Hráč Lys Josef

Lys Josef

User Pic
Jméno: Lys Josef
Oddíl: Sokol Brušperk
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2147
Elo mezinárodní: 2153
ID: 163
FIDE ID: 302244
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Sokol Brušperk "B" 2153 2147 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2121 2123 ½
2019/2020 1 Sokol Brušperk "B" 2149 2147 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice 1654 1647 1
2019/2020 2 Sokol Brušperk 2153 2147 Kantor Petr TJ Mosty u Jablunkova 2044 2044 ½
2019/2020 1 Sokol Brušperk 2149 2147 Cieslak Patrycjusz Inter Petrovice 2010 0 0
2018/2019 10 Sokol Brušperk "B" 2186 2113 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá "D" 1644 1641 1
2018/2019 5 Sokol Brušperk "B" 2123 2139 Vysoglad Petr TJ Sokol Metylovice 2040 2023 1
2018/2019 3 Sokol Brušperk "B" 2063 2139 Čubok Milan TJ Dobratice 1817 1839 1
2018/2019 2 Sokol Brušperk "B" 2086 2139 Letovanec Petr TŽ Třinec "C" 1801 1811 1
2018/2019 11 Sokol Brušperk "A" 2186 2113 Hladík Lumír Viktorie Bohumín 2018 2008 ½
2018/2019 10 Sokol Brušperk "A" 2186 2113 Kukuczka Milan TJ Vendryně 1900 1916 1
2018/2019 9 Sokol Brušperk "A" 2180 2113 Geffert Michal Baník Havířov "C" 1869 1905 1
2018/2019 8 Sokol Brušperk "A" 2180 2113 Bělačík Jan ŠK Karviná 1915 1934 1
2018/2019 7 Sokol Brušperk "A" 2134 2113 Kantor Petr TJ Mosty u Jablunkova 2059 2053 1
2018/2019 5 Sokol Brušperk "A" 2123 2139 Sikora Matouš Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 2018 1999 ½
2018/2019 4 Sokol Brušperk "A" 2123 2139 Cudnik Andrzej Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2013 0 1
2018/2019 2 Sokol Brušperk "A" 2063 2139 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá "B" 1877 1883 1
2018/2019 1 Sokol Brušperk "A" 2086 2139 Krampol Vladimír Inter Petrovice 1705 1715 0
2017/2018 11 TJ Dobratice "A" 2102 2101 Hudziec Bronislav TJ Vendryně "B" 1773 1801 1
2017/2018 8 TJ Dobratice "A" 2102 2101 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka 1855 1812 1
2017/2018 5 TJ Dobratice "A" 2098 2101 Vysoglad Petr TJ Sokol Metylovice 1998 2012 1
2017/2018 4 TJ Dobratice "A" 2102 2101 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1899 1874 ½
2017/2018 3 TJ Dobratice "A" 2102 2101 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2134 2123 0
2017/2018 2 TJ Dobratice "A" 2102 2101 Kotas Jan TJ Bystřice 1824 1851 1
2017/2018 1 TJ Dobratice "A" 2115 2115 Čubok Milan TJ Dobratice "B" 1809 1833 1
2017/2018 11 TJ Sokol Dobrá „A“ 2138 2189 Mikrut Dariusz Šachový klub Karviná 0
2017/2018 10 TJ Sokol Dobrá „A“ 2138 2189 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc "A" 2148 2111 1
2017/2018 9 TJ Sokol Dobrá „A“ 2138 2189 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 0
2017/2018 8 TJ Sokol Dobrá „A“ 2138 2189 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov "A" 2269 2335 ½
2017/2018 7 TJ Sokol Dobrá „A“ 2138 2189 Šplíchal Stanislav Labortech Ostrava "B" 2168 2169 ½
2017/2018 6 TJ Sokol Dobrá „A“ 2138 2189 Vaněk Ladislav TJ Sokol Vrbno p/P 2244 2234 0
2017/2018 5 TJ Sokol Dobrá „A“ 2138 2189 Bureš Martin Baník Havířov "A" 2089 2096 0
2017/2018 4 TJ Sokol Dobrá „A“ 2138 2189 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2360 0
2017/2018 3 TJ Sokol Dobrá „A“ 2138 2189 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2188 2140 1
