Hráč Strakoš Jiří

Strakoš Jiří

User Pic
Jméno: Strakoš Jiří
Oddíl: ŠO Jiskra Rýmařov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1734
Elo mezinárodní: 1744
ID: 2188
FIDE ID: 316113
Rok narození: 1948
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠO Jiskra Rýmařov 1735 1745 Záleský Karel Slezan Opava B 2054 2027 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠO Jiskra Rýmařov 1735 1745 Hrabal Roman SK Bruntál 1795 1791 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠO Jiskra Rýmařov 1751 1745 Navrat Roman TJ Ludgeřovice 1648 1722 0 soutěž
2019/2020 8 ŠO Jiskra Rýmařov 1751 1745 Byma Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 2037 2045 0 soutěž
2019/2020 7 ŠO Jiskra Rýmařov 1753 1745 Martinek Petr ŠK Orel Opava B 1784 1793 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠO Jiskra Rýmařov 1753 1745 Mlýnek Stanislav Slezan Opava C 1662 1759 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠO Jiskra Rýmařov 1758 1768 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1813 1835 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠO Jiskra Rýmařov 1761 1768 Anděl Vít TJ Lokomotiva Krnov B 1563 1530 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠO Jiskra Rýmařov 1761 1768 Petkovský Patrik TJ Lokomotiva Krnov A 1789 1823 0 soutěž
2019/2020 2 ŠO Jiskra Rýmařov 1761 1768 Glabasňa Tomáš SK Kravaře 1602 1608 1 soutěž
2019/2020 1 ŠO Jiskra Rýmařov 1758 1768 Depta Tomáš ŠK Orel Opava A 1812 1851 1 soutěž
2019/2020 1 SO Jiskra Rymarov "B" 1761 1768 Milián Milan TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1870 1851 ½ soutěž
2018/2019 5 SO Jiskra Rymarov "B" 1790 1781 Větrovec Lukáš TJ Granitol M. Beroun 0 1502 ½ soutěž
2018/2019 2 SO Jiskra Rymarov "B" 1780 1817 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1869 1809 ½ soutěž
2017/2018 11 SK Jiskra Rýmařov 1833 1824 Kramář Lumír ŠK TJ Dolní Benešov C 1760 1815 ½ soutěž
2017/2018 10 SK Jiskra Rýmařov 1844 1824 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně 1816 1841 0 soutěž
2017/2018 9 SK Jiskra Rýmařov 1855 1824 Jureček Daniel ŠK Orel Opava A 1819 1829 0 soutěž
2017/2018 7 SK Jiskra Rýmařov 1852 1824 Sovadina Jiří Slezan Opava C 1933 1947 ½ soutěž
2017/2018 6 SK Jiskra Rýmařov 1852 1824 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1863 1856 ½ soutěž
2017/2018 5 SK Jiskra Rýmařov 1844 1824 Cyroň Karel TJ Velká Polom 1819 1798 1 soutěž
2017/2018 4 SK Jiskra Rýmařov 1844 1824 Glinz Leo SK Kravaře 1771 1749 1 soutěž
2017/2018 3 SK Jiskra Rýmařov 1844 1824 Kovács Viliam ŠK Orel Opava B 1768 1764 ½ soutěž
2017/2018 2 SK Jiskra Rýmařov 1844 1824 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1835 1840 ½ soutěž
2017/2018 1 SK Jiskra Rýmařov 1837 1829 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1792 1774 ½ soutěž
2016/2017 3 SK Jiskra Rýmařov "B" 1882 1822 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 1855 1844 ½ soutěž
2015/2016 4 SK Jiskra Rýmařov 1882 1822 Matonoha Petr ŠK Bruntál "C" 1568 1677 ½ soutěž
2015/2016 3 SK Jiskra Rýmařov 1882 1822 Raptis Janis TJ Tatran M. Albrechtice 1037 1101 ½ soutěž
2015/2016 2 SK Jiskra Rýmařov 1882 1822 Pohanka Milan TJ Granitol M. Beroun 1269 1 soutěž
2015/2016 1 SK Jiskra Rýmařov 1882 1822 Anděl Vít TJ Lokomotiva Krnov "B" 1264 1356 1 soutěž
2014/2015 4 Jiskra Rýmařov 1887 1831 Stůj Jan TJ Granitol M. Beroun 1279 0 soutěž
2014/2015 3 Jiskra Rýmařov 1887 1831 Hmurčík-Solár Jozef ŠK Bruntál "C" 1638 1 soutěž
2014/2015 1 Jiskra Rýmařov 1887 1831 Čech Petr TJ Lokomotiva Krnov "B" 1000 1 soutěž
2013/2014 7 Jiskra Rýmařov 1896 1827 Simon Vilém TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1378 1 soutěž
2013/2014 6 Jiskra Rýmařov 1896 1827 Větrovec Lukáš TJ Granitol M. Beroun 1455 0 soutěž
2013/2014 5 Jiskra Rýmařov 1896 1827 Grček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov "B" 1000 1 soutěž
2013/2014 3 Jiskra Rýmařov 1896 1827 Pavlíček Miroslav ŠK Bruntál "B" 1716 1 soutěž
2013/2014 2 Jiskra Rýmařov 1896 1827 Matonoha Petr ŠK Bruntál "C" 1559 1551 1 soutěž
2013/2014 1 Jiskra Rýmařov 1896 1827 Musil Milan ŠO TJ M. Albrechtice "B" 1728 1 soutěž
2012/2013 10 Jiskra Rýmařov 1904 1795 Chylík Dalimil ŠK Bruntál "C" 1000 1 soutěž
