Hráč Tuvšinbajar Dorjkhú

Tuvšinbajar Dorjkhú

User Pic
Jméno: Tuvšinbajar Dorjkhú
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1975
Elo mezinárodní: 1978
ID: 26226
FIDE ID: 327026
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 DDM Třebechovice p.O. 1978 1975 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1911 1927 1
2018/2019 3 DDM Třebechovice p.O. 1985 1975 Dvořák Milan Panda Rychnov n.K. B 1814 1781 0
2018/2019 2 DDM Třebechovice p.O. 1985 1975 Soural Karel TJ Dvůr Králové n.L. 1906 1901 1
2011/2012 9 Rapid Pardubice C 1994 1983 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1961 1987 ½
2011/2012 7 Rapid Pardubice C 1994 1983 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1969 1964 0
2010/2011 8 Rapid Pardubice 2042 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny "C" 2120 0
2010/2011 7 Rapid Pardubice 2042 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1883 ½
2010/2011 4 Rapid Pardubice 2042 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 1
2010/2011 2 Rapid Pardubice 2042 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 0
2010/2011 9 AKIS Pardubice 2042 Čižinský Petr 2222 SK Polabiny B 2180 0
2010/2011 3 AKIS Pardubice 2042 Kunčar Petr Lokomotiva Brno 2106 0
2009/2010 11 Synpo Pardubice 2035 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1991 1
2009/2010 9 Synpo Pardubice 2035 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová 1857 1
2009/2010 7 Synpo Pardubice 2035 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C"" 2049 1
2009/2010 5 Synpo Pardubice 2035 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto C"" 1734 ½
2009/2010 4 Synpo Pardubice 2035 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 0
2009/2010 3 Synpo Pardubice 2035 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1918 1
2009/2010 2 Synpo Pardubice 2035 Novotný Tomáš CHS Chotěboř 1899 1
2009/2010 10 AKIS Pardubice 2035 Mezlík Stanislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 1906 ½
2009/2010 9 AKIS Pardubice 2035 Uhmann Jan Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1977 1
2009/2010 8 AKIS Pardubice 2035 Macharáček Šimon ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2175 0
2009/2010 6 AKIS Pardubice 2035 Tyle Vladimír TJ Spartak Pelhřimov 2016 1
2009/2010 4 AKIS Pardubice 2035 Konrád František TJ SOKOL Zaječice 1943 0
2009/2010 2 AKIS Pardubice 2035 Pečinka Martin TJ Jiskra Litomyšl 2058 0
2008/2009 8 SK + Sokol Žamberk 2033 Kotva Milan Lokomotiva Česká Třebová 2020 ½
2008/2009 7 SK + Sokol Žamberk 2033 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny D 2176 1
2008/2009 6 SK + Sokol Žamberk 2033 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2052 0
2008/2009 5 SK + Sokol Žamberk 2033 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 2145 ½
2008/2009 4 SK + Sokol Žamberk 2033 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2091 0
2008/2009 2 SK + Sokol Žamberk 2033 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2146 ½
2007/2008 11 SK Žamberk 2052 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2091 ½
2007/2008 9 SK Žamberk 2052 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2060 ½
2007/2008 6 SK Žamberk 2052 Provazník Jiří AKIS Pardubice 1897 1
2007/2008 5 SK Žamberk 2052 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 1990 ½
2007/2008 4 SK Žamberk 2052 Zeinert Michal ŠK Bohemia Pardubice 2133 0
2007/2008 3 SK Žamberk 2052 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2062 0
2007/2008 2 SK Žamberk 2052 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2121 0
2007/2008 1 SK Žamberk 2052 Pačovský Martin SYNPO Pardubice 1967 1
2007/2008 11 TJ Jablonné nad Orlicí 2052 Wiesinger Wolfgang ŠK Žamberk C 1925 ½
2007/2008 10 TJ Jablonné nad Orlicí 2052 Dungl Petr ŠK Žamberk B 1778 ½
2007/2008 9 TJ Jablonné nad Orlicí 2052 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 ½
2007/2008 8 TJ Jablonné nad Orlicí 2052 Havel František ŠK Svitavy 1810 1
2007/2008 7 TJ Jablonné nad Orlicí 2052 Křemenák Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1758 1
2007/2008 5 TJ Jablonné nad Orlicí 2052 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1961 1
2007/2008 4 TJ Jablonné nad Orlicí 2052 Vymetálek Petr ŠK Kunvald 1783 1
2007/2008 3 TJ Jablonné nad Orlicí 2052 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1838 0
2007/2008 2 TJ Jablonné nad Orlicí 2052 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1802 0
2007/2008 1 TJ Jablonné nad Orlicí 2052 Solil Roman TJ Lanškroun B 1944 0
