Hráč Koníček Petr

Koníček Petr

User Pic
Jméno: Koníček Petr
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1985
Elo mezinárodní: 1979
ID: 401
FIDE ID: 312002
Rok narození: 1975
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov A 1986 1991 Spurný Ondřej GROP - B 2086 2085 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov 1992 1995 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2141 2131 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Viktoria Žižkov 1986 1995 Šilhan Petr TJ Neratovice "C" 2032 2036 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov 1986 1995 Neuman Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín 2000 2027 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov 1986 1995 Janda Jiří TJ Kobylisy 2157 2184 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov 1991 1996 Erban Dušan ŠK Spartak Ústí n. L. 2052 2059 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2029 2023 Paulovič Tomáš Sokol Kobylisy B 2091 2058 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2029 2023 Kostelecký Daniel Sokol Kobylisy C 1804 1871 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2029 2023 Musil Miroslav ŠO Praga Praha A 2025 2004 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2029 2023 Novotný Jaroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2029 2023 Urbánek Štěpán TJ Pankrác C 2054 2034 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2029 2023 Krňávek Lubomír ŠK Mahrla Praha A 2195 2196 0 soutěž
2015/2016 11 Viktoria Žižkov A 2029 2023 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha C 1908 1935 1 soutěž
2015/2016 10 Viktoria Žižkov A 2029 2023 Holub Jan ŠK Loko Praha A 2083 2086 0 soutěž
2015/2016 9 Viktoria Žižkov A 2029 2023 Rývová Anna TJ Praga Praha A 1945 1909 1 soutěž
2015/2016 8 Viktoria Žižkov A 2029 2023 Červenka Jan ŠO TJ Dukla Praha B 1980 1975 1 soutěž
2015/2016 5 Viktoria Žižkov A 2029 2023 Kopička Karel TJ Bohemians Praha B 2082 2101 0 soutěž
2015/2016 1 Viktoria Žižkov A 2029 2023 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2071 2083 0 soutěž
2014/2015 11 Viktoria Žižkov A 1983 2009 Urbánek Štěpán TJ Pankrác C 2039 2044 0 soutěž
2014/2015 10 Viktoria Žižkov A 1983 2009 Racik Marek Unichess ČSOB D 1 soutěž
2014/2015 9 Viktoria Žižkov A 1983 2009 Lamser Jan Unichess ČSOB C 2147 2132 1 soutěž
2014/2015 8 Viktoria Žižkov A 1983 2009 Vokoun Jan TJ Pankrác B 2198 2189 0 soutěž
2014/2015 7 Viktoria Žižkov A 1983 2009 Pesr Jaromír Holdia DP Praha C 2042 2047 1 soutěž
2014/2015 6 Viktoria Žižkov A 1983 2009 Kalous Miroslav Bohemians Praha C 2070 2058 1 soutěž
2014/2015 1 Viktoria Žižkov A 1983 2009 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 1975 2014 0 soutěž
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim B 2014 2027 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička B 2108 2120 0 soutěž
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim B 2014 2027 Trojan Luboš ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 0 soutěž
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim B 2014 2027 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1944 1961 1 soutěž
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim B 2014 2027 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2134 2140 0 soutěž
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim B 2014 2027 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1954 1964 0 soutěž
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim B 2014 2027 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1895 1958 1 soutěž
2012/2013 11 TJ ŠO Chrudim 2044 2044 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny C 1815 1890 0 soutěž
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim 2044 2044 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk 1887 1907 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim B 2044 2044 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2128 2124 0 soutěž
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim B 2044 2044 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí B 1880 1818 1 soutěž
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim B 2044 2044 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1939 1972 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim B 2044 2044 Jecha Petr 2222 ŠK Polabiny D 1979 1970 1 soutěž
2012/2013 3 TJ ŠO Chrudim B 2044 2044 Honek Jan TJ Jiskra Heřm. Městec 1813 1843 0 soutěž
2012/2013 2 TJ ŠO Chrudim B 2044 2044 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2122 2113 1 soutěž
2011/2012 11 TJ ŠO Chrudim 2012 Marečková Martina Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2153 2133 0 soutěž
