Hráč Krys Jaromír

Krys Jaromír

User Pic
Jméno: Krys Jaromír
Oddíl: TJ ŠO Chrudim
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2002
Elo mezinárodní: 1991
ID: 1879
FIDE ID: 316067
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 TJ SO Chrudim B 2038 2043 Kraus Ondřej Eurobit 1964 1962 ½
2018/2019 9 TJ SO Chrudim B 2045 2043 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka C 1729 1713 ½
2018/2019 5 TJ SO Chrudim B 2038 2037 Joukl Martin SK Rapid Pardubice C 1495 1492 1
2018/2019 4 TJ SO Chrudim B 2038 2037 Veselý Emanuel Sokol Lazne Bohdanec 1762 1754 1
2018/2019 1 TJ SO Chrudim B 2037 2037 Šilar Lubomír Zelezne hory 2075 2070 ½
2018/2019 7 TJ SO Chrudim 2043 2043 Vrkota Miloš TJ Sparta Kutna Hora 2055 2046 ½
2018/2019 6 TJ SO Chrudim 2043 2043 Bureš Vít Moravska Slavia Brno B 2115 2114 ½
2018/2019 2 TJ SO Chrudim 2038 2037 Fiala Milan TJ CHS Chotebor 1839 1838 0
2017/2018 11 TJ SO Chrudim 2028 2021 Solil Roman TJ Lanskroun 2003 1953 1
2017/2018 10 TJ SO Chrudim 2019 2021 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici A 1988 1972 1
2017/2018 6 TJ SO Chrudim 2014 2021 Konrád František Sokol Zajecice 1817 1802 1
2017/2018 4 TJ SO Chrudim 2019 2021 Adámek Milan SO Hlinsko 1889 1912 ½
2017/2018 3 TJ SO Chrudim 2019 2021 Bartošová Lucie SK pri DDM Litomysl 1877 1900 ½
2017/2018 2 TJ SO Chrudim 2019 2021 Lorenc Adam SK+Sokol Zamberk 1880 1841 1
2017/2018 1 TJ SO Chrudim 2016 2024 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1969 1973 ½
2016/2017 9 TJ SO Chrudim 2038 2057 Jelínek Václav SK Bohemia Pardubice 1963 1965 ½
2016/2017 7 TJ SO Chrudim 2038 2057 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomysl 1882 1845 0
2016/2017 5 TJ SO Chrudim 2038 2057 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1871 1865 1
2016/2017 4 TJ SO Chrudim 2038 2057 Půlpán Matěj 2222 SK Polabiny D 1938 1923 ½
2016/2017 1 TJ SO Chrudim 2038 2057 Havel František SK Svitavy 1798 1824 1
2015/2016 11 TJ ŠO Chrudim 2038 2057 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2200 2071 0
2015/2016 10 TJ ŠO Chrudim 2038 2057 Vařejčko Josef ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 0
2015/2016 9 TJ ŠO Chrudim 2038 2057 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2139 2136 1
2015/2016 8 TJ ŠO Chrudim 2038 2057 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 ½
2015/2016 6 TJ ŠO Chrudim 2038 2057 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 0
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim 2038 2057 Ježek Adam Region Panda Rychnov n. Kněž. 2016 2019 0
2015/2016 4 TJ ŠO Chrudim 2038 2057 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Králové B 2112 2121 0
2015/2016 3 TJ ŠO Chrudim 2038 2057 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 2130 2116 ½
2015/2016 1 TJ ŠO Chrudim 2038 2057 Stratil Petr ŠK 1921 Zábřeh 2066 2076 ½
2014/2015 11 TJ ŠO Chrudim 2051 2063 Sojka Aleš Slavia Kroměříž „A“ 2124 2124 ½
2014/2015 7 TJ ŠO Chrudim B 2051 2063 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny E 1995 1985 0
2014/2015 5 TJ ŠO Chrudim B 2051 2063 Veselý Emanuel Sokol Lázně Bohdaneč 1828 1800 1
2014/2015 4 TJ ŠO Chrudim B 2051 2063 Janda Lubomír ŠO Hlinsko A 1867 1851 1
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim C 2096 2114 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 2023 2005 0
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim C 2096 2114 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko 1922 1925 ½
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim C 2096 2114 Veselý Emanuel ŠK Rapid Pardubice E 1860 1825 1
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim C 2096 2114 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř B 2119 2123 ½
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim C 2096 2114 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B 1871 1862 0
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim C 2096 2114 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice D 2040 2052 0
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim B 2096 2114 Jedlička Luboš Sokol Zaječice 2182 2185 0
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim B 2096 2114 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 ½
