Hráč Stejskal Michal

Stejskal Michal

User Pic
Jméno: Stejskal Michal
Oddíl: TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1787
Elo mezinárodní: 1767
ID: 44231
FIDE ID: 398195
Rok narození: 2006
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 4 ŠK Lípa B 1777 1798 Juchelka Marek 2222 ŠK Polabiny B 1842 1820 0 soutěž
2020/2021 3 ŠK Lípa B 1777 1798 Londin Lukáš Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1616 1645 1 soutěž
2020/2021 2 ŠK Lípa B 1777 1798 Váňa Jakub 2222 ŠK Polabiny C 1346 1352 1 soutěž
2020/2021 1 ŠK Lípa B 1777 1798 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno A 2001 2018 0 soutěž
2019/2020 11 TJ Štefanydes Polička 1838 1785 Kačírek Pavel Region Panda 1723 1708 0 soutěž
2019/2020 10 TJ Štefanydes Polička 1838 1785 Moravec Jakub TJ Lanškroun 1400 1391 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Štefanydes Polička 1838 1785 Voříšková Anna ŠŠPM Lipky HK 1807 1831 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Štefanydes Polička 1838 1785 Novotný Ondřej TJ CHS Chotěboř 1907 1852 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Štefanydes Polička 1811 1785 Hrádek Matyáš TJ Náměšť n/Oslavou 1504 1517 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Štefanydes Polička 1737 1713 Vaculík Martin ŠK Lokomotiva Brno 1779 1705 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Štefanydes Polička 1737 1713 Keprt Tomáš ŠK Kuřim 1553 1726 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Štefanydes Polička 1691 1713 Drašnar Lukáš ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1818 1824 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Štefanydes Polička 1691 1713 Bouška Jiří 2222 ŠK Polabiny C 1457 1551 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Štefanydes Polička 1691 1713 Nesporá Taťána ŠK Světlá nad Sázavou 1296 1349 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Štefanydes Polička 1691 1713 Gloser Tomáš ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 1431 1384 1 soutěž
2019/2020 9 TJ Jiskra Hořice 1780 1785 Bednář Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1657 1631 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Jiskra Hořice 1780 1785 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové B 1846 1834 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Jiskra Hořice 1811 1785 Jecha Petr TJ Jiskra Jaroměř 1940 1931 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Jiskra Hořice 1811 1713 Gorecki Janusz TJ Hronov 1776 0 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Jiskra Hořice 1737 1713 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem 1847 1856 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Jiskra Hořice 1659 1713 Záruba Jaroslav Sokol Hradec Králové 1852 1850 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Jiskra Hořice 1659 1713 Vytlačil Václav ŠK Lomnice nad Popelkou 1645 1628 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Jiskra Hořice 1691 1713 Matouš Bedřich TJ CIS Lázně Bělohrad 1835 1840 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1780 1785 Kratochvíl Jiří ŠK Lípa E - ORTEX 1732 1720 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1811 1785 Zdechovský Tobiáš ŠŠPM Lipky HK 1892 1877 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1811 1785 Urválek Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1702 1721 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1737 1713 Havránek Luboš TJ Dvůr Králové nad Labem B 1565 1581 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1659 1713 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1801 1807 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1659 1713 Mrázek Vladimír TJ Jiskra Nový Bydžov 1844 1816 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1691 1713 Hykš Jan Šachový klub Jičín C 1592 1533 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Lípa - DDM HK 1596 1551 Zelba Lukáš ŠK Ortex A 1222 1361 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Lípa - DDM HK 1596 1551 Morávek Petr ŠK Ortex B 0 0 1 soutěž
2018/2019 10 TJ Jiskra Hořice 1644 1596 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p.O. 1733 1689 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Jiskra Hořice 1638 1596 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1901 1903 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Jiskra Hořice 1638 1596 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1872 1868 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Jiskra Hořice 1608 1596 Ježek Milan ŠK AD Jičín B 1687 1712 1 soutěž
2018/2019 5 TJ Jiskra Hořice 1608 1596 Rozumek Pavel ŠK Lomnice n.P. 1640 1681 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Jiskra Hořice 1596 1551 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1723 1721 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Jiskra Hořice 1567 1551 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa B 1815 1858 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Jiskra Hořice 1550 1551 Kačírek Pavel Panda Rychnov n.K. B 1594 1437 1 soutěž