2017/2018 2 TJ Sokol Dobrá „A“ 2138 2189 Růžička Petr ŠK Slavoj Poruba "B" 2210 2275 0
2017/2018 1 TJ Sokol Dobrá „A“ 2138 2189 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "A" 2261 2253 ½
2016/2017 11 Sokol Dobrá 2138 2189 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno p/P 2244 2234 0
2016/2017 10 Sokol Dobrá 2138 2189 Nábělek Marek ŠK TJ Dolní Benešov 2260 2264 1
2016/2017 9 Sokol Dobrá 2138 2189 Mroziak Maciej Šachový klub Karviná 2306 0
2016/2017 8 Sokol Dobrá 2138 2189 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2329 2342 0
2016/2017 7 Sokol Dobrá 2138 2189 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec "B" 2405 2303 0
2016/2017 6 Sokol Dobrá 2138 2189 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2045 2059 1
2016/2017 5 Sokol Dobrá 2138 2189 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2366 2339 0
2016/2017 4 Sokol Dobrá 2138 2189 Bělunek Vladimír Tatran Litovel "B" 2260 2254 1
2016/2017 3 Sokol Dobrá 2138 2189 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová 2478 2492 0
2016/2017 2 Sokol Dobrá 2138 2189 Stratil Ladislav TJ Sokol Velké Losiny 2350 2350 ½
2016/2017 1 Sokol Dobrá 2138 2189 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba "B" 2291 2295 0
2015/2016 11 ŠK Karviná "A" 2138 2189 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2285 2276 ½
2015/2016 10 ŠK Karviná "A" 2138 2189 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno\r "A" 2187 2198 0
2015/2016 9 ŠK Karviná "A" 2138 2189 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 1
2015/2016 8 ŠK Karviná "A" 2138 2189 Rabatin Jakub Beskydská šachová škola F-M "B" 2299 2291 0
2015/2016 7 ŠK Karviná "A" 2138 2189 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2191 2204 0
2015/2016 6 ŠK Karviná "A" 2138 2189 Kapusta Petr Slavia Kroměříž "A" 2156 2072 0
2015/2016 5 ŠK Karviná "A" 2138 2189 Dubina Pavel ŠK Zlín "A" 2136 2095 1
2015/2016 4 ŠK Karviná "A" 2138 2189 Fuksík Jakub A64 VALOZ Grygov\r 2169 2197 1
2015/2016 3 ŠK Karviná "A" 2138 2189 Bažant Petr ŠK Staré Město "A" 2332 2340 ½
2015/2016 2 ŠK Karviná "A" 2138 2189 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová "A" 2329 2342 0
2015/2016 1 ŠK Karviná "A" 2138 2189 Trhal Tomáš TJ Štefanydes Polička 2123 2131 0
2015/2016 11 Sokol Brušperk "A" 2138 2189 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "B" 1994 2016 1
2015/2016 10 Sokol Brušperk "A" 2138 2189 Štěpán Patrik Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 1
2015/2016 9 Sokol Brušperk "A" 2138 2189 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2070 2010 ½
2015/2016 8 Sokol Brušperk "A" 2138 2189 Cudnik Andrzej Rychvaldský šachový oddíl "A" 2031 ½
2015/2016 7 Sokol Brušperk "A" 2138 2189 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "D" 2261 2253 1
2015/2016 6 Sokol Brušperk "A" 2138 2189 Funiok Richard TJ Slovan Havířov "C" 1838 1836 1
2015/2016 5 Sokol Brušperk "A" 2138 2189 Olšar Jaroslav ŠK Karviná "B" 2227 2205 0
2015/2016 4 Sokol Brušperk "A" 2138 2189 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "B" 1986 2023 1
2015/2016 3 Sokol Brušperk "A" 2138 2189 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2128 2113 1
2015/2016 2 Sokol Brušperk "A" 2138 2189 Pazdziora Michal SK Stonava 2236 0
2015/2016 1 Sokol Brušperk "A" 2138 2189 Sikora-Lerch Jan TJ Vendryně 2147 2138 1
2014/2015 10 ŠK Karviná 2204 2212 Neuman Petr Rapid Pardubice 2465 2447 0
