Hráč Holeček Vladimír

Holeček Vladimír

User Pic
Jméno: Holeček Vladimír
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1891
Elo mezinárodní: 1897
ID: 698
FIDE ID: 311014
Rok narození: 1936
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 BSŠ Frýdek Místek D 1908 1892 Vízner Jaroslav Baník Havířov B 1900 1909 0
2018/2019 10 BSŠ Frýdek Místek D 1893 1892 Oborný Tomáš TJ Ostrava B 1949 1877 1
2018/2019 9 BSŠ Frýdek Místek D 1893 1892 Gemsa Pavel ŠK TJ Dolní Benešov A 1884 1887 0
2018/2019 5 BSŠ Frýdek Místek D 1894 1892 Knopp René SK Stonava 1860 1877 0
2018/2019 3 BSŠ Frýdek Místek D 1879 1890 Olšar Robin Slezan Opava B 2012 2013 0
2018/2019 2 BSŠ Frýdek Místek D 1879 1890 Václavík David ŠK Slavoj Poruba D 2041 2039 ½
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1893 1892 Miszczak Dariusz Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2052 0 1
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1880 1892 Walowy Bohumír ŠK Karviná 2022 1991 ½
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1880 1892 Berezjuk Rostislav TJ Sokol Dobrá "B" 1854 1872 1
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1894 1892 Krampol Vladimír Inter Petrovice 1717 1726 1
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1894 1892 Šrámek Tomáš Viktorie Bohumín 1940 1937 0
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1883 1890 Knopp René TJ Vendryně 1874 1891 1
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1883 1890 Vízner Jaroslav Baník Havířov "C" 1911 1914 ½
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1879 1890 Kantor Pavel TJ Mosty u Jablunkova 1833 1823 1
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1888 1890 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "D" 1777 1838 ½
2017/2018 13 TJ Sokol Metylovice 1871 1875 Lavrišin Jan TJ Sokol Dobrá "C" 1520 1529 1
2017/2018 8 TJ Sokol Metylovice 1863 1875 Klimek Jan TJ Bystřice 1585 1575 1
2017/2018 5 TJ Sokol Metylovice 1872 1875 Tauš Martin TJ Dobratice "A" 2073 2049 0
2017/2018 4 TJ Sokol Metylovice 1871 1875 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1788 1774 1
2017/2018 3 TJ Sokol Metylovice 1871 1875 Lipus Petr TŽ Třinec "D" 1569 1606 1
2017/2018 1 TJ Sokol Metylovice 1876 1884 Vlášek Roman TJ Sokol Lhotka 1829 2074 0
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek 1871 1875 Krampol Vladimír Inter Petrovice 1703 1710 ½
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1871 1875 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová D 2007 1976 ½
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1871 1875 Folwarczný Jiří ŠK Karviná B 1761 1801 0
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 Čech Tomáš TJ Sokol Dobrá „A“ 2160 2146 ½
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 0
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 Švancara Petr AŠK DA Olomouc "A" 2040 2057 0
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 0
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 Didi Jan Labortech Ostrava "B" 2054 2069 ½
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2114 2107 ½
2015/2016 11 Beskydská šachová škola F-M "D" 1916 1905 Lang Miloš ŠK Karviná "B" 1854 1920 1
2015/2016 10 Beskydská šachová škola F-M "D" 1916 1905 Závěšický Petr Sokol Brušperk "A" 1984 2000 ½
2015/2016 9 Beskydská šachová škola F-M "D" 1916 1905 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 1915 1922 1
2015/2016 8 Beskydská šachová škola F-M "D" 1916 1905 Bednarz Valdemar SK Stonava 1944 1936 0
2015/2016 7 Beskydská šachová škola F-M "D" 1916 1905 Kraus František TJ Vendryně 2007 2019 ½
2015/2016 6 Beskydská šachová škola F-M "D" 1916 1905 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B" 1974 2005 ½
2015/2016 5 Beskydská šachová škola F-M "D" 1916 1905 Kučera Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1786 1854 1
2015/2016 4 Beskydská šachová škola F-M "D" 1916 1905 Zimniok Lubomír Inter Petrovice "A" 2087 2114 ½
2015/2016 3 Beskydská šachová škola F-M "D" 1916 1905 Cyroň Karel Rychvaldský šachový oddíl "A" 1721 1729 1
2015/2016 1 Beskydská šachová škola F-M "D" 1916 1905 Nezval Jiří TJ Slovan Havířov "C" 1356 1283 1
2015/2016 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 Fojtík Vlastislav Sokol Vrbno p/Pradědem 2104 2042 0
2015/2016 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2096 2032 0
2015/2016 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 Hromada Jan Slezan Opava "B" 2030 ½
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 Škola Miroslav TJ Ostrava "B" 2188 2137 ½