2012/2013 9 Jiskra Rýmařov 1904 1795 Hába Ivan TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1627 ½ soutěž
2012/2013 6 Jiskra Rýmařov 1904 1795 Gebauer Ondřej ŠO TJ M. Albrechtice "B" 1367 1 soutěž
2012/2013 5 Jiskra Rýmařov 1904 1795 Vrba Zbyněk ŠK Bruntál "C" 1616 1 soutěž
2012/2013 4 Jiskra Rýmařov 1904 1795 Popek Tomáš TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1444 ½ soutěž
2012/2013 3 Jiskra Rýmařov 1904 1795 Větrovec Lukáš TJ Granitol M. Beroun 1456 1 soutěž
2012/2013 1 Jiskra Rýmařov 1904 1795 Musil Milan ŠO TJ M. Albrechtice "B" 1689 0 soutěž
2011/2012 6 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1771 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P "B" 1874 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1771 Matonoha Petr Slavoj Bruntál "B" 1559 0 soutěž
2011/2012 4 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1771 Balogh Milan TJ Granitol Mor.Beroun 1873 1873 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1771 Křenek Michal TJ Sokol Vrbno p/P "B" 1000 1 soutěž
2011/2012 2 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1771 Hmurčík-Solár Jozef Slavoj Bruntál "B" 1549 1 soutěž
2011/2012 1 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1771 Balogh Milan TJ Granitol Mor.Beroun 1873 1873 0 soutěž
2011/2012 10 TJ Jiskra Rýmařov 1771 Gandziarowski Jan TJ Sokol Vrbno p/P 1943 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Jiskra Rýmařov 1771 Staněk Antonín Orel Opava "B" 1854 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Jiskra Rýmařov 1771 Zlámal František TJ Město Albrechtice "B" 1877 1788 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Jiskra Rýmařov 1771 Hovůrek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1791 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Jiskra Rýmařov 1771 Harazim Richard Slezan Opava "C" 1817 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Jiskra Rýmařov 1771 Lanc Rudolf Slavoj Bruntál "A" 1963 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Jiskra Rýmařov 1771 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1772 1772 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Jiskra Rýmařov 1771 Jedlička Jiří TJ Sokol Háj ve Slezsku 1765 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Jiskra Rýmařov 1771 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1861 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Jiskra Rýmařov 1771 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "A" 1902 1857 1 soutěž
2010/2011 10 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1781 Hmurčík-Solár Jozef Slavoj Bruntál "B" 1541 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1781 Wagner Karel Granitol Mor.Beroun 1718 1 soutěž
2010/2011 8 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1781 Kučera Roman TJ Město Albrechtice "B" 1000 1 soutěž
2010/2011 6 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1781 Křenek Michal Sokol Vrbno p/P "B" 1000 1 soutěž
2010/2011 5 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1781 Hmurčík-Solár Jozef Slavoj Bruntál "B" 1541 1 soutěž
2010/2011 4 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1781 Wagner Karel Granitol Mor.Beroun 1718 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1781 Kučera Roman TJ Město Albrechtice "B" 1000 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Jiskra Rýmařov 1781 Harazim Richard Slezan Opava "C" 1848 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Jiskra Rýmařov 1781 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1839 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Jiskra Rýmařov 1781 Toman David ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1813 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Jiskra Rýmařov 1781 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno p/P 1898 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Jiskra Rýmařov 1781 Klimša Jiří TJ Sokol Háj ve Slezsku 1864 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Jiskra Rýmařov 1781 Jaššo Slavomír ŠO TJ Vítkov 1726 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Jiskra Rýmařov 1781 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava 1845 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Jiskra Rýmařov 1781 Janoš Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1382 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Jiskra Rýmařov 1781 Pán Vladimír TJ Město Albrechtice 1986 1 soutěž
