Hráč Mrověc Jan

Mrověc Jan

User Pic
Jméno: Mrověc Jan
Oddíl: TJ Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2094
Elo mezinárodní: 2096
ID: 12039
FIDE ID: 328669
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 B TJ Dvůr Králové n.L. 2096 2094 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1774 1767 1
2017/2018 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2071 2068 Pražák Matouš TJ Jiskra Nový Bydžov 1883 1899 0
2017/2018 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2071 2068 Rigo Vít TJ Spartak Vrchlabí B 1765 1764 ½
2017/2018 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2071 2068 Němec Otakar Šachový klub Lípa C 1924 1903 1
2017/2018 1 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2060 2069 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1982 1975 1
2017/2018 10 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2071 2068 Chmelař Vítězslav DDM Třebechovice p.O. 1819 1846 1
2017/2018 8 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2061 2068 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1894 1914 1
2017/2018 7 B TJ Dvůr Králové n.L. 2061 2068 Blažek Martin Spartak Vrchlabí 1825 1782 1
2017/2018 4 B TJ Dvůr Králové n.L. 2071 2068 Lajbl Jan ŠK AD Jičín B 1906 1847 ½
2014/2015 9 B TJ Hronov 2098 2101 Ruda Ondřej ŠK Lípa B 2060 2066 ½
2014/2015 7 B TJ Hronov 2098 2101 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2102 2100 ½
2014/2015 5 Č TJ Hronov 2098 2101 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod 2101 2097 0
2014/2015 9 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2098 2101 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1732 1758 1
2014/2015 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2098 2101 Nálevka Petr TJ CIS Lázně Bělohrad 2031 2037 ½
2014/2015 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2098 2101 Killar Marek TJ Lokomotiva Trutnov 2006 2023 0
2013/2014 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2076 2080 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2128 2102 1
2013/2014 8 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2076 2080 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2002 2012 1
2013/2014 1 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2076 2080 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín D 1994 1999 ½
2013/2014 10 B TJ Hronov 2076 2080 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1842 1807 1
2013/2014 9 Č TJ Hronov 2076 2080 Vandas Jakub ŠK Sobotka 2009, o.s. 2005 1982 1
2013/2014 8 B TJ Hronov 2076 2080 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2037 2090 0
2013/2014 7 Č TJ Hronov 2076 2080 Jaeger Luděk TJ Jiskra Jaroměř B 2035 2048 1
2013/2014 5 Č TJ Hronov 2076 2080 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín C 2180 2176 ½
2013/2014 4 B TJ Hronov 2076 2080 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2091 2078 0
2013/2014 3 Č TJ Hronov 2076 2080 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa B 2042 2043 1
2012/2013 10 Č TJ Hronov 2063 2066 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2113 2114 1
2012/2013 8 Č TJ Hronov 2063 2066 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1981 1987 1
2012/2013 5 B TJ Hronov 2063 2066 Jonáš Vlastimil DDM Třebechovice p.O. 2081 2059 0
2012/2013 4 Č TJ Hronov 2063 2066 Kovář Josef ŠK Sobotka 2052 2049 0
2012/2013 1 Č TJ Hronov 2063 2066 Novotný Jan NIKI TJ Náchod B 1959 1949 1
2012/2013 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2063 2066 Malinský Martin TJ Lokomotiva Trutnov 1710 1
2012/2013 9 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2063 2066 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1919 1
2012/2013 8 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2063 2066 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 1977 1946 1
2012/2013 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2063 2066 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2002 2019 0
2012/2013 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2063 2066 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 1
2011/2012 9 Č TJ Hronov 2033 2037 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1927 1943 1
2011/2012 8 B TJ Hronov 2033 2037 Vařejčko Josef ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 0
2011/2012 7 Č TJ Hronov 2033 2037 Jedlička Luboš ŠK Polymar Lípa A 2131 2129 0
2011/2012 6 B TJ Hronov 2033 2037 Šrejber Michal TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 1
2011/2012 4 B TJ Hronov 2033 2037 Slavík Jan DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 1
2011/2012 3 Č TJ Hronov 2033 2037 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové 2031 2019 1
2011/2012 2 B TJ Hronov 2033 2037 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř 1802 1991 1
2011/2012 1 Č TJ Hronov 2033 2037 Dzieczkaniec Piotr Slovan Broumov 1972 1
2010/2011 10 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1971 Štefan Jaroslav TJ Lázně Bělohrad 1845 1
2010/2011 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1971 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1915 1
