Hráč Siwek Antonín

Siwek Antonín

User Pic
Jméno: Siwek Antonín
Oddíl: ŠK Šenov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1874
Elo mezinárodní: 1881
ID: 8743
FIDE ID: 345725
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Šenov A 1887 1881 Ondrejka Pavel ŠK Bruntál 0 1913 0
2018/2019 9 ŠK Šenov A 1887 1881 Ramík Jan Baník Havířov B 1955 1970 ½
2018/2019 8 ŠK Šenov A 1892 1881 Sysala Stanislav BSŠ Frýdek Místek D 1694 1667 ½
2018/2019 7 ŠK Šenov A 1892 1881 Vitásek Jan ŠK TJ Dolní Benešov A 1870 1895 0
2018/2019 6 ŠK Šenov A 1879 1881 Tyleček Drahomír TJ Ostrava B 1824 1844 ½
2018/2019 5 ŠK Šenov A 1879 1881 Fialka Adam SK Slavia Orlová C 1874 1867 1
2018/2019 4 ŠK Šenov A 1868 1857 Gajda Rostislav TJ Ostrava C 1769 1701 ½
2018/2019 3 ŠK Šenov A 1857 1857 Krampol Vladimír SK Stonava 1736 1715 1
2018/2019 2 ŠK Šenov A 1857 1857 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice A 1942 1947 ½
2018/2019 1 ŠK Šenov A 1846 1857 Černý Pavel Slezan Opava B 1898 1891 1
2018/2019 11 TJ Slovan Havířov 1887 1881 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "B" 1881 1896 ½
2018/2019 8 TJ Slovan Havířov 1892 1881 Szotek Josef ŠK Karviná 1964 1946 ½
2018/2019 10 ŠK Šenov B 1887 1881 Diviš Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1557 1560 ½
2018/2019 9 ŠK Šenov B 1892 1881 Jaroš Bohumil ŠK Ostrava-Jih A 1833 1802 1
2018/2019 7 ŠK Šenov B 1879 1881 Kondula Dominik ŠK Slavoj Poruba E 1764 1787 1
2018/2019 6 ŠK Šenov B 1879 1881 Repák Jan TJ Ostrava D 1804 1799 ½
2018/2019 5 ŠK Šenov B 1868 1857 Papán Cyril TJ Nový Jičín A 1966 1947 ½
2018/2019 4 ŠK Šenov B 1868 1857 Smělý Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1918 1849 1
2018/2019 3 ŠK Šenov B 1857 1857 Přikryl Stanislav TJ Fulnek 1643 1650 1
2018/2019 2 ŠK Šenov B 1857 1857 Zelenka Pavel TJ Mořkov A 1771 1761 ½
2017/2018 11 ŠK Šenov A 1855 1873 Firla Stanislav SK Stonava 1872 1903 ½
2017/2018 10 ŠK Šenov A 1844 1873 Hrabal Roman ŠK Bruntál 1801 1831 1
2017/2018 9 ŠK Šenov A 1844 1873 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice A 1955 1977 ½
2017/2018 8 ŠK Šenov A 1859 1873 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová B 2064 2056 ½
2017/2018 7 ŠK Šenov A 1859 1873 Václavík David ŠK Slavoj Poruba C 2025 2043 0
2017/2018 6 ŠK Šenov A 1865 1873 Vitásek Jan ŠK TJ Dolní Benešov B 1952 1946 ½
2017/2018 5 ŠK Šenov A 1865 1873 Tyleček Drahomír TJ Ostrava C 1838 1849 ½
2017/2018 4 ŠK Šenov A 1844 1873 Řezníček Marcel Baník Havířov B 2031 2026 ½
2017/2018 3 ŠK Šenov A 1844 1873 Hladík Lumír TJ Ostrava B 2048 2038 ½
2017/2018 2 ŠK Šenov A 1844 1873 Pavlík Karel Slezan Opava B 1830 1819 ½
2017/2018 1 ŠK Šenov A 1821 1841 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová C 1935 1924 1
2017/2018 11 TJ Slovan Havířov B 1855 1873 Knopp René TJ Vendryně 1864 1907 0
2017/2018 10 TJ Slovan Havířov B 1844 1873 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek 1826 1848 ½
