Hráč Bosák Jan

Bosák Jan

User Pic
Jméno: Bosák Jan
Oddíl: Zbrojovka Vsetín
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2077
Elo mezinárodní: 2060
ID: 741
FIDE ID: 314692
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 Zbrojovka Vsetín 2060 2077 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou 1928 1967 1
2018/2019 4 Zbrojovka Vsetín 2060 2077 Vrtal Jaroslav SK Podlužan Prušánky z.s. 2022 2001 1
2018/2019 3 Zbrojovka Vsetín 2078 2077 Tichý Miroslav SK Prostějov 1978 1966 ½
2018/2019 2 Zbrojovka Vsetín 2078 2077 Šmíd Jan ŠK Staré Město B 1919 1910 ½
2018/2019 1 Zbrojovka Vsetín 2079 2077 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2015 2019 ½
2018/2019 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2060 2077 Mrkus František ŠK Staré Město C 2118 2102 ½
2018/2019 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2078 2077 Volčík Luděk SK Boršice A 2107 2136 0
2018/2019 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2078 2077 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 2006 1999 ½
2018/2019 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2079 2077 Brázdil Roman Sokol Postoupky A 2062 2060 ½
2017/2018 11 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2113 2110 Vrtal Jaroslav SK Boršice A 2022 2013 ½
2017/2018 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2115 2110 Burda Josef ŠK Staré Město C 1816 1840 1
2017/2018 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2111 2110 Foukal Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1860 1856 1
2017/2018 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2111 2110 Vidlář Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1984 1987 1
2017/2018 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2115 2110 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1877 1924 1
2017/2018 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2115 2110 Lukša Zdeněk ŠK Holešov A 1936 1951 1
2017/2018 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2138 2121 Machalík Marek Sokol Postoupky A 1961 1950 1
2017/2018 11 Zbrojovka Vsetín 2113 2110 Jireš Jiří ŠK Agrotec Hustopeče 2047 2062 1
2017/2018 10 Zbrojovka Vsetín 2115 2110 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2288 2258 0
2017/2018 9 Zbrojovka Vsetín 2111 2110 Kapusta Petr TJ SLAVIA Kroměříž B 2131 2111 0
2017/2018 8 Zbrojovka Vsetín 2111 2110 Nepomucký Ondřej Moravská Slavia Brno B 2211 2201 ½
2017/2018 7 Zbrojovka Vsetín 2121 2110 Koutný Petr TJ Vlčnov 2186 2128 ½
2017/2018 6 Zbrojovka Vsetín 2121 2110 Skalský Alexandr ŠK Staré Město B 2046 2029 0
2017/2018 5 Zbrojovka Vsetín 2115 2110 Habina Martin ŠK Kuřim 1982 1966 ½
2017/2018 4 Zbrojovka Vsetín 2115 2110 Krejča Jakub ŠK Zlín 2121 2112 0
2017/2018 3 Zbrojovka Vsetín 2115 2110 Musil Jiří Jezdci Jundrov 2193 2158 0
2017/2018 2 Zbrojovka Vsetín 2115 2110 Číp Dalibor VSK Universita Brno 2100 2117 ½
2017/2018 1 Zbrojovka Vsetín 2138 2121 Danada Tomáš SK Podlužan Prušánky 2197 0
2016/2017 10 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 Hronek Štěpán ŠK Zlín B 1398 1401 1
2016/2017 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 Knotek Josef ŠK Staré Město D 1969 1979 1
2016/2017 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 Kubačák Lubomír ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2026 2032 1
2016/2017 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 Hlúšek Pavel SK Boršice A 1870 1933 1
2016/2017 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 Zavadil Filip Sokol Postoupky A 1478 1603 1
2016/2017 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 Flekač Milan TJ Vlčnov A 1988 1913 1
2016/2017 11 Zbrojovka Vset�n 2148 2143 Rozumek Vlastimil MKS Vy�kov 2047 2044 1
2016/2017 10 Zbrojovka Vset�n 2148 2143 Markovič Ivan �K Ku�im 2124 2104 ½