2010/2011 6 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1971 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2021 1
2010/2011 5 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1971 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1845 1
2010/2011 4 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1971 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2065 ½
2010/2011 11 B TJ Hronov 1971 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2039 0
2010/2011 10 Č TJ Hronov 1971 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1965 ½
2010/2011 9 Č TJ Hronov 1971 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 1950 1
2010/2011 8 B TJ Hronov 1971 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1835 1
2010/2011 7 Č TJ Hronov 1971 Dostál Pavel Slovan Broumov 2097 1
2010/2011 4 B TJ Hronov 1971 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov n. Kněžnou B 2078 1
2010/2011 3 Č TJ Hronov 1971 Jirásek Pavel ŠK Polymar Lípa A 2264 0
2010/2011 2 B TJ Hronov 1971 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1955 1
2010/2011 1 Č TJ Hronov 1971 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2163 1
2009/2010 10 B TJ Hronov 2033 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice B 2144 0
2009/2010 9 Č TJ Hronov 2033 Baláž René TJ Jiskra Hořice A 2051 ½
2009/2010 7 B TJ Hronov 2033 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 2027 1
2009/2010 4 Č TJ Hronov 2033 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové C 2075 1
2009/2010 3 B TJ Hronov 2033 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO RnK B 2139 ½
2009/2010 2 Č TJ Hronov 2033 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín B 2454 0
2009/2010 1 B TJ Hronov 2033 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2125 ½
2009/2010 11 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2033 Šafařík Jakub Sokol Hradec Králové 1960 0
2009/2010 10 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2033 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 ½
2009/2010 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2033 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1991 0
2009/2010 1 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2033 Portych Václav ŠK Polymar Lípa C 1857 ½
2008/2009 10 Č TJ Hronov A 1991 Baťka Jan DDM Třebechovice 1674 0
2008/2009 9 B TJ Hronov A 1991 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1966 0
2008/2009 7 B TJ Hronov A 1991 Vlasák Ladislav Slavia Hradec Králové D 1842 ½
2008/2009 5 B TJ Hronov A 1991 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1746 1
2008/2009 3 B TJ Hronov A 1991 Daniel Jiří ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1992 1
2008/2009 1 B TJ Hronov A 1991 Novotný Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1977 ½
2008/2009 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1991 Dostál Pavel Slovan Broumov 2109 0
2008/2009 9 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1991 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2118 1
2008/2009 8 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1991 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod A 2149 ½
2008/2009 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1991 Duczynski Martin ŠK Polymar Lípa B 2115 1
2008/2009 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1991 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 2027 ½
2008/2009 5 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1991 Přibyl Jaroslav NIKI TJ Náchod C 1816 1
2008/2009 4 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1991 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2089 ½
2008/2009 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1991 Novotný Josef ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2130 0
2008/2009 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1991 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1987 1
2008/2009 1 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1991 Vařejčko Josef ŠK Lípa A 2233 0
2007/2008 11 B TJ Hronov B 2049 Slavík Jan DDM Třebechovice n. Or. A 2035 1
2007/2008 10 Č TJ Hronov B 2049 Daniel Jiří SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 2016 0
2007/2008 7 Č TJ Hronov B 2049 Žižka Jan Sokol Vrchoviny A 1907 1
2007/2008 6 B TJ Hronov B 2049 Bém David Jiskra Jaroměř B 1877 1
2007/2008 5 Č TJ Hronov B 2049 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1954 1
2007/2008 3 Č TJ Hronov B 2049 Hepnar David Masporex TJ Náchod D 1757 1
2007/2008 1 Č TJ Hronov B 2049 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové A 1953 0
2007/2008 10 B TJ Hronov 2049 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2112 ½
2007/2008 9 Č TJ Hronov 2049 Jirásek Pavel ŠK Lípa 2251 0
2007/2008 8 B TJ Hronov 2049 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod B 2122 0
2007/2008 6 B TJ Hronov 2049 Chalupecký Vladimír TJ Dvůr Králové nad Labem 2018 0
2007/2008 5 Č TJ Hronov 2049 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2083 0
2007/2008 4 B TJ Hronov 2049 Rychlik Hanna Panda Rychnov nad Kněžnou B ½
2007/2008 3 Č TJ Hronov 2049 Fiala Jaroslav Šachklub AD Jičín 2273 0
2007/2008 2 B TJ Hronov 2049 Back Tomáš Jiskra Jaroměř 1993 0
