Hráč Mrázek Roman

Mrázek Roman

User Pic
Jméno: Mrázek Roman
Oddíl: Šachový klub Karviná
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1841
Elo mezinárodní: 1830
ID: 5227
FIDE ID: 320218
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 ŠK Karviná 1842 1841 Szmek Milan Viktorie Bohumín 1812 1827 0
2018/2019 2 ŠK Karviná 1842 1841 Semančík David Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1811 1823 ½
2018/2019 1 ŠK Karviná 1843 1841 Maroszczyk Wieslaw TJ Vendryně 1811 1840 ½
2017/2018 9 ŠK Karviná B 1854 1857 Drbůl Pavel Baník Havířov C 1776 1828 0
2017/2018 8 ŠK Karviná B 1854 1857 Balys Stanislav Inter Petrovice 1682 1658 1
2017/2018 5 ŠK Karviná B 1847 1857 Miszczak Dariusz Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2058 0 ½
2017/2018 4 ŠK Karviná B 1847 1857 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1903 1907 ½
2017/2018 3 ŠK Karviná B 1847 1857 Kotas Jan TJ Vendryně 1824 1851 1
2017/2018 2 ŠK Karviná B 1847 1857 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 0
2017/2018 1 ŠK Karviná B 1833 1843 Tvrdý Petr Sokol Brušperk A 1799 1823 1
2015/2016 7 SK Karvina "C" 1889 1929 Chmiel František Sokol Chotebuz 1985 ½
2015/2016 3 SK Karvina "C" 1889 1929 Sikora Matouš OS Rychvald "C" 1876 1889 0
2015/2016 1 SK Karvina "C" 1889 1929 Mach Milan Slavoj Cesky Tesin "B" 1690 1983 ½
2015/2016 11 ŠK Karviná "B" 1889 1929 Štěpán Patrik Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 0
2015/2016 8 ŠK Karviná "B" 1889 1929 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "D" 1945 1982 0
2015/2016 7 ŠK Karviná "B" 1889 1929 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov "C" 1756 1811 1
2015/2016 6 ŠK Karviná "B" 1889 1929 Rajský Stanislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1728 1788 1
2015/2016 5 ŠK Karviná "B" 1889 1929 Tvrdý Petr Sokol Brušperk "A" 1853 1884 1
2015/2016 4 ŠK Karviná "B" 1889 1929 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "C" 1933 1970 1
2015/2016 3 ŠK Karviná "B" 1889 1929 Knopp René SK Stonava 1883 1908 1
2015/2016 2 ŠK Karviná "B" 1889 1929 Kotas Jan TJ Vendryně 1884 1881 ½
2015/2016 1 ŠK Karviná "B" 1889 1929 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov "B" 1806 1837 ½
2014/2015 7 ŠK Karviná "C" 1877 1924 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "B" 1956 1950 ½
2014/2015 5 ŠK Karviná "C" 1877 1924 Martínek Václav OS Rychvald "B" 1780 1
2014/2015 1 ŠK Karviná "C" 1877 1924 Pacl Václav TJ Slovan Havířov "C" 2098 2090 0
2014/2015 8 ŠK Karviná "B" 1877 1924 Knopp René SK Stonava 1884 1898 0
2014/2015 7 ŠK Karviná "B" 1877 1924 Plesník Miroslav Sokol Brušperk 1861 1816 1
2014/2015 6 ŠK Karviná "B" 1877 1924 Drbůl Pavel Baník Havířov "C" 1933 1926 1
2014/2015 5 ŠK Karviná "B" 1877 1924 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1814 1910 1
2014/2015 4 ŠK Karviná "B" 1877 1924 Záruba Petr BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1460 1
2014/2015 3 ŠK Karviná "B" 1877 1924 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov "B" 1755 1831 ½
2014/2015 1 ŠK Karviná "B" 1877 1924 Kostka Vít TJ Viktorie Bohumín "A" 1864 1908 0
2013/2014 9 ŠK Karviná "C" 1842 1888 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havírov "C" 1712 1