2017/2018 9 TJ Slovan Havířov B 1859 1873 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk A 1881 1874 0
2017/2018 8 TJ Slovan Havířov B 1859 1873 Sventek Anton TJ Mosty u Jablunkova 2045 0 0
2017/2018 7 TJ Slovan Havířov B 1865 1873 Konečný Vladimír ŠK Karviná B 1843 1875 0
2017/2018 6 TJ Slovan Havířov B 1865 1873 Ramík Jan Baník Havířov C 1979 1981 ½
2017/2018 5 TJ Slovan Havířov B 1844 1873 Kopecký Břetislav Inter Petrovice 2016 1998 ½
2017/2018 4 TJ Slovan Havířov B 1844 1873 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová D 2007 1976 0
2017/2018 3 TJ Slovan Havířov B 1844 1873 Cieslak Patrycjusz Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1980 0 1
2017/2018 2 TJ Slovan Havířov B 1844 1873 Miszczak Dariusz Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2058 0 ½
2017/2018 1 TJ Slovan Havířov B 1821 1841 Vícha Petr Viktorie Bohumín 2027 2027 ½
2015/2016 11 TJ Slovan Havířov "B" 1806 1837 Závěšický Petr Sokol Brušperk "A" 1984 2000 0
2015/2016 10 TJ Slovan Havířov "B" 1806 1837 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "C" 1799 1877 ½
2015/2016 9 TJ Slovan Havířov "B" 1806 1837 Knopp René SK Stonava 1883 1908 0
2015/2016 8 TJ Slovan Havířov "B" 1806 1837 Kotas Jan TJ Vendryně 1884 1881 0
2015/2016 7 TJ Slovan Havířov "B" 1806 1837 Majerčík Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1626 1742 1
2015/2016 6 TJ Slovan Havířov "B" 1806 1837 Kuchař Matěj Beskydská šachová škola F-M "D" 2054 1944 ½
2015/2016 5 TJ Slovan Havířov "B" 1806 1837 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2014 2000 ½
2015/2016 4 TJ Slovan Havířov "B" 1806 1837 Brezík Petr Rychvaldský šachový oddíl "A" 1841 1854 ½
2015/2016 3 TJ Slovan Havířov "B" 1806 1837 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "D" 1848 1895 0
2015/2016 2 TJ Slovan Havířov "B" 1806 1837 Melzer Petr TJ Slovan Havířov "C" 1639 1703 ½
2015/2016 1 TJ Slovan Havířov "B" 1806 1837 Mrázek Roman ŠK Karviná "B" 1889 1929 ½
2015/2016 11 ŠK Šenov "A" 1806 1837 Vízner Jaroslav Baník Havířov "B" 1957 1955 ½
2015/2016 10 ŠK Šenov "A" 1806 1837 Vlachopulos Georgis Sokol Vrbno p/Pradědem 1912 1914 0
2015/2016 9 ŠK Šenov "A" 1806 1837 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2160 2146 ½
2015/2016 8 ŠK Šenov "A" 1806 1837 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "B" 2011 1971 ½
2015/2016 7 ŠK Šenov "A" 1806 1837 Gemsa Pavel Slezan Opava "B" 1915 1896 0
2015/2016 6 ŠK Šenov "A" 1806 1837 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "B" 1825 1834 1
2015/2016 5 ŠK Šenov "A" 1806 1837 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 0
2015/2016 4 ŠK Šenov "A" 1806 1837 Folwarczny Marek SK Slavie Orlová "C" 1810 1831 1
2015/2016 3 ŠK Šenov "A" 1806 1837 Kantor Pavel ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1869 1872 ½
2015/2016 2 ŠK Šenov "A" 1806 1837 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1912 1945 ½
