ Lanškroun 1497 1496 Pavlíček Lukáš TJ Slovan Moravská Třebová 1553 1521 ½
2013/2014 5 ŠKM TJ Lanškroun B 1429 Lysý Karel 2222 ŠK Polabiny D 1100 1
2013/2014 4 ŠKM TJ Lanškroun B 1429 Hutař Vojtěch Chotěbořští draci 1000 1
2013/2014 3 ŠKM TJ Lanškroun B 1429 Vašková Marie ŠO Hlinsko, o.s. 1340 1
2013/2014 1 ŠKM TJ Lanškroun B 1429 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička B 1250 1
2013/2014 11 ŠKM TJ Lanškroun 1429 Desko Liberec B 1
2013/2014 10 ŠKM TJ Lanškroun 1429 Dunder Ondřej Bohemians Praha B 1551 1502 0
2013/2014 9 ŠKM TJ Lanškroun 1429 Ostrý Michal Sokol Praha Kobylisy 1514 ½
2013/2014 8 ŠKM TJ Lanškroun 1429 Křížek Vladimír 1. Novoborský ŠK 1250 0
2013/2014 7 ŠKM TJ Lanškroun 1429 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička 1483 1514 ½
2013/2014 4 ŠKM TJ Lanškroun 1429 Dostál Vojtěch Panda Rychnov n.Kn. 1250 ½
2013/2014 3 ŠKM TJ Lanškroun 1429 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny C 1320 1
2013/2014 11 TJ Lanškroun C 1429 Vaníček Jan SPV Červená Voda 1742 1721 0
2013/2014 6 TJ Lanškroun C 1429 Špinler Bronislav TJ Sokol Mistrovice A 1370 0
2013/2014 11 TJ Lanškroun B 1429 Vencl Jiří ŠK Ústí nad Orlicí C 1773 ½
2013/2014 9 TJ Lanškroun 1429 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1910 1902 1
2013/2014 7 TJ Lanškroun 1429 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička B 1724 1811 0
2012/2013 8 TJ Lanškroun C 1367 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1545 0
2012/2013 11 ŠKM Lanškroun 1367 Doubek Jakub Novoborská šachová akademie 1250 ½
2012/2013 10 ŠKM Lanškroun 1367 Horák Adam Desko Liberec B 1455 1449 0
2012/2013 9 ŠKM Lanškroun 1367 Šolc Filip ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1558 1597 0
2012/2013 8 ŠKM Lanškroun 1367 Novotný David Sokol Praha - Kobylisy 1422 ½
2012/2013 7 ŠKM Lanškroun 1367 Dostál Vojtěch Panda Rychnov n. Kn. 1250 0
2012/2013 3 ŠKM Lanškroun 1367 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička B 1355 0
2012/2013 2 ŠKM Lanškroun 1367 Špachta Vítek TJ Bohemians Praha C 1100 1
2012/2013 1 ŠKM Lanškroun 1367 Šafka Otakar ŠK Lípa 1250 1
2011/2012 11 TJ a DDM Lanškroun 1250 Čermák Dominik Desko Liberec B 1250 1
2011/2012 10 TJ a DDM Lanškroun 1250 Novoborská šachová akademie 1
2011/2012 9 TJ a DDM Lanškroun 1250 Porteš David ŠK Praha-Smíchov 1000 ½
2011/2012 8 TJ a DDM Lanškroun 1250 Mühlstein Pavel Jiskra RMSK N. Bydžov 1000 1
2011/2012 7 TJ a DDM Lanškroun 1250 Pravda Kryštof TJ Sokol Praha-Kobylisy 1250 0
2011/2012 6 TJ a DDM Lanškroun 1250 Volek Jan Matouš ŠK PORG Praha 1100 1
2011/2012 2 TJ a DDM Lanškroun 1250 Formánek Matěj 2222 ŠK Polabiny D 1100 1
2011/2012 1 TJ a DDM Lanškroun 1250 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1342 1
2009/2010 6 ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Heřman Ondřej Panda Rychnov n.Kn. "B" 1250 0
2009/2010 5 ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Finěk Daniel Jiskra RMSK Nový Bydžov 1000 1
2009/2010 2 ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Smrkovský Lukáš Desko Liberec "B" 1433 0
2009/2010 1 ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Brendlová Anna Jiskra Jaroměř 1000 1