Hráč Novotný Tomáš

Novotný Tomáš

User Pic
Jméno: Novotný Tomáš
Oddíl: TJ CHS Chotěboř
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1874
Elo mezinárodní: 1889
ID: 16165
FIDE ID: 337722
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ CHS Chotebor B 1890 1875 Mazura Miloš SK+Sokol Zamberk 1867 1863 ½
2018/2019 9 TJ CHS Chotebor B 1887 1875 Liduch Filip 2222 SK Polabiny D 1997 2035 ½
2018/2019 7 TJ CHS Chotebor B 1891 1875 Šmajzrová Veronika SK Usti nad Orlici B 1725 1695 ½
2018/2019 3 TJ CHS Chotebor B 1890 1881 Dvořák Slavomil SO Hlinsko 1913 1920 ½
2018/2019 1 TJ CHS Chotebor B 1900 1881 Bartošová Lucie SK pri DDM Litomysl 1884 1898 0
2017/2018 9 TJ CHS Chotebor B 1908 1892 Macek Ondřej SK Rapid Pardubice B 1535 1550 ½
2017/2018 8 TJ CHS Chotebor B 1908 1892 Přibyl Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1901 1889 ½
2017/2018 6 TJ CHS Chotebor B 1915 1892 Vojanec Hynek SO Hlinsko B 1637 1668 ½
2017/2018 2 TJ CHS Chotebor B 1900 1892 Česenek Vladimír TJ SO Chrudim B 1703 1718 ½
2015/2016 11 TJ CHS Chotěboř B 1925 1898 Prokop Matěj ŠK Rapid Pardubice D 1915 1897 ½
2015/2016 8 TJ CHS Chotěboř B 1925 1898 Tyč Miroslav Šachový spolek Železné hory 1711 1738 1
2015/2016 6 TJ CHS Chotěboř B 1925 1898 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1871 1865 ½
2015/2016 2 TJ CHS Chotěboř B 1925 1898 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice B 2027 1979 ½
2014/2015 11 TJ CHS Chotěboř B 1922 1894 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2186 2185 0
2014/2015 10 TJ CHS Chotěboř B 1922 1894 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2043 2054 0
2014/2015 9 TJ CHS Chotěboř B 1922 1894 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2013 2027 0
2014/2015 6 TJ CHS Chotěboř B 1922 1894 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 0
2014/2015 4 TJ CHS Chotěboř B 1922 1894 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2069 2068 1
2014/2015 1 TJ CHS Chotěboř B 1922 1894 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2165 2169 ½
2013/2014 10 TJ CHS Chotěboř B 1915 1886 Nedelčev Radim ŠK Vysoké Mýto C 1640 1575 1
2013/2014 8 TJ CHS Chotěboř B 1915 1886 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny E 1746 1758 1
2013/2014 3 TJ CHS Chotěboř B 1915 1886 Formánek Matěj 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2013/2014 1 TJ CHS Chotěboř B 1915 1886 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko 1805 ½
2012/2013 10 TJ CHS Chotěboř B 1929 1890 Slabý Miloš Rapid Pardubice E 1794 1829 1
2012/2013 7 TJ CHS Chotěboř B 1929 1890 Hon Jiří Rapid Pardubice D 1829 1839 0
2012/2013 6 TJ CHS Chotěboř B 1929 1890 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1685 1
2012/2013 3 TJ CHS Chotěboř B 1929 1890 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny F 1743 1738 0
2011/2012 9 TJ CHS Chotěboř B 1940 1930 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1971 1946 0
2011/2012 8 TJ CHS Chotěboř B 1940 1930 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1659 0
2011/2012 7 TJ CHS Chotěboř B 1940 1930 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička D 1732 0
2011/2012 6 TJ CHS Chotěboř B 1940 1930 Hon Jiří Rapid Pardubice D 1872 1867 1
2011/2012 5 TJ CHS Chotěboř B 1940 1930 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2011 1984 0
2011/2012 4 TJ CHS Chotěboř B 1940 1930 Hanus Michal ŠO DDM Hlinsko 1922 1865 ½
2011/2012 2 TJ CHS Chotěboř B 1940 1930 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim C 1708 1708 1
2011/2012 1 TJ CHS Chotěboř B 1940 1930 Režný Zdeněk Rapid Pardubice E 1808 ½
2011/2012 1 TJ CHS Chotěboř 1940 1930 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička 1732 0
2010/2011 11 TJ CHS Chotěboř 1920 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 ½
2010/2011 8 TJ CHS Chotěboř 1920 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2087 1
2010/2011 7 TJ CHS Chotěboř 1920 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 1
2010/2011 5 TJ CHS Chotěboř 1920 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1939 0
2010/2011 4 TJ CHS Chotěboř 1920 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim "B" 1765 0
2010/2011 3 TJ CHS Chotěboř 1920 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 ½
2010/2011 2 TJ CHS Chotěboř 1920 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1872 1
2010/2011 1 TJ CHS Chotěboř 1920 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 0
2009/2010 11 CHS Chotěboř 1899 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1892 ½
2009/2010 10 CHS Chotěboř 1899 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto C"" 1833 1
2009/2010 9 CHS Chotěboř 1899 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 ½
