Hráč Stejskal Michal

Stejskal Michal

User Pic
Jméno: Stejskal Michal
Oddíl: TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1551
Elo mezinárodní: 1550
ID: 44231
FIDE ID: 398195
Rok narození: 2006
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Hořice "C" 1559 1546 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové "E" 1813 1781 ½
2017/2018 8 B TJ Jiskra Hořice "C" 1568 1546 Zelba Lukáš ŠK Ortex "C" 1184 1168 1
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Hořice "C" 1568 1546 Řehák Ladislav Sokol Dubenec 0 1515 ½
2017/2018 4 B TJ Jiskra Hořice "C" 1559 1546 Faltýnek David Sokol Hradec Králové "B" 1586 1544 1
2017/2018 11 B ŠK Libštát 1547 1546 Škuthan Radek ŠK Teplice 1658 1569 1
2017/2018 10 Č ŠK Libštát 1547 1546 Šulc Jakub 1.Novoborský ŠK 1638 1662 ½
2017/2018 9 B ŠK Libštát 1547 1546 Ulč Jiří ŠK Chodov 1306 1389 1
2017/2018 8 B ŠK Libštát 1515 1546 Mošovský Jakub Sokol Buštěhrad B 1465 1455 1
2017/2018 7 Č ŠK Libštát 1515 1546 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad A 1584 1588 1
2017/2018 6 Č ŠK Libštát 1559 1546 Chaloupka Karel Slavoj Litoměřice 1473 1536 1
2017/2018 5 B ŠK Libštát 1559 1546 Hrabě Vojtěch ŠK Praha Smíchov 1225 1380 1
2017/2018 4 B ŠK Libštát 1483 1513 Vltavský Jakub TJ Bižuterie Jablonec 1491 1506 0
2017/2018 3 Č ŠK Libštát 1483 1513 Moura de Andrade Daniel ŠK Karlovy Vary B 1438 1430 1
2017/2018 2 B ŠK Libštát 1483 1513 David Miroslav Spartak Ústí n.L. B 0 1129 1
2017/2018 1 Č ŠK Libštát 1483 1513 Šmíd Pavel Spartak Ústí n.L. A 1853 1826 0
2017/2018 10 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1559 1546 Kraus Lukáš TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1325 1328 ½
2017/2018 9 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1568 1546 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín C 1651 1717 ½
2017/2018 8 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1568 1546 Duch Robert TJ Dvůr Králové nad Labem B 1692 1776 0
2017/2018 7 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1515 1546 Rejman Jindřich Šachový klub Sobotka 2009 1457 1543 ½
2017/2018 6 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1515 1546 Mansfeld Jaromír TJ Jiskra Nový Bydžov 1429 1430 1
2017/2018 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1559 1546 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1628 1637 0
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1559 1546 Šveda František TJ SKP Valdice 1595 1611 ½
2017/2018 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1559 1546 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX Hradec Králové 1649 1671 1
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1483 1513 Jindřišek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1655 1685 0
2017/2018 11 B TJ Jiskra Hořice 1547 1546 Zástava Ladislav TJ Náchod B 1648 1604 1
2017/2018 2 B TJ Jiskra Hořice 1559 1546 Kuzmin Sergej ŠK Lípa B 1931 1922 0
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Věchet Jaroslav TJ SKP Valdice 1291 0
2015/2016 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Bikov Roumen TJ Dvůr Králové nad Labem B 1630 1654 0
2015/2016 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Janák Jaroslav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1768 1793 0
2015/2016 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Ranný Lukáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1479 1586 ½
2015/2016 5 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Harbichová Marcela ŠK AD Jičín E 1303 1
2015/2016 1 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 Mareš Štěpán TJ Lokomotiva Trutnov 1555 0
2015/2016 7 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1285 Schmutzer Petr ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1000 0
2015/2016 5 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1285 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové "C" 1680 1689 0
2015/2016 4 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1285 Novotný Otto TJ Sokol Hradec Králové "D" 1458 0
2015/2016 1 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1285 Kudrna Miroslav TJ Sokol Dubenec 1554 0
2015/2016 6 B SK Libstat A 1285 Sichrovský Tomáš Novoborska Akademie C 1282 ½
2015/2016 4 Č SK Libstat A 1285 Hušková Agáta Desko Liberec B 1379 1227 0
2015/2016 3 B SK Libstat A 1285 Draboň Filip Novoborska Akademie B 1307 1419 0
2015/2016 2 Č SK Libstat A 1285 Muller David Slavie Liberec B 1000 1
2015/2016 1 B SK Libstat A 1285 Jíra Ladislav Slavia Liberec A 1000 1