Hráč Bělačík Jan

Bělačík Jan

User Pic
Jméno: Bělačík Jan
Oddíl: Šachový klub Karviná
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1916
Elo mezinárodní: 1918
ID: 1169
FIDE ID: 319112
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Karviná "B" 1918 1916 Cieslak Wiktoria Inter Petrovice 1931 0 0
2019/2020 1 ŠK Karviná "B" 1921 1916 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1812 1821 ½
2018/2019 11 ŠK Karviná 1907 1934 Wolyński Krzysztof Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2103 0 1
2018/2019 10 ŠK Karviná 1907 1934 Vízner Jaroslav Baník Havířov "C" 1910 1909 ½
2018/2019 9 ŠK Karviná 1915 1934 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2121 2067 0
2018/2019 8 ŠK Karviná 1915 1934 Lys Josef Sokol Brušperk "A" 2180 2113 0
2018/2019 7 ŠK Karviná 1943 1934 Zemková Klára TJ Sokol Dobrá "B" 1759 1760 0
2018/2019 6 ŠK Karviná 1943 1934 Kantor Pavel TJ Mosty u Jablunkova 1843 1831 0
2018/2019 5 ŠK Karviná 1948 1913 Parma František Inter Petrovice 1846 1854 ½
2018/2019 4 ŠK Karviná 1948 1913 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "D" 1880 1865 ½
2018/2019 3 ŠK Karviná 1926 1913 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1933 1938 1
2018/2019 2 ŠK Karviná 1926 1913 Fritz Antoni Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1981 0 1
2018/2019 1 ŠK Karviná 1917 1913 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1867 1846 1
2017/2018 11 ŠK Karviná B 1912 1910 Kočí Tomáš TJ Mosty u Jablunkova 1718 1697 1
2017/2018 10 ŠK Karviná B 1920 1910 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová D 1495 1444 ½
2017/2018 9 ŠK Karviná B 1908 1910 Vízner Jaroslav Baník Havířov C 1940 1951 1
2017/2018 8 ŠK Karviná B 1908 1910 Štamposký Libor Inter Petrovice 1941 1870 ½
2017/2018 7 ŠK Karviná B 1908 1910 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov B 1825 1850 ½
2017/2018 6 ŠK Karviná B 1908 1910 Fritz Antoni Rychvaldský spolek šachový 1945 B 2004 0 ½
2017/2018 5 ŠK Karviná B 1920 1910 Drygalski Wojciech Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2061 0 ½
2017/2018 4 ŠK Karviná B 1920 1910 Vícha Petr Viktorie Bohumín 1995 2018 ½
2017/2018 3 ŠK Karviná B 1920 1910 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1872 1854 ½
2017/2018 2 ŠK Karviná B 1920 1910 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek 1826 1848 0
2017/2018 1 ŠK Karviná B 1914 1915 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk A 1863 1870 ½
2015/2016 10 ŠK Karviná "B" 1972 1966 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2014 2000 ½
2015/2016 9 ŠK Karviná "B" 1972 1966 Drygalski Wojciech Rychvaldský šachový oddíl "A" 2152 2128 0
2015/2016 8 ŠK Karviná "B" 1972 1966 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "D" 2126 2193 ½
2015/2016 7 ŠK Karviná "B" 1972 1966 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "C" 1798 1813 1
2015/2016 6 ŠK Karviná "B" 1972 1966 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "B" 1881 1909 ½
2015/2016 5 ŠK Karviná "B" 1972 1966 Závěšický Petr Sokol Brušperk "A" 1984 2000 0
2015/2016 4 ŠK Karviná "B" 1972 1966 Koziol Kamil TŽ Třinec "C" 2262 0
2015/2016 3 ŠK Karviná "B" 1972 1966 Čujdík Jiří SK Stonava 1949 1976 1
2015/2016 2 ŠK Karviná "B" 1972 1966 Kraus František TJ Vendryně 2007 2019 ½
2015/2016 1 ŠK Karviná "B" 1972 1966 Beran Petr TJ Slovan Havířov "B" 2041 2046 ½
2014/2015 10 ŠK Karviná "B" 2001 1974 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 2040 ½
2014/2015 9 ŠK Karviná "B" 2001 1974 Urbanski Grzegorz SK Slavia Orlová "D" 2168 2207 0