2014/2015 9 ŠK Karviná 2204 2212 Walek Milan TŽ Třinec 2329 2316 0
2014/2015 8 ŠK Karviná 2204 2212 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2350 0
2014/2015 5 ŠK Karviná 2204 2212 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2411 2418 0
2014/2015 4 ŠK Karviná 2204 2212 Hába Petr 1. ŠK Novoborský 2500 2483 ½
2014/2015 3 ŠK Karviná 2204 2212 Konopka Michal Zikuda Turnov 2424 2415 ½
2014/2015 2 ŠK Karviná 2204 2212 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2405 2412 0
2014/2015 1 ŠK Karviná 2204 2212 Petényi Tamás Výstaviště Lysá nad Labem 2445 0
2014/2015 11 Sokol Dobrá 2204 2212 Szwed Jacek ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2375 1
2014/2015 10 Sokol Dobrá 2204 2212 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2312 2308 0
2014/2015 9 Sokol Dobrá 2204 2212 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2237 2248 0
2014/2015 8 Sokol Dobrá 2204 2212 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov "B" 2281 2267 0
2014/2015 6 Sokol Dobrá 2204 2212 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2336 0
2014/2015 5 Sokol Dobrá 2204 2212 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba "B" 2295 2277 ½
2014/2015 4 Sokol Dobrá 2204 2212 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2213 2221 1
2014/2015 2 Sokol Dobrá 2204 2212 Bulski Krzysztof TŽ Třinec "B" 2520 0
2013/2014 11 Sokol Dobrá "B" 2192 2210 Štukner Šimon BŠŠ F-M "G" 2155 2136 0
2013/2014 10 Sokol Dobrá "B" 2192 2210 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1856 1838 0
2013/2014 9 Sokol Dobrá "B" 2192 2210 Beluská Tereza BŠŠ F-M "H" 1644 1867 1
2013/2014 8 Sokol Dobrá "B" 2192 2210 Čubok Zdeněk TJ Dobratice "A" 1925 1928 ½
2013/2014 7 Sokol Dobrá "B" 2192 2210 Kraus František TJ Vendryně "B" 2013 2017 1
2013/2014 6 Sokol Dobrá "B" 2192 2210 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2011 1973 1
2013/2014 5 Sokol Dobrá "B" 2192 2210 Kotas Jan TJ Bystřice 1910 1886 1
2013/2014 4 Sokol Dobrá "B" 2192 2210 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice "B" 1570 1
2013/2014 3 Sokol Dobrá "B" 2192 2210 Mrajca Miroslav TŽ Třinec "D" 1307 1
2013/2014 2 Sokol Dobrá "B" 2192 2210 Vaníček Michal BŠŠ F-M "F" 1795 1829 1
2013/2014 11 ŠK Karviná 2192 2210 Bělunek Vladimír ANCORA Tatran Litovel 2256 2269 1
2013/2014 10 ŠK Karviná 2192 2210 Neuman Petr Rapid Pardubice 2497 2496 0
2013/2014 9 ŠK Karviná 2192 2210 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2304 2287 1
2013/2014 8 ŠK Karviná 2192 2210 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 0
2013/2014 7 ŠK Karviná 2192 2210 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský ŠK 2381 2359 0
2013/2014 6 ŠK Karviná 2192 2210 Studnička Tomáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 0
2013/2014 5 ŠK Karviná 2192 2210 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 0
2013/2014 4 ŠK Karviná 2192 2210 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2320 2313 ½
2013/2014 3 ŠK Karviná 2192 2210 Vrána Jan A64 VALOZ Grygov 2366 2365 1
2013/2014 2 ŠK Karviná 2192 2210 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2386 2411 ½
2013/2014 1 ŠK Karviná 2192 2210 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2257 2242 0
2013/2014 11 Sokol Dobrá 2192 2210 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2355 2372 0
