Hráč Nadrchal Tomáš

Nadrchal Tomáš

User Pic
Jméno: Nadrchal Tomáš
Oddíl: TJ Neratovice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2052
Elo mezinárodní: 2058
ID: 3491
FIDE ID: 311863
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 TJ Neratovice B 2080 2056 Jordanov Mihail Sokol Bakov nad Jizerou 2106 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Neratovice B 2052 2066 Klíma Jan SK OAZA Praha B 1908 1954 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Neratovice C 2080 2056 Vilímová Julie Klub šachistů Říčany 1925 B 1752 1748 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Neratovice C 2080 2056 Gruber Miloš TJ Kralupy nad Vltavou A 1920 1877 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Neratovice C 2065 2056 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou B 2024 2020 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Neratovice C 2052 2066 Kronowetter Bořivoj DDM Sokol Nymburk A 2012 1978 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Neratovice C 2071 2066 Kořenek František JOLY Lysá nad Labem D 1939 1944 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Neratovice C 2071 2066 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1875 1874 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Neratovice D 2080 2056 Petrák Robert TJ AERO Odolena Voda A 2021 2021 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Neratovice D 2065 2056 Tyle Vladimír ŠK Medvědi Zvole A 1913 1913 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Neratovice D 2071 2066 Škuthan Jiří Sokol Buštěhrad A 1969 1977 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Neratovice D 2071 2066 Štursa Jan TJ Kralupy nad Vltavou B 2067 2075 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Neratovice D 2078 2066 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice B 1787 1805 ½ soutěž
2018/2019 10 SK Bohemia Pardubice 2087 2058 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny D 1956 1985 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Bohemia Pardubice 2076 2060 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotebor B 1892 1890 1 soutěž
2018/2019 8 Cayman Pharma Neratovice C 2090 2058 Skokan František Šachklub města Dobrovice A 1924 1919 1 soutěž
2018/2019 7 Cayman Pharma Neratovice C 2090 2058 Slanec Jan Český lev Kolešovice A 1964 1947 ½ soutěž
2018/2019 5 Cayman Pharma Neratovice C 2074 2058 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 2006 1962 1 soutěž
2018/2019 4 Cayman Pharma Neratovice C 2087 2060 Strnad Michael Klub šachistů Říčany 1925 C 1531 1803 ½ soutěž
2018/2019 3 Cayman Pharma Neratovice C 2076 2060 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1843 1856 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Neratovice D 2087 2058 Žáček Petr SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1880 1929 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Neratovice D 2090 2058 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1899 1920 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Neratovice D 2090 2058 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2069 2066 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Neratovice D 2074 2058 Volf Jaromír ŠK Rakovník A 2102 2041 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Neratovice D 2074 2058 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1929 0 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Neratovice D 2087 2060 Tyle Vladimír ŠK Medvědi Zvole A 1929 1937 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Neratovice D 2076 2060 Šmíd Ondřej ŠK Zdice A 1876 1899 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Neratovice D 2076 2060 Turková Karolína Caissa Roztoky A 1996 0 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Neratovice D 2079 2060 Cozl David Český Lev Kolešovice B 1982 1989 ½ soutěž
2017/2018 4 Cayman Pharma Neratovice D 2072 2027 Kacafírek Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1894 1887 1 soutěž
2017/2018 1 Cayman Pharma Neratovice D 2023 2014 Novák Ivan Šachklub města Dobrovice B 1814 1814 1 soutěž
2017/2018 11 SK Bohemia Pardubice 2063 2027 Doseděl Jiří SK pri DDM Litomysl 2103 2076 1 soutěž
2017/2018 9 SK Bohemia Pardubice 2072 2027 Půlpán Matěj 2222 SK Polabiny D 2125 2096 ½ soutěž
2017/2018 7 SK Bohemia Pardubice 2041 2027 Grundman Václav SK Usti nad Orlici A 2006 1995 1 soutěž
2017/2018 5 SK Bohemia Pardubice 2039 2027 Hlaváček Robert TJ SO Chrudim 2159 2166 ½ soutěž
2017/2018 3 SK Bohemia Pardubice 2072 2027 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2224 2245 0 soutěž
2017/2018 1 SK Bohemia Pardubice 2023 2014 Hanus Michal SO Hlinsko 1988 1925 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ Neratovice "C" 2063 2027 Balín Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 1718 1715 1 soutěž
2017/2018 10 TJ Neratovice "C" 2072 2027 Pražák Ondřej ŠK SLAVIA Liberec 2042 2053 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Neratovice "C" 2041 2027 Ďúran Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2152 2153 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Neratovice "C" 2041 2027 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 1990 1998 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Neratovice "C" 2039 2027 Sokol Mladá Boleslav 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Neratovice "C" 2039 2027 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice 1984 1971 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Neratovice "C" 2072 2027 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov 2038 2014 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Neratovice "C" 2072 2027 Bayer Radek ŠK Teplice 2036 2034 ½ soutěž