2016/2017 9 Zbrojovka Vset�n 2148 2143 Bělík Dalibor �K GARDE Lipovec 2277 2248 ½
2016/2017 8 Zbrojovka Vset�n 2148 2143 Balšínek Pavel SK Podlu�an Pru��nky 2056 2069 ½
2016/2017 7 Zbrojovka Vset�n 2148 2143 Mičulka David �K Lokomotiva Brno B 2018 2011 0
2016/2017 6 Zbrojovka Vset�n 2148 2143 Karlík Vladimír Slavia Krom��� B 2262 2237 ½
2016/2017 5 Zbrojovka Vset�n 2148 2143 Šenkýř Martin �K Duras BVK B 2154 2165 1
2016/2017 4 Zbrojovka Vset�n 2148 2143 Húsek Martin �K Star� M�sto B 2086 2111 ½
2016/2017 3 Zbrojovka Vset�n 2148 2143 Pakosta Miroslav Jezdci Jundrov 2106 2112 0
2016/2017 2 Zbrojovka Vset�n 2148 2143 Riška Lubomír Spartak Adamov 2175 2186 ½
2016/2017 1 Zbrojovka Vset�n 2148 2143 Karlík Ondřej �achy Ho���lkov� 2199 2186 ½
2015/2016 11 Zbrojovka Vsetín 2148 2143 Mesiarik Rudolf TJ Slovan Havířov 2045 2051 0
2015/2016 10 Zbrojovka Vsetín 2148 2143 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2149 2181 ½
2015/2016 9 Zbrojovka Vsetín 2148 2143 Dungl Martin Sokol Postoupky 2087 2068 ½
2015/2016 8 Zbrojovka Vsetín 2148 2143 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "B" 2142 2121 ½
2015/2016 7 Zbrojovka Vsetín 2148 2143 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 ½
2015/2016 6 Zbrojovka Vsetín 2148 2143 Pala Vladimír Sokol Hošťálková 2242 2197 ½
2015/2016 5 Zbrojovka Vsetín 2148 2143 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2103 2079 0
2015/2016 4 Zbrojovka Vsetín 2148 2143 Vavruška Antonín ŠK Staré Město "B" 2099 2108 0
2015/2016 3 Zbrojovka Vsetín 2148 2143 Podlesný Pavel Baník Havířov 2117 2087 1
2015/2016 2 Zbrojovka Vsetín 2148 2143 Didi Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2054 2069 1
2015/2016 1 Zbrojovka Vsetín 2148 2143 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2192 2228 0
2015/2016 11 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2000 2031 ½
2015/2016 10 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 Bolacký Jiří Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2209 2237 ½
2015/2016 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 Kunc Miroslav Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 ½
2015/2016 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 2047 2070 ½
2015/2016 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2078 2090 1
2015/2016 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2109 2097 1
2015/2016 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 Volčík Luděk SK Boršice A 2073 2061 ½
2014/2015 11 Zbrojovka Vsetín 2175 2166 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2129 2140 ½
2014/2015 10 Zbrojovka Vsetín 2175 2166 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2209 2210 ½
2014/2015 9 Zbrojovka Vsetín 2175 2166 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2220 2215 0
2014/2015 8 Zbrojovka Vsetín 2175 2166 Vaněk Ladislav Tatran Litovel "B" 2184 2184 0
2014/2015 7 Zbrojovka Vsetín 2175 2166 Wiewiora Eneasz ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2218 0
2014/2015 6 Zbrojovka Vsetín 2175 2166 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2159 2162 ½
2014/2015 5 Zbrojovka Vsetín 2175 2166 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "B" 2194 2189 ½
2014/2015 4 Zbrojovka Vsetín 2175 2166 Šobáň Jaroslav Agentura 64 Grygov "B" 2110 2117 ½
2014/2015 3 Zbrojovka Vsetín 2175 2166 Čempel Jaroslav Baník Havířov 2135 2129 ½
2014/2015 2 Zbrojovka Vsetín 2175 2166 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2098 2090 ½
2014/2015 1 Zbrojovka Vsetín 2175 2166 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba "B" 2198 2198 ½
2014/2015 8 TJ Sokol Valašská Bystřice A 2175 2166 Kapusta Petr ŠK Staré Město D 2112 2102 0
2014/2015 5 TJ Sokol Valašská Bystřice A 2175 2166 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1935 1945 ½
