Hráč Slepov Kyryl

Slepov Kyryl

User Pic
Jméno: Slepov Kyryl
Oddíl: Jezdci Jundrov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2086
Elo mezinárodní: 2018
ID: 32896
FIDE ID: 378364
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Jezdci Jundrov 2156 2130 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2232 2222 0
2018/2019 9 Jezdci Jundrov 2156 2130 Švancara Petr TJ Tatran Litovel 2175 2150 0
2018/2019 4 Jezdci Jundrov 2140 2114 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1958 1968 1
2018/2019 3 Jezdci Jundrov 2129 2114 Kostka Vít SK Slavia Orlová 2146 2154 ½
2018/2019 11 Jezdci Jundrov B 2139 2130 Kuchynka Lukáš ŠK Agrotec Hustopeče 2314 2286 ½
2018/2019 8 Jezdci Jundrov B 2150 2130 Balšínek Pavel SK Podlužan Prušánky B 2020 2020 1
2018/2019 7 Jezdci Jundrov B 2150 2130 Boháček Milan Slavia Boskovice 2128 2076 ½
2018/2019 6 Jezdci Jundrov B 2145 2130 Růžička Josef TJ Znojmo 2196 2204 1
2018/2019 5 Jezdci Jundrov B 2145 2130 Kredl Karel Spartak Adamov 2101 2093 ½
2018/2019 2 Jezdci Jundrov B 2129 2114 Dvořák Adam MKS Vyškov 2139 2174 1
2018/2019 1 Jezdci Jundrov B 2117 2114 Provazník Michal ŠK Hodonín 2193 2179 1
2018/2019 9 Jezdci Jundrov "C" 2150 2130 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2182 2179 1
2018/2019 8 Jezdci Jundrov "C" 2150 2130 Glozar Petr ŠK Duras BVK "C" 1883 1856 0
2018/2019 7 Jezdci Jundrov "C" 2145 2130 Londin Martin KVASACO Vacenovice 0 1929 0
2018/2019 6 Jezdci Jundrov "C" 2145 2130 Kubiš Ivan ŠO Jiskra Strážnice 1907 0 1
2018/2019 5 Jezdci Jundrov "C" 2140 2114 Misorin Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1847 1847 1
2018/2019 4 Jezdci Jundrov "C" 2140 2114 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno "D" 1815 1849 ½
2018/2019 3 Jezdci Jundrov "C" 2129 2114 Kunčar Petr Klub šachistů TJ Bučovice 2125 2185 0
2018/2019 1 Jezdci Jundrov "C" 2117 2114 Urban Vlastimil ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1960 1925 1
2017/2018 10 Lokomotiva Brno A 2106 2107 Sikorová Olga TŽ Třinec 2222 2252 1
2017/2018 9 Lokomotiva Brno A 2106 2107 Sabol Marian Panda Rychnov nad Kněžnou A 2296 2315 0
2017/2018 8 Lokomotiva Brno A 2107 2107 Švancara Petr Agentura 64 Grygov 2137 2099 1
2017/2018 6 Lokomotiva Brno A 2107 2107 Seidl Štěpán ŠK Gordic 2188 2190 0
2017/2018 4 Lokomotiva Brno A 2106 2107 Novosadová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2263 2216 0
2017/2018 2 Lokomotiva Brno A 2106 2107 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2171 2176 0
2017/2018 1 Lokomotiva Brno A 2107 2108 Rakús Pavel KVS Ekodivize Opava 2241 2225 ½
2017/2018 11 VSK Universita Brno 2107 2107 Gaša Andrej SK Podlužan Prušánky 2273 0 0
2017/2018 10 VSK Universita Brno 2106 2107 Húsek Martin ŠK Staré Město B 2203 2154 0
2017/2018 9 VSK Universita Brno 2107 2107 Kuchynka Lukáš ŠK Agrotec Hustopeče 2300 2295 0
2017/2018 8 VSK Universita Brno 2107 2107 Majer Jiří ŠK Kuřim 2234 2201 0
2017/2018 7 VSK Universita Brno 2107 2107 Kalod Radek ŠK GARDE Lipovec 2470 2461 0