2013/2014 9 Sokol Dobrá 2192 2210 Pastirčák Milan Agentura Garde Calcio Olomouc 2400 2365 0
2013/2014 7 Sokol Dobrá 2192 2210 Motúz Karol TJ Sokol Hošťálkova 2312 0
2013/2014 5 Sokol Dobrá 2192 2210 Michenka Jozef Baník Havířov "A" 2371 2362 1
2013/2014 4 Sokol Dobrá 2192 2210 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2211 2232 1
2013/2014 2 Sokol Dobrá 2192 2210 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2261 2244 ½
2012/2013 11 Šachový klub Karviná “A“ 2158 2150 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2376 2370 1
2012/2013 10 Šachový klub Karviná “A“ 2158 2150 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny “B“ 2133 2149 1
2012/2013 9 Šachový klub Karviná “A“ 2158 2150 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2169 2196 1
2012/2013 8 Šachový klub Karviná “A“ 2158 2150 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2202 2213 ½
2012/2013 7 Šachový klub Karviná “A“ 2158 2150 Beil Martin Slavia Kroměříž “A“ 2214 2217 1
2012/2013 6 Šachový klub Karviná “A“ 2158 2150 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová “A“ 2201 2247 1
2012/2013 5 Šachový klub Karviná “A“ 2158 2150 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava 2240 2236 0
2012/2013 4 Šachový klub Karviná “A“ 2158 2150 Švanda Pavel ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2180 2183 1
2012/2013 3 Šachový klub Karviná “A“ 2158 2150 Kubík Michael Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2136 2196 0
2012/2013 2 Šachový klub Karviná “A“ 2158 2150 Svoboda Rostislav ŠK Zlín “A“ 2035 2033 1
2012/2013 1 Šachový klub Karviná “A“ 2158 2150 Krejčí Jan Tatran Litovel “B“ 2199 2169 ½
2012/2013 11 Sokol Dobrá 2158 2150 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava "B" 2299 2335 0
2012/2013 10 Sokol Dobrá 2158 2150 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec 2386 2303 ½
2012/2013 9 Sokol Dobrá 2158 2150 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2189 2200 1
2012/2013 8 Sokol Dobrá 2158 2150 Vaněk Ladislav TJ Město Albrechtice 2181 2190 ½
2012/2013 7 Sokol Dobrá 2158 2150 Rabatin Jakub TJ Ostrava 2209 2238 0
2012/2013 6 Sokol Dobrá 2158 2150 Dvořák Martin Sokol Postoupky 2186 2199 1
2012/2013 5 Sokol Dobrá 2158 2150 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "B" 2396 2384 ½
2012/2013 4 Sokol Dobrá 2158 2150 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2204 2180 ½
2012/2013 3 Sokol Dobrá 2158 2150 Tymrakiewicz Rafal SK Slavia Orlová "B" 2265 1
2012/2013 2 Sokol Dobrá 2158 2150 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2302 2295 0
2012/2013 1 Sokol Dobrá 2158 2150 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2324 2349 0
2011/2012 11 Šachový klub Karviná 2184 2213 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2095 2100 0
2011/2012 10 Šachový klub Karviná 2184 2213 Vrána František ŠK Staré Město 2249 2290 ½
2011/2012 9 Šachový klub Karviná 2184 2213 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny B 2154 2143 1
2011/2012 8 Šachový klub Karviná 2184 2213 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2259 2244 1
2011/2012 7 Šachový klub Karviná 2184 2213 Koutný Petr ŠK Zlín B 2156 2171 1
2011/2012 6 Šachový klub Karviná 2184 2213 Brázdil Roman Slavia Kroměříž 2137 2129 1
2011/2012 5 Šachový klub Karviná 2184 2213 Dvořák Karel ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2108 2093 1