2016/2017 11 TJ Neratovice C 1999 1972 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1952 1947 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Neratovice C 1999 1972 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1904 1874 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Neratovice C 1999 1972 Nipča Miroslav Sokol Hostivice A 1941 1944 0 soutěž
2016/2017 8 TJ Neratovice C 1999 1972 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 1 soutěž
2016/2017 7 TJ Neratovice C 1999 1972 Partl Miloslav Sokol na Mělníce A 1784 1789 1 soutěž
2016/2017 6 TJ Neratovice C 1999 1972 Bauer Jindřich Český Lev Kolešovice A 2067 2099 0 soutěž
2016/2017 5 TJ Neratovice C 1999 1972 Bodický Michal Příbram Baník A 1961 1991 0 soutěž
2016/2017 4 TJ Neratovice C 1999 1972 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 0 soutěž
2016/2017 3 TJ Neratovice C 1999 1972 Přibyl Viktor Sokol Buštěhrad A 1641 1821 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Neratovice C 1999 1972 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 1 soutěž
2016/2017 1 TJ Neratovice C 1999 1972 Veselý Jiří TJ Neratovice D 1817 1 soutěž
2016/2017 10 SK Bohemia Pardubice 1999 1972 Veselý Emanuel SK Rapid Pardubice C 1800 1796 1 soutěž
2016/2017 9 SK Bohemia Pardubice 1999 1972 Říha Vojtěch TJ SO Chrudim 1904 1923 1 soutěž
2016/2017 6 SK Bohemia Pardubice 1999 1972 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomysl 1773 1725 1 soutěž
2016/2017 4 SK Bohemia Pardubice 1999 1972 Štolfa Jaroslav Jiskra Hermanuv Mestec 1745 1830 1 soutěž
2016/2017 3 SK Bohemia Pardubice 1999 1972 Černý Jan 2222 SK Polabiny D 1998 2002 ½ soutěž
2016/2017 2 SK Bohemia Pardubice 1999 1972 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotebor 2089 2113 0 soutěž
2016/2017 1 SK Bohemia Pardubice 1999 1972 Kosek Marek SK Vysoke Myto B 2130 2116 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Bohemia Pardubice 1999 1972 Kastner Kamil Proplast Česká Třebová 1936 1916 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohemia Pardubice 1999 1972 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B 1900 1925 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Bohemia Pardubice 1999 1972 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1839 1864 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Bohemia Pardubice 1999 1972 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice 2069 2086 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Bohemia Pardubice 1999 1972 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1959 1971 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohemia Pardubice 1999 1972 Marcinko Patrik ŠK Rapid Pardubice C 1788 1791 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Bohemia Pardubice 1999 1972 Švub Jan TJ Lanškroun 1920 1931 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Bohemia Pardubice 1999 1972 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny D 1998 2002 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Bohemia Pardubice 1999 1972 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička B 1799 1815 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ Neratovice C 1999 1972 Schuster Jan Sokol na Mělníce A 1894 1899 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Neratovice C 1999 1972 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1937 1907 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Neratovice C 1999 1972 Holub Milan JAWA Brodce A 1991 1943 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Neratovice C 1999 1972 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1719 1901 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Neratovice C 1999 1972 Šmíd Ondřej Český Lev Kolešovice A 1876 1924 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Neratovice C 1999 1972 Mach Jan ŠK Medvědi Zvole 1791 1783 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Neratovice C 1999 1972 Štursa Jan ŠK Kralupy A 2054 2066 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohemia Pardubice B 1999 1972 Švanda Pavel Šachový spolek Železné hory 2069 2083 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Bohemia Pardubice B 1999 1972 Starý Lukáš Jiskra Heřmanův Městec 1864 1885 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Bohemia Pardubice B 1964 1963 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice E 1872 1904 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Bohemia Pardubice B 1964 1963 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny E 1869 1933 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Bohemia Pardubice B 1964 1963 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 1997 1951 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Bohemia Pardubice B 1964 1963 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1818 1818 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Bohemia Pardubice B 1964 1963 Janda Lubomír ŠO Hlinsko A 1867 1851 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Bohemia Pardubice B 1964 1963 Hanus Michal ŠO Hlinsko B 1902 1870 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Bohemia Pardubice B 1964 1963 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice D 1871 1905 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Bohemia Pardubice B 1964 1963 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny D 1887 1859 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Bohemia Pardubice B 1964 1963 Starý Lukáš Jiskra Heřmanův Městec 1899 1908 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Bohemia Pardubice B 1964 1963 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř C 1880 1924 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Bohemia Pardubice 1964 1963 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1831 1831 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Bohemia Pardubice 1964 1963 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2085 