Hráč Vavruška Antonín

Vavruška Antonín

User Pic
Jméno: Vavruška Antonín
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1931
Elo mezinárodní: 1932
ID: 190
FIDE ID: 301329
Rok narození: 1944
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 4 ŠK Staré Město E 1932 1931 Světinský Antonín ŠK Dolní Němčí A 0 1881 1 soutěž
2021/2022 1 ŠK Staré Město E 1918 1931 Petržela Pavel ŠK Holešov 1998 1987 ½ soutěž
2021/2022 3 ŠK Staré Město C 1921 1931 Flekač Milan Vlčnov B 1947 1875 1 soutěž
2021/2022 2 ŠK Staré Město C 1918 1931 Večeřa Petr Sokol Postoupky 2025 2023 ½ soutěž
2020/2021 1 ŠK Staré Město C 1955 1960 Vraj Karel Šachy Hoštálková B 2004 2010 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Staré Město B 1969 2009 Mižák Ján Spartak Adamov, z.s. 1881 1865 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Staré Město B 1969 2009 Kudla Vladimír ŠK Kuřim 1896 1810 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Staré Město B 1999 2009 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2103 2060 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město B 1994 2009 Šenkýř Martin ŠK Zlín 2095 2101 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město B 1994 2009 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1978 1975 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město B 2004 2024 Pakosta Miroslav Jezdci Jundrov 2135 2164 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Staré Město D 1999 2009 Mudrák Josef Slavia Kroměříž D 2205 2224 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město D 1999 2009 Sladovník Jiří TJ Valašská Bystřice A 0 2111 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město D 1994 2009 Bolacký Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2124 2157 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město D 1994 2024 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky A 1957 1955 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město D 2004 2024 Chmelař Zdeněk ŠK Zlín-Malenovice A 1888 1945 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město D 2011 2024 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž C 2109 2109 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město D 2014 2024 Zpěvák Pavel ŠO Kunovice A 2340 2357 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Staré Město C 2054 2060 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1891 1922 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město C 2052 2060 Petržela Pavel ŠK Holešov A 2015 1989 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město C 2052 2060 Staufčík Robert ŠK Staré Město D 2109 2103 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město C 2053 2060 Babula Milan ŠK Zlín-Malenovice A 2216 2188 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město C 2053 2060 Novák Josef TJ Valašské Meziříčí A 1857 1911 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město C 2062 2051 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 1969 1993 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město C 2052 2051 Vrátný Radim ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2170 2164 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město C 2052 2051 Pyš Zbyněk TJ Sokol Valašská Bystřice A 1943 1963 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město C 2042 2051 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2016 2031 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Staré Město B 2054 2060 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 1967 1980 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město B 2052 2060 Zbořil Tomáš SK Prostějov 2085 2098 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město B 2053 2060 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2039 2046 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město B 2062 2051 Malý Marek ŠK Velké Losiny 2142 2156 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město B 2062 2051 Vlach Karel TJ Vlčnov 2104 2073 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město B 2052 2051 Rojar Libor ŠO Kunovice 1869 1873 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město B 2052 2051 Vereš Andrej Zbrojovka Vsetín ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město B 2042 2051 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2062 2060 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Staré Město C 2069 2072 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1925 1953 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město C 2069 2072 Bačák Martin Sokol Postoupky A 2085 2080 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Staré Město B 2069 2072 Slovák Pavel ŠK Zlín 2009 2033 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město B 2073 2075 Holemář David Moravská Slavia Brno B 2295 2301 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Staré Město D 2099 2108 Sojka Aleš Slavia Kroměříž C 2142 2121 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město D 2099 2108 Brázdil Roman Sokol Postoupky A 2157 2144 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město D 2099 2108 Lev Pavel TJ Valašské Meziříčí A 2197 2212 ½ soutěž
2016/2017 10 �K Star� M�sto B 2099 2108 Gaša Patrik SK Podlu�an Pru��nky 2108 0 soutěž
2016/2017 9 �K Star� M�sto B 2099 2108 Mičulka David �K Lokomotiva Brno B 2018 2011 0 soutěž
2016/2017 8 �K Star� M�sto B 2099 2108 Kapusta Petr Slavia Krom��� B 2156 2072 0 soutěž
2016/2017 7 �K Star� M�sto B 2099 2108 Mlýnek Petr �K Duras BVK B 2125 2159 ½ soutěž
2016/2017 5 �K Star� M�sto B 2099 2108 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov 2081 2082 1 soutěž
2016/2017 3 �K Star� M�sto B 2099 2108 Karlík Ondřej �achy Ho���lkov� 2199 2186 ½ soutěž
2016/2017 2 �K Star� M�sto B 2099 2108 Rozumek Vlastimil MKS Vy�kov 2047 2044 ½ soutěž
