Hráč Dostál Radim

Dostál Radim

User Pic
Jméno: Dostál Radim
Oddíl: ŠK Slavoj Poruba
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1994
Elo mezinárodní: 1989
ID: 3068
FIDE ID: 312240
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Slavoj Poruba D 1989 1994 Demko Robert TJ Sokol Dobrá 1929 1924 1
2019/2020 1 ŠK Slavoj Poruba "E" 1989 1994 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2096 2096 0
2018/2019 10 ŠK Slavoj Poruba D 1989 1990 Šebesta Petr SK Slavia Orlová C 1686 1742 1
2018/2019 9 ŠK Slavoj Poruba D 1989 1990 Neumann Karel TJ Ostrava C 1338 1426 1
2018/2019 7 ŠK Slavoj Poruba D 1986 1990 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice A 1936 1957 1
2018/2019 6 ŠK Slavoj Poruba D 1973 1990 Witassek Tomáš Slezan Opava B 1518 1580 1
2018/2019 5 ŠK Slavoj Poruba D 1973 1990 Tyleček Drahomír TJ Ostrava B 1824 1844 ½
2018/2019 10 Slavoj Poruba "C" 1989 1990 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2137 2138 0
2018/2019 8 Slavoj Poruba "C" 1986 1990 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2145 2072 0
2018/2019 7 Slavoj Poruba "C" 1973 1990 Baier Pavel Baník Havířov 2084 2079 ½
2018/2019 4 Slavoj Poruba "C" 1960 1982 Pánis Radim KVS EKODIVIZE Opava 2074 0 1
2018/2019 3 Slavoj Poruba "C" 1951 1982 Čech Tomáš TJ Sokol Dobrá 2163 2144 1
2018/2019 2 Slavoj Poruba "C" 1951 1982 Čempel Jaroslav Slavoj Poruba "B" 2078 2081 0
2018/2019 1 Slavoj Poruba "C" 1983 1982 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "B" 2016 2010 0
2018/2019 11 ŠK Slavoj Poruba E 1989 1990 Papán Cyril TJ Nový Jičín A 1943 1943 ½
2018/2019 6 ŠK Slavoj Poruba E 1973 1990 Holík Jiří TJ Frenštát pod Radhoštěm 2050 2026 1
2017/2018 10 ŠK Slavoj Poruba E 1943 1967 Lamper Vlastimil TJ Sokol Vítkovice 1888 1928 1
2017/2018 9 ŠK Slavoj Poruba E 1943 1967 Didi Jan ŠK HTJ Odra Ostrava 2008 2017 ½
2017/2018 7 ŠK Slavoj Poruba E 1943 1967 Didi Jan ŠK HTJ Odra Ostrava 2008 2017 ½
2017/2018 6 ŠK Slavoj Poruba E 1943 1967 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava A 0 1852 1
2017/2018 5 ŠK Slavoj Poruba E 1938 1967 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1859 1897 0
2017/2018 4 ŠK Slavoj Poruba E 1938 1967 Kondula Lukáš TJ Sokol Vítkovice 1941 1950 1
2017/2018 3 ŠK Slavoj Poruba E 1938 1967 Brzezny Petr Slovan Ostrava A 1758 1810 0
2017/2018 2 ŠK Slavoj Poruba E 1948 1971 Pohludka Ondřej ŠK Šenov C 2011 1990 0
2017/2018 1 ŠK Slavoj Poruba E 1948 1971 Kusák Lubomír Mariánské Hory B 1815 1803 ½
2017/2018 11 ŠK Slavoj Poruba D 1931 1967 Neuwirth Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1476 1693 1
2017/2018 10 ŠK Slavoj Poruba D 1938 1967 Polášek Pavel ŠK Petřvald 1617 1639 ½
2017/2018 9 ŠK Slavoj Poruba D 1945 1967 Vágner Ladislav TJ Nový Jičín A 1929 1929 ½
2017/2018 7 ŠK Slavoj Poruba D 1943 1967 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1752 1789 ½
2017/2018 6 ŠK Slavoj Poruba D 1943 1967 Valušek Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1826 1924 1
2017/2018 4 ŠK Slavoj Poruba D 1938 1967 Klecker David TJ Frenštát pod Radhoštěm 0 1601 1
2017/2018 2 ŠK Slavoj Poruba D 1938 1967 Balogh Milan TJ Ostrava D 1852 1849 ½
