Hráč Hurt Lukáš

Hurt Lukáš

User Pic
Jméno: Hurt Lukáš
Oddíl: TJ Lokomotiva Česká Třebová
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2094
Elo mezinárodní: 2099
ID: 10910
FIDE ID: 316440
Rok narození: 1984
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Proplast Ceska Trebova 2095 2084 Havrlík Pavel SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1836 1839 1
2018/2019 7 Proplast Ceska Trebova 2085 2084 Jániš Petr SK Usti nad Orlici C 1925 1926 1
2018/2019 6 Proplast Ceska Trebova 2085 2084 Janeček Václav Sachovy klub Chocen 1848 1853 1
2018/2019 5 Proplast Ceska Trebova 2075 2088 Dušek Josef SO Horni Cermna 1737 1700 1
2018/2019 4 Proplast Ceska Trebova 2075 2088 Mikyska Kamil Sokol Mistrovice 1974 1973 1
2018/2019 3 Proplast Ceska Trebova 2089 2088 Kotva Milan SK Svitavy 1937 1927 0
2017/2018 9 Proplast Ceska Trebova 2090 2089 Merta Josef SK Dolni Cermna 1831 1856 1
2017/2018 7 Proplast Ceska Trebova 2088 2089 Dušek Josef TJ Sokol Horni Cermna 1716 1670 1
2017/2018 5 Proplast Ceska Trebova 2087 2089 Meleško Andrij TJ Slovan Moravska Trebova 1901 1906 ½
2017/2018 4 Proplast Ceska Trebova 2087 2089 Schaffer David TJ Stefanydes Policka B 1652 1677 1
2017/2018 3 Proplast Ceska Trebova 2087 2089 Černohous Miloslav Sokol Mistrovice 1667 1671 1
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici B 2087 2089 Pekař Václav SK pri DDM Litomysl 2166 2154 ½
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici B 2095 2084 Němec Pavel TJ SO Chrudim 2209 2226 0
2017/2018 8 TJ SO Chrudim 2090 2089 Němec Pavel 2213 2210 0
2015/2016 11 Proplast Česká Třebová 2090 2114 Kastner Oldřich ŠK Bohemia Pardubice 2061 2039 ½
2015/2016 9 Proplast Česká Třebová 2090 2114 Jedlička Luboš TJ Sokol Zaječice 2225 2242 0
2015/2016 7 Proplast Česká Třebová 2090 2114 Havelka Josef TJ Lanškroun 2271 2257 0
2015/2016 6 Proplast Česká Třebová 2090 2114 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1943 1935 ½
2015/2016 5 Proplast Česká Třebová 2090 2114 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2176 2187 0
2015/2016 4 Proplast Česká Třebová 2090 2114 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 1951 1963 ½
2015/2016 3 Proplast Česká Třebová 2090 2114 Beil Zdeněk ŠK Svitavy 2215 2180 ½
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí 2090 2114 Marečková Martina Region Panda Rychnov n. Kněž. 2173 2092 ½
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí 2090 2114 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 0
2014/2015 9 Proplast Česká Třebová 2103 2103 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2266 2284 1
2014/2015 8 Proplast Česká Třebová 2103 2103 Jedlička Luboš Sokol Zaječice 2232 2232 ½
2014/2015 6 Proplast Česká Třebová 2103 2103 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2164 2163 ½
2014/2015 5 Proplast Česká Třebová 2103 2103 Vrkota Miloš TJ CHS Chotěboř B 2040 2043 ½
2014/2015 4 Proplast Česká Třebová 2103 2103 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2083 2077 1
2014/2015 3 Proplast Česká Třebová 2103 2103 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice C 2105 2106 0
2014/2015 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2103 2103 Bílek Roman TJ Žďár nad Sázavou A 1928 1953 1
2014/2015 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2103 2103 Urbášek Oleg ŠK 1921 Zábřeh 2060 2018 1
2014/2015 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2103 2103 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1937 2011 ½
2014/2015 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2103 2103 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2117 2112 ½
2013/2014 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2110 2111 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2326 2327 0
2013/2014 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2110 2111 Červený Petr TJ Štefanydes Polička B 2292 2297 ½
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2110 2111 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2188 2185 0
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2110 2111 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 2008 2026 ½
2013/2014 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2110 2111 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2134 2140 ½
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2110 2111 Komárková Magdaléna TJ ŠO Chrudim B 2030 2025 1
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí 2110 2111 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2099 ½
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí 2110 2111 Krátký Josef TJ Štefanydes Polička 2020 2044 ½
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí 2110 2111 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2220 2221 ½
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí 2110 2111 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny B 2063 2054 ½
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí 2110 2111 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1987 1991 1
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí 2110 2111 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2118 2116 0
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí 2110 2111 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 2089 2073 ½
2012/2013 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2109 2109 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 ½
2012/2013 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2109 2109 Pečinka Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2087 2090 ½
2012/2013 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2109 2109 Cerha Michal TJ Náchod 2082 2064 0
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2109 2109 Ringel Zbyněk Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2266 2264 0
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2109 2109 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim 2274 2300 1
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2109 2109 Baláček Tadeáš ŠK Vysoké Mýto 2217 2235 0
2012/2013 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2109 2109 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2186 2186 ½
2012/2013 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2109 2109 Růžička Milan T.J. Sokol Šumperk 2059 2077 1
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2115 2117 Ciešlak Leszek ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 0
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2115 2117 Kratochvíl Josef ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 0
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2115 2117 Kracík Tomáš Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2101 2134 0
