Hráč Novotný Josef

Novotný Josef

User Pic
Jméno: Novotný Josef
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2012
Elo mezinárodní: 2024
ID: 200
FIDE ID: 303950
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 Panda Rychnov n.K. B 2024 2012 Roško Luboš TJ Dvůr Králové n.L. 2264 2289 0
2018/2019 3 Panda Rychnov n. K. 2016 2012 Strašil Pavel TJ Tatran Litovel 2036 2054 1
2018/2019 2 Panda Rychnov n. K. 2016 2012 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2261 2234 0
2018/2019 1 Panda Rychnov n. K. 2010 2012 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny "C" 2094 2091 ½
2018/2019 4 Panda Rychnov nad Kněžnou C 2024 2012 Zdechovský Tobiáš ŠŠPM Lipky HK A 1689 1583 1
2018/2019 3 Panda Rychnov nad Kněžnou C 2016 2012 Cibulka Josef Slovan Broumov A 1744 1687 ½
2018/2019 2 Panda Rychnov nad Kněžnou C 2016 2012 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové A 1950 1970 1
2018/2019 1 Panda Rychnov nad Kněžnou C 2010 2012 Čáp Jaroslav ŠK Červený Kostelec A 1774 1767 1
2017/2018 11 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2015 2048 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2168 2169 1
2017/2018 8 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2034 2048 Mroziak Maciej Slavoj Český Těšín 2402 0 0
2017/2018 7 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2034 2048 Bednařík Josef Šachy Hošťálková 2109 2102 0
2017/2018 6 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2044 2048 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž 2202 2194 0
2017/2018 5 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2044 2048 Chwistek Karel KVS Ekodivize Opava 2051 1991 1
2017/2018 4 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2009 2048 Sikora Jan TŽ Třinec 2213 2204 0
2017/2018 2 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2009 2048 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2243 2255 0
2017/2018 11 Panda Rychnov n. Kn. B 2015 2048 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové A 1886 1919 1
2017/2018 10 Panda Rychnov n. Kn. B 2009 2048 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1868 1
2017/2018 9 Panda Rychnov n. Kn. B 2034 2048 Nývlt Otto PŠ TJ Náchod C 1962 1956 0
2017/2018 8 Panda Rychnov n. Kn. B 2034 2048 Macháček Luděk Slovan Broumov A 1916 1927 ½
2017/2018 7 Panda Rychnov n. Kn. B 2044 2048 Kracík Martin DDM Třebechovice p. O. B 1790 1785 0
2017/2018 6 Panda Rychnov n. Kn. B 2044 2048 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2115 2095 ½
2017/2018 5 Panda Rychnov n. Kn. B 2009 2048 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1812 1806 0
2017/2018 4 Panda Rychnov n. Kn. B 2009 2048 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1791 1801 1
2017/2018 3 Panda Rychnov n. Kn. B 2009 2048 Palla Rostislav Spartak Rychnov n. Kn. A 1609 1649 1
2017/2018 2 Panda Rychnov n. Kn. B 2009 2048 Brát Libor ŠK Červený Kostelec A 1772 1775 1
2017/2018 1 Panda Rychnov n. Kn. B 2060 2064 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1780 1785 1
2016/2017 11 Panda Rychnov n. Kn. B 2113 2106 Kuzmin Sergej ŠK Lípa C 1893 1900 ½
2016/2017 9 Panda Rychnov n. Kn. B 2113 2106 Velecký Viktor TJ Hronov B 2052 2106 1
2016/2017 8 Panda Rychnov n. Kn. B 2113 2106 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1840 1838 1
2016/2017 7 Panda Rychnov n. Kn. B 2113 2106 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2054 2043 ½
2016/2017 6 Panda Rychnov n. Kn. B 2113 2106 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1782 1791 1
2016/2017 5 Panda Rychnov n. Kn. B 2113 2106 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 1
2016/2017 4 Panda Rychnov n. Kn. B 2113 2106 Erban Jiří ŠK Červený Kostelec 2052 2064 1
2016/2017 3 Panda Rychnov n. Kn. B 2113 2106 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 1
2016/2017 2 Panda Rychnov n. Kn. B 2113 2106 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 0
2016/2017 1 Panda Rychnov n. Kn. B 2113 2106 Přibyl Michal DDM Třebechovice p. O. B 1742 1768 1
2016/2017 11 Region Panda 2113 2106 Sluka Radek Agentura 64 Grygov 2343 2319 0
2016/2017 10 Region Panda 2113 2106 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž 2145 2168 0
2016/2017 9 Region Panda 2113 2106 Húsek Martin ŠK Staré Město 2086 2111 0
2016/2017 7 Region Panda 2113 2106 Sikorová Olga TŽ Třinec 2222 2236 0
2016/2017 6 Region Panda 2113 2106 Holemář David Moravská Slavia Brno 2295 2269 ½
2016/2017 4 Region Panda 2113 2106 Hladík Oto TJ Ostrava 2191 2204 1
2015/2016 11 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2113 2106 Pačovský Jiří ŠK Rapid Pardubice B 2214 2215 0
2015/2016 9 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2113 2106 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny B 1925 1923 1