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim B 2096 2114 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 ½
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim B 2096 2114 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2156 2163 ½
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim 2096 2114 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 1981 1995 ½
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim 2096 2114 Bureš Vít ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2180 2178 ½
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim 2096 2114 Walek Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2099 2077 0
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim 2082 2102 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2031 2050 1
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim 2082 2102 Tomeš Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1804 1804 1
2012/2013 10 TJ ŠO Chrudim B 2082 2102 Kastner Oldřich ŠK Rapid Aggressors 2092 2091 ½
2012/2013 9 TJ ŠO Chrudim B 2082 2102 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2269 2252 ½
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim B 2082 2102 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto B 2341 2342 ½
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim B 2082 2102 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1863 1863 ½
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim B 2082 2102 Krátký Josef SK + Sokol Žamberk 1977 1979 ½
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim B 2082 2102 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř 1871 1
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim B 2082 2102 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 2004 1992 ½
2012/2013 3 TJ ŠO Chrudim B 2082 2102 Starý Vladimír TJ Jiskra Heřm. Městec 1850 1881 1
2012/2013 2 TJ ŠO Chrudim B 2082 2102 Trhal Tomáš Sokol Zaječice 2119 2133 ½
2012/2013 1 TJ ŠO Chrudim B 2082 2102 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2102 2112 ½
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim 2092 2135 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1958 1957 1
2011/2012 3 TJ ŠO Chrudim 2092 2135 Petráž Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 1992 2027 ½
2011/2012 11 TJ ŠO Chrudim B 2092 2135 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1955 1984 1
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim B 2092 2135 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto C 1801 0
2011/2012 7 TJ ŠO Chrudim B 2092 2135 Sýkora Josef Rapid Pardubice C 2143 2117 ½
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim B 2092 2135 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2071 2065 0
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim B 2092 2135 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička 2018 2031 0
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim B 2092 2135 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2271 2294 0
2011/2012 3 TJ ŠO Chrudim B 2092 2135 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2045 2009 1
2011/2012 1 TJ ŠO Chrudim B 2092 2135 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk 1878 1897 ½
2010/2011 10 TJ ŠO Chrudim "B" 2082 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 2010 1
2010/2011 9 TJ ŠO Chrudim "B" 2082 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2008 1
2010/2011 8 TJ ŠO Chrudim "B" 2082 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 1
2010/2011 7 TJ ŠO Chrudim "B" 2082 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto "C" 1896 1
2010/2011 6 TJ ŠO Chrudim "B" 2082 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 ½
2010/2011 5 TJ ŠO Chrudim "B" 2082 Outulný Pavel Rapid Pardubice 2110 ½
2010/2011 4 TJ ŠO Chrudim "B" 2082 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2264 0
2010/2011 3 TJ ŠO Chrudim "B" 2082 Petruň Milan TJ Lanškroun 1970 1
2010/2011 2 TJ ŠO Chrudim "B" 2082 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny "C" 2174 ½
2010/2011 1 TJ ŠO Chrudim "B" 2082 Kotva Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2066 ½
2010/2011 11 SK Chrudim 2082 Mouryc Tomáš Sokol Bedrichov 2000 1