2016/2017 1 �K Star� M�sto B 2099 2108 Habina Martin �K Ku�im 2005 2014 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město "B" 2099 2108 Šplíchal Stanislav Labortech Ostrava "B" 2168 2169 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Staré Město "B" 2099 2108 Daněk Libor Sokol Postoupky 2072 2031 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Staré Město "B" 2099 2108 Stachoň Martin Slavia Kroměříž "B" 2187 2201 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město "B" 2099 2108 Kudla Richard ŠK Slavoj Poruba "B" 2030 2050 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město "B" 2099 2108 Malčánek Jan Sokol Hošťálková 2109 2097 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Staré Město "B" 2099 2108 Raszka Janusz Slavoj Český Těšín 2140 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město "B" 2099 2108 Bureš Martin Baník Havířov 2089 2096 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město "B" 2099 2108 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2148 2143 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město "B" 2099 2108 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2188 2140 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město "B" 2099 2108 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2360 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město "B" 2099 2108 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2269 2335 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Staré Město D 2099 2108 Slížek Josef CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1953 1938 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město D 2099 2108 Bolacký Jiří Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2209 2237 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město "A" 2099 2108 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2168 2169 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město "A" 2099 2108 Konečný Vladimír ŠK Karviná "A" 1846 1883 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Staré Město B 2058 2079 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2059 2036 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Staré Město B 2058 2079 Páral Adam ŠK Vinohrady Brno 1930 1977 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Staré Město B 2058 2079 Holemář David Moravská Slavia Brno 2221 2219 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město B 2058 2079 Páral Stanislav OREL Ořechov 2084 2087 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město B 2058 2079 Walek Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2080 2115 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město B 2058 2079 Bělík Dalibor ŠK GARDE Lipovec 2310 2249 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město B 2058 2079 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2148 2146 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město B 2058 2079 Sojka Aleš Slavia Kroměříž B 2124 2124 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město B 2058 2079 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2033 2052 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Staré Město “A“ 2134 2144 Trhal Tomáš TJ ŠO Chrudim 2157 2158 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Staré Město “A“ 2134 2144 Macíček Jakub BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2230 2222 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Staré Město C 2134 2144 Machalík Marek Sokol Postoupky B 1949 1952 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Staré Město C 2134 2144 Beil Martin ŠK Zbrojovka Vsetín A 2198 2199 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Staré Město C 2134 2144 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2103 2109 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město C 2134 2144 Konvička Martin TJ Gumárny Zubří 1992 2075 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Staré Město B 2134 2144 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK Královo Pole B 2210 2209 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Staré Město B 2134 2144 Adamčík Martin Sportovní Klub Prostějov 2177 2167 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město B 2134 2144 Navrátilík Pavel Sokol Postoupky 2142 2152 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Staré Město B 2134 2144 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2231 2239 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Staré Město B 2134 2144 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 2113 2122 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město B 2134 2144 Stánec Stanislav TJ Podlužan Prušánky 2195 2172 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Staré Město B 2134 2144 Dirgas Josef ŠK HPM TEC Hustopeče 2026 2041 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město B 2134 2144 Kopčil Milan TJ FS Napajedla 2059 2070 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Staré Město B 2134 2144 Holemář David Moravská Slavia Brno 2269 2258 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město B 2142 2130 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2035 2033 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Staré Město B 2142 2130 Krupica Pavel ŠK KME-DDM Kuřim 1977 1963 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Staré Město B 2142 2130 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno A 2204 2202 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Staré Město B 2142 2130 Meduna Eduard ŠK HPM TEC Hustopeče 2034 2002 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Staré Město B 2142 2130 Richterová Nataša TJ Spartak Adamov 1945 2087 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Staré Město B 2142 2130 Vidlář Pavel TJ FS NAPAJEDLA 1924 1941 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Staré