2009/2010 14 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1796 Hába Ivan Sokol Vrbno p/P "B" 1 soutěž
2009/2010 13 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1796 Kubelová Soňa Lokomotiva Krnov "B" 1641 0 soutěž
2009/2010 11 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1796 Pospíšil Miroslav TJ Město Albrechtice "B" 1552 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1796 Hadámek Miroslav Slavoj Bruntál "C" 1811 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1796 Richter Ivan TJ Město Albrechtice "A" 1889 0 soutěž
2009/2010 8 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1796 Wagner Karel Granitol Mor.Beroun 1725 1 soutěž
2009/2010 7 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1796 Kopetka Luboš Sokol Vrbno p/P "B" 1 soutěž
2009/2010 6 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1796 Kubelová Soňa Lokomotiva Krnov "B" 1641 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1796 Zlámal František TJ Město Albrechtice "B" 1776 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1796 Hrabal Roman Slavoj Bruntál "C" 1792 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1796 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice "A" 1962 0 soutěž
2009/2010 1 ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1796 Balogh Milan Granitol Mor.Beroun 1700 1 soutěž
2009/2010 10 ŠO Jiskra Rýmařov 1796 Mucha Břetislav Slavoj Bruntál "B" 1854 0 soutěž
2009/2010 9 ŠO Jiskra Rýmařov 1796 Joško Jiří ŠK GOBE Píšť 1623 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠO Jiskra Rýmařov 1796 Husar Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1854 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠO Jiskra Rýmařov 1796 Vlček Antonín TJ Vítkov 1735 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠO Jiskra Rýmařov 1796 Vrba Svatopluk Sokol Vrbno p/P 1853 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠO Jiskra Rýmařov 1796 Klobouk Jiří ŠK West 1999 Opava 1854 1 soutěž
2009/2010 3 ŠO Jiskra Rýmařov 1796 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře 1744 1 soutěž
2009/2010 2 ŠO Jiskra Rýmařov 1796 Hajda Jaroslav Orel Opava 1869 0 soutěž
2009/2010 1 ŠO Jiskra Rýmařov 1796 Hrbáček Miroslav Lokomotiva Krnov 1962 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1851 Balogh Milan TJ Granitol Moravský Beroun 1672 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1851 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice 2015 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1851 Vaněk Ladislav TJ Břidličná 2121 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1851 Hrabal Roman TJ Slavoj Bruntál "C" 1763 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1851 Mareš Jiří TJ Granitol Moravský Beroun 1406 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1851 Richter Ivan TJ Město Albrechtice 1916 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1851 Přecechtěl Pavel TJ Břidličná 1468 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1851 Hrabal Roman TJ Slavoj Bruntál "C" 1763 ½ soutěž
2008/2009 11 TJ Jiskra Rýmařov 1851 Premus Jan ŠK Kravaře 1955 0 soutěž
2008/2009 10 TJ Jiskra Rýmařov 1851 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2005 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Jiskra Rýmařov 1851 Lokomotiva Krnov "B" 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Jiskra Rýmařov 1851 Chovanec Karel ŠK TP Hrabyně 1946 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Jiskra Rýmařov 1851 Vilášek Antonín Slezan Opava "B" 1888 ½ soutěž