2013/2014 5 ŠK Karviná "C" 1842 1888 Ovesný Radim TJ Slovan Havírov "B" 2008 2023 ½
2013/2014 4 ŠK Karviná "C" 1842 1888 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín "B" 1762 1
2013/2014 3 ŠK Karviná "C" 1842 1888 Adamčíková Tereza OS Rychvald "B" 1000 1
2013/2014 2 ŠK Karviná "C" 1842 1888 Papuga Zdeněk Sokol Terlicko 1632 1
2013/2014 1 ŠK Karviná "C" 1842 1888 Hruška Stanislav TJ Slovan Havírov "D" 1491 1
2013/2014 11 ŠK Karviná "B" 1842 1888 Spěvák Pavel Inter Petrovice "A" 1808 ½
2013/2014 10 ŠK Karviná "B" 1842 1888 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1792 1740 1
2013/2014 8 ŠK Karviná "B" 1842 1888 Kotas Jan TJ Vendryně 1910 1886 ½
2013/2014 7 ŠK Karviná "B" 1842 1888 Lojek Marek SK Slavia Orlová "D" 1752 1843 0
2013/2014 6 ŠK Karviná "B" 1842 1888 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 1980 1980 1
2013/2014 5 ŠK Karviná "B" 1842 1888 Pisz Břetislav SK Stonava 1811 ½
2013/2014 4 ŠK Karviná "B" 1842 1888 Dušek Libor TJ Baník Havířov "C" 1852 1870 1
2013/2014 3 ŠK Karviná "B" 1842 1888 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1880 1891 1
2013/2014 2 ŠK Karviná "B" 1842 1888 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1762 1856 1
2013/2014 1 ŠK Karviná "B" 1842 1888 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 1959 2005 ½
2012/2013 7 Inter Petrovice "A" 1797 1869 Konečný Vladimír ŠK Karviná "B" 1837 1887 ½
2012/2013 1 Inter Petrovice "A" 1797 1869 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "A" 1918 1970 0
2011/2012 10 ŠK Karviná "B" 1761 1850 Novotný Stanislav TJ Baník Havířov "C" 1975 1927 ½
2011/2012 8 ŠK Karviná "B" 1761 1850 Parma František Inter Petrovice "A" 1877 ½
2011/2012 6 ŠK Karviná "B" 1761 1850 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2073 2067 0
2011/2012 5 ŠK Karviná "B" 1761 1850 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1838 1840 1
2011/2012 3 ŠK Karviná "B" 1761 1850 Omasta Dušan TJ Slovan Havířov "B 1802 1774 1
2011/2012 2 ŠK Karviná "B" 1761 1850 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1901 1870 0
2011/2012 1 ŠK Karviná "B" 1761 1850 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "C" 2227 2207 0
2011/2012 4 ŠK Karviná "C" 1761 1850 Stařičný Bronislav Inter Petrovice "B" 1873 1769 0
2011/2012 2 ŠK Karviná "C" 1761 1850 Beran Petr TJ Slovan Havířov "C" 2086 2073 0
2011/2012 1 ŠK Karviná "C" 1761 1850 Majerčík Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1913 1
2010/2011 10 Jäkl Karviná "B" 1844 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "A" 1983 0
2010/2011 9 Jäkl Karviná "B" 1844 Martínek Václav OS Rychvald "A" 1843 1
2010/2011 8 Jäkl Karviná "B" 1844 Matějka František SK Slavia Orlová "C" 1872 0
2010/2011 7 Jäkl Karviná "B" 1844 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1775 1
2010/2011 6 Jäkl Karviná "B" 1844 Kaplita Ladislav Inter Petrovice 1000 ½
2010/2011 5 Jäkl Karviná "B" 1844 Hovorka Vítězslav TŽ Třinec "E" 1000 1
2010/2011 4 Jäkl Karviná "B" 1844 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1840 0
2010/2011 3 Jäkl Karviná "B" 1844 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1000 1