2017/2018 6 VSK Universita Brno 2107 2107 Krejča Jakub ŠK Zlín 2117 2112 1
2017/2018 5 VSK Universita Brno 2106 2107 Mudrák Josef TJ SLAVIA Kroměříž B 2265 2269 1
2017/2018 4 VSK Universita Brno 2106 2107 Novosadová Kristýna Jezdci Jundrov 2263 2216 0
2017/2018 3 VSK Universita Brno 2106 2107 Vymazal Bronislav Moravská Slavia Brno B 2339 2317 0
2017/2018 2 VSK Universita Brno 2106 2107 Bělunek Vladimír Zbrojovka Vsetín 2218 2240 ½
2017/2018 1 VSK Universita Brno 2107 2108 Zpěvák Pavel TJ Vlčnov 2342 2367 ½
2016/2017 11 VSK Universita Brno 2081 2082 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2257 2282 ½
2016/2017 10 VSK Universita Brno 2081 2082 Lakatoš Tomáš Orel Ořechov 2126 0
2016/2017 9 VSK Universita Brno 2081 2082 Plát Vojtěch Moravská Slavia Brno B 2492 2456 0
2016/2017 8 VSK Universita Brno 2081 2082 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 ½
2016/2017 6 VSK Universita Brno 2081 2082 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2124 2105 0
2016/2017 5 VSK Universita Brno 2081 2082 Pisk Petr Jezdci Jundrov B 2355 2341 0
2016/2017 4 VSK Universita Brno 2081 2082 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2178 2195 0
2016/2017 3 VSK Universita Brno 2081 2082 Riška Lubomír ŠK GPOA Znojmo 2175 2186 ½
2016/2017 2 VSK Universita Brno 2081 2082 Hladík Josef ŠK Vinohrady Brno 2118 2158 1
2016/2017 1 VSK Universita Brno 2081 2082 Košata Jan ŠK Kuřim B 2159 2139 1
2016/2017 11 Jezdci Jundrov 2081 2082 Markovič Ivan �K Ku�im 2124 2104 1
2016/2017 10 Jezdci Jundrov 2081 2082 David Pavel �K GARDE Lipovec 2331 2327 ½
2016/2017 9 Jezdci Jundrov 2081 2082 Danada TomᚠSK Podlu�an Pru��nky 2197 0
2016/2017 8 Jezdci Jundrov 2081 2082 Hájek Oskar �K Lokomotiva Brno B 2134 2138 1
2016/2017 5 Jezdci Jundrov 2081 2082 Vavruška Antonín �K Star� M�sto B 2099 2108 0
2016/2017 3 Jezdci Jundrov 2081 2082 Juříček Stanislav Zbrojovka Vset�n 2110 2078 1
2016/2017 2 Jezdci Jundrov 2081 2082 Bednařík Josef �achy Ho���lkov� 2090 2140 0
2016/2017 1 Jezdci Jundrov 2081 2082 Kupčík Zdeněk MKS Vy�kov 1947 1924 ½
2015/2016 6 Univerzita C 2081 2082 Krejčí Petr ŠK 64 B 1972 2033 1
2015/2016 4 Univerzita C 2081 2082 Marečková Martina Jezdci Jundrov C 2173 2092 1
2015/2016 2 Univerzita C 2081 2082 Ševčík Jakub Bystrc Oilers B 1994 2022 0
2015/2016 11 VSK Universita Brno 2081 2082 Dočekal Jan SK GPOA Znojmo 2292 2283 0
2015/2016 10 VSK Universita Brno 2081 2082 Seidl Štěpán MKS Vyškov 2233 2228 0
2015/2016 9 VSK Universita Brno 2081 2082 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2180 2174 ½
2015/2016 8 VSK Universita Brno 2081 2082 Růžička Josef TJ Znojmo 2211 2173 ½
2015/2016 7 VSK Universita Brno 2081 2082 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno D 2126 2114 ½
2015/2016 6 VSK Universita Brno 2081 2082 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2100 2084 0
2015/2016 5 VSK Universita Brno 2081 2082 Pisk Petr Jezdci Jundrov B 2355 2341 0