2007/2008 1 B TJ Hronov 2049 Dostál Pavel Slovan Broumov 2118 0
2006/2007 11 Č TJ Hronov B 2060 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1938 1
2006/2007 10 B TJ Hronov B 2060 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.K. A 1873 1
2006/2007 9 B TJ Hronov B 2060 Halámka Radek DDM Třebechovice p.Oreb. 1739 1
2006/2007 8 Č TJ Hronov B 2060 Nývlt Otto Maspork TJ Náchod B 1985 ½
2006/2007 7 B TJ Hronov B 2060 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1838 1
2006/2007 6 Č TJ Hronov B 2060 Back Tomáš Jiskra Jaroměř B 1624 1
2006/2007 4 Č TJ Hronov B 2060 Kroužek Bohuslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1808 1
2006/2007 3 B TJ Hronov B 2060 Vašíček Petr Niki TJ Náchod C 1810 1
2006/2007 2 Č TJ Hronov B 2060 Horníček Ondřej Panda Rychnov n. Kněž. C 1849 1
2006/2007 1 B TJ Hronov B 2060 Škaloud Dušan TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1
2006/2007 11 B TJ Hronov 2060 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1968 1
2006/2007 9 B TJ Hronov 2060 Jirásek Pavel ŠK Lípa 2194 0
2006/2007 8 Č TJ Hronov 2060 Bednář Jiří Sokol Náchod 2018 0
2006/2007 7 B TJ Hronov 2060 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2105 1
2006/2007 6 Č TJ Hronov 2060 Dostál Pavel Slovan Broumov 2116 ½
2006/2007 5 B TJ Hronov 2060 Novotný Jaroslav TJ Nová Paka 2198 0
2006/2007 4 Č TJ Hronov 2060 Novák Radomír Slavia Hradec Králové C 2138 0
2006/2007 3 B TJ Hronov 2060 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2236 0
2006/2007 2 Č TJ Hronov 2060 Zatloukal Václav Panda Rychnov nad Kněžnou B 2037 0
2006/2007 1 Č TJ Hronov 2060 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2177 0
2005/2006 11 Č TJ Hronov A 2086 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1982 1
2005/2006 10 B TJ Hronov A 2086 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1866 ½
2005/2006 9 B TJ Hronov A 2086 Slavík Libor DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 1
2005/2006 8 Č TJ Hronov A 2086 Pinkava Josef Maspork TJ Náchod 1961 ½
2005/2006 7 B TJ Hronov A 2086 Hubáček Jaroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1807 1
2005/2006 6 Č TJ Hronov A 2086 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 2004 1
2005/2006 5 B TJ Hronov A 2086 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1860 1
2005/2006 4 Č TJ Hronov A 2086 Novák Luděk ŠK Lípa E 1980 ½
2005/2006 3 B TJ Hronov A 2086 Žižka Jan Niki TJ Náchod 1827 ½
2005/2006 1 B TJ Hronov A 2086 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 1
2005/2006 11 B Sokol Náchod 2086 Nevole Vladimír Slavia Hradec Králové C 1982 0
2005/2006 10 Č Sokol Náchod 2086 Ruda Ondřej ŠK Lípa A 2084 1
2005/2006 9 B Sokol Náchod 2086 Pyka Roman Slovan Broumov 2111 ½
2005/2006 8 Č Sokol Náchod 2086 Blažek Ladislav ŠK Lípa C 1853 ½
2005/2006 7 Č Sokol Náchod 2086 Tejkal Lubomír Sklípek Spartak Vrchlabí 2117 0
2005/2006 6 B Sokol Náchod 2086 Marečková Martina Panda RWT Rychnov n.K. B 1839 ½
2005/2006 5 Č Sokol Náchod 2086 Portych Václav ŠK Lípa B 1851 ½
2005/2006 4 B Sokol Náchod 2086 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1962 ½
2005/2006 3 Č Sokol Náchod 2086 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v Podkr. 1973 1
2005/2006 2 B Sokol Náchod 2086 Jecha Petr Jiskra Jaroměř 1978 1
2005/2006 1 Č Sokol Náchod 2086 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové n.L. 1992 1
2004/2005 11 B Sokol Náchod 1697 Pinkava Josef TJ Hronov 1845 1
2004/2005 10 Č Sokol Náchod 1697 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2065 0
2004/2005 9 B Sokol Náchod 1697 Wenke Oldřich Sněžka TJ Náchod 2057 0
2004/2005 8 Č Sokol Náchod 1697 Chalupecký Vladimír TJ Dvůr Králové 2001 0
2004/2005 7 B Sokol Náchod 1697 Duczynski Petr TJ Nová Paka 2018 ½
2004/2005 6 Č Sokol Náchod 1697 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1930 0
2004/2005 5 B Sokol Náchod 1697 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1823 1
2004/2005 4 Č Sokol Náchod 1697 Jezbera Jiří Jiskra Hořice v P. 1996 0
2004/2005 3 B Sokol Náchod 1697 Štolc Martin ŠK AD Jičín 1814 1
2004/2005 2 Č Sokol Náchod 1697 Macháček Luděk Slovan Broumov 1956 1
2004/2005 1 Č Sokol Náchod 1697 Daniel Jiří Panda Rychnov B 2049 0
2003/2004 13 Č Sokol Náchod Štolc Martin ŠK AD Jičín 1
2003/2004 12 B Sokol Náchod Novotný Lubomír Sokol Nová Paka 0
2003/2004 11 Č Sokol Náchod Kvasničák Josef DDM Lokomotiva Trutnov ½
2003/2004 10 B Sokol Náchod Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 0
2003/2004 9 B Sokol Náchod Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 0
2003/2004 8 Č Sokol Náchod Ruda Ondřej ŠK Lípa A 0
2003/2004 7 B Sokol Náchod 1752 Hradecký Ivo Slovan Broumov 1922 1
2003/2004 6 Č Sokol Náchod 1752 Daniel Jiří Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2101 0
2003/2004 5 B Sokol Náchod 1752 Mišurec Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1794 0
2003/2004 4 Č Sokol Náchod 1752 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1925 ½
2003/2004 2 Č Sokol Náchod 1752 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1825 0
2003/2004 1 B Sokol Náchod 1752 Roj Miroslav Slavia Hradec Králové B 2210 ½