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim 2012 Konrád František Sokol Zaječice 1922 1919 1 soutěž
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim 2012 Menčík Pavel ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 1558 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ ŠO Chrudim 2012 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C 2029 2045 1 soutěž
2011/2012 11 TJ ŠO Chrudim B 2012 Mareš Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1901 1980 1 soutěž
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim B 2012 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1999 2006 0 soutěž
2011/2012 9 TJ ŠO Chrudim B 2012 Honek Jan TJ Jiskra Heřmanův Městec 1825 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim B 2012 Janeček František ŠK Vysoké Mýto C 1817 1775 1 soutěž
2011/2012 7 TJ ŠO Chrudim B 2012 Kraus Ondřej Rapid Pardubice C 1988 1965 0 soutěž
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim B 2012 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 2003 2000 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim B 2012 Švub Jan TJ Štefanydes Polička 1980 1980 1 soutěž
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim B 2012 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1799 1911 1 soutěž
2011/2012 3 TJ ŠO Chrudim B 2012 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2082 2090 1 soutěž
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim B 2012 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1000 1 soutěž
2011/2012 1 TJ ŠO Chrudim B 2012 Mazura Miloš SK+Sokol Žamberk 1955 1962 1 soutěž
2007/2008 11 TJ ŠO Chrudim 2030 Kovář Vojtěch ŠK ČSOB 2234 0 soutěž
2007/2008 11 ŠO Chrudim B 2030 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2062 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠO Chrudim B 2030 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2070 0 soutěž
2007/2008 3 ŠO Chrudim B 2030 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 0 soutěž
2007/2008 1 ŠO Chrudim B 2030 Solil Roman TJ Lanškroun 1944 0 soutěž
2006/2007 9 ŠO Chrudim B 2015 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2279 0 soutěž
2006/2007 8 ŠO Chrudim B 2015 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2045 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠO Chrudim B 2015 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2126 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠO Chrudim B 2015 Kylar Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠO Chrudim B 2015 Petuchov Sergej KONTAX Pardubice 2236 1 soutěž
2006/2007 2 ŠO Chrudim B 2015 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2059 ½ soutěž
2006/2007 1 TJ ŠO Chrudim 2015 Klecker Tadeáš Holdia DP Praha 2037 ½ soutěž
2005/2006 10 TJ + DDM Chrudim B 1982 Havrlík Pavel SK Žamberk 1974 1 soutěž
2005/2006 9 TJ + DDM Chrudim B 1982 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 1 soutěž
2005/2006 8 TJ + DDM Chrudim B 1982 Kastner Oldřich Štefanydes Polička 2177 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ + DDM Chrudim B 1982 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2194 0 soutěž
2005/2006 5 TJ + DDM Chrudim B 1982 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1920 1 soutěž
2005/2006 4 TJ + DDM Chrudim B 1982 Kameník David Spartak OEZ Letohrad 1810 1 soutěž
2004/2005 10 ŠO DDM Chrudim 1973 Schula Michal TJ Pankrác "A" 2245 0 soutěž
2004/2005 11 TJ ŠO Chrudim B 1973 Roub Bohumil 2222 ŠK Polabiny B 1865 1 soutěž
2004/2005 8 TJ ŠO Chrudim B 1973 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1888 1 soutěž
2004/2005 7 TJ ŠO Chrudim B 1973 Prokůpek Marek Synpo Pardubice 1907 0 soutěž
2004/2005 5 TJ ŠO Chrudim B 1973 Daniel Martin ŠK Vysoké Mýto 2030 ½ soutěž
2004/2005 4 TJ ŠO Chrudim B 1973 Petrželka Karel Jiskra Ústí nad Orlicí A 1929 1 soutěž
2004/2005 1 TJ ŠO Chrudim B 1973 Daněk Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 1962 ½ soutěž
2003/2004 10 ŠO+DDM Chrudim B 1968 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2070 0 soutěž
2003/2004 9 ŠO+DDM Chrudim B 1968 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 1 soutěž
2003/2004 7 ŠO+DDM Chrudim B 1968 Ondráček Ondřej CHS Chotěboř 1764 0 soutěž
2003/2004 5 ŠO+DDM Chrudim B 1968 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2158 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠO+DDM Chrudim B 1968 Chládek Václav TJ Lanškroun 2101 0 soutěž
2003/2004 2 ŠO+DDM Chrudim B 1968 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 1 soutěž
2003/2004 1 ŠO+DDM Chrudim B 1968 Picka Michal TJ Synthesia Pardubice C 1922 1 soutěž