Město B 2142 2130 Kredl Karel Moravská Slavia Brno 2133 2123 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Staré Město B 2142 2130 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK B 2162 2160 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Staré Město B 2142 2130 Cupal Miroslav TJ Podlužan Prušánky 2022 2024 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Staré Město B 2137 2114 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno B 2124 2117 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Staré Město B 2137 2114 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 2028 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Staré Město B 2137 2114 Veselský František TJ Sokol Hošťálková 1979 1961 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Staré Město B 2137 2114 Věchet Stanislav ŠK HPM TEC Hustopeče 2180 2183 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Staré Město B 2137 2114 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky 1842 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Staré Město B 2137 2114 Bačák Martin Slavia Kroměříž B 2105 2070 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město B 2137 2114 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1967 1961 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Staré Město B 2137 2114 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2068 2072 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Staré Město B 2137 2114 Křížek František SK Boršice 2018 2034 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Staré Město B 2137 2114 Pukl Rostislav ŠK Staré Město C 1971 2017 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město B 2137 2114 Píše Jan Spartak Adamov 2051 2033 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Staré Město 2137 2114 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2234 2234 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Staré Město 2137 2114 Kuboš Rostislav Slavia Orlová 2227 2207 ½ soutěž
2010/2011 10 SK Stare Mesto 2111 Žigo Viktor SK Gordic 2256 0 soutěž
2010/2011 6 SK Stare Mesto 2111 Krčál Michal SK Zlin B 2098 1 soutěž
2010/2011 2 SK Stare Mesto 2111 Didi Jan Mittal Ostrava 2061 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Staré Město B 2111 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2142 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Staré Město B 2111 Sýkora Jan SK Prostějov 2120 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město B 2111 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky 1952 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Staré Město B 2111 Volčík Luděk SK Boršice 2069 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Staré Město B 2111 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2011 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Staré Město B 2111 Beil Martin Slavia Kroměříž 2191 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Staré Město B 2111 Krča Milan ŠK Staré Město C 2021 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Staré Město 2133 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová 2150 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Staré Město 2133 Švéda Jiří Tatran Litovel B 1961 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Staré Město 2133 Gibiec Ernest Jakl Karvina 2233 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Staré Město 2133 Kaňok Jaroslav ŠK Labortech Ostrava 2198 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Staré Město 2133 Švanda Pavel ŠK Gordic Jihlava 2202 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Staré Město 2133 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba 2198 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK Staré Město B 2133 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2132 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Staré Město B 2133 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2021 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Staré Město B 2133 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2108 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Staré Město B 2133 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2172 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Staré Město B 2133 Fojtík Tomáš SPgŠ+G Znojmo 2095 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Staré Město B 2133 Pakosta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno A 2126 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Staré Město B 2133 Zapletal Jiří SK Prostějov 2166 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Staré Město B 2150 Fiala Vlastimil AŠK DA Olomouc 1997 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Staré Město B 2150 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov B 2143 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Staré Město B 2150 Bakoš Eduard ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2105 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Staré Město B 2150 Mayer Josef Tatran Poštorná 2102 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Staré Město B 2150 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2131 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Staré Město B 2150 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2164 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Staré Město B 2150 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno C 2119 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Staré Město B 2150 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno B 1984 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Staré Město C 2129 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2224 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Staré Město C 2129 