2010/2011 8 SK Chrudim 2082 Šafařík Jakub Jiskra Litomysl 1985 0
2010/2011 6 SK Chrudim 2082 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto 2035 0
2010/2011 4 SK Chrudim 2082 Tesař Jan SK Caissa Trebic A 2128 0
2010/2011 3 SK Chrudim 2082 Mičánek Tomáš SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2120 ½
2010/2011 2 SK Chrudim 2082 Kastner Vojtěch AKIS Pardubice 2002 1
2009/2010 9 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 2140 Šebek Miroslav NOPO Miřetice 1519 1
2009/2010 8 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 2140 Halousek Jaroslav ŠK Rapid Talents 1613 1
2009/2010 7 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 2140 Marcinko Patrik ŠK Rapid Teenagers 1837 0
2009/2010 6 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 2140 Škorpík František 2222 ŠK Polabiny F"" 1642 1
2009/2010 5 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 2140 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny G"" 1471 ½
2009/2010 4 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 2140 Hrančík Martin Sokol Krucemburk 1504 1
2009/2010 3 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 2140 Indra Antonín ŠO DDM Hlinsko B"" 1355 1
2009/2010 2 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 2140 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1790 ½
2009/2010 1 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 2140 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1789 1
2009/2010 10 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2140 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička C"" 1991 ½
2009/2010 9 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2140 Zoubek David ŠK Rapid Predators 1625 1
2009/2010 7 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2140 Svítil Radek ŠK Rapid Rangers 1529 1
2009/2010 6 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2140 Honek Jan TJ Jiskra Heřmanův Městec 1825 1
2009/2010 5 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2140 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E"" 2029 1
2009/2010 4 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2140 Pavlovec Vladimír ŠK Rapid Pardubice 1846 1
2009/2010 3 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2140 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1495 1
2009/2010 2 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2140 Mazuch Jan ŠK Bohemia Pardubice B"" 1980 1
2009/2010 1 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2140 Bureš Zbyněk TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1632 1
2008/2009 11 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2083 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 2141 0
2008/2009 10 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2083 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny D 2091 1
2008/2009 9 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2083 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2051 1
2008/2009 7 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2083 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2083 ½
2008/2009 6 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2083 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2147 ½
2008/2009 5 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2083 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1925 0
2008/2009 4 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2083 Outulný Pavel Synpo Pardubice 2173 ½
2008/2009 3 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2083 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 0
2008/2009 2 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2083 Linhart Jan CHS Chotěboř 1958 1
2008/2009 1 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2083 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1942 1
2007/2008 5 TJ ŠO Chrudim 2073 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2218 1
2007/2008 1 TJ ŠO Chrudim 2073 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny 2240 0
2007/2008 11 ŠO Chrudim B 2073 Ernes Josef ŠK Vysoké Mýto B 1973 1
2007/2008 10 ŠO Chrudim B 2073 Provazník Jiří AKIS Pardubice 1897 1
2007/2008 9 ŠO Chrudim B 2073 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1947 ½