2008/2009 6 TJ Jiskra Rýmařov 1851 Trojek Miroslav TJ Sokol Háj 1845 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Jiskra Rýmařov 1851 Miketa Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1587 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Jiskra Rýmařov 1851 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov "A" 1917 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Jiskra Rýmařov 1851 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1485 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Jiskra Rýmařov 1851 Hrazdilová Hana TJ Slavoj Bruntál "B" 1849 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Jiskra Rýmařov 1851 Kožaný Jan ŠK West 1999 Opava "A" 1845 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1811 Vaněk Ladislav TJ Slavoj Bruntál "D" 2062 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1811 Hanzlík Bohuslav TJ Slavoj Bruntál "C" 1825 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1811 Gergeĺ Zsolt Lokomotiva Krnov "C" ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1811 Balogh Milan TJ Granitol Moravský Beroun 1642 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1811 Vaněk Ladislav TJ Slavoj Bruntál "D" 2062 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1811 Hrazdilová Hana TJ Slavoj Bruntál "C" 1870 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1811 Gergeĺ Zsolt Lokomotiva Krnov "C" 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1811 Balogh Milan TJ Granitol Moravský Beroun 1642 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ Jiskra Rýmařov 1811 Jedlička Jiří TJ Sokol Háj 1749 0 soutěž
2007/2008 10 TJ Jiskra Rýmařov 1811 Dubinský Ladislav Slezský šachový klub Opava 1630 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Jiskra Rýmařov 1811 Mrákota Zdeněk Slezan Opava "C" 1642 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Jiskra Rýmařov 1811 Hrazdilová Hana TJ Slavoj Bruntál "B" 1870 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Jiskra Rýmařov 1811 Vavřínek Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1678 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Jiskra Rýmařov 1811 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava "A" 1824 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Jiskra Rýmařov 1811 Hromada Pavel Sokol Jakartovice 2213 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Jiskra Rýmařov 1811 Klimeš Jan ŠK TP Hrabyně 1828 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ Jiskra Rýmařov 1811 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov "B" 1835 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Jiskra Rýmařov 1811 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2105 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Jiskra Rýmařov 1811 Kožaný Jan ŠK West 1999 Opava "B" 1812 ½ soutěž
2006/2007 7 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1841 Vrubl Jaroslav TJ Slavoj Bruntál "D" 1679 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1841 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 1960 0 soutěž
2006/2007 5 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1841 Svojanovský Tomáš TJ Jiskra Rýmařov "B" 1794 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1841 Balogh Milan TJ Granitol Moravský Beroun 1645 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1841 Bolek Jiří Lokomotiva Krnov "B" 1764 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1841 Kubelová Soňa Lokomotiva Krnov "C" 1606 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1841 Hrabal Roman TJ Slavoj Bruntál "C" 1702 ½ soutěž
2006/2007 11 TJ Jiskra Rýmařov 1841 Milián Milan TJ Slavoj Bruntál "B" 1944 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Jiskra Rýmařov 1841 Krečmer Alan TJ Břidličná 1696 ½ soutěž
2006/2007 9 TJ Jiskra Rýmařov 1841 Caletková Michaela Slezan Opava "C" 1512 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Jiskra Rýmařov 1841 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1758 ½ soutěž
2006/2007 7 TJ Jiskra Rýmařov 1841 Slanina Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1468 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Jiskra Rýmařov 1841 Trojek Miroslav TJ Sokol Háj 1835 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ Jiskra Rýmařov 1841 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava 1865 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Jiskra Rýmařov 1841 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1868 0 soutěž
2006/2007 3 TJ Jiskra Rýmařov 1841 Klimša Pavel ŠK TP Hrabyně 1934 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Jiskra Rýmařov 1841 Kudláček Bohuslav ŠK u Freda Darkovičky 1671 1 soutěž
2005/2006 11 TJ Jiskra Rýmařov 1860 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1873 1 soutěž