2006/2007 11 TJ Jablonné nad Orlicí 2044 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1910 ½
2006/2007 10 TJ Jablonné nad Orlicí 2044 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová B 2105 0
2006/2007 9 TJ Jablonné nad Orlicí 2044 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1888 ½
2006/2007 8 TJ Jablonné nad Orlicí 2044 Pokorný Tomáš FYGR Lanškroun 2279 0
2006/2007 6 TJ Jablonné nad Orlicí 2044 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1834 0
2006/2007 4 TJ Jablonné nad Orlicí 2044 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1763 1
2006/2007 2 TJ Jablonné nad Orlicí 2044 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2120 0
2006/2007 1 TJ Jablonné nad Orlicí 2044 Zámečník Bohumír SK Žamberk B 1968 0
2006/2007 11 SK Žamberk 2044 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 2029 0
2006/2007 10 SK Žamberk 2044 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2044 ½
2006/2007 9 SK Žamberk 2044 Hájek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2133 1
2006/2007 7 SK Žamberk 2044 Řehák Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí B 1849 0
2006/2007 6 SK Žamberk 2044 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1918 ½
2006/2007 5 SK Žamberk 2044 Novák Aleš KONTAX Pardubice 2044 0
2006/2007 4 SK Žamberk 2044 Roušar Zdeněk ŠO Chrudim B 1920 1
2006/2007 3 SK Žamberk 2044 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 1985 0
2006/2007 2 SK Žamberk 2044 Prokůpek Marek SYNPO Pardubice 1941 1
2006/2007 1 SK Žamberk 2044 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 0
2005/2006 4 ŠK Žamberk B 2107 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová 1696 1
2005/2006 3 ŠK Žamberk B 2107 Kameník David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 1
2005/2006 2 ŠK Žamberk B 2107 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 1727 1
2005/2006 11 SK Žamberk 2107 Šklíba Martin Eurokomplex Pardubice 2217 0
2005/2006 10 SK Žamberk 2107 Krys Jaromír TJ + DDM Chrudim B 2126 0
2005/2006 9 SK Žamberk 2107 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1847 ½
2005/2006 8 SK Žamberk 2107 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1881 1
2005/2006 7 SK Žamberk 2107 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2209 0
2005/2006 6 SK Žamberk 2107 Veselý Tomáš Kavárna Evropa Pardubice 2150 ½
2005/2006 5 SK Žamberk 2107 Baudyš Ondřej TJ DDM Hlinsko 2214 0
2005/2006 4 SK Žamberk 2107 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2032 0
2005/2006 3 SK Žamberk 2107 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 0
2005/2006 2 SK Žamberk 2107 Červený Martin Štefanydes Polička 2222 0
2005/2006 1 SK Žamberk 2107 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2287 0
2004/2005 11 TJ Jablonné nad Orlicí 2057 Martinec Jan SK Žamberk B 1759 1
2004/2005 10 TJ Jablonné nad Orlicí 2057 Pekař Václav Jiskra Litomyšl 1873 0
2004/2005 9 TJ Jablonné nad Orlicí 2057 Houška Bronislav ŠK Svitavy 2011 0
2004/2005 8 TJ Jablonné nad Orlicí 2057 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2072 0
2004/2005 7 TJ Jablonné nad Orlicí 2057 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad 1954 1
2004/2005 6 TJ Jablonné nad Orlicí 2057 Plotek Evžen Spartak Choceň 2042 0
2004/2005 5 TJ Jablonné nad Orlicí 2057 Volf Jaroslav Lokomotiva Česká Třebová 2168 0
2004/2005 4 TJ Jablonné nad Orlicí 2057 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 0
2004/2005 3 TJ Jablonné nad Orlicí 2057 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1788 1
2004/2005 2 TJ Jablonné nad Orlicí 2057 Merta Michal Sokol Horní Čermná 1727 1
2004/2005 1 TJ Jablonné nad Orlicí 2057 Kotva Milan Slovan Moravská Třebová 2134 0
2004/2005 11 SK Žamberk 2057 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 ½
2004/2005 10 SK Žamberk 2057 Šimek Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 1
2004/2005 9 SK Žamberk 2057 Charouz Milan Štefanydes Polička B 1837 1
2004/2005 8 SK Žamberk 2057 Kaderka Radek Eurokomplex Autoskla Pardubice 2111 0
2004/2005 7 SK Žamberk 2057 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2104 1
2004/2005 6 SK Žamberk 2057 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2180 0
2004/2005 5 SK Žamberk 2057 Kastner Kamil Štefanydes Polička A 2026 1
2004/2005 4 SK Žamberk 2057 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1962 0
2004/2005 3 SK Žamberk 2057 Třasák Ondřej Synpo Pardubice 1959 ½
2004/2005 2 SK Žamberk 2057 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 2036 0
2004/2005 1 SK Žamberk 2057 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2072 0