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 Folwarczny Marek SK Slavie Orlová "C" 1810 1831 ½
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 Šrámek Tomáš Viktorie Bohumín 1955 1963 ½
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 Funiok Richard Baník Havířov "B" 1838 1836 ½
2015/2016 2 Beskydská šachová škola F-M "B" 1916 1905 Mrva Marek TJ Ostrava "A" 2227 2200 0
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 Firla Stanislav SK Stonava 1970 1976 1
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 Polok Kacper TJ Slovan Havířov "B" 2228 1000 0
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "C" 1960 1999 ½
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1967 1998 0
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 Walowy Bohumír Inter Petrovice "A" 2123 2081 ½
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2125 2128 0
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "D" 1967 1944 ½
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 2001 1974 ½
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 Blecha Josef Sokol Brušperk 1879 1889 ½
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 Bulawa Marek Baník Havířov "C" 1996 1993 ½
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1878 1967 1
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1955 1971 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2017 1995 ½
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1955 1971 Bulava Petr Baník Havířov "B" 2049 2094 ½
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1955 1971 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2135 2125 0
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1955 1971 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1931 1952 0
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1955 1971 Vícha Marek Slavoj Poruba "C" 1943 1988 ½
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1955 1971 Kubačák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 2030 2024 ½
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1955 1971 Bobek Jan TJ Nový Jičín "A" 1837 ½
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1955 1971 Mužík Martin Orel Opava "A" 2123 2112 0
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1981 1995 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1941 1939 1
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1981 1995 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 1956 1960 1
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1981 1995 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 2039 ½
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1981 1995 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 2005 1996 1
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1981 1995 Kraus František TJ Vendryně 2013 2017 0
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1981 1995 Blahut Jaroslav SK Slavia Orlová "D" 1905 1952 0
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1981 1995 Vacek Antonín TJ Viktorie Bohumín "A" 2053 2067 0
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1981 1995 Pazdziora Michal SK Stonava 2228 2246 0
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1981 1995 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 2036 2030 0
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1981 1995 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1876 1926 ½
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 1981 1995 Majer Jiří ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2201 2208 0
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 1981 1995 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim 2096 2114 ½
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 1981 1995 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2132 2139 1
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1981 1995 Didi Jan TJ Ostrava "B" 2069 2066 ½
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1981 1995 Gazda Petr TJ Mariánské Hory "A" 2000 1993 ½
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1981 1995 Václavík David VOKD Poruba "B" 2024 2051 1
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1981 1995 Gil Karel Baník Havířov "B" 1873 1865 0
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1981 1995 Pán Vladimír TJ Město Albrechtice "A" 2023 2059 ½
2012/2013 11 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 1992 1997 Beil Martin Slavia Kroměříž “A“ 2214 2217 0
