Hráč Nytra Ondřej

Nytra Ondřej

User Pic
Jméno: Nytra Ondřej
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1934
Elo mezinárodní: 2016
ID: 38605
FIDE ID: 371955
Rok narození: 2004
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek C 1896 1883 Kopec Ladislav TJ Ostrava 1742 1707 1
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek C 1896 1883 Kučera Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 1961 1873 ½
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek C 1832 1860 Matůš Filip TJ Sokol Ústí 1732 1744 ½
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek C 1832 1860 Richvalský Patrik ŠK Zlín-Malenovice 1618 1731 1
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek C 1820 1860 Tajovský Šimon ŠK Kuřim B 1419 1541 1
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek C 1820 1860 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim A 1895 1886 0
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek C 1820 1860 Mrázek Roman SK Slavia Orlová B 1097 1333 1
2018/2019 9 BSŠ Frýdek Místek D 1998 1883 Šnyta Zdeněk ŠK TJ Dolní Benešov A 2005 2016 1
2018/2019 8 BSŠ Frýdek Místek D 1961 1883 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2070 2045 0
2018/2019 7 BSŠ Frýdek Místek D 1961 1883 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová C 1936 1937 1
2018/2019 3 BSŠ Frýdek Místek D 1843 1860 Chwistek Karel Slezan Opava B 1997 2078 1
2018/2019 2 BSŠ Frýdek Místek D 1843 1860 Čempel Jaroslav ŠK Slavoj Poruba D 2078 2081 0
2018/2019 1 BSŠ Frýdek Místek D 1820 1860 Ludwig Petr ŠK Bruntál 1930 1938 1
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1998 1883 Cieslak Wiktoria Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1931 0 0
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1961 1883 Konečný Vladimír ŠK Karviná 1826 1866 1
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1961 1883 Gřesová Zuzana TJ Sokol Dobrá "B" 1954 1882 1
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1832 1860 Podlesný Petr Baník Havířov "C" 1905 1941 1
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1843 1860 Gnida Patrik Sokol Brušperk "A" 2169 2161 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1843 1860 Kantor Petr TJ Mosty u Jablunkova 2058 2048 0
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1820 1860 Nytra Petr SK Slavia Orlová "D" 1916 1939 0
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1998 1883 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2216 2220 0
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1956 1883 Neumann Filip SK Slavia Orlová "B" 1855 1850 1
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 1832 1860 Blahut Vladislav BŠŠ Frýdek-Místek B 1144 1233 1
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1821 1888 Finěk Václav Desko Liberec 1675 1556 ½
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1821 1888 Dolejš Jakub TJ Kobylisy 1367 1419 0
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1821 1888 Aubrechtová Zuzana TJ Bohemians Praha 1324 1218 1
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1821 1888 Šachklub Sokol Klatovy 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1876 1888 Hrbek Štěpán Interchess Frýdek-Místek 2007 1997 0
2017/2018 13 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 1888 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá "B" 1643 1639 1
2017/2018 12 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1901 1888 Pavlica Jiří TJ Dobratice "A" 1668 1872 0
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1876 1888 Jarnot Roman TŽ Třinec "C" 1632 1704 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1876 1888 Kukuczka Milan TJ Bystřice 1936 1921 1
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1901 1888 Smolík Josef TJ Sokol Lhotka 1717 1681 1
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1901 1888 Lavrišin Jan TJ Sokol Dobrá "C" 1503 1529 1
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1953 1957 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1813 1840 0