2014/2015 9 TJ Slovan Havířov "C" 1847 1852 Drozniak Stanislaw SK Slávia Orlová "E" 1782 0
2014/2015 8 TJ Slovan Havířov "C" 1847 1852 Kučera Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1895 1891 0
2014/2015 7 TJ Slovan Havířov "C" 1847 1852 Pawlowski Roman Inter Petrovice "B" 1735 1783 1
2014/2015 6 TJ Slovan Havířov "C" 1847 1852 Martínek Václav OS Rychvald "B" 1780 1
2014/2015 5 TJ Slovan Havířov "C" 1847 1852 Neumann Filip SK Slávia Orlová "F" 1460 1610 ½
2014/2015 4 TJ Slovan Havířov "C" 1847 1852 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1746 1
2014/2015 3 TJ Slovan Havířov "C" 1847 1852 Geffert Michal TJ Baník Havířov "D" 1960 1992 1
2014/2015 2 TJ Slovan Havířov "C" 1847 1852 Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1654 1
2014/2015 1 TJ Slovan Havířov "C" 1847 1852 Babušek Miroslav ŠK Karviná "C" 1951 ½
2014/2015 7 ŠK Šenov "B" 1847 1852 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory "C" 1712 1753 ½
2014/2015 3 ŠK Šenov "B" 1847 1852 Šoki Zdeněk Sokol Vítkovice 1814 0
2014/2015 1 ŠK Šenov "B" 1847 1852 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "E" 1875 1871 1
2014/2015 11 ŠK Šenov "A" 1847 1852 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1266 ½
2014/2015 10 ŠK Šenov "A" 1847 1852 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba "D" 1790 1794 ½
2014/2015 9 ŠK Šenov "A" 1847 1852 Šindler Václav TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1742 1
2014/2015 8 ŠK Šenov "A" 1847 1852 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "B" 1769 1759 ½
2014/2015 7 ŠK Šenov "A" 1847 1852 Osladil Jaroslav TJ Studénka 1791 1
2014/2015 6 ŠK Šenov "A" 1847 1852 Bienek Petr TJ Nový Jičín "B" 1879 1
2014/2015 5 ŠK Šenov "A" 1847 1852 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 1787 0
2014/2015 4 ŠK Šenov "A" 1847 1852 Sudolský Jan TJ VOKD Poruba "C" 1557 1603 1
2014/2015 3 ŠK Šenov "A" 1847 1852 Fiala Radovan ŠK Hošťalkovice "A" 1869 1831 ½
2014/2015 2 ŠK Šenov "A" 1847 1852 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1745 1763 1
2014/2015 1 ŠK Šenov "A" 1847 1852 Škola Miroslav TJ Ostrava "C" 2166 2114 0
2013/2014 9 TJ Slovan Havírov "B" 1916 1918 Chroboček Ladislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1756 1
2013/2014 8 TJ Slovan Havírov "B" 1916 1918 Hanák Tomáš OS Rychvald "B" 1757 1781 1
2013/2014 7 TJ Slovan Havírov "B" 1916 1918 Odzemec Jiří Sokol Terlicko 1519 1
2013/2014 6 TJ Slovan Havírov "B" 1916 1918 Nezval Jiří TJ Slovan Havírov "D" 1215 1215 1
2013/2014 5 TJ Slovan Havírov "B" 1916 1918 Babušek Miroslav ŠK Karviná "C" 1973 ½
2013/2014 4 TJ Slovan Havírov "B" 1916 1918 Szpalek Martin Sokol Chotebuz 1250 1
2013/2014 3 TJ Slovan Havírov "B" 1916 1918 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "E" 1580 1589 ½
2013/2014 2 TJ Slovan Havírov "B" 1916 1918 Stoklas Roman Inter Petrovice "B" 1645 1