2015/2016 8 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2113 2106 Navrátil Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2045 2059 0
2015/2016 7 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2113 2106 Poslušný Martin ŠK Ústí nad Orlicí 1947 1930 1
2015/2016 6 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2113 2106 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 ½
2015/2016 5 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2113 2106 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim 1985 1912 1
2015/2016 4 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2113 2106 Šedivý Martin ŠK ZVU Engineering Lípa A 2031 2035 1
2015/2016 3 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2113 2106 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Králové B 2112 2121 1
2015/2016 2 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2113 2106 Zbořil Tomáš Tatran Litovel B 2148 2111 0
2015/2016 1 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2113 2106 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 1
2015/2016 11 Region Panda B 2113 2106 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice A 1901 1898 ½
2015/2016 10 Region Panda B 2113 2106 Bielavský Jiří TJ Sokol Hradec Králové A 1985 1999 1
2015/2016 9 Region Panda B 2113 2106 Šedivý Martin ŠK Lípa B 2031 2035 1
2015/2016 8 Region Panda B 2113 2106 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 0
2015/2016 7 Region Panda B 2113 2106 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov A 1903 1892 1
2015/2016 6 Region Panda B 2113 2106 Nálevka Petr TJ CIS Lázně Bělohrad A 2104 2076 0
2015/2016 5 Region Panda B 2113 2106 Sedláček Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1869 1882 1
2015/2016 4 Region Panda B 2113 2106 Plchot Miroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1869 1399 1
2015/2016 3 Region Panda B 2113 2106 Soural Karel TJ Dvůr Králové nad Labem A 2062 2023 0
2015/2016 2 Region Panda B 2113 2106 Rychlik Hanna Sněžka TJ Náchod A 2047 0
2015/2016 1 Region Panda B 2113 2106 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín D 2127 2145 0
2014/2015 11 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2121 2111 Menčík Pavel ŠK Duras BVK „B“ 1572 ½
2014/2015 10 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2121 2111 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava "A" 2184 2175 1
2014/2015 9 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2121 2111 Milat Patrik Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2071 2092 0
2014/2015 8 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2121 2111 Kulovaná Eva Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2255 2273 ½
2014/2015 6 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2121 2111 Blahynka Martin ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 0
2014/2015 5 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2121 2111 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová „A“ 2237 2248 0
2014/2015 4 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2121 2111 Fuksík Jakub Agentura 64 Grygov „A“ 2164 2181 0
2014/2015 2 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2121 2111 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 0
2014/2015 1 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2121 2111 Trhal Tomáš TJ ŠO Chrudim 2164 2163 1
2014/2015 11 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1898 1900 1
2014/2015 10 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 1
2014/2015 8 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1835 1821 1
2014/2015 7 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 Szücs Matyáš ŠK Lípa C 2068 2028 1
2014/2015 6 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 Záruba Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1846 1879 1
2014/2015 5 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí 1868 1874 1
2014/2015 4 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 2004 2005 1
2014/2015 3 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 Nývlt Otto NIKI TJ Náchod B 1966 1961 1
2014/2015 2 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2094 2078 ½
2014/2015 1 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1822 1796 1
2013/2014 11 Region Panda Rychnov n. K. 2130 2129 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové B 2035 2048 ½
2013/2014 10 Region Panda Rychnov n. K. 2130 2129 Šmíd Jaroslav ŠK Vysoké Mýto 2042 2043 1
2013/2014 9 Region Panda Rychnov n. K. 2130 2129 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny B 2027 2020 0
2013/2014 8 Region Panda Rychnov n. K. 2130 2129 Pečinka Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2083 2085 1
