Hráč Holušová Táňa

Holušová Táňa

User Pic
Jméno: Holušová Táňa
Oddíl: ŠK GARDE Lipovec
Výkonnostní třída / Titul: WFM
Elo národní: 2036
Elo mezinárodní: 2044
ID: 6253
FIDE ID: 314781
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Garde Lipovec "B" 2044 2036 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec "C" 1854 1889 1
2018/2019 9 ŠK Garde Lipovec "B" 2044 2048 Marša Alexandr ŠK Lokomotiva Brno "B" 1853 1864 ½
2018/2019 5 ŠK Garde Lipovec "B" 2044 2048 Rozumek Vlastimil ŠK Lipůvka 1958 1954 ½
2018/2019 4 ŠK Garde Lipovec "B" 2044 2048 Loubal Pavel Slavia Boskovice "B" 1998 1983 ½
2018/2019 2 ŠK Garde Lipovec "B" 2044 2048 Rada Michal Sokol Rudice 2054 2103 0
2016/2017 8 ŠK Garde Lipovec "B" 2038 2046 Baláž František TJ Sloup 1705 1
2016/2017 7 ŠK Garde Lipovec "B" 2038 2046 Dvořáček Milan Rudice "A" 1712 ½
2016/2017 6 ŠK Garde Lipovec "B" 2038 2046 Dufek Petr ASK Blansko 1573 1
2015/2016 10 ŠK GARDE Lipovec 2038 2046 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky 1875 1863 1
2015/2016 9 ŠK GARDE Lipovec "B" 2038 2046 Němec David ŠK Kuřim "D" 1709 1612 ½
2015/2016 8 ŠK GARDE Lipovec "B" 2038 2046 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "B" 1831 1925 0
2015/2016 7 ŠK GARDE Lipovec "B" 2038 2046 Boháček Milan Makkabi Boskovice 2032 2042 1
2015/2016 6 ŠK GARDE Lipovec "B" 2038 2046 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1819 1
2015/2016 4 ŠK GARDE Lipovec "B" 2038 2046 Moc Martin ASK Blansko 1742 ½
2015/2016 3 ŠK GARDE Lipovec "B" 2038 2046 Hnilička Michal Sokol Rudice 1833 1787 1
2015/2016 2 ŠK GARDE Lipovec "B" 2038 2046 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov "B" 1947 1924 1
2015/2016 1 ŠK GARDE Lipovec "B" 2038 2046 Nečas Michal ŠK GARDE Lipovec "C" 1783 1
2014/2015 7 ŠK GARDE Lipovec 2064 2065 Cupal Miroslav TJ Podlužan Prušánky 2015 2016 ½
2014/2015 3 ŠK GARDE Lipovec 2064 2065 Kredl Karel Moravská Slavia Brno 2092 2091 0
2014/2015 11 ŠK Garde Lipovec B 2064 2065 Kučera Petr ŠK Bystrc Oilers 1981 1987 ½
2014/2015 10 ŠK Garde Lipovec B 2064 2065 Hrabal Michal ŠK Duras BVK Brno C 2058 2084 0
2014/2015 9 ŠK Garde Lipovec B 2064 2065 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2061 2063 0
2014/2015 8 ŠK Garde Lipovec B 2064 2065 Michalčák Lubomír SK GPOA Znojmo 2045 2044 ½
2014/2015 7 ŠK Garde Lipovec B 2064 2065 Hampel David ŠK Tetčice 2041 2001 0
2014/2015 6 ŠK Garde Lipovec B 2064 2065 Jelínek Ota VSK Universita Brno 2122 2163 ½
2014/2015 5 ŠK Garde Lipovec B 2064 2065 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2123 2121 1
2014/2015 4 ŠK Garde Lipovec B 2064 2065 Majer Jiří ŠK Kuřim 2183 2152 ½
2014/2015 3 ŠK Garde Lipovec B 2064 2065 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno C 2092 2089 ½
2014/2015 2 ŠK Garde Lipovec B 2064 2065 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2134 2100 1
2014/2015 1 ŠK Garde Lipovec B 2064 2065 Seidl Antonín Jezdci Jundrov 2065 2100 0
2013/2014 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2053 Pešák Roman ŠK Hodonín 1996 1966 1
2013/2014 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2053 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1880 1895 1
2013/2014 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2053 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky B 1948 1956 1
2013/2014 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2053 Marko Daniel KŠ TJ Bučovice 1612 1
2013/2014 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2053 Zeman Arnošt ŠK Lokomotiva Brno F 2002 1980 0
2013/2014 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2053 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1880 1
2012/2013 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2023 Masařík Jan ŠK "64" Brno B 1962 2002 1
2012/2013 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2023 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno G 1862 1
2012/2013 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2023 Juránek Petr BK Moravská Slavia Brno B 1815 ½
2012/2013 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2023 Vičar Lubomír TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1831 1814 ½
2012/2013 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2023 Pakosta Miroslav Vinohrady Brno A 2087 2128 1