2005/2006 10 TJ Jiskra Rýmařov 1860 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1771 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ Jiskra Rýmařov 1860 Vaněk Ladislav TJ Břidličná 1997 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Jiskra Rýmařov 1860 Aichmaier David TJ Sokol Jakartovice 2163 0 soutěž
2005/2006 7 TJ Jiskra Rýmařov 1860 Stania Petr Slezan Opava "C" 1715 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ Jiskra Rýmařov 1860 Kovář Karel TJ Slavoj Bruntál "B" 1967 0 soutěž
2005/2006 5 TJ Jiskra Rýmařov 1860 Hadámek Miroslav TJ Slavoj Bruntál "C" 1657 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Jiskra Rýmařov 1860 Novák Stanislav VMS Sosnová - Lichnov 1610 0 soutěž
2005/2006 3 TJ Jiskra Rýmařov 1860 Zajunc Josef Slezský šachový klub Opava 1780 ½ soutěž
2005/2006 2 TJ Jiskra Rýmařov 1860 Pavera Vít ŠK West 1999 Opava 1834 0 soutěž
2005/2006 1 TJ Jiskra Rýmařov 1860 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2070 0 soutěž
2005/2006 7 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1860 Magál Ladislav VMS Sosnová - Lichnov "B" 1645 1 soutěž
2005/2006 6 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1860 Návrat Pavel Lokomotiva Krnov "B" 1720 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1860 Ondryhal Pavel TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 0 soutěž
2005/2006 3 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1860 Wagner Karel TJ Granitol Moravský Beroun 1734 ½ soutěž
2005/2006 2 TJ Jiskra Rýmařov "B" 1860 Pavlíček Bohumil TJ Slavoj Bruntál "D" 1676 1 soutěž
2004/2005 11 TJ Jiskra Rýmařov 1865 Polách Jiří Loko Krnov A 2078 ½ soutěž
2004/2005 10 TJ Jiskra Rýmařov 1865 Didi Jan Ritmus Ostrava 2131 0 soutěž
2004/2005 9 TJ Jiskra Rýmařov 1865 Hrouza Ondřej TJ Břidličná A 2016 1 soutěž
2004/2005 8 TJ Jiskra Rýmařov 1860 Bachořík Otto IPM COLOR Ostrava 2210 ½ soutěž
2004/2005 7 TJ Jiskra Rýmařov 1865 Lepík Jaroslav ŠK Frýdek Místek C 2063 ½ soutěž
2004/2005 5 TJ Jiskra Rýmařov 1865 Kaňok Jaroslav Slavoj Poruba B 2188 0 soutěž
2004/2005 4 TJ Jiskra Rýmařov 1865 Slováček Petr ŠK Svinov A 2047 ½ soutěž
2004/2005 3 TJ Jiskra Rýmařov 1865 Stračánek Vladimír TJ Sokol Dobrá B 1947 0 soutěž
2004/2005 2 TJ Jiskra Rýmařov 1865 Zimniok Zdeněk TJ Jakl Karviná B 2006 0 soutěž
2004/2005 1 TJ Jiskra Rýmařov 1865 Hodula Martin ŠK ASK Kopřivnice 1810 0 soutěž
2004/2005 8 Jiskra Rýmařov B 1865 Vašut Pavel VMS Sosnová-Lichno 1773 0 soutěž
2004/2005 7 Jiskra Rýmařov B 1865 Wagner Karel TJ Moravský Beroun 1719 1 soutěž
2004/2005 6 Jiskra Rýmařov B 1865 Návrat Pavel Lokomotiva Krnov B 1731 1 soutěž
2004/2005 5 Jiskra Rýmařov B 1865 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov C 1841 0 soutěž
2004/2005 4 Jiskra Rýmařov B 1865 Kozák Vladimír Slavoj Bruntál C 1658 1 soutěž
2004/2005 2 Jiskra Rýmařov B 1865 Přikryl Alen Slavoj Bruntál D 1 soutěž
2004/2005 1 Jiskra Rýmařov B 1865 Strakoš Adolf SVČ J. Rýmařov C 1686 ½ soutěž
2003/2004 10 Jiskra Rýmařov B 1917 Fenclová Eliška Slavoj Bruntál C 1831 0 soutěž
2003/2004 8 Jiskra Rýmařov B 1917 Sviták Karel Slavoj Bruntál D 1629 1 soutěž
2003/2004 5 Jiskra Rýmařov B 1917 Fenclová Eliška Slavoj Bruntál C 1831 0 soutěž
2003/2004 3 Jiskra Rýmařov B 1917 Kozák Vladimír Slavoj Bruntál D 1674 0 soutěž
2003/2004 1 Jiskra Rýmařov B 1917 Drtil Lubomír SVČ Rýmařov C 1723 1 soutěž
2003/2004 11 Jiskra Rýmařov 1917 Högrová Nina SŠK Opava ½ soutěž
2003/2004 10 Jiskra Rýmařov 1917 Filip Miroslav MSA Dol.Benešov C 1879 ½ soutěž
2003/2004 9 Jiskra Rýmařov 1917 Glanc Miroslav Sokol Jakartovice 1774 ½ soutěž
2003/2004 8 Jiskra Rýmařov 1917 Lužný Rostislav Sokol Vrbno p.Prad 1832 ½ soutěž
2003/2004 7 Jiskra Rýmařov 1917 Návrat Pavel Lokomotiva Krnov B 1702 1 soutěž
2003/2004 6 Jiskra Rýmařov 1917 Ondrejka Pavel TJ Břidličná B 1855 1 soutěž
2003/2004 5 Jiskra Rýmařov 1917 Bayer Oldřich Granitol M.Beroun 1527 1 soutěž
2003/2004 4 Jiskra Rýmařov 1917 Olšar Robin Slezan Opava D 1789 ½ soutěž
2003/2004 3 Jiskra Rýmařov 1917 Sněhota Vilém MSA Dol.Benešov D 1804 1 soutěž
2003/2004 2 Jiskra Rýmařov 1917 Hadámek Miroslav Slavoj Bruntál B 1652 0 soutěž
2003/2004 1 Jiskra Rýmařov 1917 Zdráhal Václav WEST 1999 Opava B 1819 0 soutěž