2013/2014 7 Region Panda Rychnov n. K. 2130 2129 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 0
2013/2014 6 Region Panda Rychnov n. K. 2130 2129 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2118 2116 1
2013/2014 5 Region Panda Rychnov n. K. 2130 2129 Šafařík Jakub ŠK ZVU Engineering Lípa A 2055 2058 0
2013/2014 4 Region Panda Rychnov n. K. 2130 2129 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín B 2187 2186 ½
2013/2014 1 Region Panda Rychnov n. K. 2130 2129 Krátký Josef TJ Štefanydes Polička 2020 2044 0
2013/2014 9 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 2130 2129 Plachetka Milan Sokol Javornice 1660 1702 1
2013/2014 8 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 2130 2129 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1736 1735 1
2013/2014 7 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 2130 2129 Zástava Ladislav SONNY TJ Náchod "D" 1674 1665 1
2013/2014 6 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 2130 2129 Lesk Martin Jiskra Česká Skalice "B" 1752 ½
2013/2014 4 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 2130 2129 Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1730 1743 1
2013/2014 3 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 2130 2129 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald "D" 1735 1627 0
2012/2013 9 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2131 2126 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny B 1679 1600 1
2012/2013 4 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2131 2126 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1963 1
2012/2013 3 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2131 2126 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou C 1662 1
2012/2013 2 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2131 2126 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1816 ½
2012/2013 1 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2131 2126 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1863 1
2012/2013 11 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2131 2126 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2128 2124 ½
2012/2013 10 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2131 2126 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 0
2012/2013 9 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2131 2126 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové B 1886 1874 1
2012/2013 8 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2131 2126 Stratil Petr T.J. Sokol Šumperk 2115 2104 ½
2012/2013 7 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2131 2126 Kastner Vojtěch ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 1990 1966 1
2012/2013 6 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2131 2126 Prax Ivo TJ Lokomotiva Česká Třebová 1916 1916 0
2012/2013 5 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2131 2126 Poslušný Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 1986 1937 1
2012/2013 4 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2131 2126 Trávníček Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2138 2117 0
2012/2013 2 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2131 2126 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C 2053 2061 1
2012/2013 1 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2131 2126 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2178 2178 1
2011/2012 11 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim 1969 1964 0
2011/2012 10 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2243 2214 ½
2011/2012 9 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1872 1901 1
2011/2012 8 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 Pečinka Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 0
2011/2012 7 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 Jelínek Milan Sokol Zaječice 2069 1984 1
2011/2012 6 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno A 1985 1993 1
2011/2012 5 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2124 2114 ½
2011/2012 4 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2032 2001 1
2011/2012 3 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 Píza Vlastimil ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2252 2257 0
2011/2012 2 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2065 2058 1
2011/2012 1 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2269 2223 ½
2011/2012 11 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 Pražák Luděk TJ Hronov 1996 1984 1
2011/2012 10 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2188 2188 0
2011/2012 9 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 Šafařík Jakub ŠK Polymar Lípa A 2093 2156 0
2011/2012 8 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 Šnorek Milan ŠK AD Jičín C 2097 2099 ½
