Hráč Medunová Věra

Medunová Věra

User Pic
Jméno: Medunová Věra
Oddíl: ŠK Hustopeče
Výkonnostní třída / Titul: WIM
Elo národní: 2090
Elo mezinárodní: 2148
ID: 13613
FIDE ID: 315141
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2115 2096 Košata Jan ŠK Kuřim 2115 2116 0
2013/2014 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2115 2096 Bačák Martin Sokol Postoupky 2157 2150 0
2013/2014 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2115 2096 Sremaňák Slavomír ŠK Lokomotiva Brno B 2191 1
2013/2014 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2115 2096 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2272 2264 ½
2013/2014 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2115 2096 Stánec Stanislav TJ Podlužan Prušánky 2195 2172 0
2013/2014 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2115 2096 Malčánek Jan Slavia Kroměříž B 2033 2062 ½
2012/2013 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2118 2097 Holemář David Moravská Slavia Brno 2272 2261 ½
2012/2013 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2118 2097 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK B 2162 2160 ½
2012/2013 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2118 2097 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2077 2046 1
2012/2013 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2118 2097 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2266 2257 0
2012/2013 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2118 2097 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim 2146 2147 ½
2012/2013 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2118 2097 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2126 2123 ½
2012/2013 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2118 2097 Macura Emil TJ FS NAPAJEDLA 2062 2057 1
2012/2013 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2118 2097 Fusek Lukáš ŠK Staré Město C 1986 2002 1
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno A 2088 2091 Moučka Jiří ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2002 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno A 2088 2091 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny C 2193 2186 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno D 2088 2091 Růžička František ŠK Lokomotiva Brno C 2163 2137 0
2010/2011 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2105 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim 2222 ½
2010/2011 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2105 Pukl Rostislav TJ Sokol Bzenec 1983 1
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2105 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2167 0
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2105 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2137 ½
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2105 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno D 2114 ½
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2105 Tláskal Martin Orel Ořechov 2052 ½
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2105 Svobodová Michaela ŠK Lokomotiva Brno C 2130 ½
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2105 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2186 0
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2105 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2210 ½
2010/2011 10 Lokomotiva Brno 2105 Milostný Miloš SK Caissa Trebic B 2060 1
2010/2011 9 Lokomotiva Brno 2105 Daniel Martin Jiskra Litomysl 2058 ½
2009/2010 11 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2065 Vařejčko Josef TJ SOKOL Zaječice 2267 0
2009/2010 10 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2065 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou 2127 1
2009/2010 9 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2065 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2327 ½
2009/2010 8 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2065 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2084 ½
2009/2010 7 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2065 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny "B" 2266 0
2009/2010 6 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2065 Švanda Pavel ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2202 ½
2009/2010 5 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2065 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2038 0
2009/2010 3 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2065 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2234 1
2009/2010 2 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2065 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov 2205 0
2009/2010 1 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2065 Sedláček Oldřich ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2296 ½
2006/2007 11 ŠK Stonava "A" 2147 Horsák Jan ŠK Staré Město 1923 2025 ½
2006/2007 10 ŠK Stonava "A" 2147 Kufa Pavel Slavoj Poruba "A" 2191 0
2006/2007 9 ŠK Stonava "A" 2147 Kapusta Petr ŠK Staré Město 2161 ½
2006/2007 8 ŠK Stonava "A" 2147 Kubíček Pavel Orel Ořechov "A" 1984 1
2006/2007 7 ŠK Stonava "A" 2147 Veselý Martin Mittal Ostrava "A" 2159 ½
2006/2007 6 ŠK Stonava "A" 2147 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno "B" 2107 1
2006/2007 5 ŠK Stonava "A" 2147 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "A" 2131 0
2006/2007 4 ŠK Stonava "A" 2147 Krejčí Jan Tatran Litovel "A" 2117 0
2006/2007 3 ŠK Stonava "A" 2147 Mudra Tomáš ŠK Duras Brno "A" 2162 ½
2006/2007 2 ŠK Stonava "A" 2147 Vincze Roman ŠK Gordic Jihlava "A" 2052 1
2006/2007 1 ŠK Stonava "A" 2147 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2229 ½
2005/2006 11 ŠK Stonava "A" 2159 ŠK TP Hrabyně "A" 1
2005/2006 10 ŠK Stonava "A" 2159 Olšar Zdeněk Slavia Orlová "B" 2064 1
2005/2006 9 ŠK Stonava "A" 2159 Oborný Lubor Slavoj Poruba "B" 1959 1
2005/2006 8 ŠK Stonava "A" 2159 Veselý Martin Mittal Ostrava "B" 2188 ½
2005/2006 7 ŠK Stonava "A" 2159 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá "A" 2054 0
2005/2006 6 ŠK Stonava "A" 2159 Smetana David Ritmus Ostrava "A" 2058 1
2005/2006 5 ŠK Stonava "A" 2159 Bulawa Marek Baník Havířov "A" 2046 1
2005/2006 4 ŠK Stonava "A" 2159 Záleský Karel Slezan Opava "A" 2075 ½
2005/2006 3 ŠK Stonava "A" 2159 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov"A" 2107 0
2005/2006 2 ŠK Stonava "A" 2159 Štukner Šimon ŠK Frýdek-Místek "B" 2130 0
2005/2006 1 ŠK Stonava "A" 2159 Pagáč Jaroslav Sokol Hutisko-Solanec "A" 1905 ½
2004/2005 11 ŠK Stonava A" 2196 Aichmaier David Slezan Opava B" 2165 1
2004/2005 10 ŠK Stonava A" 2196 Vízner Jaroslav Baník Havířov B" 1983 1
2004/2005 9 ŠK Stonava A" 2196 Neuschl Zdeněk NH Ostrava B" 2148 ½
2004/2005 8 ŠK Stonava A" 2196 Kovář Oldřich VOKD Poruba A" 2115 ½
2004/2005 7 ŠK Stonava A" 2196 Benčo Pavel Frýdek-Místek B" 2131 1
2004/2005 5 ŠK Stonava A" 2196 Sekáč Martin Baník HavířovA" 2125 1
2004/2005 4 ŠK Stonava A" 2196 Šplíchal Stanislav NH Ostrava A" 2160 ½
2004/2005 3 ŠK Stonava A" 2196 Židek Václav ŠKTP Hrabyně A" 1932 1
2004/2005 2 ŠK Stonava A" 2196 Misiuga Andrzej Slávia Orlová B" 2208 1
2004/2005 1 ŠK Stonava A" 2196 Vícha Martin Slezan Opava C" 1829 1