2012/2013 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2023 Racek Michal Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1927 1
2012/2013 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2023 Šerák Jaroslav TJ Podlužan Prušánky B 1615 1
2012/2013 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2023 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná B 1805 1
2012/2013 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2023 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná A 1980 1989 1
2011/2012 11 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2081 2048 Vičar Lubomír TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1800 ½
2011/2012 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2081 2048 Matula Tomáš KŠ TJ Bučovice 1662 1
2011/2012 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2081 2048 Zejda Karel ŠK 64 Brno B 1866 1886 1
2011/2012 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2081 2048 Paulík Martin ŠK Lokomotiva Brno G 1730 1928 1
2011/2012 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2081 2048 Makovička Martin ŠK Hodonín 1999 0
2011/2012 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2081 2048 Juránek Petr BK Moravská Slavia Brno B 1804 1
2011/2012 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2081 2048 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná B 1830 0
2011/2012 10 ŠK Duras BVK Brno C 2081 2048 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2149 ½
2011/2012 8 ŠK Duras BVK Brno C 2081 2048 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno D 1920 1912 1
2011/2012 6 ŠK Duras BVK Brno C 2081 2048 Mlénský Dalibor ŠK KME-DDM Kuřim 2111 2127 0
2011/2012 4 ŠK Duras BVK Brno C 2081 2048 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2079 2097 ½
2011/2012 3 ŠK Duras BVK Brno C 2081 2048 Chládek Václav ŠK Garde Lipovec 2041 2036 ½
2011/2012 2 ŠK Duras BVK Brno C 2081 2048 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2104 2073 0
2011/2012 1 ŠK Duras BVK Brno C 2081 2048 Páral Stanislav ŠK Vinohrady Brno 2075 2063 0
2010/2011 11 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2083 Sysel Michal KŠ TJ Bučovice 1974 ½
2010/2011 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2083 Hladík Josef Vinohrady Brno A 2138 1
2010/2011 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2083 Bílek Petr TJ ŠK Veselí na Moravou B 1940 ½
2010/2011 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2083 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná 2230 0
2010/2011 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2083 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno G 2017 0
2010/2011 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2083 Masařík Jan ŠK 64 Brno B 1977 ½
2010/2011 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2083 Svoboda Ivo ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2021 0
2010/2011 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2083 Pešák Roman SK Horáček Sudoměřice A 2043 0
2010/2011 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2083 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2164 0
2008/2009 11 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2102 Čížek Antonín ŠK Caissa Třebíč B 2216 ½
2008/2009 10 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2102 Smištík Milan Pila Ořechov A 2297 ½
2008/2009 8 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2102 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice A 2233 0
2008/2009 7 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2102 Sládek Vladislav ŠK Kuřim KME-DDM A 2071 1
2008/2009 6 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2102 Bednář Jaromír ŠK Caissa Třebíč A ½
2008/2009 3 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2102 Večeřa Pavel TJ Žďár n. Sázavou A 2133 0
2008/2009 2 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2102 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny B 2287 0
2008/2009 1 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2102 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo A 2246 0
2007/2008 11 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2083 Siebenbürger Vlastimil TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2161 ½
2007/2008 10 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2083 Lacko Jan OREL OŘECHOV A 2222 ½
