Hráč Gazda Petr

Gazda Petr

User Pic
Jméno: Gazda Petr
Oddíl: TJ Ludgeřovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1928
Elo mezinárodní: 1927
ID: 2395
FIDE ID: 311162
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Ludgeřovice 1928 1946 Bělka Lubomír ŠK TJ Dolní Benešov B 1895 1884 ½
2018/2019 9 TJ Ludgeřovice 1934 1946 Strakoš Jiří ŠO Jiskra Rýmařov 1790 1781 1
2018/2019 8 TJ Ludgeřovice 1934 1946 Pavlík Karel Slezan Opava C 1855 1827 0
2018/2019 7 TJ Ludgeřovice 1949 1946 Zingaylo Antonina ŠK Orel Opava A 0
2018/2019 3 TJ Ludgeřovice 1944 1942 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov 1766 1733 1
2017/2018 10 TJ Ludgeřovice 1945 1959 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1615 1694 1
2017/2018 9 TJ Ludgeřovice 1961 1959 Vavřínková Eliška ŠK TJ Dolní Benešov C 1745 1759 0
2017/2018 7 TJ Ludgeřovice 1966 1959 Depta Tomáš ŠK Orel Opava A 1794 1865 ½
2017/2018 3 TJ Ludgeřovice 1945 1959 Štencel Václav TJ Velká Polom 1811 1815 0
2017/2018 2 TJ Ludgeřovice 1945 1959 Glinz Leo SK Kravaře 1771 1749 1
2017/2018 1 TJ Ludgeřovice 1970 1961 Gazda Pavel ŠK Orel Opava B 1797 1800 1
2015/2016 11 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 1954 1935 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1836 1861 ½
2015/2016 9 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 1954 1935 Štefanko Igor CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1813 1814 1
2015/2016 8 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 1954 1935 Frýbort Pavel SK Boršice A 1851 1891 1
2015/2016 3 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 1954 1935 Holub Aleš Fatra-Slavia Napajedla A 1645 ½
2015/2016 2 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 1954 1935 Skalský Alexandr ŠK Staré Město D 2004 1857 1
2015/2016 1 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 1954 1935 Štefek Jan Sokol Postoupky B 1573 1614 ½
2014/2015 11 TJ Mariánské Hory "A" 1979 1974 Fojtík Vlastislav Sokol Vrbno p/P 2116 2031 0
2014/2015 10 TJ Mariánské Hory "A" 1979 1974 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1935 1936 0
2014/2015 9 TJ Mariánské Hory "A" 1979 1974 Funiok Richard Baník Havířov "B" 1653 1717 ½
2014/2015 4 TJ Mariánské Hory "A" 1979 1974 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1982 1952 ½
2014/2015 3 TJ Mariánské Hory "A" 1979 1974 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "C" 1935 1942 0
2014/2015 2 TJ Mariánské Hory "A" 1979 1974 Kubelka Martin TJ Nový Jičín "A" 1840 ½
2014/2015 1 TJ Mariánské Hory "A" 1979 1974 Lorenz Bohumír Orel Opava "A" 1904 1931 ½
2013/2014 11 TJ Mariánské Hory "A" 2000 1993 Dostál Radim Slavoj Poruba "B" 2038 2010 0
2013/2014 10 TJ Mariánské Hory "A" 2000 1993 Caletka Radomír Slezan Opava "B" 2355 2372 0
2013/2014 9 TJ Mariánské Hory "A" 2000 1993 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1981 1995 ½
2013/2014 4 TJ Mariánské Hory "A" 2000 1993 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "C" 1931 2004 ½
2013/2014 3 TJ Mariánské Hory "A" 2000 1993 Tatarčík Vladimír ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 0
