Hráč Stejskal Michal

Stejskal Michal

User Pic
Jméno: Stejskal Michal
Oddíl: TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1551
Elo mezinárodní: 1596
ID: 44231
FIDE ID: 398195
Rok narození: 2006
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 TJ Jiskra Hořice 1596 1551 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1723 1721 ½
2018/2019 3 TJ Jiskra Hořice 1567 1551 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa B 1815 1858 0
2018/2019 1 TJ Jiskra Hořice 1550 1551 Kačírek Pavel Panda Rychnov n.K. B 1594 1437 1
2018/2019 6 ŠK Lípa - DDM HK 1596 1551 Zelba Lukáš ŠK Ortex A 1222 1361 1
2018/2019 5 ŠK Lípa - DDM HK 1596 1551 Morávek Petr ŠK Ortex B 0 0 1
2018/2019 4 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1596 1551 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1616 1619 ½
2018/2019 3 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1567 1551 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 1887 1900 ½
2018/2019 2 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1567 1551 Volman Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1593 1660 1
2018/2019 1 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1550 1551 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem B 1861 1863 0
2017/2018 9 TJ Jiskra Hořice "C" 1559 1546 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové "E" 1813 1781 ½
2017/2018 8 TJ Jiskra Hořice "C" 1568 1546 Zelba Lukáš ŠK Ortex "C" 1184 1168 1
2017/2018 7 TJ Jiskra Hořice "C" 1568 1546 Řehák Ladislav Sokol Dubenec 0 1515 ½
2017/2018 4 TJ Jiskra Hořice "C" 1559 1546 Faltýnek David Sokol Hradec Králové "B" 1586 1544 1
2017/2018 11 ŠK Libštát 1547 1546 Škuthan Radek ŠK Teplice 1658 1569 1
2017/2018 10 ŠK Libštát 1547 1546 Šulc Jakub 1.Novoborský ŠK 1638 1662 ½
2017/2018 9 ŠK Libštát 1547 1546 Ulč Jiří ŠK Chodov 1306 1389 1
2017/2018 8 ŠK Libštát 1515 1546 Mošovský Jakub Sokol Buštěhrad B 1465 1455 1
2017/2018 7 ŠK Libštát 1515 1546 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad A 1584 1588 1
2017/2018 6 ŠK Libštát 1559 1546 Chaloupka Karel Slavoj Litoměřice 1473 1536 1
2017/2018 5 ŠK Libštát 1559 1546 Hrabě Vojtěch ŠK Praha Smíchov 1225 1380 1
2017/2018 4 ŠK Libštát 1483 1513 Vltavský Jakub TJ Bižuterie Jablonec 1491 1506 0
2017/2018 3 ŠK Libštát 1483 1513 Moura de Andrade Daniel ŠK Karlovy Vary B 1438 1430 1
2017/2018 2 ŠK Libštát 1483 1513 David Miroslav Spartak Ústí n.L. B 0 1129 1
2017/2018 1 ŠK Libštát 1483 1513 Šmíd Pavel Spartak Ústí n.L. A 1853 1826 0
2017/2018 10 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1559 1546 Kraus Lukáš TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1325 1328 ½
2017/2018 9 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1568 1546 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín C 1651 1717 ½
2017/2018 8 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1568 1546 Duch Robert TJ Dvůr Králové nad Labem B 1692 1776 0
2017/2018 7 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1515 1546 Rejman Jindřich Šachový klub Sobotka 2009 1457 1543 ½
2017/2018 6 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1515 1546 Mansfeld Jaromír TJ Jiskra Nový Bydžov 1429 1430 1
2017/2018 4 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1559 1546 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1628 1637 0
2017/2018 3 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1559 1546 Šveda František TJ SKP Valdice 1595 1611 ½
2017/2018 2 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1559 1546 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX Hradec Králové 1649 1671 1
2017/2018 1 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1483 1513 Jindřišek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1655 1685 0
2017/2018 11 TJ Jiskra Hořice 1547 1546 Zástava Ladislav TJ Náchod B 1648 1604 1
2017/2018 2 TJ Jiskra Hořice 1559 1546 Kuzmin Sergej ŠK Lípa B 1931 1922 0
2015/2016 11 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Věchet Jaroslav TJ SKP Valdice 1291 0
2015/2016 8 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Bikov Roumen TJ Dvůr Králové nad Labem B 1630 1654 0
2015/2016 7 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Janák Jaroslav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1768 1793 0
2015/2016 6 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Ranný Lukáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1479 1586 ½
2015/2016 5 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Harbichová Marcela ŠK AD Jičín E 1303 1
2015/2016 1 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Mareš Štěpán TJ Lokomotiva Trutnov 1555 0
2015/2016 7 PŠŠ Lázně Bělohrad 1285 Schmutzer Petr ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1000 0
2015/2016 5 PŠŠ Lázně Bělohrad 1285 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové "C" 1680 1689 0
2015/2016 4 PŠŠ Lázně Bělohrad 1285 Novotný Otto TJ Sokol Hradec Králové "D" 1458 0
2015/2016 1 PŠŠ Lázně Bělohrad 1285 Kudrna Miroslav TJ Sokol Dubenec 1554 0
2015/2016 6 SK Libstat A 1285 Sichrovský Tomáš Novoborska Akademie C 1282 ½
2015/2016 4 SK Libstat A 1285 Hušková Agáta Desko Liberec B 1379 1227 0
2015/2016 3 SK Libstat A 1285 Draboň Filip Novoborska Akademie B 1307 1419 0
2015/2016 2 SK Libstat A 1285 Muller David Slavie Liberec B 1000 1
2015/2016 1 SK Libstat A 1285 Jíra Ladislav Slavia Liberec A 1000 1