2007/2008 9 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2083 Hron Robert ŠK GORDIC JIHLAVA B 2101 0
2007/2008 7 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2083 Sýkora Josef 2222 ŠK POLABINY C 2163 0
2007/2008 6 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2083 Bradáč Roman ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2050 ½
2007/2008 5 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2083 Hájek Lukáš ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2127 1
2007/2008 4 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2083 Švub Jan TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2048 1
2007/2008 3 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2083 Zezula Rudolf TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1786 1
2007/2008 2 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2083 Uhmann Jan BYDO ZAKŘANY A 2209 ½
2007/2008 1 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2083 Mareš Jaroslav ŠK 64 BRNO A 2086 0
2006/2007 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2079 Kašpárek Ivo Slavoj Poruba "B" 1728 1
2006/2007 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2079 Sobek Jaroslav Jakl Karviná "A" 2288 0
2006/2007 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2079 Olšar Robin Slezan Opava "A" 2068 ½
2006/2007 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2079 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov "A" 2125 1
2006/2007 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2079 Štverka Josef LaborTech Ostrava "B" 1891 ½
2006/2007 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2079 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová "A" 2087 ½
2006/2007 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2079 Konštacký Matěj TJ Mořkov 2099 ½
2006/2007 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2079 Poláček Michal Mittal Ostrava "B" 2042 0
2006/2007 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2079 Gil Karel Baník Havířov "A" 1977 1
2005/2006 8 BŠS Frýdek-Místek "A" 2090 Bureš Vít ŠK DURAS Brno "A" 2242 ½
2005/2006 11 ŠK Frýdek-Místek "B" 2090 Novotný Josef Slavoj Poruba "B" 2216 0
2005/2006 10 ŠK Frýdek-Místek "B" 2090 Káňa Pavel Mittal Ostrava "B" 2109 0
2005/2006 8 ŠK Frýdek-Místek "B" 2090 Karhánek Pavel Ritmus Ostrava "A" 2240 ½
2005/2006 7 ŠK Frýdek-Místek "B" 2090 Beran Petr Baník Havířov "A" 2111 ½
2005/2006 6 ŠK Frýdek-Místek "B" 2090 Nábělek Marek Slezan Opava "A" 2185 0
2005/2006 4 ŠK Frýdek-Místek "B" 2090 Kornasiewicz Jacek ŠK TP Hrabyně "A" 0
2005/2006 3 ŠK Frýdek-Místek "B" 2090 Kubín Petr Sokol Hutisko-Solanec "A" 2095 0
2005/2006 2 ŠK Frýdek-Místek "B" 2090 Gibiec Ernest ŠK Stonava "A" 2260 ½
2005/2006 1 ŠK Frýdek-Místek "B" 2090 Jankovec Ivan Slavia Orlová "B" 2176 1
2004/2005 11 Frýdek-Místek B" 2141 Dawidów Jacek NH Ostrava A" 2331 0
2004/2005 10 Frýdek-Místek B" 2141 Kornasiewicz Stanis. ŠKTP Hrabyně A" 2253 0
2004/2005 9 Frýdek-Místek B" 2141 Jankovec Ivan Slávia Orlová B" 2232 ½
2004/2005 8 Frýdek-Místek B" 2141 Harazim Richard Slezan Opava C" 1877 1
2004/2005 7 Frýdek-Místek B" 2141 Gibiec Ernest ŠK Stonava A" 2269 ½
2004/2005 5 Frýdek-Místek B" 2141 Mrva Marek NH Ostrava B" 2151 0
2004/2005 3 Frýdek-Místek B" 2141 Pavelek Karel Slezan Opava B" 2178 0
2004/2005 2 Frýdek-Místek B" 2141 Zelenka Milan Sokol Dobrá A" 2163 0
2004/2005 1 Frýdek-Místek B" 2141 Baier Pavel Baník HavířovA" 2245 0
2003/2004 11 Frýdek-Místek B" 2170 Döring Robert NH Ostrava B" 2257 0
2003/2004 10 Frýdek-Místek B" 2170 Hrivňák Daniel VOKD Poruba A" 2240 0
2003/2004 9 Frýdek-Místek B" 2170 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 2102 1
2003/2004 8 Frýdek-Místek B" 2170 Helis Tadeusz MSA Dolní Benešov 2311 0
2003/2004 7 Frýdek-Místek B" 2170 Gibiec Ernest ŠK Stonava A" 2260 1
2003/2004 5 Frýdek-Místek B" 2170 Kubačák Lubomír ŠK Svinov A" 2060 1
2003/2004 4 Frýdek-Místek B" 2170 Karhánek Pavel Tatra Kopřivnice 2159 0
2003/2004 3 Frýdek-Místek B" 2170 Tomeček Jan Baník Havířov 2179 1
2003/2004 2 Frýdek-Místek B" 2170 Jankovec Ivan Slávia Orlová B" 2209 0
2003/2004 1 Frýdek-Místek B" 2170 Zelenka Milan Sokol Dobrá A" 2165 0
2003/2004 4 VP Frýdek-Místek 2170 Muratidis Nikos Slezan Opava 2152 0
2003/2004 3 VP Frýdek-Místek 2170 Beil Martin Tatran Litovel 2171 1