2080 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Bohemia Pardubice 1964 1963 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 2018 2021 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Bohemia Pardubice 1964 1963 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1996 1987 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Bohemia Pardubice 1964 1963 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1826 1886 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Bohemia Pardubice 1964 1963 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice C 1871 1905 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Bohemia Pardubice 1964 1963 Šimek Zdeněk Proplast Česká Třebová 1923 1935 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Bohemia Pardubice 1964 1963 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1858 1857 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Bohemia Pardubice 1964 1963 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1881 1898 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Bohemia Pardubice 1964 1963 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř A 2067 2068 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Bohemia Pardubice B 2020 2002 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim C 2275 2296 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Bohemia Pardubice B 2020 2002 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička D 1978 1962 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Bohemia Pardubice B 2020 2002 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice D 1834 1807 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Bohemia Pardubice B 2020 2002 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny D 2042 2041 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Bohemia Pardubice B 2020 2002 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1837 1851 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Bohemia Pardubice B 2020 2002 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko 1922 1925 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Bohemia Pardubice B 2020 2002 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice E 2014 2047 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Bohemia Pardubice B 2020 2002 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto C 1871 1899 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Bohemia Pardubice B 2020 2002 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř B 2119 2123 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Bohemia Pardubice B 2020 2002 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny E 1856 1837 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Bohemia Pardubice 2020 2002 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk 1727 1789 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Bohemia Pardubice 2020 2002 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1835 1792 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Bohemia Pardubice 2020 2002 Tomeš Oldřich ŠK Vysoké Mýto B 1250 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Bohemia Pardubice 2020 2002 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2003 2008 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Bohemia Pardubice 2020 2002 Česenek Vladimír TJ ŠO Chrudim B 1726 1726 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Bohemia Pardubice 2020 2002 Meleško Andrij TJ Lokomotiva Česká Třebová 1994 1970 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Bohemia Pardubice 2020 2002 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2013 2017 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Bohemia Pardubice 2020 2002 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička B 1721 1774 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Bohemia Pardubice 2020 2002 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1921 1914 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Bohemia Pardubice 2020 2002 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1852 1849 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Bohemia Pardubice B 2040 2026 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim C 1961 1974 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Bohemia Pardubice B 2040 2026 Zoubek David ŠK Rapid Teenagers 1751 1798 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Bohemia Pardubice B 2040 2026 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny F 1763 1792 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Bohemia Pardubice B 2040 2026 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1920 1954 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Bohemia Pardubice B 2040 2026 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1953 1894 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Bohemia Pardubice B 2040 2026 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C 1899 1900 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Bohemia Pardubice B 2040 2026 Pavlovec Vladimír Rapid Pardubice E 1838 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Bohemia Pardubice B 2040 2026 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny E 2031 2032 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Bohemia Pardubice B 2040 2026 Roušar Zdeněk ŠO Hlinsko 1948 1915 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2104 2101 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí B 1880 1818 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1887 1930 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1998 2017 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 Trhal Michal Sokol Zaječice 1938 1956 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2105 2119 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2083 