Pakosta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno B 2181 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Staré Město C 2129 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2138 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Staré Město 1923 2148 Olšar Jaroslav ŠK Stonava "A" 2287 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Staré Město 1923 2148 Řehůřek Lukáš Lokomotiva Brno "B" 2229 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Staré Město 1923 2148 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž "A" 2169 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Staré Město 1923 2148 Mlýnek Petr ŠK Duras Brno "A" 2176 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Staré Město 1923 2148 Švanda Pavel ŠK Gordic Jihlava "A" 2224 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Staré Město 1923 2148 Číp Dalibor Orel Ořechov "A" 2162 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Staré Město C 2148 Roubalík Jakub ŠK Zlin D 2131 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Staré Město C 2148 Lev Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín 2182 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Staré Město C 2148 Kubín Petr TJ Rožnov pod Radh. 1993 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Staré Město C 2148 Šilhavík Antonín TJ Loko Uh. Ostroh 2111 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Staré Město C 2148 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2066 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Staré Město "A" 2189 Holeksa Zdeněk BŠS Frýdek-Místek "A" 2188 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Staré Město "A" 2189 Švub Jan TJ Lanškroun "A" 2001 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK Staré Město "A" 2189 Mitura Václav Slavia Orlová "A" 2227 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Staré Město "A" 2189 Mrva Marek Mittal Ostrava "A" 2199 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Staré Město "A" 2189 Bělačík Jan Jakl Karviná "A" 2078 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Staré Město "A" 2189 Bína Josef ŠK Gordic Jihlava "A" 2121 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Staré Město B 2189 Butula Miroslav Slavia Kroměříž B 2010 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Staré Město B 2189 Petržela Pavel MKS Holešov 2029 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK Staré Město B 2189 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2121 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Staré Město B 2189 Skalka Josef SK Boršice 1892 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Staré Město B 2189 Šobáň Jaroslav A64 MIPAP Grygov B 2091 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Staré Město B 2189 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2011 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠK Staré Město B 2191 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž B 2125 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK Staré Město B 2191 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín 2172 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK Staré Město B 2191 Petruška Miroslav TJ Unex ŠK Uničov 1924 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Staré Město B 2191 Macura Emil ŠK Trinom Zlín B 2172 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Staré Město B 2191 Křížek František SK Boršice 2102 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK Staré Město B 2191 Mišta Ladislav Tatran Litovel B 2152 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Staré Město B 2191 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1942 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK Staré Město B 2191 Uřičář Jakub ŠK Staré Město C 2133 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK Staré Město B 2191 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2246 0 soutěž
2004/2005 10 ŠK Staré Město A" 2191 Virostko Petr ŠK Frýdek-Místek 2296 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Staré Město A" 2191 Kuboš Rostislav Slavia Orlová A" 2238 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Staré Město A" 2191 Šilhavík Antonín TJ Uherský Ostroh 2127 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK Staré Město A" 2191 Weczerek Marek MSA Dolní Benešov 2045 1 soutěž
2003/2004 11 ŠK Staré Město 2165 Bureš Vít Duras BVK Brno 2177 ½ soutěž
2003/2004 10 ŠK Staré Město 2165 Rambousek Jan Slezan Opava 2089 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK Staré Město 2165 Stýblo Michal Tatran Litovel 2236 ½ soutěž
2003/2004 8 ŠK Staré Město 2165 Krčmář Zdeněk TJ Náměšť n/Osl. 2255 0 soutěž
2003/2004 7 ŠK Staré Město 2165 Lahner Jakub VP Frýdek-Místek 2267 0 soutěž
2003/2004 6 ŠK Staré Město 2165 Bolacký Jiří Slavoj Poruba 2249 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK Staré Město 2165 Růžička Petr TŽ Třinec 2263 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK Staré Město 2165 Šplíchal Stanislav TJ NH Ostrava 2160 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK Staré Město 2165 Trombík Karel Slavia Orlová 2208 ½ soutěž
2003/2004 2 ŠK Staré Město 2165 Tomeš Pavel Garde Brno 2094 0 soutěž
2003/2004 1 ŠK Staré Město 2165 Kapusta Petr TJ Uherský Ostroh 2109 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Staré Město B 2165 Bělunek Vladimír ŠK Zbroj Vsetín 2305 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Staré Město B 2165 Pecina Michal Slavia Kroměříž A 2154 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK Staré Město B 2165 Křížek František SK Boršice 1972 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Staré Město B 2165 Dvořák Vladimír SK Prostějov 2008 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Staré Město B 2165 Biolek Richard Jr. A64 Grygov B 2178 1 soutěž