2014/2015 8 ŠK Karviná "B" 2001 1974 Pazdziora Michal SK Stonava 2233 2246 0
2014/2015 7 ŠK Karviná "B" 2001 1974 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 1990 1946 ½
2014/2015 6 ŠK Karviná "B" 2001 1974 Holeksa Miloš Baník Havířov "C" 1996 1978 ½
2014/2015 5 ŠK Karviná "B" 2001 1974 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1945 1911 ½
2014/2015 4 ŠK Karviná "B" 2001 1974 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 ½
2014/2015 3 ŠK Karviná "B" 2001 1974 Polok Kacper TJ Slovan Havířov "B" 2228 1000 0
2014/2015 2 ŠK Karviná "B" 2001 1974 Fargač Martin TŽ Třinec "C" 2149 2174 0
2014/2015 1 ŠK Karviná "B" 2001 1974 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "A" 1996 1997 0
2013/2014 11 ŠK Karviná "B" 1990 1957 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2053 2013 ½
2013/2014 10 ŠK Karviná "B" 1990 1957 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2128 2128 0
2013/2014 9 ŠK Karviná "B" 1990 1957 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 2005 1996 1
2013/2014 8 ŠK Karviná "B" 1990 1957 Heczko Rostislav TJ Vendryně 2000 1986 1
2013/2014 7 ŠK Karviná "B" 1990 1957 Blahut Jaroslav SK Slavia Orlová "D" 1905 1952 ½
2013/2014 6 ŠK Karviná "B" 1990 1957 Vacek Antonín TJ Viktorie Bohumín "A" 2053 2067 ½
2013/2014 5 ŠK Karviná "B" 1990 1957 Firla Stanislav SK Stonava 2026 2029 ½
2013/2014 4 ŠK Karviná "B" 1990 1957 Podlesný Petr TJ Baník Havířov "C" 1955 1994 0
2013/2014 3 ŠK Karviná "B" 1990 1957 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1795 1829 1
2013/2014 2 ŠK Karviná "B" 1990 1957 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1888 ½
2013/2014 1 ŠK Karviná "B" 1990 1957 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2158 2155 ½
2012/2013 11 Šachový klub Karviná “A“ 2014 1974 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město “A“ 2230 2228 0
2012/2013 11 ŠK Karviná "B" 2014 1974 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1929 1941 ½
2012/2013 10 ŠK Karviná "B" 2014 1974 Podlesný Petr TJ Baník Havířov "C" 1954 2000 ½
2012/2013 8 ŠK Karviná "B" 2014 1974 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2229 2223 ½
2012/2013 7 ŠK Karviná "B" 2014 1974 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 1937 ½
2012/2013 6 ŠK Karviná "B" 2014 1974 Macíček Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2179 2168 0
2012/2013 5 ŠK Karviná "B" 2014 1974 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "A" 1996 1994 0
2012/2013 4 ŠK Karviná "B" 2014 1974 Miszczak Dariusz OS Rychvald "A" 2040 ½
2012/2013 3 ŠK Karviná "B" 2014 1974 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "B" 1927 1949 0
2012/2013 2 ŠK Karviná "B" 2014 1974 Kraus František TJ Vendryně 2017 2043 ½
2012/2013 1 ŠK Karviná "B" 2014 1974 Remeš Radek TJ Sokol Fryčovice 1943 1960 ½
2011/2012 11 ŠK Karviná "B" 2060 2030 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "C 1943 2005 0
2011/2012 10 ŠK Karviná "B" 2060 2030 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1879 1928 0
2011/2012 9 ŠK Karviná "B" 2060 2030 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "D" 1938 1982 ½
2011/2012 8 ŠK Karviná "B" 2060 2030 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2121 2019 ½
2011/2012 7 ŠK Karviná "B" 2060 2030 Pazdziora Michal SK Stonava 2250 2246 ½
2011/2012 6 ŠK Karviná "B" 2060 2030 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 ½
2011/2012 5 ŠK Karviná "B" 2060 2030 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2129 0
2011/2012 4 ŠK Karviná "B" 2060 2030 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2092 0