2011/2012 7 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 Miňovský Roman TJ Sokol Hradec Králové 1966 1995 1
2011/2012 6 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2103 2104 0
2011/2012 5 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2217 2213 0
2011/2012 4 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 Vařejčko Josef ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 0
2011/2012 3 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. Labem 2191 2166 0
2011/2012 2 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p. Orebem 2101 2134 0
2011/2012 1 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1948 1955 0
2010/2011 11 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2147 Rubal Adam SK Zlin B 2238 0
2010/2011 5 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2147 Buráň Jaroslav SK Stare Mesto 2202 ½
2010/2011 4 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2147 Karásek Lukáš SK Gordic 2183 0
2010/2011 3 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2147 Obšivač Josef A64 Grygov B 2278 ½
2010/2011 2 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2147 Macíček Jakub TJ TZ Trinec B 2199 1
2010/2011 1 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2147 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2178 0
2010/2011 10 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2147 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1845 1
2010/2011 9 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2147 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1933 ½
2010/2011 8 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2147 Jirásek Pavel ŠK Polymar Lípa A 2264 0
2010/2011 7 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2147 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2060 0
2010/2011 6 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2147 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. Labem 2130 0
2010/2011 5 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2147 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2119 1
2010/2011 2 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2147 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1962 1
2010/2011 1 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2147 Bažant Zdeněk Slovan Broumov 1879 1
2009/2010 11 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2124 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov 1910 1
2009/2010 10 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2124 Kratochvíl Josef ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2202 0
2009/2010 9 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2124 Česenek Jiří TJ SOKOL Zaječice 1920 1
2009/2010 8 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2124 TJ Žďár nad Sázavou 1
2009/2010 4 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2124 Bradáč Roman ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2035 ½
2009/2010 3 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2124 Vachek Jiří Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1865 1
2009/2010 11 Panda Veolia ARTCO RnK B 2124 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2139 0
2009/2010 10 Panda Veolia ARTCO RnK B 2124 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa B 2117 1
2009/2010 9 Panda Veolia ARTCO RnK B 2124 Meduna Eduard ŠK AD Jičín B 2425 0
2009/2010 8 Panda Veolia ARTCO RnK B 2124 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2125 0
2009/2010 7 Panda Veolia ARTCO RnK B 2124 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1914 1
2009/2010 6 Panda Veolia ARTCO RnK B 2124 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice B 2081 1
2009/2010 5 Panda Veolia ARTCO RnK B 2124 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice A 2069 1
2009/2010 4 Panda Veolia ARTCO RnK B 2124 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2234 0
2009/2010 3 Panda Veolia ARTCO RnK B 2124 Schejbal Josef TJ Hronov 1990 1
2009/2010 2 Panda Veolia ARTCO RnK B 2124 Bednář Jiří Slovan Broumov 1937 1
2008/2009 11 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2130 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1894 1
2008/2009 10 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2130 Kubec Jiří Sněžka TJ Náchod B 1813 0
2008/2009 9 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2130 Doseděl Jiří ŠK Lípa A 2083 0
2008/2009 8 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2130 Krňávek Michal Šachklub AD Jičín B 1996 1
2008/2009 7 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2130 Rakowiecki Andrzej Slovan Broumov 0
2008/2009 5 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2130 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod A 2023 0