2013/2014 1 TJ Slovan Havírov "B" 1916 1918 Němec Jaroslav TJ Slovan Havírov "C" 1498 1
2013/2014 11 ŠK Šenov "A" 1916 1918 Omamík Pavel TJ Studénka "A" 2044 2034 0
2013/2014 10 ŠK Šenov "A" 1916 1918 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1995 1997 ½
2013/2014 9 ŠK Šenov "A" 1916 1918 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1728 1764 ½
2013/2014 8 ŠK Šenov "A" 1916 1918 Holík Jiří T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2029 0
2013/2014 7 ŠK Šenov "A" 1916 1918 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice "A" 1953 1982 ½
2013/2014 6 ŠK Šenov "A" 1916 1918 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "B" 1809 1749 0
2013/2014 5 ŠK Šenov "A" 1916 1918 Týn Marek TJ Ostrava "C" 1878 1943 1
2013/2014 4 ŠK Šenov "A" 1916 1918 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2114 2148 ½
2013/2014 3 ŠK Šenov "A" 1916 1918 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 2082 2081 0
2013/2014 2 ŠK Šenov "A" 1916 1918 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1997 1991 ½
2013/2014 1 ŠK Šenov "A" 1916 1918 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2095 1983 0
2013/2014 7 ŠK Šenov "B" 1916 1918 Halámka Pavel Slovan Ostrava 1772 1
2013/2014 6 ŠK Šenov "B" 1916 1918 Šoki Zdeněk TJ Sokol Vítkovice 1852 0
2013/2014 5 ŠK Šenov "B" 1916 1918 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "C" 2038 2010 0
2013/2014 4 ŠK Šenov "B" 1916 1918 Otisk Miroslav Dynamo DP Ostrava "A" 1673 1
2013/2014 3 ŠK Šenov "B" 1916 1918 Eliáš Josef HTJ Odra Ostrava 1786 ½
2013/2014 2 ŠK Šenov "B" 1916 1918 Kalavský Milan Dynamo DP Ostrava "B" 1807 1
2013/2014 1 ŠK Šenov "B" 1916 1918 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "C" 1838 1827 0
2012/2013 11 TJ Slovan Havířov "B" 1923 1930 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2229 2223 0
2012/2013 10 TJ Slovan Havířov "B" 1923 1930 Sobek Jaroslav Inter Petrovice "A" 2283 2283 0
2012/2013 9 TJ Slovan Havířov "B" 1923 1930 Macíček Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2179 2168 0
2012/2013 8 TJ Slovan Havířov "B" 1923 1930 Vacek Antonín TJ Viktorie Bohumín "A" 2054 2071 ½
2012/2013 7 TJ Slovan Havířov "B" 1923 1930 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2134 0
2012/2013 6 TJ Slovan Havířov "B" 1923 1930 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1968 1985 ½
2012/2013 5 TJ Slovan Havířov "B" 1923 1930 Kraus František TJ Vendryně 2017 2043 0
2012/2013 4 TJ Slovan Havířov "B" 1923 1930 Remeš Radek TJ Sokol Fryčovice 1943 1960 ½
2012/2013 3 TJ Slovan Havířov "B" 1923 1930 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 2013 2007 ½
2012/2013 2 TJ Slovan Havířov "B" 1923 1930 Geffert Michal TJ Baník Havířov "C" 1924 1924 1
2012/2013 1 TJ Slovan Havířov "B" 1923 1930 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 2145 ½
2012/2013 11 ŠK Šenov "A" 1923 1930 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1920 1869 1