2009/2010 8 CHS Chotěboř 1899 Procházka Petr TJ Lanškroun 1955 0
2009/2010 7 CHS Chotěboř 1899 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2058 1
2009/2010 6 CHS Chotěboř 1899 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny D"" 1570 1
2009/2010 5 CHS Chotěboř 1899 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2042 1
2009/2010 4 CHS Chotěboř 1899 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1832 1
2009/2010 3 CHS Chotěboř 1899 Kotva Milan Lokomotiva Česká Třebová 2063 0
2009/2010 2 CHS Chotěboř 1899 Tuvšinbajar Dorjkhú Synpo Pardubice 2035 0
2009/2010 1 CHS Chotěboř 1899 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny C"" 2183 0
2008/2009 11 CHS Chotěboř 1831 Hennig Thomas Synpo Pardubice 1997 ½
2008/2009 10 CHS Chotěboř 1831 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1950 0
2008/2009 9 CHS Chotěboř 1831 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1880 0
2008/2009 8 CHS Chotěboř 1831 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2026 ½
2008/2009 7 CHS Chotěboř 1831 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2080 0
2008/2009 6 CHS Chotěboř 1831 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1902 0
2008/2009 5 CHS Chotěboř 1831 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1576 0
2008/2009 4 CHS Chotěboř 1831 Solil Roman TJ Lanškroun 1983 ½
2008/2009 3 CHS Chotěboř 1831 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1918 1
2008/2009 2 CHS Chotěboř 1831 Zámečník Jan TJ ŠO a DDM Chrudim B 1878 ½
2008/2009 1 CHS Chotěboř 1831 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1985 1
2007/2008 11 TJ CHS Chotěboř 1753 Pyskatý Jindřich ŠK Rapid Pardubice E 1857 1
2007/2008 10 TJ CHS Chotěboř 1753 Šindelář Petr SK Holcim Prachovice 1850 1
2007/2008 9 TJ CHS Chotěboř 1753 Beneš Daniel ŠK Bohemia Pardubice B 1706 1
2007/2008 8 TJ CHS Chotěboř 1753 Janoušek Martin Spartak Choceň B 1636 1
2007/2008 7 TJ CHS Chotěboř 1753 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E 1652 1
2007/2008 6 TJ CHS Chotěboř 1753 Štorek Luboš ŠO DDM Hlinsko 1730 1
2007/2008 5 TJ CHS Chotěboř 1753 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička C 1296 1
2007/2008 4 TJ CHS Chotěboř 1753 Celuch Tomáš ŠO Chrudim C 1820 1
2007/2008 3 TJ CHS Chotěboř 1753 Stryka Rostislav ŠO Chrudim D 1580 1
2007/2008 2 TJ CHS Chotěboř 1753 Matov Ivan Spartak Choceň A 1000 1
2007/2008 1 TJ CHS Chotěboř 1753 Plodík Michal 2222 ŠK Polabiny F 1000 1
2006/2007 11 TJ CHS Chotěboř 1755 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1725 ½
2006/2007 10 TJ CHS Chotěboř 1755 Dospíšil Patrik TJ Štefanydes Polička B 1942 0
2006/2007 9 TJ CHS Chotěboř 1755 Janko Jan SYNPO Pardubice 1830 0
2006/2007 8 TJ CHS Chotěboř 1755 Halbrštát David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1736 1
2006/2007 5 TJ CHS Chotěboř 1755 Solil Roman TJ Lanškroun 1900 0
2006/2007 4 TJ CHS Chotěboř 1755 Juchelka Petr KONTAX Pardubice 1000 1
2006/2007 3 TJ CHS Chotěboř 1755 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny D 1988 0
2006/2007 2 TJ CHS Chotěboř 1755 Němec Bohumil ŠO Chrudim B 1901 ½
2005/2006 11 TJ CHS Chotěboř 1669 Kastner Kamil Štefanydes Polička 1936 ½
2005/2006 9 TJ CHS Chotěboř 1669 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1891 0
2005/2006 8 TJ CHS Chotěboř 1669 Krmenčík Roman Kavárna Evropa Pardubice 1788 ½
2005/2006 7 TJ CHS Chotěboř 1669 Provazník Jiří Eurokomplex Pardubice 1935 ½
2005/2006 5 TJ CHS Chotěboř 1669 Žák Pavel TJ + DDM Chrudim B 1590 1
2005/2006 3 TJ CHS Chotěboř 1669 Řehák Jiří Spartak OEZ Letohrad 1858 0
2005/2006 2 TJ CHS Chotěboř 1669 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí 1936 0
2005/2006 1 TJ CHS Chotěboř 1669 Horák Libor TJ Jiskra Litomyšl 1592 1
2004/2005 10 TJ CHS Chotěboř 1674 Trkal Tomáš Štefanydes Polička B 1100 1
2004/2005 9 TJ CHS Chotěboř 1674 Hejkrlík Filip Synpo Pardubice 2058 0
2004/2005 7 TJ CHS Chotěboř 1674 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1937 0
2004/2005 5 TJ CHS Chotěboř 1674 Krummer Dušan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 ½
2004/2005 1 TJ CHS Chotěboř 1674 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1922 0
2003/2004 9 Kámen 1661 Vařejčko Josef Zaječice 2196 0
2003/2004 8 Kámen 1661 Michal Milan Krucemburk 1782 ½
2003/2004 5 Kámen 1661 Labský Jan Infinity E 1839 0
2003/2004 3 Kámen 1661 Krys Jaromír Chrudim D 1641 ½
2003/2004 1 Kámen 1661 Vondráček Emil Prachovice 1755 1
2003/2004 7 CHS Chotěboř 1661 Němec Bohumil ŠO+DDM Chrudim B 1893 ½
2003/2004 5 CHS Chotěboř 1661 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1726 0
2003/2004 4 CHS Chotěboř 1661 Pecinová Magda TJ Synthesia Pardubice C 1605 ½