2011/2012 3 ŠK Karviná "B" 2060 2030 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "B 1934 1962 1
2011/2012 2 ŠK Karviná "B" 2060 2030 Kotas Jan TJ Vendryně 1977 1945 ½
2011/2012 1 ŠK Karviná "B" 2060 2030 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 2020 2019 ½
2011/2012 9 ŠK Karviná "C" 2060 2030 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "D" 2016 1981 0
2011/2012 7 ŠK Karviná "C" 2060 2030 Rydzewski Pawel SK Slavia Orlová "E" 1798 1720 0
2011/2012 6 ŠK Karviná "C" 2060 2030 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "D" 1630 1754 1
2011/2012 4 ŠK Karviná "C" 2060 2030 Plchut Jan Inter Petrovice "B" 1850 ½
2011/2012 3 ŠK Karviná "C" 2060 2030 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "D" 1879 1928 ½
2011/2012 2 ŠK Karviná "C" 2060 2030 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov "C" 1953 2051 ½
2011/2012 1 ŠK Karviná "C" 2060 2030 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "B" 1995 0
2010/2011 11 Jäkl Karviná "B" 2042 Lipovský Tomáš TJ Sokol Fryčovice 2064 1
2010/2011 10 Jäkl Karviná "B" 2042 Blůcha Dalibor TJ Viktorie Bohumín "A" 2090 ½
2010/2011 9 Jäkl Karviná "B" 2042 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" ½
2010/2011 8 Jäkl Karviná "B" 2042 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "C" 2183 ½
2010/2011 7 Jäkl Karviná "B" 2042 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2030 ½
2010/2011 6 Jäkl Karviná "B" 2042 Zimniok Lubomír Inter Petrovice 2053 ½
2010/2011 5 Jäkl Karviná "B" 2042 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "E" 2078 ½
2010/2011 3 Jäkl Karviná "B" 2042 Pazdziora Michal SK Stonava 2246 0
2010/2011 2 Jäkl Karviná "B" 2042 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov "B" 2306 0
2010/2011 1 Jäkl Karviná "B" 2042 Kraus František TJ Vendryně 2037 ½
2010/2011 9 TJ Slovan Havířov "C" 2042 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "B" 2008 0
2010/2011 7 TJ Slovan Havířov "C" 2042 Sobek Rostislav Jäkl Karviná "C" 2045 ½
2010/2011 6 TJ Slovan Havířov "C" 2042 Brezík Petr OS Rychvald "B" 1826 1
2010/2011 5 TJ Slovan Havířov "C" 2042 Rydzewski Pawel SK Slavia Orlová "E" 1720 0
2010/2011 4 TJ Slovan Havířov "C" 2042 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová "D" 1935 1
2010/2011 3 TJ Slovan Havířov "C" 2042 Mohyla Tomáš TJ Baník Havířov "C" 2100 0
2010/2011 2 TJ Slovan Havířov "C" 2042 Budnik Mieczyslaw TJ Sokol Chotěbuz 1850 1
2010/2011 1 TJ Slovan Havířov "C" 2042 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2131 0
2008/2009 11 Jäkl Karviná B 2040 Funiok Marcel Slavia Havířov 2076 ½
2008/2009 10 Jäkl Karviná B 2040 Čujdík Jiří SK Stonava 2013 0
2008/2009 9 Jäkl Karviná B 2040 Kaminský Rudolf Slovan Havířov 2111 ½
2008/2009 8 Jäkl Karviná B 2040 Kleibert Vladislav OS Rychvald 1989 1
2008/2009 7 Jäkl Karviná B 2040 Ramík Jan Baník Havířov B 2057 1
2008/2009 6 Jäkl Karviná B 2040 Pilch Roman TŽ Třinec E 2099 0
2008/2009 5 Jäkl Karviná B 2040 Chwastek Otto TJ Vendryně 1939 ½
2008/2009 3 Jäkl Karviná B 2040 Novák Jiří Slavia Orlová C 2001 0
2008/2009 2 Jäkl Karviná B 2040 Baran Rostislav Sokol Dobrá B 1918 ½
2008/2009 1 Jäkl Karviná B 2040 Šrámek Tomáš Viktoria Bohumín 1925 0
2007/2008 11 Jäkl Karviná B 2054 Kalmár Martin Viktarie Bohumín 1879 ½
2007/2008 10 Jäkl Karviná B 2054 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec D 2035 ½
2007/2008 9 Jäkl Karviná B 2054 Gajdušek Josef Inter Petrovice 1907 ½
2007/2008 8 Jäkl Karviná B 2054 Bednarz Valdemar SK Stonava B 1929 1
2007/2008 7 Jäkl Karviná B 2054 Olšar Zdeněk Slavia Orlová C 2040 ½
2007/2008 6 Jäkl Karviná B 2054 Baran Rostislav Sokol Dobrá B 1906 ½