2011/2012 4 Šachový klub Karviná 2184 2213 Sikorová Olga TŽ Třinec 2276 2287 ½
2011/2012 2 Šachový klub Karviná 2184 2213 Pacl Václav Labortech Ostrava B 2179 2166 0
2011/2012 1 Šachový klub Karviná 2184 2213 Sluka Radek A64 Grygov B 2276 2282 0
2011/2012 11 Sokol Dobrá 2184 2213 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec 2353 2303 0
2011/2012 10 Sokol Dobrá 2184 2213 Klíma Lukáš Mittal Ostrava 2370 2369 0
2011/2012 9 Sokol Dobrá 2184 2213 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov 2243 2286 1
2011/2012 8 Sokol Dobrá 2184 2213 Sluka Radek Garde Calcio Olomouc 2276 2282 0
2011/2012 7 Sokol Dobrá 2184 2213 Baier Pavel Baník Havířov A 2157 2141 1
2011/2012 6 Sokol Dobrá 2184 2213 Langner Ladislav TJ Slovan Havířov 2350 2336 0
2011/2012 5 Sokol Dobrá 2184 2213 Sikora-Lerch Jan Tatra Kopřivnice 2207 2194 ½
2011/2012 4 Sokol Dobrá 2184 2213 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2319 2355 0
2011/2012 3 Sokol Dobrá 2184 2213 Talla Vladimír BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2399 2417 0
2011/2012 2 Sokol Dobrá 2184 2213 Funiok Marcel Baník Havířov B 2097 2071 1
2011/2012 1 Sokol Dobrá 2184 2213 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2285 2283 0
2010/2011 11 Jakl Karvina 2194 Bažant Petr SK Stare Mesto 2227 1
2010/2011 10 Jakl Karvina 2194 Marečková Martina Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2056 0
2010/2011 8 Jakl Karvina 2194 Kiša Lubomír SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2124 0
2010/2011 7 Jakl Karvina 2194 Zvolánek Libor A64 Grygov B 2242 ½
2010/2011 6 Jakl Karvina 2194 Rodshtein Tereza Slavia Orlova 2212 1
2010/2011 5 Jakl Karvina 2194 Staszko Martin TJ TZ Trinec B 2040 1
2010/2011 4 Jakl Karvina 2194 Mrva Marek Mittal Ostrava 2206 0
2010/2011 3 Jakl Karvina 2194 Pytolaj Radek Tatran Litovel B 1852 1
2010/2011 2 Jakl Karvina 2194 Kufa Pavel Slavoj Ostrava - Poruba 2202 0
2010/2011 1 Jakl Karvina 2194 Kapusta Petr SK Zlin B 2172 1
2010/2011 11 Sokol Dobrá 2194 Bělunek Vladimír TJ UNEX ŠK Uničov 2278 0
2010/2011 10 Sokol Dobrá 2194 Tomeček Jan Baník Havířov 2202 0
2010/2011 9 Sokol Dobrá 2194 Rabatin Jakub BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2149 0
2010/2011 8 Sokol Dobrá 2194 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov 2349 ½
2010/2011 7 Sokol Dobrá 2194 Olšarová Karolína Mittal Ostrava 2181 ½
2010/2011 6 Sokol Dobrá 2194 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2125 1
2010/2011 5 Sokol Dobrá 2194 Toma Katarzyna TŽ Třinec 2245 1
2010/2011 4 Sokol Dobrá 2194 Kriebel Tadeáš MSA Dolní Benešov 2321 1
2010/2011 3 Sokol Dobrá 2194 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2240 1
2010/2011 2 Sokol Dobrá 2194 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava 2335 0
2010/2011 1 Sokol Dobrá 2194 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2306 0
2009/2010 11 Sokol Dobrá 2237 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2199 0
2009/2010 10 Sokol Dobrá 2237 Hladík Oto TJ Mittal B 2187 0
2009/2010 9 Sokol Dobrá 2237 Holeksa Zdeněk TJ Mořkov 2181 1
2009/2010 8 Sokol Dobrá 2237 Caletka Radomír TJ VOKD Poruba 2287 0
2009/2010 7 Sokol Dobrá 2237 Pecha Tomáš BŠŠ FM B 2241 1
2009/2010 6 Sokol Dobrá 2237 Kriebel Tadeáš ŠK MSA Dolní Benešov A 2176 0
2009/2010 5 Sokol Dobrá 2237 Kárník Pavel Slavoj Bruntál 2305 1
