Hráč Urbanski Grzegorz

Urbanski Grzegorz

User Pic
Jméno: Urbanski Grzegorz
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: -
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2234
ID: 35581
FIDE ID: 1123092
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 11 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2045 2059 ½
2016/2017 9 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Malý Marek TJ Sokol Velké Losiny 2178 2191 ½
2016/2017 8 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Tustanowski Robert Sokol Vrbno p/P 2208 ½
2016/2017 7 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2243 2251 1
2016/2017 6 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2221 2227 0
2016/2017 5 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Štěpán Patrik Sokol Dobrá 2001 1971 ½
2016/2017 4 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2267 2281 ½
2016/2017 3 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Macíček Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2239 2226 1
2016/2017 2 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Orzechowski Jacek ŠK TJ Dolní Benešov 2209 2286 1
2015/2016 11 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2157 2144 ½
2015/2016 10 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž "B" 2145 2168 0
2015/2016 9 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 0
2015/2016 8 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková 2199 2186 ½
2015/2016 7 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Čempel Jaroslav Baník Havířov 2182 2140 1
2015/2016 6 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Bažant Petr ŠK Staré Město "B" 2256 2248 0
2015/2016 5 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2312 1
2015/2016 4 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Orzechowski Jacek ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2209 2286 1
2015/2016 3 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Walter Szymon TŽ Třinec "B" 2180 1
2015/2016 2 Slavoj Český Těšín 2255 2207 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2267 2281 ½
2015/2016 11 SK Slavie Orlová "C" 2255 2207 Hladík Lumír Viktorie Bohumín 2013 2020 0
2015/2016 10 SK Slavie Orlová "C" 2255 2207 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2073 2006 1
2015/2016 8 SK Slavie Orlová "C" 2255 2207 Didi Jan TJ Ostrava "B" 2054 2069 1
2015/2016 6 SK Slavie Orlová "C" 2255 2207 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 1
2015/2016 5 SK Slavie Orlová "C" 2255 2207 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno p/Pradědem 2244 2234 ½
2015/2016 4 SK Slavie Orlová "C" 2255 2207 Podlesný Pavel ŠK Šenov "A" 2117 2087 1
2015/2016 3 SK Slavie Orlová "C" 2255 2207 Kula Dominik Sokol Dobrá 2203 2160 1
2015/2016 2 SK Slavie Orlová "C" 2255 2207 Wiewiora Eneasz ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2290 ½
2015/2016 1 SK Slavie Orlová "C" 2255 2207 Kostka Vít SK Slavia Orlová "B" 2148 2129 1
2014/2015 11 SK Slavia Orlová "D" 2168 2207 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 2040 ½
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "D" 2168 2207 Pazdziora Michal SK Stonava 2233 2246 ½
2014/2015 9 SK Slavia Orlová "D" 2168 2207 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 2001 1974 1
2014/2015 8 SK Slavia Orlová "D" 2168 2207 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 1990 1946 1
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "D" 2168 2207 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1945 1911 1
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "D" 2168 2207 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2213 2198 0
2014/2015 4 SK Slavia Orlová "D" 2168 2207 Polok Kacper TJ Slovan Havířov "B" 2228 1000 1
2014/2015 3 SK Slavia Orlová "D" 2168 2207 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "C" 1960 1999 ½
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "D" 2168 2207 Walowy Bohumír Inter Petrovice "A" 2123 2081 1
2009/2010 9 SK Slavia Orlová B 2207 Langner Ladislav Slavia Havířov 2385 ½
2009/2010 5 SK Slavia Orlová B 2207 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory A 2196 1
2009/2010 3 SK Slavia Orlová B 2207 Růžička Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2283 ½
2009/2010 2 SK Slavia Orlová B 2207 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov C 2028 0
2009/2010 1 SK Slavia Orlová B 2207 Premus Jan Slezan Opava B 2068 0