2013/2014 2 TJ Mariánské Hory "A" 2000 1993 Pavera Vít VOKD Poruba "B" 1939 1966 ½
2012/2013 11 TJ Mariánské Hory "A" 2019 2012 Borovička Bohumil Tatra Kopřivnice "A" 1985 2012 ½
2012/2013 10 TJ Mariánské Hory "A" 2019 2012 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2001 2011 ½
2012/2013 8 TJ Mariánské Hory "A" 2019 2012 Rambousek Jan Slezan Opava "B" 2001 1989 ½
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "A" 2019 2012 Trombík Karel SK Slavia Orlová "C" 2044 2043 0
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "A" 2019 2012 Lanc Rudolf ŠK Bruntál "A" 1963 1981 0
2012/2013 4 TJ Mariánské Hory "A" 2019 2012 Siwek Antonín ŠK Šenov "A" 1923 1930 ½
2011/2012 11 TJ Mariánské Hory "A" 2022 2013 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 1995 2028 ½
2011/2012 10 TJ Mariánské Hory "A" 2022 2013 Šindler Michal VOKD Poruba "B" 2195 2194 ½
2011/2012 9 TJ Mariánské Hory "A" 2022 2013 Beseda Roman TJ Mořkov "A" 2134 2098 0
2011/2012 8 TJ Mariánské Hory "A" 2022 2013 Vlachopulos Georgis TJ Město Albrechtice 1975 1966 ½
2011/2012 7 TJ Mariánské Hory "A" 2022 2013 Kantor Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2120 2096 ½
2011/2012 6 TJ Mariánské Hory "A" 2022 2013 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "C" 2028 2036 ½
2011/2012 5 TJ Mariánské Hory "A" 2022 2013 Závěšický Petr ŠK Šenov 2008 2007 1
2011/2012 4 TJ Mariánské Hory "A" 2022 2013 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2116 2116 0
2011/2012 3 TJ Mariánské Hory "A" 2022 2013 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov "B" 2006 2020 ½
2011/2012 2 TJ Mariánské Hory "A" 2022 2013 Hajda Jaroslav Orel Opava "A" 1882 1873 ½
2011/2012 1 TJ Mariánské Hory "A" 2022 2013 Didi Jan Mittal Ostrava "B" 2009 1997 ½
2010/2011 11 TJ Mariánské Hory "A" 2003 Byma Pavel MSA Dolní Benešov "B" 1998 ½
2010/2011 9 TJ Mariánské Hory "A" 2003 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 2007 ½
2010/2011 8 TJ Mariánské Hory "A" 2003 Bražina David Mittal Ostrava "C" 1920 ½
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory "A" 2003 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice "A" 2033 ½
2010/2011 6 TJ Mariánské Hory "A" 2003 Funiok Marcel Slovan Havířov "A" 2066 ½
2010/2011 5 TJ Mariánské Hory "A" 2003 Sovadina Jiří Slezan Opava "B" 1989 ½
2010/2011 4 TJ Mariánské Hory "A" 2003 Blahut Jaroslav TŽ Třinec "D" 1963 1
2010/2011 2 TJ Mariánské Hory "A" 2003 Sekáč Martin Baník Havířov "B" 2086 ½
2010/2011 1 TJ Mariánské Hory "A" 2003 Muratidis Nikos Orel Opava "A" 2182 ½
2009/2010 10 TJ Mariánské Hory A 2025 Vavřínek Tomáš MSA Dolní Benešov C 1897 ½
2009/2010 9 TJ Mariánské Hory A 2025 Bělka Lubomír MSA Dolní Benešov B 2000 ½
2009/2010 8 TJ Mariánské Hory A 2025 Olšar Robin Slezan Opava B 2045 ½
2009/2010 7 TJ Mariánské Hory A 2025 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2279 0
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory A 2025 Blahut Jaroslav TŽ Třinec D 1860 0
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory A 2025 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba B 1950 1
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory A 2025 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava C 1955 0