2015/2016 4 VSK Universita Brno 2081 2082 Kuchynka Lukáš ŠK Hustopeče 2257 2282 0
2015/2016 3 VSK Universita Brno 2081 2082 Mudra Tomáš ŠK Vinohrady Brno 2160 2141 1
2015/2016 2 VSK Universita Brno 2081 2082 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2178 2195 1
2015/2016 1 VSK Universita Brno 2081 2082 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno C 2054 2017 0
2015/2016 9 Univerzita Brno B 2081 2082 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno E 1811 1873 0
2015/2016 8 Univerzita Brno B 2081 2082 Holemář David Moravská Slavia Brno B 2295 2269 0
2015/2016 7 Univerzita Brno B 2081 2082 Kučera Vladislav ŠK Střelice A 2023 1923 ½
2015/2016 6 Univerzita Brno B 2081 2082 Zavadil Michal Duras Brno D 1998 1995 1
2015/2016 5 Univerzita Brno B 2081 2082 Tláskal Martin TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 2113 2100 ½
2015/2016 4 Univerzita Brno B 2081 2082 Petlák Josef TJ Znojmo B 1974 1891 1
2015/2016 3 Univerzita Brno B 2081 2082 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno G 2173 2159 0
2015/2016 2 Univerzita Brno B 2081 2082 Dobeš Oldřich ŠK Sebranci RH 2015 1979 ½
2015/2016 1 Univerzita Brno B 2081 2082 Dumková Daniela ŠK Kuřim C 1906 1881 0
2015/2016 7 Univerzita C 2081 2082 Veřmiřovský Vlastimil DM Klášterského B 2021 1971 1
2015/2016 2 Univerzita C 2081 2082 Krejčí Petr ŠK 64 B 1972 2033 1
2015/2016 1 Univerzita C 2081 2082 Marečková Martina Jezdci Jundrov C 2173 2092 1
2014/2015 7 Univerzita Brno B 2110 Štencel Václav Lokomotiva J 1843 ½
2014/2015 6 Univerzita Brno B 2110 Holemář David Moravská Slávia C 2221 2219 ½
2014/2015 5 Univerzita Brno B 2110 Hrdina Jiří Bystrc Oilers B 1875 1914 ½
2014/2015 4 Univerzita Brno B 2110 Seidl Antonín Jezdci Jundrov C 2065 2100 1
2014/2015 3 Univerzita Brno B 2110 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1930 ½
2014/2015 2 Univerzita Brno B 2110 Lička Vlastimil Lokomotiva H 1950 1937 1
2014/2015 1 Univerzita Brno B 2110 Veřmiřovský Vlastimil DM Klášterského B 2017 1995 0
2014/2015 6 Univerzita Brno B 2110 Kopeček Ivan Moravská Slávia D 1938 1943 0
2014/2015 5 Univerzita Brno B 2110 Veřmiřovský Vlastimil DM Klášterského B 2017 1995 0
2014/2015 4 Univerzita Brno B 2110 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1930 ½
2014/2015 3 Univerzita Brno B 2110 Lička Vlastimil Lokomotiva H 1950 1937 1
2014/2015 2 Univerzita Brno B 2110 Zikan Karel Lokomotiva I 1772 1756 ½
2014/2015 1 Univerzita Brno B 2110 Pelikán Karel Vinohrady C 1744 1
2014/2015 11 VSK Universita Brno 2110 Marek Jiří TJ Spartak Adamov 2033 2052 1
2014/2015 10 VSK Universita Brno 2110 Majer Jiří ŠK Kuřim 2074 2094 1
2014/2015 9 VSK Universita Brno 2110 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno C 2092 2089 ½
2014/2015 8 VSK Universita Brno 2110 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2043 2066 0
2014/2015 6 VSK Universita Brno 2110 Fojtík Tomáš ŠK Garde Lipovec B 2053 2047 1