2008/2009 3 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2130 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1991 1
2008/2009 1 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2130 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2019 1
2007/2008 11 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2145 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod B 1873 ½
2007/2008 10 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2145 Zvěřina Jan Slavia Hradec Králové C 1904 1
2007/2008 8 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2145 Šedivý Aleš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2088 ½
2007/2008 7 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2145 Laszewicz Pavel Slovan Broumov 0
2007/2008 6 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2145 Urban Zdeněk Šachklub AD Jičín 2118 0
2007/2008 4 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2145 Michel Ladislav TJ Hronov 1903 1
2007/2008 3 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2145 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1833 1
2007/2008 1 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2145 Fiedler Bedřich ŠK Lípa 2113 ½
2006/2007 11 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2130 Matějovský Ondřej TRW Autoelektronika Vlašim 2069 0
2006/2007 10 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2130 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2107 1
2006/2007 8 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2130 Mudra Pavel Sokol Emerge Mladá Boleslav 2122 0
2006/2007 7 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2130 Vobořil Pavel AVE-Kontakt Pardubice 2019 1
2006/2007 6 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2130 Mrkos Miroslav TJ Pankrác B 2131 1
2006/2007 4 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2130 Buchar Petr TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2020 0
2006/2007 3 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2130 Novotný Jaroslav Desko Liberec 2078 1
2006/2007 2 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2130 Marek Miroslav Sokol Kolín 2126 0
2006/2007 1 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2130 Efler David 2222 ŠK Polabiny B 2183 0
2006/2007 10 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2130 Štěpán Michal Slovan Broumov 2044 1
2006/2007 8 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2130 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1936 1
2006/2007 6 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2130 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2079 1
2006/2007 5 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2130 Pavlíček Miroslav ŠK Lípa 2122 1
2006/2007 4 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2130 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2174 ½
2006/2007 3 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2130 Dusbaba Petr Sokol Náchod 1854 1
2006/2007 2 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2130 Soural Karel TJ Hronov 2113 1
2006/2007 1 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2130 Kraus Tomáš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1890 0
2005/2006 11 Panda Rychnov nad Kněžnou 2178 Vodička Vlastimil Sokol Emerge Mladá Boleslav 2237 0
2005/2006 10 Panda Rychnov nad Kněžnou 2178 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2128 1
2005/2006 8 Panda Rychnov nad Kněžnou 2178 Chura Jan TJ Bohemians Praha B 2209 0
2005/2006 7 Panda Rychnov nad Kněžnou 2178 Pošta Petr AVE-Kontakt Pardubice 2190 ½
2005/2006 6 Panda Rychnov nad Kněžnou 2178 Schula Michal TJ Pankrác B 2245 0
2005/2006 5 Panda Rychnov nad Kněžnou 2178 Kastner Oldřich TJ Synthesia Pardubice B 2177 0
2005/2006 4 Panda Rychnov nad Kněžnou 2178 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2146 0
2005/2006 3 Panda Rychnov nad Kněžnou 2178 Efler Lukáš 2222 ŠK Polabiny 2263 0
2005/2006 2 Panda Rychnov nad Kněžnou 2178 Sýkora Robert TJ Praga Praha B 2151 1
2005/2006 1 Panda Rychnov nad Kněžnou 2178 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B 2195 ½
2005/2006 11 Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1970 1
2005/2006 10 Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 Schwarz Milan TJ Dvůr Králové n.L. 2065 0
2005/2006 9 Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 Němec Zbyněk Slavia Hradec Králové C 2192 ½
2005/2006 8 Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2169 1
2005/2006 7 Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 Dostál Pavel Slovan Broumov 2104 ½
2005/2006 6 Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 Ringel Zbyněk Sokol Náchod 2245 ½