2010/2011 2 Jäkl Karviná "B" 1844 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "B" 1733 ½
2010/2011 1 Jäkl Karviná "B" 1844 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1883 ½
2010/2011 9 Jäkl Karviná "C" 1844 Orzechowski Krzystof SK Slavia Orlová "E" 1743 ½
2010/2011 8 Jäkl Karviná "C" 1844 Krůl Lukáš SK Slavia Orlová "D" 1660 ½
2010/2011 7 Jäkl Karviná "C" 1844 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "C" 1810 ½
2010/2011 6 Jäkl Karviná "C" 1844 Chmiel Jan TJ Sokol Chotěbuz 1771 1
2010/2011 4 Jäkl Karviná "C" 1844 Kučera Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1800 ½
2010/2011 3 Jäkl Karviná "C" 1844 Michalík Antonín TJ Slovan Havířov "D" 1768 1
2010/2011 2 Jäkl Karviná "C" 1844 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "C" 1893 ½
2010/2011 1 Jäkl Karviná "C" 1844 Barcuch Radek OS Rychvald "B" 1882 1
2009/2010 8 Jakl Karviná C 1853 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotěbuz 1861 1
2009/2010 7 Jakl Karviná C 1853 Stoklasa Jiří Slavoj Český Těšín 1902 0
2009/2010 5 Jakl Karviná C 1853 Škuta Radim Slavia Havířov B 1731 ½
2009/2010 4 Jakl Karviná C 1853 Pavlíček Tomáš Slovan Havířov C 1699 1
2009/2010 3 Jakl Karviná C 1853 Havlík Vlastimil OS Rychvald B 1874 0
2009/2010 1 Jakl Karviná C 1853 Srba Antonín Slavia Orlová E 1704 1
2009/2010 11 Jäkl Karviná B 1853 Valenčík Jozef Slovan Havířov 1904 ½
2009/2010 10 Jäkl Karviná B 1853 Podlesný Petr Baník Havířov B 2004 0
2009/2010 9 Jäkl Karviná B 1853 Kantor Pavel Sokol Mosty u Jablunkova 1743 1
2009/2010 8 Jäkl Karviná B 1853 Spěvák Pavel Inter Petrovice 1832 ½
2009/2010 6 Jäkl Karviná B 1853 Kubošová Hana Slavia Orlová D 1481 1
2009/2010 5 Jäkl Karviná B 1853 Bdžoch Vojtěch Slavia Orlová C 1349 1
2009/2010 4 Jäkl Karviná B 1853 Szotkowski Jakub TŽ Třinec E 1811 0
2009/2010 3 Jäkl Karviná B 1853 Polák Radim OS Rychvald 1899 ½
2009/2010 1 Jäkl Karviná B 1853 Chwastek Otto TJ Vendryně 1900 0
2008/2009 11 Jäkl Karviná B 1848 Langnerová Karolína Slavia Havířov 1876 ½
2008/2009 10 Jäkl Karviná B 1848 Knopp René SK Stonava 1867 ½
2008/2009 9 Jäkl Karviná B 1848 Červenka Roman Slovan Havířov 1877 0
2008/2009 7 Jäkl Karviná B 1848 Vízner Jaroslav Baník Havířov B 1945 1
2008/2009 6 Jäkl Karviná B 1848 Schoupal Edvard TŽ Třinec E 1980 ½
2008/2009 3 Jäkl Karviná B 1848 Ptošek Jan Slavia Orlová C 1806 1
2008/2009 2 Jäkl Karviná B 1848 Novák Bohdan Sokol Dobrá B 1909 ½
2008/2009 1 Jäkl Karviná B 1848 Kučera Jaroslav Viktoria Bohumín 1000 0
2008/2009 7 Jäkl Karviná C 1848 Omasta Dušan Slovan Havířov C 1757 0
2008/2009 5 Jäkl Karviná C 1848 Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1785 1
2008/2009 4 Jäkl Karviná C 1848 Strzadala Alfréd Slovan Havířov B 1928 ½
2008/2009 3 Jäkl Karviná C 1848 Novák Jiří Baník Havířov C 1921 ½
2007/2008 8 Jäkl Karviná B 1817 Pisz Břetislav SK Stonava B 1822 1
2007/2008 6 Jäkl Karviná B 1817 Carbol Otmar Sokol Dobrá B 1712 1
2007/2008 4 Jäkl Karviná B 1817 Brezík Petr OS Rychvald 1826 ½
2007/2008 1 Jäkl Karviná B 1817 Wojnar Daniel TJ Vendryně 1990 ½
2007/2008 8 Jakl Karviná C Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz ½
2007/2008 7 Jakl Karviná C Mrázek Lumír Slavia Orlová D ½
2007/2008 4 Jakl Karviná C Langner Ladislav Slavia Havířov B 1