2009/2010 4 Sokol Dobrá 2237 Bělunek Vladimír A64 PROCLIENT Grygov B 2277 ½
2009/2010 3 Sokol Dobrá 2237 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec C 2204 ½
2009/2010 2 Sokol Dobrá 2237 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2186 1
2009/2010 1 Sokol Dobrá 2237 Kičmer Petr Baník Havířov 2219 0
2009/2010 11 Jakl Karvina 2237 Kuchynka Luboš Tatran Litovel A 2012 1
2009/2010 9 Jakl Karvina 2237 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava 2203 1
2009/2010 7 Jakl Karvina 2237 Sikora Jan TŽ Třinec B 2249 0
2009/2010 6 Jakl Karvina 2237 Kapusta Petr ŠK Staré Město 2135 0
2009/2010 5 Jakl Karvina 2237 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2110 ½
2009/2010 4 Jakl Karvina 2237 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba 2261 0
2009/2010 3 Jakl Karvina 2237 Sojka Aleš Slavia Kroměříž 2179 ½
2009/2010 2 Jakl Karvina 2237 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2165 1
2009/2010 1 Jakl Karvina 2237 Veselý Martin TJ Mittal Ostrava 2175 1
2008/2009 11 Sokol Dobrá 2196 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 0
2008/2009 10 Sokol Dobrá 2196 Obšivač Josef Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2321 ½
2008/2009 9 Sokol Dobrá 2196 Olšar Jaroslav TJ Mittal Ostrava "B" 2326 1
2008/2009 8 Sokol Dobrá 2196 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2189 ½
2008/2009 7 Sokol Dobrá 2196 Jurčík Marián ŠK Zlín "C" 2435 0
2008/2009 6 Sokol Dobrá 2196 Baier Pavel Baník Havířov 2205 0
2008/2009 5 Sokol Dobrá 2196 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "B" 2154 1
2008/2009 4 Sokol Dobrá 2196 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2230 1
2008/2009 3 Sokol Dobrá 2196 Jaworski Miroslaw ŠK Labortech Ostrava "B" 2360 0
2008/2009 2 Sokol Dobrá 2196 Kárník Pavel Slavoj Bruntál 2330 1
2008/2009 1 Sokol Dobrá 2196 Macíček Jakub TJ Mořkov 2183 0
2007/2008 11 TJ Sokol Dobrá"C" 2228 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1797 1
2007/2008 10 TJ Sokol Dobrá"C" 2228 Zabystrzan Pavel TŽ Třinec"E" 2294 0
2007/2008 9 TJ Sokol Dobrá"C" 2228 Makovička Tadeáš TŽ Třinec"F" 1995 1
2007/2008 8 TJ Sokol Dobrá"C" 2228 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice"A" 1902 1
2007/2008 7 TJ Sokol Dobrá"C" 2228 Macíček Jakub ŠS Frýdek-Místek 2148 1
2007/2008 6 TJ Sokol Dobrá"C" 2228 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1907 0
2007/2008 5 TJ Sokol Dobrá"C" 2228 Kupka Slavoj Mosty u Jablunkova 2161 0
2007/2008 4 TJ Sokol Dobrá"C" 2228 Heczko Rostislav ŠK Bystřice n.Olší 1975 1
2007/2008 3 TJ Sokol Dobrá"C" 2228 Polášek Pavel TJ Sokol Skalice"B" 1638 1
2007/2008 2 TJ Sokol Dobrá"C" 2228 Čubok Milan TJ Comfort Dobratice 1905 1
2007/2008 1 TJ Sokol Dobrá"C" 2228 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2039 1
2006/2007 11 Sokol Dobrá "A" 2235 Wieczorek Zbigniew MSA Dolní Benešov "A" ½
2006/2007 10 Sokol Dobrá "A" 2235 Caletka Radomír Slezan Opava "A" 2232 0
2006/2007 9 Sokol Dobrá "A" 2235 Bělunek Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2249 1
2006/2007 8 Sokol Dobrá "A" 2235 Michenka Jozef ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2384 ½
2006/2007 7 Sokol Dobrá "A" 2235 Fiřt Stanislav LaborTech Ostrava "B" 2336 0
2006/2007 6 Sokol Dobrá "A" 2235 Dawidów Jacek SK Slavia Orlová "A" 0
2006/2007 5 Sokol Dobrá "A" 2235 Zelenka Milan TJ Mořkov 2167 1