2005/2006 5 Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 Hála Bohumil Sklípek Spartak Vrchlabí 2235 0
2005/2006 4 Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 Fišer Martin ŠK Lípa C 1973 0
2005/2006 3 Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 Novák Luděk ŠK Lípa B 1980 0
2005/2006 2 Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2282 ½
2005/2006 1 Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 Jezbera Jiří Jiskra Hořice v Podkr. 2050 0
2004/2005 11 Panda Rychnov B 2181 Dostál Pavel Slovan Broumov 2104 ½
2004/2005 10 Panda Rychnov B 2181 Velecký Viktor TJ Hronov 2142 0
2004/2005 9 Panda Rychnov B 2181 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2179 ½
2004/2005 8 Panda Rychnov B 2181 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2217 0
2004/2005 7 Panda Rychnov B 2181 Špaček Libor TJ Dvůr Králové 2122 0
2004/2005 6 Panda Rychnov B 2181 Novotný Jaroslav TJ Nová Paka 2215 1
2004/2005 5 Panda Rychnov B 2181 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1948 0
2004/2005 4 Panda Rychnov B 2181 Novák Luděk ŠK Lípa B 1985 0
2004/2005 3 Panda Rychnov B 2181 Jiruše Josef Jiskra Hořice v P. 2127 0
2004/2005 2 Panda Rychnov B 2181 Krňávek Michal ŠK AD Jičín 2050 1
2004/2005 1 Panda Rychnov B 2181 Vrňata Jiří Sokol Náchod 1954 1
2004/2005 11 Panda Rychnov nad Kněžnou 2181 Brezmen Pavel Sokol Kolín B 2017 1
2004/2005 10 Panda Rychnov nad Kněžnou 2181 Chalupecký Vladimír Sklípek Spartak Vrchlabí 2001 1
2004/2005 9 Panda Rychnov nad Kněžnou 2181 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2018 1
2004/2005 8 Panda Rychnov nad Kněžnou 2181 Záhorbenský Jaroslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2133 0
2004/2005 7 Panda Rychnov nad Kněžnou 2181 Horák Vladimír TJ Praga Praha 2155 1
2004/2005 6 Panda Rychnov nad Kněžnou 2181 Turek Karel Sokol Praha - Kobylisy 1939 ½
2004/2005 5 Panda Rychnov nad Kněžnou 2181 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny 1977 0
2004/2005 4 Panda Rychnov nad Kněžnou 2181 Trefný Vlastimil Slavia Hradec Králové B 2259 ½
2004/2005 3 Panda Rychnov nad Kněžnou 2181 Šilar Lubomír Synthesia Pardubice B 2123 1
2004/2005 2 Panda Rychnov nad Kněžnou 2181 Keller Daniel Stadion Kutná Hora 2076 1
2004/2005 1 Panda Rychnov nad Kněžnou 2181 Sýkora Josef AVE - Kontakt Pardubice 2134 1
2003/2004 13 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Dušek Martin Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1
2003/2004 12 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Douděra Lubomír ŠK Lípa B 1
2003/2004 11 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Nun Jiří Slavia Hradec Králové B 0
2003/2004 10 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Krňávek Michal ŠK AD Jičín ½
2003/2004 9 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Duczynski Martin Sokol Nová Paka ½
2003/2004 8 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Killar Marek DDM Lokomotiva Trutnov 1
2003/2004 7 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2128 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2197 0
2003/2004 6 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2128 Pinkava Josef Sokol Náchod 1821 1
2003/2004 5 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2128 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2171 0
2003/2004 4 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2128 Dostál Pavel Slovan Broumov 2036 0
2003/2004 3 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2128 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem 1860 0
2003/2004 2 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2128 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2228 ½
2003/2004 1 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2128 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1927 0
2003/2004 11 Panda Rychnov nad Kněžnou 2128 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem 2372 0
2003/2004 10 Panda Rychnov nad Kněžnou 2128 Hlavnička Jiří AVE - Kontakt Pardubice 2274 1
2003/2004 9 Panda Rychnov nad Kněžnou 2128 Záhorbenský Jaroslav Emerge Mladá Boleslav 2109 ½
2003/2004 8 Panda Rychnov nad Kněžnou 2128 Hála Viktor Sokol Kolín C 2094 1
2003/2004 7 Panda Rychnov nad Kněžnou 2128 Tůma Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2142 1
2003/2004 6 Panda Rychnov nad Kněžnou 2128 Volák Michal Spartak Vlašim 2166 0
2003/2004 5 Panda Rychnov nad Kněžnou 2128 Vedral Oldřich Viktoria Žižkov 2205 0
2003/2004 4 Panda Rychnov nad Kněžnou 2128 Mojžíš Jaroslav ŠK Polabiny Pardubice 2247 1
2003/2004 3 Panda Rychnov nad Kněžnou 2128 Movsesian Mouseg Synthesia Pardubice B 2208 1
2003/2004 2 Panda Rychnov nad Kněžnou 2128 Kalivoda Jaroslav Sokol Vyšehrad C 2178 0
2003/2004 1 Panda Rychnov nad Kněžnou 2128 Štursa Jan Spartak Vrchlabí 2214 1