2007/2008 5 Jäkl Karviná B 2054 Drastich Tomáš Slavia Havířov 2078 0
2007/2008 4 Jäkl Karviná B 2054 Crha Břetislav OS Rychvald 1837 1
2007/2008 3 Jäkl Karviná B 2054 Podlesný Petr Baník Havířov B 2028 ½
2007/2008 2 Jäkl Karviná B 2054 Mareš Petr Baník Havířov C 1859 ½
2006/2007 11 Jakl Karviná "B" 2068 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "C" 2024 ½
2006/2007 10 Jakl Karviná "B" 2068 Kwasek Andrzej Inter Petrovice "A" 1852 ½
2006/2007 9 Jakl Karviná "B" 2068 Kubeczka Aleš Slavia Havířov "A" 1967 ½
2006/2007 8 Jakl Karviná "B" 2068 Čujdík Jiří ŠK Stonava "B" 2063 0
2006/2007 7 Jakl Karviná "B" 2068 Podlesný Petr Baník Havířov "B" 2023 0
2006/2007 6 Jakl Karviná "B" 2068 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "D" 2034 ½
2006/2007 5 Jakl Karviná "B" 2068 Crha Břetislav OS Rychvald "A" 1920 1
2006/2007 4 Jakl Karviná "B" 2068 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2026 ½
2006/2007 3 Jakl Karviná "B" 2068 Prokop Tomáš TJ Sokol Fryčovice "B" 1826 1
2006/2007 2 Jakl Karviná "B" 2068 Turoň Petr TJ Vendryně 2083 ½
2006/2007 1 Jakl Karviná "B" 2068 Mareš Petr Baník Havířov "C" 1913 1
2005/2006 9 Jakl Karviná "A" 2078 Šilar Ladislav TJ Lanškroun "A" 1989 ½
2005/2006 8 Jakl Karviná "A" 2078 Misiuga Andrzej Slavia Orlová "A" ½
2005/2006 4 Jakl Karviná "A" 2078 Kozlíček Lubomír ŠK Gordic Jihlava "A" 2149 ½
2005/2006 3 Jakl Karviná "A" 2078 Vavruška Antonín ŠK Staré Město "A" 2189 0
2005/2006 11 Jakl Karviná B 2078 Kičmer Petr Baníl Havířov B 2176 0
2005/2006 10 Jakl Karviná B 2078 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2104 0
2005/2006 7 Jakl Karviná B 2078 Kárník Pavel Slavoj Bruntál A 2339 ½
2005/2006 6 Jakl Karviná B 2078 Benda Aleš TJ Mořkov A 2217 0
2005/2006 5 Jakl Karviná B 2078 Vrátný Radim ŠK Svinov A 2203 ½
2005/2006 2 Jakl Karviná B 2078 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek C 2130 1
2005/2006 1 Jakl Karviná B 2078 Caletka Radomír Slezan Opava B 2146 0
2004/2005 11 Jakl Karviná A" 2069 Sikorová Olga TŽ Třinec B" 2252 0
2004/2005 10 TJ Jakl Karviná B 2069 Kocur Aleš ŠK Frýdek Místek C 1950 1
2004/2005 9 TJ Jakl Karviná B 2069 Borovička Bohumil TJ Mořkov A 2080 ½
2004/2005 8 TJ Jakl Karviná B 2078 Malík Jan Slavoj Poruba B 2241 0
2004/2005 7 TJ Jakl Karviná B 2069 Očkay Tomáš ŠK Svinov A 2098 ½
2004/2005 6 TJ Jakl Karviná B 2069 Závěšický Petr TJ Sokol Dobrá B 2056 ½
2004/2005 5 TJ Jakl Karviná B 2069 Didi Jan Ritmus Ostrava 2131 0
2004/2005 4 TJ Jakl Karviná B 2069 Kovalský David ŠK ASK Kopřivnice 1787 1
2004/2005 3 TJ Jakl Karviná B 2069 Malinovský Petr Loko Krnov A 2085 ½
2004/2005 2 TJ Jakl Karviná B 2069 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 1979 1
2004/2005 1 TJ Jakl Karviná B 2069 Pán Vladimír TJ Břidličná A 2115 1
2003/2004 11 Jäkl Karviná B 1972 Botur Miroslav VP Frýdek-ístek "D" 1817 1
2003/2004 10 Jäkl Karviná B 1972 Novotný Stanislav TJ Sokol Skalice 1774 1
2003/2004 9 Jäkl Karviná B 1972 Schoupal Edvard TŽ Třinec C 1948 1
2003/2004 8 Jäkl Karviná B 1972 Blecha Josef Sokol Fryčovice 1859 1
2003/2004 7 Jäkl Karviná B 1972 Kopta Jiří Slavia Orlová C 1838 ½
2003/2004 6 Jäkl Karviná B 1972 Bonczek Vlastimil LokomotivaPetrovice 1849 ½
2003/2004 5 Jäkl Karviná B 1972 Kleibert Vladislav Viktorie Bohumín 1941 0
2003/2004 4 Jäkl Karviná B 1972 Oczko Zdeněk Baník Havířov C 1906 1
2003/2004 3 Jäkl Karviná B 1972 Kantor Petr TŽ Třinec D 1876 ½
2003/2004 2 Jäkl Karviná B 1972 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1894 ½
2003/2004 1 Jäkl Karviná B 1972 Bembenek Osvald Slavia Havířov A 1800 ½