2014/2015 5 VSK Universita Brno 2110 Boháček Milan ŠK Duras BVK Brno C 1903 0
2014/2015 4 VSK Universita Brno 2110 Mouryc Tomáš MKS Vyškov 1971 1962 ½
2014/2015 3 VSK Universita Brno 2110 Havel Vojtěch SK GPOA Znojmo 1945 1918 1
2014/2015 2 VSK Universita Brno 2110 Přibyl Radek ŠK Tetčice 1947 1986 1
2014/2015 1 VSK Universita Brno 2110 Kučera Petr ŠK Bystrc Oilers 1981 1987 0
2014/2015 9 Jezdci Jundrov B 2110 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou B 2046 2025 ½
2014/2015 8 Jezdci Jundrov B 2110 Fencl Václav ŠK Duras BVK Královo Pole D 2022 1
2014/2015 7 Jezdci Jundrov B 2110 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2134 2100 1
2014/2015 6 Jezdci Jundrov B 2110 Kučera Petr ŠK "64" Brno 1981 1987 1
2014/2015 5 Jezdci Jundrov B 2110 Vrtal Jaroslav Š. K. 1923 Sokol Kyjov 2053 2057 0
2014/2015 4 Jezdci Jundrov B 2110 Horáček Petr KŠ TJ Bučovice 1685 1
2014/2015 3 Jezdci Jundrov B 2110 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 1961 1938 1
2014/2015 2 Jezdci Jundrov B 2110 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno F 2000 1964 1
2014/2015 1 Jezdci Jundrov B 2110 Popper Tomáš TJ Podlužan Prušánky B 1998 1954 ½
2013/2014 9 VSK Univerzita Brno 1825 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 1997 1956 1
2013/2014 8 VSK Univerzita Brno 1825 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1880 1895 1
2013/2014 7 VSK Univerzita Brno 1825 Prokůpek Marek ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 ½
2013/2014 6 VSK Univerzita Brno 1825 Šeráková Taťána TJ Podlužan Prušánky B 1665 1662 1
2013/2014 5 VSK Univerzita Brno 1825 Křápek Miroslav KŠ TJ Bučovice 1802 1
2013/2014 4 VSK Univerzita Brno 1825 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno F 1961 1966 1
2013/2014 3 VSK Univerzita Brno 1825 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1880 1
2013/2014 2 VSK Univerzita Brno 1825 Slepánková Radka MKS Vyškov B 1997 1919 1
2013/2014 1 VSK Univerzita Brno 1825 Pešák Roman ŠK Hodonín 1996 1966 ½
2013/2014 13 Univerzita Brno B 1825 Seidl Antonín Jezdci Jundrov B 2002 2046 0
2013/2014 12 Univerzita Brno B 1825 Vitula Jan Lokomotiva I 1943 1
2013/2014 11 Univerzita Brno B 1825 Píše Jan Lokomotiva J 2080 2075 1
2013/2014 10 Univerzita Brno B 1825 Řehák Lukáš Lokomotiva G 1919 1959 ½
2013/2014 9 Univerzita Brno B 1825 Lička Vlastimil Lokomotiva H 1954 1940 1
2013/2014 8 Univerzita Brno B 1825 Hrdina Jiří Bystrc Oilers B 1943 1964 1
2013/2014 7 Univerzita Brno B 1825 Tomíška Miroslav ŠK Duras BVK E 1920 0
2013/2014 6 Univerzita Brno B 1825 Varga Marian ŠK Vinohrady B 1829 1857 1
2013/2014 5 Univerzita Brno B 1825 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1932 1
2013/2014 4 Univerzita Brno B 1825 Řehůřek Karel Moravská Slávia D 1909 1932 ½
2013/2014 3 Univerzita Brno B 1825 Krejčí Petr ŠK 64 Brno B 2125 1
2013/2014 2 Univerzita Brno B 1825 Žitný Petr Vojenská akademie 1862 1912 1
2013/2014 1 Univerzita Brno B 1825 Pochylý Bronislav DM Klášterského 1892 1