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory A 2025 Langnerová Karolína Slavia Havířov 1881 1
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory A 2025 Papán Cyril ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2097 ½
2006/2007 11 ŠK Svinov 2039 Záleský Karel Slezan Opava B 2036 0
2006/2007 9 ŠK Svinov 2039 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín 2012 ½
2006/2007 8 ŠK Svinov 2039 Podlesný Pavel ŠK Šenov 2128 ½
2006/2007 7 ŠK Svinov 2039 Dobeš Luděk VOKD Ostrava-Poruba 2082 ½
2006/2007 6 ŠK Svinov 2039 Juroszek Radomil TŽ Třinec C 1967 ½
2006/2007 5 ŠK Svinov 2039 Jankovec Ivan SK Slavia Orlová B 2189 ½
2006/2007 4 ŠK Svinov 2039 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál 1964 0
2006/2007 3 ŠK Svinov 2039 Mucha Břetislav Sokol Jakartovice 2065 ½
2006/2007 2 ŠK Svinov 2039 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov 1890 ½
2006/2007 1 ŠK Svinov 2039 Blecha Josef Sokol Fryčovice 1955 0
2005/2006 11 ŠK Svinov A 2013 Beseda Roman TJ Mořkov A 2121 ½
2005/2006 10 ŠK Svinov A 2013 Geffert Michal Baníl Havířov B 2030 1
2005/2006 9 ŠK Svinov A 2013 Krajina Aleš LaborTech Ostrava B 2204 ½
2005/2006 8 ŠK Svinov A 2013 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec C 1953 ½
2005/2006 7 ŠK Svinov A 2013 Mitura Karel BŠŠ Frýdek-Místek C 1947 ½
2005/2006 6 ŠK Svinov A 2013 Vícha Martin Slezan Opava B 1902 1
2005/2006 5 ŠK Svinov A 2013 Sobek Martin Jakl Karviná B 2028 ½
2005/2006 4 ŠK Svinov A 2013 Hrbáček Miroslav Lokomotiva Krnov 1927 1
2005/2006 3 ŠK Svinov A 2013 Machálek Bedřich ŠK Šenov A 1991 1
2005/2006 2 ŠK Svinov A 2013 Dobeš Luděk VOKD Poruba A 2120 ½
2005/2006 1 ŠK Svinov A 2013 Janyška Pavel Slavoj Bruntál A 2039 0
2004/2005 11 ŠK Svinov A 2028 Jančálek Petr TJ Mořkov A 2052 0
2004/2005 10 ŠK Svinov A 2028 Novotný Josef Slavoj Poruba B 2207 0
2004/2005 9 ŠK Svinov A 2028 Kaminský Rudolf Ritmus Ostrava 2125 ½
2004/2005 8 ŠK Svinov A 2013 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá B 1890 1
2004/2005 7 ŠK Svinov A 2028 TJ Jakl Karviná B 1
2004/2005 6 ŠK Svinov A 2028 Káňa Zdeněk ŠK ASK Kopřivnice 1856 1
2004/2005 5 ŠK Svinov A 2028 Daříček Vítězslav Loko Krnov A 1841 ½
2004/2005 4 ŠK Svinov A 2028 Trpík Ludvík TJ Jiskra Rýmařov 1862 1
2004/2005 3 ŠK Svinov A 2028 Hanzlík Bohuslav TJ Břidličná A 1801 1
2004/2005 1 ŠK Svinov A 2028 Kocur Aleš ŠK Frýdek Místek C 1950 1
2003/2004 11 ŠK Svinov A" 2019 Záleský Karel Slezan Opava C" 2046 ½
2003/2004 10 ŠK Svinov A" 2019 Kopec Ladislav NH Ostrava B" 2179 ½
2003/2004 9 ŠK Svinov A" 2019 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice 2069 1
2003/2004 8 ŠK Svinov A" 2019 Geffert Michal Baník Havířov 2082 0
2003/2004 7 ŠK Svinov A" 2019 Wanot Aleš Slávia Orlová B" 1975 ½
2003/2004 6 ŠK Svinov A" 2019 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá A" 2160 0
2003/2004 3 ŠK Svinov A" 2019 Hrbáček Miroslav Lokomotiva Krnov 1952 0
2003/2004 1 ŠK Svinov A" 2019 Blaszczok Gregorz ŠK Stonava A" 2131 0
2003/2004 8 ŠK Svinov 2019 Jaroš Bohumil NH Ostrava 2084 ½
2003/2004 5 ŠK Svinov 2019 Tejnský Břetislav TJ Fulnek 1851 0