2017/2018 1 ŠK Slavoj Poruba D 1948 1971 Košťál Otakar TJ Mariánské Hory A 1893 1883 ½
2017/2018 8 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2114 2107 0
2016/2017 11 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Vitásek Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov 1924 1918 ½
2016/2017 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Červenka Roman TJ Slovan Havířov 1760 1786 1
2016/2017 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov 1983 1882 ½
2016/2017 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Sohr Vladimír TJ Sokol Velké Losiny 2086 2101 0
2016/2017 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Fojtík Vlastislav Sokol Vrbno p/P 2104 2042 ½
2016/2017 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Zimniok Lubomír Šachový klub Karviná 2087 2114 ½
2016/2017 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2187 2206 ½
2016/2017 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2103 2079 0
2016/2017 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2159 2156 0
2015/2016 11 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Bulava Petr Baník Havířov 2101 2102 0
2015/2016 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Hodovský Jiří Sokol Hošťálková 2099 2107 1
2015/2016 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín 1969 1987 1
2015/2016 8 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Vrána František ŠK Staré Město "B" 2207 2185 0
2015/2016 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov 1977 1979 ½
2015/2016 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Sieber Martin TJ Slovan Havířov 2096 2032 0
2015/2016 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2167 2158 0
2015/2016 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Machalík Marek Sokol Postoupky 1907 1890 0
2015/2016 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 Blümel Michal Slavia Kroměříž "B" 1875 1920 1
2015/2016 7 ŠK Slavoj Poruba "E" 2077 2068 Kopec Ladislav TJ Ostrava "D" 2108 2108 ½
2015/2016 6 ŠK Slavoj Poruba "E" 2077 2068 Tokarský Radovan Dynamo DPO "A" 1922 1
2015/2016 5 ŠK Slavoj Poruba "E" 2077 2068 Jamka Břetislav Slovan Ostrava "A" 2019 1966 ½
2015/2016 3 ŠK Slavoj Poruba "E" 2077 2068 Škrle Vladimír TJ Mariánské Hory "B" 1806 1865 1
2015/2016 11 Slavoj Poruba "C" 2077 2068 Kretek Břetislav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2225 2215 0
2015/2016 10 Slavoj Poruba "C" 2077 2068 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1974 1965 1
2015/2016 9 Slavoj Poruba "C" 2077 2068 Lojek Marek SK Slavie Orlová "C" 2012 2014 ½
2015/2016 8 Slavoj Poruba "C" 2077 2068 Funiok Marcel Baník Havířov "B" 2081 2089 1
2015/2016 7 Slavoj Poruba "C" 2077 2068 Tustanowski Robert Sokol Vrbno p/Pradědem 2208 0
2015/2016 6 Slavoj Poruba "C" 2077 2068 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2144 2125 0
2015/2016 3 Slavoj Poruba "C" 2077 2068 Kaňok Jaroslav TJ Ostrava "B" 2149 2181 0
2015/2016 2 Slavoj Poruba "C" 2077 2068 Blecha Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1976 1962 1
2014/2015 7 Slavoj Poruba "E" 2078 2080 Skočková Kateřina Sokol Vítkovice 1766 1872 1