2012/2013 5 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 1992 1997 Mohapl Petr Tatran Litovel “B“ 2091 2107 ½
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1992 1997 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2037 2086 ½
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1992 1997 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 2049 ½
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1992 1997 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "B" 1783 1
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1992 1997 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1990 1990 ½
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1992 1997 Konečný Vladimír ŠK Karviná "B" 1837 1887 1
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1992 1997 Podlesný Petr TJ Baník Havířov "C" 1954 2000 1
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1992 1997 Krampol Vladimír SK Stonava 1930 1943 1
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1992 1997 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2120 2102 ½
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1992 1997 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 1937 1
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1992 1997 Zemková Klára BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1702 1757 1
2011/2012 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 Kraus František TJ Vendryně 2044 2074 ½
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "C" 2117 2151 1
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "C 1894 1919 0
2011/2012 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1879 1928 1
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "D" 2050 ½
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 2060 2030 ½
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 Gibiec Ernest SK Stonava 2279 2283 ½
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 Sobek Jaroslav Inter Petrovice "A" 2267 2269 0
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 2079 ½
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 Vacek Antonín TJ Viktorie Bohumín "A" 2070 2074 ½
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov "B 1953 2051 0
2010/2011 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2030 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2221 ½
2010/2011 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2030 Sobek Jaroslav Inter Petrovice 2299 0
2010/2011 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2030 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "E" 2078 1
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2030 Bělačík Jan Jäkl Karviná "B" 2042 ½
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2030 Pazdziora Michal SK Stonava 2246 ½
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2030 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov "B" 2306 0
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2030 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" ½
2010/2011 11 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2030 Pacl Václav Labortech Ostrava 2268 0
2010/2011 4 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2030 Podlesný Pavel Baník Havířov 2146 0
2010/2011 3 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2030 Závěšický Petr ŠK Šenov 2037 1
2010/2011 2 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2030 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2102 1
2009/2010 11 BŠŠ FM B 2062 Valíčková Martina TŽ Třinec C 2064 0
2009/2010 10 BŠŠ FM B 2062 Kocur Valter ŠK MSA Dolní Benešov A 2109 0
2009/2010 9 BŠŠ FM B 2062 Pán Vladimír Slavoj Bruntál 2003 1
2009/2010 8 BŠŠ FM B 2062 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov B 2441 0
2009/2010 7 BŠŠ FM B 2062 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2138 0
2009/2010 6 BŠŠ FM B 2062 Kubín Petr Zbrojovka Vsetín 2091 1
2009/2010 4 BŠŠ FM B 2062 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2146 ½
2009/2010 3 BŠŠ FM B 2062 Didi Jan TJ Mittal B 2044 1
2009/2010 2 BŠŠ FM B 2062 Veřmiřovský Vlastimil TJ Mořkov 2023 ½
2009/2010 1 BŠŠ FM B 2062 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2165 0
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2062 Slanina Lumír TJ Comfort Dobratice 1780 0
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2062 Remeš Radek TJ Sokol Skalice 2020 1
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2062 Závěšický Petr TJ Sokol Dobrá "B" 2036 ½