2012/2013 10 VSK Universita Brno "B" 1544 Pavlík Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1250 1
2012/2013 9 VSK Universita Brno "B" 1544 Ambrož Josef ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 1
2012/2013 7 VSK Universita Brno "B" 1544 Petlan Michael ŠK Lokomotiva Brno "M" 1644 1
2012/2013 6 VSK Universita Brno "B" 1544 Dumek David Sokol Zastávka "B" 1250 1
2012/2013 5 VSK Universita Brno "B" 1544 Bauer Miroslav ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1320 0
2012/2013 4 VSK Universita Brno "B" 1544 Němec David ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1250 1
2012/2013 1 VSK Universita Brno "B" 1544 Dumek David Sokol Zastávka "B" 1250 1
2012/2013 11 VSK Univerzita Brno 1544 Nývlt Zdeněk ŠK Tetčice B 1841 1
2012/2013 10 VSK Univerzita Brno 1544 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1721 ½
2012/2013 9 VSK Univerzita Brno 1544 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole D 1829 1831 1
2012/2013 8 VSK Univerzita Brno 1544 Farář Václav Sokol Střelice A 1834 ½
2012/2013 7 VSK Univerzita Brno 1544 Šmíd Tomáš ŠK Kuřim C 1671 1
2012/2013 6 VSK Univerzita Brno 1544 Kalendovský Jan Šachový klub Lokomotiva Brno E 2029 1991 ½
2012/2013 5 VSK Univerzita Brno 1544 Horáček Petr TJ Čechie Zastávka 1663 1
2012/2013 4 VSK Univerzita Brno 1544 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 1706 1
2012/2013 2 VSK Univerzita Brno 1544 Smrčková Světlana SPgŠ + G Znojmo A 1599 1728 1
2012/2013 1 VSK Univerzita Brno 1544 Effenberger Adam Šachový klub Lokomotiva Brno F 1709 0
2011/2012 11 Univerzita Brno 1100 Vyhnánek Ladislav Lokomotiva Brno I 1100 1
2011/2012 10 Univerzita Brno 1100 Dohnálek Tomáš Lokomotiva Brno K 1711 1
2011/2012 8 Univerzita Brno 1100 Hladký Milan Lokomotiva Brno H 1675 0
2011/2012 7 Univerzita Brno 1100 Wolf Hynek Vojenská akademie 1656 1
2011/2012 6 Univerzita Brno 1100 Procházka Peter SK 64 Brno C 1638 ½
2011/2012 5 Univerzita Brno 1100 Tůma Ludvík Moravská Slávia C 1620 1
2011/2012 4 Univerzita Brno 1100 Moravská Slávia D 1
2011/2012 3 Univerzita Brno 1100 Sapák Radoslav Bystrc Oilers B 1654 1
2011/2012 2 Univerzita Brno 1100 Čuříková Sára DM Kláterského 1000 1
2011/2012 1 Univerzita Brno 1100 Koukolík Antonín Lokomotiva Brno J 1556 1
2008/2009 8 Univerzita 1250 Hladký Milan Lokomotiva I 1636 0
2008/2009 5 Univerzita 1250 Wehrenberg Petr Lokomotiva K 1576 0
2008/2009 2 Univerzita 1250 Beer František Vojenská akademie 1857 0
2007/2008 3 Univerzita Brno 1100 Burýšek Petr ŠK 64 Brno C 1797 0
2007/2008 1 Univerzita Brno 1100 Fabík Jan Vinohrady Brno B 1617 0
2006/2007 8 Univerzita B 1000 Hudec Josef Lokomotiva N 1000 0
2006/2007 7 Univerzita B 1000 Strnad Ondřej Duras G 1341 0
2006/2007 4 Univerzita B 1000 Smolka Bohumír Lokomotiva M 1605 0
2006/2007 3 Univerzita B 1000 Ondrušek Pavel Lokomotiva N 1000 1
2006/2007 2 Univerzita B 1000 Keda Michal Duras G 1423 0
2006/2007 1 Univerzita B 1000 Pokorný Vlastimil Duras F 1585 0