2079 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 Veselý Emanuel ŠK Rapid Aggressors 1921 1873 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Bohemia Pardubice B 2010 2004 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny D 2136 2152 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Bohemia Pardubice B 2010 2004 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1957 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Bohemia Pardubice B 2010 2004 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim C 1948 1948 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Bohemia Pardubice B 2010 2004 Pavlovec Vladimír Rapid Pardubice E 1854 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Bohemia Pardubice B 2010 2004 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1912 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Bohemia Pardubice B 2010 2004 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička C 2083 2077 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Bohemia Pardubice B 2010 2004 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička D 1980 1980 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Bohemia Pardubice B 2010 2004 Vávra Radim Rapid Pardubice D 2045 2057 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Bohemia Pardubice 2010 2004 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2080 2074 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Bohemia Pardubice 2010 2004 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1846 1869 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Bohemia Pardubice 2010 2004 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1746 1769 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Bohemia Pardubice 2010 2004 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1977 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Bohemia Pardubice 2010 2004 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk 1889 1889 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Bohemia Pardubice 2010 2004 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 1969 1949 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Bohemia Pardubice 2010 2004 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1884 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Bohemia Pardubice 2010 2004 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim B 1785 1785 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Bohemia Pardubice 2010 2004 Hennig Thomas Rapid Pardubice C 2022 2064 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Bohemia Pardubice 2010 2004 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2071 2065 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Bohemia Pardubice "B" 2019 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny "E" 1978 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Bohemia Pardubice "B" 2019 Hon Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1887 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Bohemia Pardubice "B" 2019 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny "F" 1377 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Bohemia Pardubice 2019 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác "B" 2279 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Bohemia Pardubice 2019 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové "B" 2305 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Bohemia Pardubice 2019 Vojta Pavel TRW autoelektronika Vlašim 2164 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Bohemia Pardubice 2019 Vala Filip Stadion Kutná Hora 2047 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Bohemia Pardubice 2019 Fiala Robert JOLY Lysá nad Labem "B" 2287 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Bohemia Pardubice 2019 Bargel Martin TJ Neratovice 2179 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK Bohemia Pardubice B"" 2003 Culek Karel TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1816 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Bohemia Pardubice B"" 2003 Provazník Jiří ŠK Rapid Pardubice 1902 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Bohemia Pardubice B"" 2003 Vobořil Pavel ŠK Rapid Predators 2023 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Bohemia Pardubice B"" 2003 Pokorný Zdeněk TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2335 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Bohemia Pardubice B"" 2003 Kolář Josef ŠK Rapid Rangers 1874 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Bohemia Pardubice 2003 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny "B" 2131 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Bohemia Pardubice 2003 Mezlík Stanislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 1906 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Bohemia Pardubice 2003 Petruška Miroslav Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2008 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Bohemia Pardubice 2003 Macharáček Šimon ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2175 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Bohemia Pardubice 2003 Tesař Jan ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2101 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Bohemia Pardubice 2003 Konrád František TJ SOKOL Zaječice 1943 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Bohemia Pardubice B 1984 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1899 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Bohemia Pardubice B 1984 Pokorný Zdeněk TJ ŠO a DDM Chrudim C 2319 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Bohemia Pardubice B 1984 Vobořil Pavel AKIS Pardubice 2026 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Bohemia Pardubice