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2062 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá "C" 1633 ½
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2062 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2036 ½
2008/2009 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá 2116 ½
2008/2009 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 Beseda Roman TJ Mořkov 2163 ½
2008/2009 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 Kulišťák Milan Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2063 1
2008/2009 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 Veselý Martin TJ Mittal Ostrava "B" 2179 ½
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 Vávra Pavel Zbrojovka Vsetín 2123 ½
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 Beneš Miroslav ŠK Zlín "C" 1954 1
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 Bulava Petr Baník Havířov 2105 1
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "B" 2136 ½
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2124 ½
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 Bachořík Otto ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 ½
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2070 1
2006/2007 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1973 Chwastek Otto TJ Vendryně 1959 ½
2006/2007 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1973 Mareš Petr Baník Havířov "C" 1250 1
2006/2007 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1973 Merta Vlastimil SK Slavia Orlová "C" 1867 ½
2006/2007 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1973 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 1877 1
2006/2007 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1973 Langnerová Karolína Slavia Havířov "A" 1641 0
2006/2007 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1973 Knopp René ŠK Stonava "B" 1839 1
2006/2007 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1973 Martinec Tomáš Baník Havířov "B" 1849 1
2006/2007 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1973 Szotek Josef Jakl Karviná "B" 1985 ½
2006/2007 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1973 Barcuch Radek OS Rychvald "A" 1836 1
2006/2007 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1973 Cupek Martin TŽ Třinec "D" 2055 0
2006/2007 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1973 Prokop Tomáš TJ Sokol Fryčovice "B" 1826 1
2005/2006 5 ŠK Frýdek-Místek "B" 1977 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov"A" 2038 0
2005/2006 3 ŠK Frýdek-Místek "B" 1977 Konečný Zdeněk Sokol Hutisko-Solanec "A" 2039 ½
2004/2005 10 Frýdek-Místek B" 2065 Židek Václav ŠKTP Hrabyně A" 1932 ½
2004/2005 10 ŠK Frýdek Místek C 2065 Szotek Josef TJ Jakl Karviná B 2029 1
2004/2005 9 ŠK Frýdek Místek C 2065 Kaňovský Jan ŠK ASK Kopřivnice 1903 1
2004/2005 8 ŠK Frýdek Místek C 1977 Hrbáček Miroslav Loko Krnov A 1927 ½
2004/2005 7 ŠK Frýdek Místek C 2065 Drtil Lubomír TJ Jiskra Rýmařov 1732 1
2004/2005 6 ŠK Frýdek Místek C 2065 Walowicz David TJ Břidličná A 2095 ½
2004/2005 5 ŠK Frýdek Místek C 2065 Bachořík Otto IPM COLOR Ostrava 2240 ½
2004/2005 4 ŠK Frýdek Místek C 2065 Smetana David Ritmus Ostrava 2044 0
2004/2005 3 ŠK Frýdek Místek C 2065 Šnyta Zdeněk TJ Mořkov A 2082 0
2004/2005 2 ŠK Frýdek Místek C 2065 Šimek Jiří Slavoj Poruba B 2187 0
2004/2005 1 ŠK Frýdek Místek C 2065 Slováček Petr ŠK Svinov A 2047 0
2003/2004 8 Frýdek-Místek B" 2082 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov 2102 ½
2003/2004 6 Frýdek-Místek B" 2082 Harazim Richard Slezan Opava C" 1869 1
2003/2004 5 Frýdek-Místek B" 2082 Šíma Nikola ŠK Svinov A" 1846 1
2003/2004 4 Frýdek-Místek B" 2082 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice 1835 ½
2003/2004 2 Frýdek-Místek B" 2082 Palovský Ladislav Slávia Orlová B" 2003 ½
2003/2004 11 ŠK Frýdek-MístekC 2082 Smetana Jaroslav Ritmus Ostrava 2079 0
2003/2004 9 ŠK Frýdek-MístekC 2082 Vaněk Ladislav TJ Břidličná A 1972 ½
2003/2004 8 ŠK Frýdek-MístekC 2082 Čech Tomáš Sokol Dobrá B 2194 ½
2003/2004 7 ŠK Frýdek-MístekC 2082 Borovička Bohumil Mořkov A 2065 1
2003/2004 6 ŠK Frýdek-MístekC 2082 Čempel Jaroslav ŠKTP Hrabyně A 2247 0
2003/2004 5 ŠK Frýdek-MístekC 2082 Svozil Jaroslav Slavoj Poruba B 2055 ½
2003/2004 4 ŠK Frýdek-MístekC 2082 Mucha Břetislav Slavoj Bruntál A 1943 1
2003/2004 3 ŠK Frýdek-MístekC 2082 Bulava Petr Baník Havířov B 2076 ½
2003/2004 2 ŠK Frýdek-MístekC 2082 Neděla Jiří ŠK MSA D.BenešovB 1979 0
2003/2004 1 ŠK Frýdek-MístekC 2082 Polák Petr West 1999 Opava A 1807 ½