2006/2007 4 Sokol Dobrá "A" 2235 Vrátný Radim Mittal Ostrava "B" 2230 1
2006/2007 3 Sokol Dobrá "A" 2235 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2230 ½
2006/2007 2 Sokol Dobrá "A" 2235 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2287 1
2006/2007 1 Sokol Dobrá "A" 2235 Helis Tadeusz Jakl Karviná "A" ½
2005/2006 11 Sokol Dobrá "A" 2210 Caletka Radomír Slezan Opava "A" 2146 1
2005/2006 10 Sokol Dobrá "A" 2210 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov"A" ½
2005/2006 9 Sokol Dobrá "A" 2210 Holeksa Zdeněk ŠK Frýdek-Místek "B" 2188 0
2005/2006 8 Sokol Dobrá "A" 2210 Bělunek Vladimír Sokol Hutisko-Solanec "A" 2287 1
2005/2006 7 Sokol Dobrá "A" 2210 Poloch Petr ŠK Stonava "A" 2283 0
2005/2006 6 Sokol Dobrá "A" 2210 Kuboš Rostislav Slavia Orlová "B" 2217 1
2005/2006 5 Sokol Dobrá "A" 2210 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2264 ½
2005/2006 4 Sokol Dobrá "A" 2210 Bureš Martin Mittal Ostrava "B" 2167 1
2005/2006 3 Sokol Dobrá "A" 2210 Walach Marcin ŠK TP Hrabyně "A" 0
2005/2006 2 Sokol Dobrá "A" 2210 Michenka Jozef Ritmus Ostrava "A" 2405 ½
2005/2006 1 Sokol Dobrá "A" 2210 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2214 1
2005/2006 2 LaborTech Ostrava B 2210 Kotlář Jarmil ŠK Šenov A 1851 ½
2005/2006 1 LaborTech Ostrava B 2210 Uhlář Jan VOKD Poruba A 1970 1
2004/2005 2 IPM Color Ostrava 2241 Frolík Martin TŽ Třinec 2273 0
2004/2005 1 IPM Color Ostrava 2241 Kuba Jindřich Loko Brno-Slezan 2206 0
2004/2005 11 Sokol Dobrá A" 2241 Podlesný Pavel Baník HavířovA" 2194 1
2004/2005 10 Sokol Dobrá A" 2241 Sobek Jaroslav NH Ostrava A" 2321 1
2004/2005 9 Sokol Dobrá A" 2241 Helis Tadeusz ŠKTP Hrabyně A" 2354 0
2004/2005 8 Sokol Dobrá A" 2241 Kuboš Rostislav Slávia Orlová B" 2238 1
2004/2005 7 Sokol Dobrá A" 2241 Záleský Karel Slezan Opava C" 2036 ½
2004/2005 6 Sokol Dobrá A" 2241 Poloch Petr ŠK Stonava A" 2291 0
2004/2005 5 Sokol Dobrá A" 2241 Slawinski Petr Baník Havířov B" 2096 1
2004/2005 4 Sokol Dobrá A" 2241 Bureš Martin NH Ostrava B" 2186 0
2004/2005 3 Sokol Dobrá A" 2241 Hrivňák Daniel VOKD Poruba A" 2291 1
2004/2005 1 Sokol Dobrá A" 2241 Kuba Jindřich Slezan Opava B" 2206 0
2003/2004 10 Sokol Dobrá A" 2303 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2214 1
2003/2004 9 Sokol Dobrá A" 2303 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov 2286 ½
2003/2004 8 Sokol Dobrá A" 2303 Poloch Petr ŠK Stonava A" 2294 ½
2003/2004 7 Sokol Dobrá A" 2303 Aichmaier David Slezan Opava C" 2191 1
2003/2004 6 Sokol Dobrá A" 2303 Bolacký Jiří ŠK Svinov A" 2249 ½
2003/2004 5 Sokol Dobrá A" 2303 Růžička Petr Tatra Kopřivnice 2263 0
2003/2004 3 Sokol Dobrá A" 2303 Kuboš Rostislav Slávia Orlová B" 2217 ½
2003/2004 1 Sokol Dobrá A" 2303 Lahner Jakub Frýdek-Místek B" 2267 1
2003/2004 11 IPM Color Ostrava 2303 Sobek Jaroslav TJ Jakl Karviná 2316 1
2003/2004 10 IPM Color Ostrava 2303 Sikorová Olga TŽ Třinec 2241 ½
2003/2004 6 IPM Color Ostrava 2303 Londýn Radek Visus Vyšehrad 2212 ½
2003/2004 5 IPM Color Ostrava 2303 Kalod Radek Hagemann Opava 2465 0
2003/2004 4 IPM Color Ostrava 2303 Kaňovský David SC A64 Grygov 2298 1
2003/2004 3 IPM Color Ostrava 2303 Bažant Petr ŠK SK Trinom Zlín 2339 ½
2003/2004 2 IPM Color Ostrava 2303 Vacek Martin Slavia Hr.Králové 2267 1
2003/2004 1 IPM Color Ostrava 2303 Krupková Petra Bauset Pardubice 2270 0