2012/2013 10 ŠK Šenov "A" 1923 1930 Kostka Vít SK Slavia Orlová "C" 1836 1991 0
2012/2013 9 ŠK Šenov "A" 1923 1930 Lanc Rudolf ŠK Bruntál "A" 1963 1981 0
2012/2013 8 ŠK Šenov "A" 1923 1930 Kocián Karel Tatra Kopřivnice "A" 2215 2211 0
2012/2013 7 ŠK Šenov "A" 1923 1930 Oborný Lubor Slavoj Poruba "B" 1936 1982 ½
2012/2013 6 ŠK Šenov "A" 1923 1930 Dobeš Luděk VOKD Poruba "B" 2064 2073 ½
2012/2013 5 ŠK Šenov "A" 1923 1930 Sekáč Martin Baník Havířov "B" 2097 2078 ½
2012/2013 4 ŠK Šenov "A" 1923 1930 Gazda Petr TJ Mariánské Hory "A" 2019 2012 ½
2012/2013 3 ŠK Šenov "A" 1923 1930 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2001 2011 0
2012/2013 1 ŠK Šenov "A" 1923 1930 Vilášek Antonín Slezan Opava "B" 1884 1834 ½
2011/2012 11 ŠK Šenov 1912 1899 Schoupal Edvard TŽ Třinec "C" 2036 1905 ½
2011/2012 10 ŠK Šenov 1912 1899 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 1995 2028 ½
2011/2012 9 ŠK Šenov 1912 1899 Rambousek Jan Slezan Opava "B" 2019 2018 0
2011/2012 8 ŠK Šenov 1912 1899 Krupa Radim MSA Dolní Benešov "B" 1996 ½
2011/2012 7 ŠK Šenov 1912 1899 Hajda Jaroslav Orel Opava "A" 1882 1873 ½
2011/2012 6 ŠK Šenov 1912 1899 Týn Marek Mittal Ostrava "B" 1891 1996 1
2011/2012 5 ŠK Šenov 1912 1899 Urban Ivan TJ Mariánské Hory "A" 1901 1887 ½
2011/2012 4 ŠK Šenov 1912 1899 Václavík David VOKD Poruba "B" 2058 ½
2011/2012 3 ŠK Šenov 1912 1899 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1827 ½
2011/2012 2 ŠK Šenov 1912 1899 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice 1990 1952 0
2011/2012 11 Baník Havířov B 1912 1899 Kudla Richard TJ VOKD Poruba 1974 1986 1
2011/2012 9 Baník Havířov B 1912 1899 Valíčková Martina TŽ Třinec 2071 2072 ½
2011/2012 8 Baník Havířov B 1912 1899 Borovička Bohumil Tatra Kopřivnice 1997 2012 ½
2011/2012 7 Baník Havířov B 1912 1899 Hladík Oto Mittal Ostrava 2189 2206 0
2011/2012 6 Baník Havířov B 1912 1899 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2269 2283 0
2011/2012 5 Baník Havířov B 1912 1899 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov 2026 2021 1
2011/2012 4 Baník Havířov B 1912 1899 Macíček Jan BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2119 2118 ½
2011/2012 3 Baník Havířov B 1912 1899 Zapletal Jiří Garde Calcio Olomouc 2146 2116 ½
2011/2012 2 Baník Havířov B 1912 1899 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2155 2143 0
2011/2012 1 Baník Havířov B 1912 1899 Bulava Petr Baník Havířov A 2063 2053 0
2010/2011 11 ŠK Šenov 1903 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2138 0
2010/2011 10 ŠK Šenov 1903 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2244 ½
2010/2011 9 ŠK Šenov 1903 Řezníček Marcel Baník Havířov 2095 0
2010/2011 8 ŠK Šenov 1903 Holeksa Zdeněk Sokol Dobrá 2179 0
2010/2011 7 ŠK Šenov 1903 Stratil Petr T.J. Sokol Šumperk 2127 ½
2010/2011 6 ŠK Šenov 1903 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov 2054 0