B 1984 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1411 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Bohemia Pardubice B 1984 Janko Jan ŠK Rapid Teenagers 1836 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Bohemia Pardubice B 1984 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2005 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Bohemia Pardubice B 1984 Pačovský Martin TJ Jiskra Heřmanův Městec 1938 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Bohemia Pardubice A 1984 Uher Vladimír ŠK Caissa Třebíč A 2081 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Bohemia Pardubice A 1984 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny B 2176 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Bohemia Pardubice A 1984 Voborný David SPgŠ+G Znojmo A 1878 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Bohemia Pardubice A 1984 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2091 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Bohemia Pardubice 2013 Němec Bohumil ŠO Chrudim B 1833 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Bohemia Pardubice 2013 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 2021 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Bohemia Pardubice 2013 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1800 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Bohemia Pardubice 2013 Kalous Tomáš SK Žamberk 1840 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Bohemia Pardubice 2013 Dospíšil Patrik TJ Štefanydes Polička B 1959 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Bohemia Pardubice 2013 Honek Jan SYNPO Pardubice 1811 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Bohemia Pardubice B 2013 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1401 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Bohemia Pardubice B 2013 Zeman Ladislav TJ Štefanydes Polička C 2021 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Bohemia Pardubice B 2013 Půlpán Jakub ŠO Chrudim C 1826 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Bohemia Pardubice B 2013 Mrha Jan ŠO Chrudim D 1821 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Bohemia Pardubice B 2013 Kučera Jan Spartak Choceň A 1914 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Bohemia Pardubice B 2013 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1925 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Bohemia Pardubice B 2013 Pačovský Martin SK Holcim Prachovice 1967 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Bohemia Pardubice B 2013 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1904 0 soutěž
2006/2007 11 Kavárna Evropa Pardubice 2002 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim D 1672 ½ soutěž
2006/2007 10 Kavárna Evropa Pardubice 2002 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1920 ½ soutěž
2006/2007 9 Kavárna Evropa Pardubice 2002 Kučera Jan Spartak Choceň A 1914 1 soutěž
2006/2007 8 Kavárna Evropa Pardubice 2002 Pačovský Martin Dymák Heřmanův Městec 2021 1 soutěž
2006/2007 7 Kavárna Evropa Pardubice 2002 Starý Lukáš SK Holcim Prachovice 1861 1 soutěž
2006/2007 6 Kavárna Evropa Pardubice 2002 Kokeš Bohuslav ŠO Chrudim C 2008 0 soutěž
2006/2007 5 Kavárna Evropa Pardubice 2002 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička C 1841 1 soutěž
2006/2007 4 Kavárna Evropa Pardubice 2002 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1393 1 soutěž
2006/2007 3 Kavárna Evropa Pardubice 2002 Roub Bohumil 2222 ŠK Polabiny E 1861 1 soutěž
2006/2007 2 Kavárna Evropa Pardubice 2002 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1818 ½ soutěž
2006/2007 1 Kavárna Evropa Pardubice 2002 Pyskatý Jiří ŠK Rapid Pardubice G 1852 ½ soutěž
2006/2007 10 KONTAX Pardubice 2002 Marek Michal TJ Lanškroun 1839 ½ soutěž
2006/2007 9 KONTAX Pardubice 2002 Roub Bohumil 2222 ŠK Polabiny D 1861 1 soutěž
2006/2007 7 KONTAX Pardubice 2002 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička B 1841 1 soutěž
2006/2007 6 KONTAX Pardubice 2002 Řehák Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí B 1849 1 soutěž
2006/2007 4 KONTAX Pardubice 2002 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1779 1 soutěž
2006/2007 1 KONTAX Pardubice 2002 Vobořil Pavel SYNPO Pardubice 2019 0 soutěž
2004/2005 11 Univerzita Brno B 2022 Janota Jiří Mor. Slávia Brno A 2004 ½ soutěž
2004/2005 10 Univerzita Brno B 2022 Veselý Jaromír Sokol Tišnov A 2046 0 soutěž
2004/2005 9 Univerzita Brno B 2022 Sekanina Jiří Garde Lipovec B 2096 ½ soutěž
2004/2005 8 Univerzita Brno B 2022 Zemánek Jan ŠK Jevíčko A 1835 ½ soutěž
2004/2005 7 Univerzita Brno B 2022 Berisha Fadil První Brno B 2089 0 soutěž
2004/2005 6 Univerzita Brno B 2022 Šmehlík Jaroslav Sokol Rudice B 1930 0 soutěž
2004/2005 4 Univerzita Brno B 2022 Tomek Milan MKS Vyškov B 1734 1 soutěž
2004/2005 3 Univerzita Brno B 2022 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 1892 1 soutěž
2004/2005 2 Univerzita Brno B 2022 Slepánková Radka TJ Komořany A 1928 0 soutěž
2004/2005 1 Univerzita Brno B 2022 Smištík Milan Lokomotiva Brno D 2273 0 soutěž
2004/2005 5 Synpo Pardubice 2022 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí A 2053 0 soutěž
2004/2005 4 Synpo Pardubice 2022 Šimek Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 ½ soutěž
2004/2005 2 Synpo Pardubice 2022 Sýkora Josef Eurokomplex Autoskla Pardubice 2134 1 soutěž
2003/2004 8 Plzeňka Pardubice 2008 Škorpík Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1857 1 soutěž
2003/2004 4 Plzeňka Pardubice 2008 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 ½ soutěž
2003/2004 2 Plzeňka Pardubice 2008 Sýkora Josef Eurokomplex Autoskla Pardubice 2142 ½ soutěž
2003/2004 1 Plzeňka Pardubice 2008 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2033 0 soutěž