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2115 2117 Belobrad Ivan ŠK Vysoké Mýto 2168 2119 1
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2115 2117 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno A 1985 1993 1
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2115 2117 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2136 2147 0
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2115 2117 Tajovský Martin ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2175 2179 0
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2115 2117 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2243 2214 ½
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2115 2117 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 1
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2115 2117 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2083 2077 ½
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2115 2117 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 1701 1756 1
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2115 2117 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2045 2009 1
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2115 2117 Černý Karel TJ Slovan Moravská Třebová 2125 2046 0
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2115 2117 Belobrad Ivan SK+Sokol Žamberk 2168 2119 1
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2115 2117 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto C 1808 1812 1
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2115 2117 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2130 2132 0
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2115 2117 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1955 1941 1
2010/2011 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2095 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1935 1
2010/2011 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2095 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 ½
2010/2011 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2095 Pekař Václav ŠK Vysoké Mýto "C" 2114 1
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2095 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto "B" 2046 0
2010/2011 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2095 Kastner Oldřich Rapid Pardubice 2070 1
2010/2011 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2095 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2264 ½
2010/2011 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2095 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 2010 ½
2010/2011 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2095 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim "B" 2255 0
2010/2011 10 Jiskra Usti nad Orlici 2095 Bína Josef Sokol Bedrichov 2149 1
2010/2011 8 Jiskra Usti nad Orlici 2095 Mlýnek Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2183 0
2010/2011 7 Jiskra Usti nad Orlici 2095 Kastner Oldřich AKIS Pardubice 2070 ½
2010/2011 6 Jiskra Usti nad Orlici 2095 Svoboda Karel Lokomotiva Brno 2043 1
2010/2011 5 Jiskra Usti nad Orlici 2095 Pokorný Zdeněk SK Chrudim 2286 0
2010/2011 4 Jiskra Usti nad Orlici 2095 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 2028 1
2010/2011 2 Jiskra Usti nad Orlici 2095 Šafařík Jakub Jiskra Litomysl 1985 1
2009/2010 11 Lokomotiva Česká Třebová 2093 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1851 ½
2009/2010 10 Lokomotiva Česká Třebová 2093 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2156 ½
2008/2009 10 Lokomotiva Česká Třebová 2096 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 ½
2008/2009 9 Lokomotiva Česká Třebová 2096 Linhart Jan CHS Chotěboř 1958 1
2008/2009 7 Lokomotiva Česká Třebová 2096 Sýkora Josef Synpo Pardubice 2157 ½
2008/2009 5 Lokomotiva Česká Třebová 2096 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2051 0
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2091 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2052 ½
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2091 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2070 1
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2091 Pačovský Martin SYNPO Pardubice 1967 0
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2091 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2050 1
2006/2007 9 Lokomotiva Česká Třebová A 2112 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1715 1
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová A 2112 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 ½
2006/2007 4 Lokomotiva Česká Třebová A 2112 Zámečník Bohumír SK Žamberk B 1968 1
2006/2007 2 Lokomotiva Česká Třebová A 2112 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová B 2105 0
2006/2007 1 Lokomotiva Česká Třebová A 2112 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1888 ½
2005/2006 9 TJ Lanškroun "A" 2125 Gruštík Radomír Jakl Karviná "A" 2224 0
2005/2006 7 TJ Lanškroun "A" 2125 Malík Jan Slavoj Poruba "A" 2241 0
2005/2006 1 TJ Lanškroun "A" 2125 Krejčí Jan Tatran Litovel "A" 2212 0
2004/2005 11 TJ Lanškroun 2131 Kočí Ladislav TJ Unex ŠK Uničov 1989 1
2004/2005 10 TJ Lanškroun 2131 Hodovský Jiří ŠK Trinom Zlín B 2052 ½
2004/2005 9 TJ Lanškroun 2131 Míša Stanislav SK Boršice 1949 1
2004/2005 8 TJ Lanškroun 2131 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2192 ½
2004/2005 5 TJ Lanškroun 2131 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín 2180 0
2004/2005 3 TJ Lanškroun 2131 Zatloukal Petr A64 Mipap Grygov B 2061 ½
2004/2005 2 TJ Lanškroun 2131 Blümel Otto Slavia Kroměříž B 2261 0
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2131 Kaderka Radek Eurokomplex Autoskla Pardubice 2111 0
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2131 Kastner Kamil Štefanydes Polička A 2026 1
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2131 Charouz Milan Štefanydes Polička B 1837 ½
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2131 Blaško Štěpán Jiskra Ústí nad Orlicí B 1898 ½
2003/2004 9 TJ Lanškroun 2142 Plotek Evžen ŠK Vysoké Mýto 1984 0
2003/2004 8 TJ Lanškroun 2142 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 ½
2003/2004 7 TJ Lanškroun 2142 Mazura Miloš SK Žamberk 2001 ½
2003/2004 5 TJ Lanškroun 2142 Prokůpek Marek Plzeňka Pardubice 1898 1
2003/2004 4 TJ Lanškroun 2142 Škorpík Martin TJ Štefanydes Polička 2147 1
2003/2004 3 TJ Lanškroun 2142 Hájek Jiří ŠO+DDM Chrudim B 2122 1
2003/2004 2 TJ Lanškroun 2142 Bělohlav Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1973 1
2003/2004 1 TJ Lanškroun 2142 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 0