2014/2015 4 TJ Sokol Valašská Bystřice A 2175 2166 Blaha Petr TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2062 2055 ½
2014/2015 1 TJ Sokol Valašská Bystřice A 2175 2166 Bačák Martin Sokol Postoupky B 2138 2138 ½
2013/2014 10 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2176 2163 Hlúšek Pavel SK Boršice A 1870 1932 1
2013/2014 9 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2176 2163 Veselý Miroslav ŠK Zlín C 1981 1978 ½
2013/2014 8 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2176 2163 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1923 1940 1
2013/2014 7 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2176 2163 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky B 1765 1831 1
2013/2014 6 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2176 2163 Kozojed Vlastislav ŠK Zlínterm Zlín A 1897 1924 ½
2013/2014 5 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2176 2163 Slížek Josef CHESSMONT Rožnov p.R. A 1984 1956 1
2013/2014 4 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2176 2163 Sovadina Martin ŠK Holešov A 1717 1732 1
2013/2014 2 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2176 2163 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2005 2029 ½
2013/2014 1 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2176 2163 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1828 1872 1
2013/2014 9 ŠK Staré Město B 2176 2163 Semenova Elena ŠK Duras BVK Královo Pole B 2177 1
2013/2014 6 ŠK Staré Město B 2176 2163 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno B 2178 2167 ½
2013/2014 5 ŠK Staré Město B 2176 2163 Sojka Aleš Slavia Kroměříž B 2113 2112 ½
2013/2014 3 ŠK Staré Město B 2176 2163 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2038 1986 1
2013/2014 2 ŠK Staré Město B 2176 2163 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla 2053 2047 0
2013/2014 1 ŠK Staré Město B 2176 2163 Kredl Karel Moravská Slavia Brno 2083 2080 ½
2012/2013 11 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2165 2152 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov p.R. A 1991 2050 1
2012/2013 10 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2165 2152 Burda Josef ŠK Staré Město E 1886 1901 1
2012/2013 9 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2165 2152 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 2009 2003 1
2012/2013 7 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2165 2152 Havránek Michal SK Boršice A 2055 2054 ½
2012/2013 5 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2165 2152 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2033 2056 1
2012/2013 3 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2165 2152 Svítek Jiří ŠK Zlínterm Zlín A 2078 2085 ½
2012/2013 1 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2165 2152 Beseda Roman TJ Sokol Hošťálková A 2128 2107 ½
2012/2013 8 TJ Mařatice 2165 2152 Kolouch Jiří TJ Vlčnov B 1883 1883 1
2012/2013 6 TJ Mařatice 2165 2152 Mikulčík Josef TJ Bojkovice B 1847 1860 ½
2012/2013 2 TJ Mařatice 2165 2152 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí 1883 1
2011/2012 11 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2163 2153 Zpěváková Jana ŠK Staré Město E 1866 1935 1
2011/2012 5 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2163 2153 Vacula Pavel TJ Vlčnov A 2021 ½
2011/2012 10 TJ Mařatice 2163 2153 Němec Radek ŠK Staré Město H 1900 1857 1
2011/2012 9 TJ Mařatice 2163 2153 Kegler Libor Sokol Velehrad 1719 1
2011/2012 8 TJ Mařatice 2163 2153 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov C 1563 1
2011/2012 6 TJ Mařatice 2163 2153 Hurdes Josef SK Boršice D 1791 1751 ½
2011/2012 4 TJ Mařatice 2163 2153 Habáník Jiří ŠK Staré Město G 1708 1
2011/2012 3 TJ Mařatice 2163 2153 Rakušan Dan Spartak Hluk 1929 ½
2008/2009 11 Zbrojovka Vsetín 2195 Caletka Radomír TJ VOKD Poruba 2215 0