2010/2011 5 ŠK Šenov 1903 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava 2194 0
2010/2011 4 ŠK Šenov 1903 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 1990 ½
2010/2011 3 ŠK Šenov 1903 Vysoglad Petr BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2046 0
2010/2011 2 ŠK Šenov 1903 Didi Jan Mittal Ostrava 2061 ½
2010/2011 1 ŠK Šenov 1903 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec 2053 0
2010/2011 6 Slovan Havířov "A" 1903 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory "A" 1775 ½
2010/2011 5 Slovan Havířov "A" 1903 Rytíř Luděk Orel Opava "A" 1722 ½
2010/2011 4 Slovan Havířov "A" 1903 Miketa Jiří MSA Dolní Benešov "B" 1857 ½
2010/2011 3 Slovan Havířov "A" 1903 Jarolím Jan VOKD Poruba "B" 1940 1
2010/2011 1 Slovan Havířov "A" 1903 Týn Ondřej Mittal Ostrava "C" 1853 1
2009/2010 11 Slovan Havířov 1956 Zimniok Zdeněk Jäkl Karviná B 1879 1
2009/2010 10 Slovan Havířov 1956 Sikora Petr Sokol Mosty u Jablunkova 1000 1
2009/2010 9 Slovan Havířov 1956 Prokop Tomáš Sokol Fryčovice 1787 ½
2009/2010 7 Slovan Havířov 1956 Polák Radim OS Rychvald 1899 ½
2009/2010 6 Slovan Havířov 1956 Chwastek Otto TJ Vendryně 1900 ½
2009/2010 5 Slovan Havířov 1956 Bulawa Marek Baník Havířov B 2038 ½
2009/2010 4 Slovan Havířov 1956 Kopecký Břetislav Inter Petrovice 2091 0
2009/2010 3 Slovan Havířov 1956 Kubošová Hana Slavia Orlová D 1481 ½
2009/2010 2 Slovan Havířov 1956 Jarnot Roman TŽ Třinec E 1612 ½
2009/2010 1 Slovan Havířov 1956 Krampol Vladimír SK Stonava 1947 ½
2009/2010 11 ŠK Šenov A 1956 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory A 1852 ½
2009/2010 10 ŠK Šenov A 1956 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov B 2047 ½
2009/2010 9 ŠK Šenov A 1956 Hromada Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2181 0
2009/2010 8 ŠK Šenov A 1956 Ondika Roman SK Slavia Orlová B 1920 ½
2009/2010 7 ŠK Šenov A 1956 Kaňok Jan Mittal Ostrava C 1955 ½
2009/2010 6 ŠK Šenov A 1956 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2036 ½
2009/2010 5 ŠK Šenov A 1956 Miketa Jiří MSA Dolní Benešov C 1859 ½
2009/2010 4 ŠK Šenov A 1956 Černý Pavel Slezan Opava B 1877 0
2009/2010 3 ŠK Šenov A 1956 Szotkowski Jakub TŽ Třinec D 1811 ½
2009/2010 2 ŠK Šenov A 1956 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba B 1847 ½
2009/2010 1 ŠK Šenov A 1956 Langnerová Karolína Slavia Havířov 1881 ½
2008/2009 10 Slovan Havířov 1881 Kwasek Andrzej ŠK Inter Petrovice 1907 0
2008/2009 9 Slovan Havířov 1881 Szotek Josef Jäkl Karviná B 1979 ½
2008/2009 8 Slovan Havířov 1881 Blecha Zdeněk Sokol Dobrá B 2005 0
2008/2009 7 Slovan Havířov 1881 Polák Radim Viktoria Bohumín 1904 1
2008/2009 6 Slovan Havířov 1881 Drastich Tomáš Slavia Havířov 2067 ½
2008/2009 5 Slovan Havířov 1881 Firla Stanislav SK Stonava 1970 ½
2008/2009 4 Slovan Havířov 1881 Olšar Zdeněk Slavia Orlová C 2052 0