2007/2008 8 ŠO Chrudim B 2073 Shilov Sergej ŠK Bohemia Pardubice 2266 0
2007/2008 6 ŠO Chrudim B 2073 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2032 1
2007/2008 4 ŠO Chrudim B 2073 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1986 ½
2007/2008 3 ŠO Chrudim B 2073 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 0
2007/2008 2 ŠO Chrudim B 2073 Sýkora Josef 2222 ŠK Polabiny D 2163 1
2006/2007 8 ŠO Chrudim C 2068 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1932 ½
2006/2007 7 ŠO Chrudim C 2068 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice G 1830 1
2006/2007 5 ŠO Chrudim C 2068 Ducheček Jaroslav ŠO DDM Hlinsko 1954 1
2006/2007 4 ŠO Chrudim C 2068 Ernes Josef Spartak Choceň A 1989 ½
2006/2007 2 ŠO Chrudim C 2068 Starý Lukáš SK Holcim Prachovice 1861 1
2006/2007 11 ŠO Chrudim B 2068 Outulný Pavel SYNPO Pardubice 2204 1
2006/2007 10 ŠO Chrudim B 2068 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 ½
2006/2007 9 ŠO Chrudim B 2068 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 2029 ½
2006/2007 8 ŠO Chrudim B 2068 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2060 0
2006/2007 5 ŠO Chrudim B 2068 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 1
2006/2007 4 ŠO Chrudim B 2068 Belobrad Ivan SK Žamberk 2069 1
2006/2007 3 ŠO Chrudim B 2068 Novák Aleš KONTAX Pardubice 2044 0
2006/2007 2 ŠO Chrudim B 2068 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1877 1
2006/2007 1 ŠO Chrudim B 2068 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 1985 1
2005/2006 11 TJ + DDM Chrudim B 2126 Ducheček Jaroslav TJ DDM Hlinsko 1973 0
2005/2006 10 TJ + DDM Chrudim B 2126 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2107 1
2005/2006 9 TJ + DDM Chrudim B 2126 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 0
2005/2006 6 TJ + DDM Chrudim B 2126 Petuchov Sergej Eurokomplex Pardubice 2205 0
2005/2006 5 TJ + DDM Chrudim B 2126 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1976 1
2005/2006 4 TJ + DDM Chrudim B 2126 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1847 1
2005/2006 3 TJ + DDM Chrudim B 2126 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2012 1
2005/2006 2 TJ + DDM Chrudim B 2126 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2068 ½
2005/2006 1 TJ + DDM Chrudim B 2126 Veselý Tomáš Kavárna Evropa Pardubice 2150 0
2005/2006 8 TJ+DDM Chrudim C 2126 Hejkrlík Filip KONTAX Pardubice 2057 0
2005/2006 7 TJ+DDM Chrudim C 2126 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1891 ½
2005/2006 5 TJ+DDM Chrudim C 2126 Hon Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1929 ½
2005/2006 4 TJ+DDM Chrudim C 2126 Provazník Jiří SYNPO Pardubice 1935 1
2005/2006 3 TJ+DDM Chrudim C 2126 Starý Lukáš Holcim Prachovice 1893 1
2004/2005 11 TJ ŠO Chrudim B 2073 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny B 1872 0
2004/2005 9 TJ ŠO Chrudim B 2073 Kastner Kamil Štefanydes Polička A 2026 1
2004/2005 8 TJ ŠO Chrudim B 2073 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1902 0
2004/2005 7 TJ ŠO Chrudim B 2073 Vodička Pavel Synpo Pardubice 2000 ½
2004/2005 5 TJ ŠO Chrudim B 2073 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2072 1
2004/2005 4 TJ ŠO Chrudim B 2073 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 ½
2004/2005 2 TJ ŠO Chrudim B 2073 Mazura Miloš SK Žamberk 1957 1
2004/2005 1 TJ ŠO Chrudim B 2073 Zelenka Jaroslav Eurokomplex Autoskla Pardubice 2100 0
2003/2004 10 ŠO+DDM Chrudim B 2039 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2033 0
2003/2004 9 ŠO+DDM Chrudim B 2039 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1525 1
2003/2004 8 ŠO+DDM Chrudim B 2039 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1997 ½
2003/2004 7 ŠO+DDM Chrudim B 2039 Linhart Jan CHS Chotěboř 1695 1
2003/2004 6 ŠO+DDM Chrudim B 2039 Hejkrlík Filip Plzeňka Pardubice 2044 0
2003/2004 5 ŠO+DDM Chrudim B 2039 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2052 1
2003/2004 4 ŠO+DDM Chrudim B 2039 Vávra Radim 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2055 0
2003/2004 3 ŠO+DDM Chrudim B 2039 Švub Jan TJ Lanškroun 1928 1
2003/2004 1 ŠO+DDM Chrudim B 2039 Lukášek Jiří TJ Synthesia Pardubice C 1942 1