2018/2019 11 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1644 1596 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1806 1807 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1644 1596 Vávra Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad 1842 1845 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1638 1596 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1825 1825 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1638 1596 Portych Václav Šachový klub Lípa C 1867 1874 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1608 1596 Voříšková Anna ŠK ORTEX Hradec Králové 1575 1654 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1608 1596 Urválek Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1727 1746 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1596 1551 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1616 1619 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1567 1551 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 1887 1900 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1567 1551 Volman Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1593 1660 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1550 1551 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem B 1861 1863 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Jiskra Hořice "C" 1559 1546 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové "E" 1813 1781 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Jiskra Hořice "C" 1568 1546 Zelba Lukáš ŠK Ortex "C" 1184 1168 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Jiskra Hořice "C" 1568 1546 Řehák Ladislav Sokol Dubenec 0 1515 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Jiskra Hořice "C" 1559 1546 Faltýnek David Sokol Hradec Králové "B" 1586 1544 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Libštát 1547 1546 Škuthan Radek ŠK Teplice 1658 1569 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Libštát 1547 1546 Šulc Jakub 1.Novoborský ŠK 1638 1662 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Libštát 1547 1546 Ulč Jiří ŠK Chodov 1306 1389 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Libštát 1515 1546 Mošovský Jakub Sokol Buštěhrad B 1465 1455 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Libštát 1515 1546 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad A 1584 1588 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Libštát 1559 1546 Chaloupka Karel Slavoj Litoměřice 1473 1536 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Libštát 1559 1546 Hrabě Vojtěch ŠK Praha Smíchov 1225 1380 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Libštát 1483 1513 Vltavský Jakub TJ Bižuterie Jablonec 1491 1506 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Libštát 1483 1513 Moura de Andrade Daniel ŠK Karlovy Vary B 1438 1430 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Libštát 1483 1513 David Miroslav Spartak Ústí n.L. B 0 1129 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Libštát 1483 1513 Šmíd Pavel Spartak Ústí n.L. A 1853 1826 0 soutěž
2017/2018 10 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1559 1546 Kraus Lukáš TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1325 1328 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1568 1546 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín C 1651 1717 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1568 1546 Duch Robert TJ Dvůr Králové nad Labem B 1692 1776 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1515 1546 Rejman Jindřich Šachový klub Sobotka 2009 1457 1543 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1515 1546 Mansfeld Jaromír TJ Jiskra Nový Bydžov 1429 1430 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1559 1546 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1628 1637 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1559 1546 Šveda František TJ SKP Valdice 1595 1611 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1559 1546 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX Hradec Králové 1649 1671 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1483 1513 Jindřišek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1655 1685 0 soutěž
2017/2018 11 TJ Jiskra Hořice 1547 1546 Zástava Ladislav TJ Náchod B 1648 1604 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Jiskra Hořice 1559 1546 Kuzmin Sergej ŠK Lípa B 1931 1922 0 soutěž
2015/2016 11 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Věchet Jaroslav TJ SKP Valdice 1291 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Bikov Roumen TJ Dvůr Králové nad Labem B 1630 1654 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Janák Jaroslav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1768 1793 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Ranný Lukáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1479 1586 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Harbichová Marcela ŠK AD Jičín E 1303 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Mareš Štěpán TJ Lokomotiva Trutnov 1555 0 soutěž
2015/2016 7 PŠŠ Lázně Bělohrad 1285 Schmutzer Petr ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1000 0 soutěž
2015/2016 5 PŠŠ Lázně Bělohrad 1285 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové "C" 1680 1689 0 soutěž
2015/2016 4 PŠŠ Lázně Bělohrad 1285 Novotný Otto TJ Sokol Hradec Králové "D" 1458 0 soutěž
2015/2016 1 PŠŠ Lázně Bělohrad 1285 Kudrna Miroslav TJ Sokol Dubenec 1554 0 soutěž
2015/2016 6 SK Libstat A 1285 Sichrovský Tomáš Novoborska Akademie C 1282 ½ soutěž
2015/2016 4 SK Libstat A 1285 Hušková Agáta Desko Liberec B 1379 1227 0 soutěž
2015/2016 3 SK Libstat A 1285 Draboň Filip Novoborska Akademie B 1307 1419 0 soutěž
2015/2016 2 SK Libstat A 1285 Muller David Slavie Liberec B 1000 1 soutěž
2015/2016 1 SK Libstat A 1285 Jíra Ladislav Slavia Liberec A 1000 1 soutěž