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1876 1888 Hronek Martin ŠK Staré Město 1859 1857 1
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1876 1888 Hrbek Štěpán Interchess Frýdek-Místek 2007 1997 0
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1901 1888 Pilch David SK Slavia Orlová 1715 1671 ½
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1608 1479 Sieber Martin SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 0
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1608 1479 Walowy Bohumír Šachový klub Karviná 2105 2071 ½
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1608 1479 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc "A" 1969 1990 0
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1608 1479 Beran Petr TJ Slovan Havířov "A" 2041 2046 0
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1608 1479 Hurta Jiří Labortech Ostrava "B" 1784 1793 1
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1608 1479 Novák Jiří Baník Havířov "A" 1937 1939 1
2016/2017 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1608 1479 Černý Michal ŠK Zlín 1320 1329 1
2016/2017 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1608 1479 Dančáková Klára ŠK Zbrojovka Vsetín 1438 1444 ½
2016/2017 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1608 1479 Londin Martin SK Prostějov 1591 1591 1
2016/2017 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1608 1479 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město "B" 1165 1317 ½
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1608 1479 Janotka Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1004 1
2016/2017 7 BŠŠ F-M "E" 1608 1479 Sokol Dobrá "B" 1
2016/2017 6 BŠŠ F-M "E" 1608 1479 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1908 1889 0
2016/2017 5 BŠŠ F-M "E" 1608 1479 Sikora Petr ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1450 1463 1
2015/2016 7 Beskydská šachová škola "F" 1608 1479 Bebek Ivan Sokol Dobrá "C" 1397 1398 1
2015/2016 5 Beskydská šachová škola "F" 1608 1479 Kocur Gustav TJ Vendryně "B" 1740 1717 0
2015/2016 3 Beskydská šachová škola "F" 1608 1479 Kočí Tomáš Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1682 1702 0
2015/2016 1 Beskydská šachová škola "F" 1608 1479 Mavrev David Beskydská šachová škola "E" 1601 1531 1
2015/2016 11 Beskydská šachová škola FM B 1608 1479 Šobáň Jan A64 Grygov 1275 1524 1
2015/2016 10 Beskydská šachová škola FM B 1608 1479 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1567 1605 1
2015/2016 9 Beskydská šachová škola FM B 1608 1479 Martyniuk Vladislav ŠK Lokomotiva Brno "B" 1283 1504 1
2015/2016 8 Beskydská šachová škola FM B 1608 1479 Hvozdovič Jan ŠK Lokomotiva Brno "C" 1629 1503 0
2015/2016 3 Beskydská šachová škola FM B 1608 1479 Lanča Petr David Beskydská šachová škola FM C 1444 1422 0
2015/2016 2 Beskydská šachová škola FM B 1608 1479 Tajovský Matěj ŠK Kuřim "A" 1515 1543 1
2015/2016 1 Beskydská šachová škola FM B 1608 1479 Habinová Alice ŠK Kuřim "B" 1180 1229 1
2014/2015 11 Beskydská šachová škola "F" 1565 1583 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1990 1946 1
2014/2015 10 Beskydská šachová škola "F" 1565 1583 Szotkowski Jan TJ Bystřice 1673 1
2014/2015 4 Beskydská šachová škola "F" 1565 1583 Sikora Petr TJ Sokol Mosty u J. "B" 1465 ½
2014/2015 3 Beskydská šachová škola "F" 1565 1583 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1973 1973 0
2014/2015 5 Beskydská šachová škola FM B 1565 1583 Navrátilová Lenka Slavia Kroměříž 1510 1416 1
2014/2015 4 Beskydská šachová škola FM B 1565 1583 Pecháček Tomáš Sokol Postoupky 1303 1438 ½
2013/2014 10 BŠŠ F-M "H" 1452 1498 Adamec Tomáš BŠŠ F-M "G" 1367 ½
2013/2014 9 BŠŠ F-M "H" 1452 1498 Bok Zdeněk Sokol Dobrá "B" 1502 1545 0
2013/2014 7 BŠŠ F-M "H" 1452 1498 Klimek Jan TJ Bystřice 1617 ½
2013/2014 6 BŠŠ F-M "H" 1452 1498 Kluz Miroslav TŽ Třinec "D" 1000 1
2013/2014 2 BŠŠ F-M "H" 1452 1498 Novák Bohdan Sokol Brušperk 1900 1849 0
2013/2014 1 BŠŠ F-M "H" 1452 1498 Klus Milan TJ Dobratice "B" 1729 1716 0