2008/2009 10 Zbrojovka Vsetín 2195 Kleberc Karel ŠK Labortech Ostrava "B" 2324 0
2008/2009 9 Zbrojovka Vsetín 2195 Hnilo Jiří Slavoj Bruntál 2121 ½
2008/2009 7 Zbrojovka Vsetín 2195 Slovák Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2105 ½
2008/2009 6 Zbrojovka Vsetín 2195 Tkadlec Miloslav Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2102 ½
2008/2009 5 Zbrojovka Vsetín 2195 Hladík Oto TJ Mittal Ostrava "B" 2170 0
2008/2009 4 Zbrojovka Vsetín 2195 Konštacký Matěj TJ Mořkov 2133 ½
2008/2009 3 Zbrojovka Vsetín 2195 Balážec Ludovít ŠK Zlín "C" 2041 1
2008/2009 2 Zbrojovka Vsetín 2195 Tomeček Jan Baník Havířov 2160 ½
2008/2009 1 Zbrojovka Vsetín 2195 Trombík Karel SK Slavia Orlová "B" 2143 0
2006/2007 11 ŠK Zbrojovka Vsetín 2175 Mahdal Petr TJ Vlčnov 1921 1
2006/2007 10 ŠK Zbrojovka Vsetín 2175 Pagáč Jaroslav TJ Rožnov pod Radh. 1900 ½
2006/2007 9 ŠK Zbrojovka Vsetín 2175 Krča Milan ŠK Staré Město D 2022 0
2006/2007 8 ŠK Zbrojovka Vsetín 2175 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 2018 1
2006/2007 7 ŠK Zbrojovka Vsetín 2175 Rafaja Marek MKS Holešov B 1958 1
2006/2007 6 ŠK Zbrojovka Vsetín 2175 Konečný Zdeněk TJ Sokol Hutisko-Solanec 1994 ½
2006/2007 5 ŠK Zbrojovka Vsetín 2175 Studený Radovan ŠK Staré Město C 1989 ½
2006/2007 4 ŠK Zbrojovka Vsetín 2175 Strakáč Petr TJ Loko Uh. Ostroh 2084 ½
2006/2007 3 ŠK Zbrojovka Vsetín 2175 Štefanko Igor ŠK Staré Město E 1907 1
2006/2007 2 ŠK Zbrojovka Vsetín 2175 Kopčil Milan Fatra-Slavia Napajedla 1972 ½
2006/2007 1 ŠK Zbrojovka Vsetín 2175 Balážec Ludovít ŠK Zlin D 2014 1
2005/2006 11 ŠKZ Vsetín 2217 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město B 2358 0
2005/2006 10 ŠKZ Vsetín 2217 Fuksík Jakub A64 MIPAP Grygov B 2213 ½
2005/2006 9 ŠKZ Vsetín 2217 Závůrka Roman SK Prostějov 2179 0
2005/2006 8 ŠKZ Vsetín 2217 Strašil Pavel LOKO Zábřeh 2170 0
2005/2006 7 ŠKZ Vsetín 2217 Rubal Adam ŠK Zlín B 2210 0
2005/2006 6 ŠKZ Vsetín 2217 Jablonický František SK Boršice ½
2005/2006 5 ŠKZ Vsetín 2217 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2295 ½
2005/2006 4 ŠKZ Vsetín 2217 Mudrák Josef MKS Holešov 2354 ½
2005/2006 3 ŠKZ Vsetín 2217 Mišta Ladislav Tatran Litovel B 2137 ½
2005/2006 2 ŠKZ Vsetín 2217 Stánec Stanislav TJ Loko Uherský Ostroh 2195 0
2005/2006 1 ŠKZ Vsetín 2217 Vrtal Jaroslav TJ Sokol Bzenec 2123 0
2004/2005 11 ŠK Zbrojovka Vsetín 2180 Žilka Štěpán Tatran Litovel B 2290 0
2004/2005 10 ŠK Zbrojovka Vsetín 2180 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2217 1
2004/2005 9 ŠK Zbrojovka Vsetín 2180 Prachař Mojmír Slavia Kroměříž C 1892 1
2004/2005 8 ŠK Zbrojovka Vsetín 2180 Staufčík Robert ŠK Staré Město B 2105 1
2004/2005 7 ŠK Zbrojovka Vsetín 2180 Studený Radovan ŠK Staré Město C 1946 1
2004/2005 6 ŠK Zbrojovka Vsetín 2180 Švéda Jiří TJ Unex ŠK Uničov 1895 1
2004/2005 5 ŠK Zbrojovka Vsetín 2180 Hurt Lukáš TJ Lanškroun 2131 1
2004/2005 4 ŠK Zbrojovka Vsetín 2180 Slovák Pavel ŠK Trinom Zlín B 2099 1
2004/2005 3 ŠK Zbrojovka Vsetín 2180 Vicenec Roman LOKO Zábřeh 2055 ½
2004/2005 2 ŠK Zbrojovka Vsetín 2180 Havránek Michal SK Boršice 2022 1
2004/2005 1 ŠK Zbrojovka Vsetín 2180 Zatloukal Petr A64 Mipap Grygov B 2061 1
2003/2004 11 ŠK Zbroj Vsetín 2233 Fuksík Jakub A64 Grygov B 2162 0
2003/2004 10 ŠK Zbroj Vsetín 2233 Růžička Milan Loko Zábřeh 2060 ½
2003/2004 9 ŠK Zbroj Vsetín 2233 Pecina Michal Slavia Kroměříž A 2154 0
2003/2004 7 ŠK Zbroj Vsetín 2233 Lasák Radek SK Prostějov 2049 ½
2003/2004 6 ŠK Zbroj Vsetín 2233 Blaha Vojtěch ŠK Staré Město B 2116 1
2003/2004 5 ŠK Zbroj Vsetín 2233 Trávníček Petr Tatran Litovel B 2248 0
2003/2004 4 ŠK Zbroj Vsetín 2233 Butula Miroslav Slavia Kroměříž B 1938 ½
2003/2004 3 ŠK Zbroj Vsetín 2233 Vymětal Milan MKS Holešov 1839 1
2003/2004 2 ŠK Zbroj Vsetín 2233 Frnka René ŠK Šumperk 2196 0
2003/2004 1 ŠK Zbroj Vsetín 2233 Svítek Jiří ŠK Zlín B 2143 ½