2008/2009 3 Slovan Havířov 1881 Barteček Ladislav OS Rychvald 1857 ½
2008/2009 2 Slovan Havířov 1881 Podlesný Petr Baník Havířov B 2016 0
2008/2009 1 Slovan Havířov 1881 Letovanec Petr TŽ Třinec E 1774 ½
2008/2009 10 ŠK Šenov "A" 1881 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2004 0
2008/2009 9 ŠK Šenov "A" 1881 Slezan Opava "A" 1
2008/2009 8 ŠK Šenov "A" 1881 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava "C" 1846 1
2008/2009 7 ŠK Šenov "A" 1881 Kozubek Jaroslav Sokol Fryčovice 1610 1
2008/2009 5 ŠK Šenov "A" 1881 Jarnot Roman TŽ Třinec "D" 1605 ½
2008/2009 4 ŠK Šenov "A" 1881 Kašpárek Ivo Slavoj Poruba "B" 1746 1
2008/2009 3 ŠK Šenov "A" 1881 Snopek Jiří ŠK Svinov "A" 1927 ½
2008/2009 2 ŠK Šenov "A" 1881 Škrobánek Alois Sokol Jakartovice "A" 1514 1
2008/2009 1 ŠK Šenov "A" 1881 Bystroň Ladislav TJ Sokol Vrbno 1746 1
2007/2008 9 Slovan Havířov A Škuta Rostislav Slavia Havířov B 0
2007/2008 8 Slovan Havířov A Luczyk Petr Slavia Orlová D ½
2007/2008 7 Slovan Havířov A Šperlín Stanislav Viktorie Bohumín B 1
2007/2008 6 Slovan Havířov A Hričko Martin Slovan Havířov B ½
2007/2008 5 Slovan Havířov A Barcuch Radek 0S Rychvald B 1
2007/2008 4 Slovan Havířov A Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1
2007/2008 3 Slovan Havířov A Majkrák Petr Jakl Karviná C ½
2007/2008 2 Slovan Havířov A Smaza Vilém Sokol Těrlicko ½
2007/2008 11 ŠK Šenov "C" 1868 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava "B" 1808 0
2007/2008 10 ŠK Šenov "C" 1868 Blecharz Pavel Mittal Ostrava "E" 1746 1
2007/2008 9 ŠK Šenov "C" 1868 Šprinc Tomáš TJ Mariánské Hory "A" 1788 ½
2007/2008 8 ŠK Šenov "C" 1868 Šipl František VOKD Poruba "D" 1830 ½
2007/2008 7 ŠK Šenov "C" 1868 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "A" 1669 ½
2007/2008 6 ŠK Šenov "C" 1868 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice "A" 1782 ½
2007/2008 5 ŠK Šenov "C" 1868 Uherek Jan Dynamo DP Ostrava "A" 1829 ½
2007/2008 4 ŠK Šenov "C" 1868 Hudeček Jaroslav ŠK Šenov "B" 1626 1
2007/2008 3 ŠK Šenov "C" 1868 Košťálek Filip VOKD Poruba "E" 1100 1
2007/2008 2 ŠK Šenov "C" 1868 Grzegorz Roman ŠK Hošťálkovice 1669 0
2007/2008 1 ŠK Šenov "C" 1868 Eliáš Josef HTJ Odra Ostrava "A" 1727 1
2006/2007 10 Slovan Havířov 1815 Onderek Alexandr Slavoj Český Těšín 1786 ½
2006/2007 9 Slovan Havířov 1815 Radecki Petr Inter Petrovice B 1877 1
2006/2007 8 Slovan Havířov 1815 Martínek Václav OS Rychvald B 1853 ½
2006/2007 7 Slovan Havířov 1815 Bugla Miroslav Jakl Karviná D 1702 1
2006/2007 6 Slovan Havířov 1815 Sobek Rostislav Jakl Karviná C 2032 0
2006/2007 5 Slovan Havířov 1815 Wiczynska Aneta Slavia Orlová D 1000 ½
2006/2007 3 Slovan Havířov 1815 Škuta Rostislav Slavia Havířov B 1785 1
2006/2007 2 Slovan Havířov 1815 Hladík Lumír Viktorie Bohumín 1974 ½
2006/2007 1 Slovan Havířov 1815 Knopp René Sokol Chotěbuz 1839 0
2006/2007 11 ŠK Šenov "B" 1815 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava "B" 1896 1