2007/2008 3 Jakl Karviná C Kaminský Rudolf Slovan Havířov A 0
2007/2008 2 Jakl Karviná C Chroboček Ladislav Viktorie Bohumín B ½
2006/2007 10 Jakl Karviná "B" 1814 Stoklas Roman Inter Petrovice "A" 1680 1
2006/2007 8 Jakl Karviná "B" 1814 Pisz Břetislav ŠK Stonava "B" 1824 0
2006/2007 6 Jakl Karviná "B" 1814 Valíčková Petra TŽ Třinec "D" 1994 ½
2006/2007 5 Jakl Karviná "B" 1814 Adamčík Bohdan OS Rychvald "A" 1773 ½
2006/2007 3 Jakl Karviná "B" 1814 Bedrunka Petr TJ Sokol Fryčovice "B" 1000 ½
2006/2007 1 Jakl Karviná "B" 1814 Polka Bohumil Baník Havířov "C" 1702 1
2006/2007 11 Jakl Karviná C 1814 Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1735 0
2006/2007 8 Jakl Karviná C 1814 Novotný Vilém Slavia Havířov B 1722 1
2006/2007 7 Jakl Karviná C 1814 Šrámek Tomáš Viktorie Bohumín 1898 ½
2006/2007 6 Jakl Karviná C 1814 Glemba Lukáš Slovan Havířov 1757 ½
2006/2007 5 Jakl Karviná C 1814 Hečko Miloslav Baník Havířov D 1717 1
2006/2007 3 Jakl Karviná C 1814 Badura Jindřich Inter Petrovice B 1788 0
2006/2007 2 Jakl Karviná C 1814 Bogacz Hynek OS Rychvald B 1746 ½
2006/2007 1 Jakl Karviná C 1814 Minařík Lubomír Jakl Karviná D 1807 1
2005/2006 10 Jakl Karviná B 1817 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1798 1
2005/2006 8 Jakl Karviná B 1817 Mačejovský Igor VOKD Poruba A 2051 0
2005/2006 7 Jakl Karviná B 1817 Lanc Rudolf Slavoj Bruntál A 1100 1
2005/2006 6 Jakl Karviná B 1817 Jančálek Petr TJ Mořkov A 1986 0
2005/2006 5 Jakl Karviná B 1817 Walový Petr ŠK Svinov A 1870 ½
2005/2006 2 Jakl Karviná B 1817 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek C 1817 0
2005/2006 11 Jakl Karviná C 1817 Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1722 ½
2005/2006 9 Jakl Karviná C 1817 Polák Radim Viktoria Bohumín B 1960 ½
2005/2006 4 Jakl Karviná C 1817 Oczko Zdeněk Baník Havířov D 1868 0
2005/2006 1 Jakl Karviná C 1817 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2048 0
2004/2005 10 Jakl Karviná C 1785 Šíma Aleš Vikt.Bohumín B 1855 ½
2004/2005 9 Jakl Karviná C 1785 Zajíc Jaroslav OS Rychvald C 1879 1
2004/2005 8 Jakl Karviná C 1785 Kleibert Vladislav OS Rychvald B 1931 ½
2004/2005 7 Jakl Karviná C 1785 Maček Petr Slavia Orlová D 1489 1
2004/2005 5 Jakl Karviná C 1785 Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz 1827 1
2004/2005 3 Jakl Karviná C 1785 Nowak Radek SK Stonava B 1858 1
2004/2005 2 Jakl Karviná C 1785 Hromek Ondřej Slavie Havířov B 1794 ½
2004/2005 1 Jakl Karviná C 1785 Glemba Lukáš Baník Havířov E 1595 ½
2003/2004 11 Jakl Karviná C 1783 Škuta Rostislav Slavia Havířov B 1798 ½
2003/2004 10 Jakl Karviná C 1783 Güttler Evžen Viktorie Bohumín B 1931 0
2003/2004 9 Jakl Karviná C 1783 Hrubý Jiří Baník Havířov D 0
2003/2004 8 Jakl Karviná C 1783 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1763 1
2003/2004 5 Jakl Karviná C 1783 Cyroň Karel OS Rychvald A 1882 ½
2003/2004 4 Jakl Karviná C 1783 Bugla Miroslav Jakl Karviná D 1776 ½
2003/2004 3 Jakl Karviná C 1783 Křikava Václav Slavoj Český Těšín 1708 ½
2003/2004 2 Jakl Karviná C 1783 Kniezková Jitka Baník Havířov E 1703 ½
2003/2004 1 Jakl Karviná C Nowak Radek SK Stonava B 0
2003/2004 9 Jäkl Karviná B 1783 Babula Kamil TŽ Třinec C 1756 1