2014/2015 6 Slavoj Poruba "E" 2078 2080 Tokarský Radovan Dynamo DP Ostrava 1905 1
2014/2015 5 Slavoj Poruba "E" 2078 2080 Petrov Bogoljub HTJ Odra 1957 1960 0
2014/2015 4 Slavoj Poruba "E" 2078 2080 Škrle Vladimír TJ Mariánské Hory "C" 1824 1849 1
2014/2015 3 Slavoj Poruba "E" 2078 2080 Kopec Ladislav TJ Ostrava "D" 2130 2114 ½
2014/2015 2 Slavoj Poruba "E" 2078 2080 Jamka Břetislav Slovan Ostrava 2019 1973 ½
2014/2015 1 Slavoj Poruba "E" 2078 2080 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "B" 2002 1990 1
2014/2015 11 ŠK Slavoj Poruba "B" 2078 2080 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1979 2006 0
2014/2015 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2078 2080 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2129 2140 ½
2014/2015 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2078 2080 Trombík Karel Labortech Ostrava "B" 2005 2002 1
2014/2015 8 ŠK Slavoj Poruba "B" 2078 2080 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2112 2108 ½
2014/2015 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2078 2080 Gerych Jan Tatran Litovel "B" 2024 1994 0
2014/2015 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2078 2080 Kowolowski Vít ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1706 1
2014/2015 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2078 2080 Beseda Roman Sokol Dobrá 2089 2077 ½
2014/2015 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2078 2080 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 2030 2030 1
2014/2015 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2078 2080 Švancara Petr Agentura 64 Grygov "B" 2080 2073 ½
2014/2015 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2078 2080 Straděj Vlastimil Zbrojovka Vsetín 2006 1992 1
2013/2014 11 Slavoj Poruba "B" 2038 2010 Gazda Petr TJ Mariánské Hory "A" 2000 1993 1
2013/2014 10 Slavoj Poruba "B" 2038 2010 Židek Václav VOKD Poruba "B" 2135 2123 ½
2013/2014 9 Slavoj Poruba "B" 2038 2010 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2068 2060 1
2013/2014 8 Slavoj Poruba "B" 2038 2010 Tatarčík Vladimír ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 1
2013/2014 7 Slavoj Poruba "B" 2038 2010 Mužík Martin Slezan Opava "B" 2155 2159 1
2013/2014 6 Slavoj Poruba "B" 2038 2010 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2006 2020 0
2013/2014 5 Slavoj Poruba "B" 2038 2010 Mroziak Maciej Labortech Ostrava "B" 2199 0
2013/2014 4 Slavoj Poruba "B" 2038 2010 Kičmer Petr Baník Havířov "B" 2221 2217 0
2013/2014 3 Slavoj Poruba "B" 2038 2010 Pavlásek Boris TJ Město Albrechtice "A" 2116 0
2013/2014 2 Slavoj Poruba "B" 2038 2010 Didi Jan TJ Ostrava "B" 2069 2066 ½
2013/2014 7 ŠK Slavoj Poruba "C" 2038 2010 Lamper Vlastimil TJ Sokol Vítkovice 1873 1979 1
2013/2014 5 ŠK Slavoj Poruba "C" 2038 2010 Siwek Antonín ŠK Šenov "B" 1916 1918 1
2013/2014 4 ŠK Slavoj Poruba "C" 2038 2010 Klíma Václav HTJ Odra Ostrava 1841 1
2013/2014 3 ŠK Slavoj Poruba "C" 2038 2010 Kalavský Milan Dynamo DP Ostrava "B" 1807 1
2013/2014 2 ŠK Slavoj Poruba "C" 2038 2010 Pavlas Jaroslav TJ Mariánské Hory "C" 1791 1