2006/2007 10 ŠK Šenov "B" 1815 Šprinc Tomáš Slovan Ostrava "B" 1808 ½
2006/2007 8 ŠK Šenov "B" 1815 Vaníček Adolf Unie Hlubina "A" 1886 ½
2006/2007 6 ŠK Šenov "B" 1815 Rafaj Oldřich Dynamo DP Ostrava "A" 1974 ½
2006/2007 5 ŠK Šenov "B" 1815 Jamka Břetislav Slovan Ostrava "A" 1961 ½
2006/2007 4 ŠK Šenov "B" 1815 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice "A" 1754 1
2006/2007 3 ŠK Šenov "B" 1815 Šamu Pavel Mittal Ostrava "E" 2017 0
2006/2007 2 ŠK Šenov "B" 1815 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava 1812 1
2006/2007 1 ŠK Šenov "B" 1815 Václavík David VOKD Poruba "D" 2044 1
2005/2006 6 ŠK Šenov A 1806 Košťál Otakar VOKD Poruba A 1899 0
2005/2006 5 ŠK Šenov A 1806 Nepožítek Svatomír Slavoj Bruntál A 1822 ½
2005/2006 10 ŠK Šenov "C" 1806 Šorel Eduard Unie Hlubina "A" 1976 ½
2005/2006 9 ŠK Šenov "C" 1806 Cyroň Karel ŠK Hošťálkovice "A" 1842 ½
2005/2006 8 ŠK Šenov "C" 1806 Poláček Michal Mittal Ostrava "E" 2043 0
2005/2006 7 ŠK Šenov "C" 1806 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice "A" 1809 ½
2005/2006 6 ŠK Šenov "C" 1806 Petrovský Jan DP Ostrava "A" 1800 ½
2005/2006 5 ŠK Šenov "C" 1806 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava "D" 1825 1
2005/2006 4 ŠK Šenov "C" 1806 Halámka Václav TJ Mariánské Hory "A" 1736 ½
2005/2006 3 ŠK Šenov "C" 1806 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava "A" 1816 ½
2005/2006 2 ŠK Šenov "C" 1806 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "D" 1861 ½
2005/2006 1 ŠK Šenov "C" 1806 Folta Jaroslav DP Ostrava "B" 1825 ½
2004/2005 10 ŠK Šenov A" 1788 Dobiáš Petr NH Ostrava C" 1785 ½
2004/2005 9 ŠK Šenov A" 1788 Kordas Oldřich DP Ostrava A" 1827 ½
2004/2005 8 ŠK Šenov A" 1788 Diviš Jan Unie Hlubina A" 1689 ½
2004/2005 7 ŠK Šenov A" 1788 Kokeš Ladislav TJ Frenštát A" 1
2004/2005 6 ŠK Šenov A" 1788 Sudolský Jan VOKD Poruba C" 1544 ½
2004/2005 4 ŠK Šenov A" 1788 Mikoška Josef Vagónka Studénka 1800 1
2004/2005 3 ŠK Šenov A" 1788 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba C" 1799 ½
2004/2005 2 ŠK Šenov A" 1788 Jašek Břetislav TJ Nový Jičín A" 1898 1
2004/2005 1 ŠK Šenov A" 1788 Raiman Tom VOKD Poruba B" ½
2004/2005 11 ŠK Šenov C" 1788 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice 1822 ½
2004/2005 10 ŠK Šenov C" 1788 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava A 1795 0
2004/2005 9 ŠK Šenov C" 1788 Sklenář Josef ŠK Svinov C" 1656 1
2004/2005 8 ŠK Šenov C" 1788 Herman Pavel DPMO Ostrava C" 1888 ½
2004/2005 7 ŠK Šenov C" 1788 Pšenička Pavel NH Ostrava E" 1795 0
2004/2005 6 ŠK Šenov C" 1788 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava A" 1759 ½
2004/2005 5 ŠK Šenov C" 1788 Třetina Zdeněk VOKD Poruba D" 1873 1
2004/2005 4 ŠK Šenov C" 1788 Viliams Aleš DPMO Ostrava B" 1809 ½
2004/2005 3 ŠK Šenov C" 1788 Tyleček Drahomír ŠK Svinov B" 2037 ½
2004/2005 1 ŠK Šenov C" 1788 Bayer Vlastimil NH Ostrava D" 1805 ½