2013/2014 1 ŠK Slavoj Poruba "C" 2038 2010 Halámka Pavel Slovan Ostrava 1772 1
2012/2013 7 ŠK Slavoj Poruba "E" 2036 2000 Alexandr Petr Slovan Ostrava 1649 1
2012/2013 6 ŠK Slavoj Poruba "E" 2036 2000 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory "D" 1000 0
2012/2013 5 ŠK Slavoj Poruba "E" 2036 2000 Nešpor Ivan ŠK Šenov 1779 1810 0
2012/2013 4 ŠK Slavoj Poruba "E" 2036 2000 Kamaryt Zdeněk TJ Mariánské Hory "E" 1718 1
2012/2013 3 ŠK Slavoj Poruba "E" 2036 2000 Malina Roman ŠK Slavoj Poruba "D" 1618 1
2012/2013 2 ŠK Slavoj Poruba "E" 2036 2000 Šafařík Roman TJ Sokol Vítkovice 1736 1
2012/2013 9 ŠK Slavoj Poruba "C" 2036 2000 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 1923 1943 0
2012/2013 7 ŠK Slavoj Poruba "C" 2036 2000 Depta Tomáš Dynamo DP Ostrava "A" 1912 1
2012/2013 6 ŠK Slavoj Poruba "C" 2036 2000 Sedlář Jaroslav VOKD Poruba "D" 1870 ½
2012/2013 5 ŠK Slavoj Poruba "C" 2036 2000 Týn Marek TJ Ostrava "C" 1875 1895 ½
2012/2013 4 ŠK Slavoj Poruba "C" 2036 2000 Bayer Vlastimil Sokol Polanka n./O 1790 1813 1
2012/2013 3 ŠK Slavoj Poruba "C" 2036 2000 Vašek Vladimír ŠK Šenov "B" 1950 1996 1
2012/2013 2 ŠK Slavoj Poruba "C" 2036 2000 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava "B" 1689 1819 0
2012/2013 1 ŠK Slavoj Poruba "C" 2036 2000 Lamper Vlastimil TJ Sokol Vítkovice 1873 1962 1
2012/2013 11 Slavoj Poruba "B" 2036 2000 Pardy Martin Slezan Opava "B" 2033 2044 0
2012/2013 10 Slavoj Poruba "B" 2036 2000 Szotkowski Jakub ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2131 2179 1
2012/2013 8 Slavoj Poruba "B" 2036 2000 Lanc Rudolf ŠK Bruntál "A" 1963 1981 1
2012/2013 7 Slavoj Poruba "B" 2036 2000 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "A" 2030 2015 1
2012/2013 6 Slavoj Poruba "B" 2036 2000 Borovička Bohumil Tatra Kopřivnice "A" 1985 2012 0
2012/2013 5 Slavoj Poruba "B" 2036 2000 Pavera Vít VOKD Poruba "B" 1955 2000 ½
2012/2013 4 Slavoj Poruba "B" 2036 2000 Bulawa Marek Baník Havířov "B" 1994 1998 0
2012/2013 3 Slavoj Poruba "B" 2036 2000 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "A" 1835 1864 0
2012/2013 2 Slavoj Poruba "B" 2036 2000 Kozák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2032 2023 1
2012/2013 1 Slavoj Poruba "B" 2036 2000 Mitura Karel TŽ Třinec "C" 2120 2102 1
2011/2012 11 Slavoj Poruba,,C" 2050 2004 Hlaváček Ladislav Mariánské Hory ,,C" 1610 1
2011/2012 9 Slavoj Poruba,,C" 2050 2004 Chmela Zdeněk Dynamo DP Ostrava,,A" 1744 1
2011/2012 8 Slavoj Poruba,,C" 2050 2004 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava 1749 1
2011/2012 6 Slavoj Poruba,,C" 2050 2004 Broskevič Lumír Šk Šenov,,B" 1822 1789 1
2011/2012 11 Slavoj Poruba "B" 2050 2004 Adamčík David TJ Mořkov "B" 1443 1
2011/2012 10 Slavoj Poruba "B" 2050 2004 Šerek Ondřej TJ Fulnek "A" 1
2011/2012 8 Slavoj Poruba "B" 2050 2004 Hlaváček Pavel Tatra Kopřivnice "B" 1757 ½
2011/2012 7 Slavoj Poruba "B" 2050 2004 Šlechta Josef T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1332 1
2011/2012 6 Slavoj Poruba "B" 2050 2004 Píša Lubomír TJ Studenka "A" 1538 ½
2011/2012 5 Slavoj Poruba "B" 2050 2004 Hýl Miroslav ŠK Petřvald u NJ "A" 1525 1518 1