Hráč Olšar Zdeněk

Olšar Zdeněk

User Pic
Jméno: Olšar Zdeněk
Oddíl: SK Slavia Orlová
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1911
Elo mezinárodní: 1900
ID: 769
FIDE ID: 311219
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 SK Slavia Orlová "D" 1900 1911 Walica Roman TJ Vendryně 2086 2072 ½
2018/2019 11 SK Slavia Orlová C 1936 1917 Rell Martin Slezan Opava B 1586 1597 0
2018/2019 6 SK Slavia Orlová C 1910 1917 Weczerek Marek ŠK TJ Dolní Benešov A 2032 2015 1
2018/2019 2 SK Slavia Orlová C 1934 1942 Firla Stanislav SK Stonava 1894 1881 ½
2018/2019 1 SK Slavia Orlová C 1934 1942 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice A 1946 1955 ½
2018/2019 10 SK Slavia Orlová "D" 1934 1917 Gajdušek Josef Inter Petrovice 2014 1992 ½
2018/2019 9 SK Slavia Orlová "D" 1933 1917 Šrámek Tomáš Viktorie Bohumín 1936 1937 ½
2018/2019 8 SK Slavia Orlová "D" 1933 1917 Kraus František TJ Vendryně 1964 1973 ½
2018/2019 7 SK Slavia Orlová "D" 1910 1917 Podlesný Petr Baník Havířov "C" 1886 1913 1
2018/2019 5 SK Slavia Orlová "D" 1904 1942 Kantor Petr TJ Mosty u Jablunkova 2063 2048 ½
2018/2019 4 SK Slavia Orlová "D" 1904 1942 Szotek Josef ŠK Karviná 1957 1932 ½
2018/2019 3 SK Slavia Orlová "D" 1934 1942 Cieslak Wiktoria Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1931 0 0
2018/2019 2 SK Slavia Orlová "D" 1934 1942 Cudnik Andrzej Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2013 0 0
2017/2018 10 SK Slavia Orlová B 1960 1950 Oborný Lubor ŠK Slavoj Poruba C 1914 1916 ½
2017/2018 9 SK Slavia Orlová B 1960 1950 Vitásek Jan ŠK TJ Dolní Benešov B 1921 1946 ½
2017/2018 7 SK Slavia Orlová B 1950 1950 Novák Jiří Baník Havířov B 1935 1940 1
2017/2018 6 SK Slavia Orlová B 1944 1950 Hladík Lumír TJ Ostrava B 2060 2038 ½
2017/2018 5 SK Slavia Orlová B 1944 1950 Witassek Tomáš Slezan Opava B 1412 1546 1
2017/2018 4 SK Slavia Orlová B 1960 1950 Marczak Szymon SK Slavia Orlová C 1903 0 ½
2017/2018 3 SK Slavia Orlová B 1960 1950 Krampol Vladimír SK Stonava 1717 1710 ½
2017/2018 6 SK Slavia Orlová D 1944 1950 Gajdušek Josef Inter Petrovice 1995 1977 ½
2017/2018 2 SK Slavia Orlová D 1960 1950 Cieslak Wiktoria Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1810 0 ½
2017/2018 1 SK Slavia Orlová D 1954 1958 Samiec Pavel TJ Mosty u Jablunkova 1960 1996 ½
2016/2017 4 SK Slavia Orlová "F" 1960 1927 Galuszka Tomasz SK Slavia Orlová "G" 1602 ½
2015/2016 6 SK Slavia Orlova "E" 1960 1927 Novotný Radim Slavoj Cesky Tesin "B" 1882 1
2015/2016 11 SK Slavia Orlová "D" 1960 1927 Crha Břetislav Rychvaldský šachový oddíl "A" 1721 1775 0
2015/2016 2 SK Slavia Orlová "D" 1960 1927 Saforek Michal Beskydská šachová škola F-M "D" 1663 1684 ½
2015/2016 9 SK Slavia Orlová "B" 1960 1927 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1774 1857 1
2015/2016 7 SK Slavia Orlová "B" 1960 1927 Kantor Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2019 2043 ½
2015/2016 4 SK Slavia Orlová "B" 1960 1927 Bulawa Marek Baník Havířov "B" 1956 1963 ½
2015/2016 3 SK Slavia Orlová "B" 1960 1927 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p/Pradědem 1918 1909 1
2015/2016 2 SK Slavia Orlová "B" 1960 1927 Mikulec Jiří Sokol Dobrá 1990 1998 1
2015/2016 1 SK Slavia Orlová "B" 1960 1927 Ochmyt Jakub SK Slavie Orlová "C" 1535 1567 1
2014/2015 9 SK Slávia Orlová "F" 1931 1926 Crha Břetislav OS Rychvald "B" 1735 1791 ½
2014/2015 8 SK Slávia Orlová "F" 1931 1926 Bulava Petr Sokol Těrlicko 2049 2094 0
2014/2015 7 SK Slávia Orlová "F" 1931 1926 Chmiel František Sokol Chotěbuz 1980 0
2014/2015 6 SK Slávia Orlová "F" 1931 1926 Kozelský Marek TJ Baník Havířov "D" 1922 1940 ½
2014/2015 5 SK Slávia Orlová "F" 1931 1926 Pacl Václav TJ Slovan Havířov "C" 2098 2090 0
2014/2015 4 SK Slávia Orlová "F" 1931 1926 Walowy Bohumír ŠK Karviná "C" 2123 2081 ½
2014/2015 3 SK Slávia Orlová "F" 1931 1926 Rydzewski Pawel SK Slávia Orlová "E" 1995 1250 0
2014/2015 1 SK Slávia Orlová "F" 1931 1926 Firla Stanislav Inter Petrovice "B" 1970 1976 1
2014/2015 4 SK Slavia Orlová "B" 1931 1926 Kudla Richard ŠK Slavoj Poruba "B" 2075 2080 1
2014/2015 3 SK Slavia Orlová "B" 1931 1926 Veselý Martin TJ Ostrava "A" 2114 2122 0
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "B" 1931 1926 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2220 2215 0
2013/2014 7 SK Slavia Orlová "B" 1985 1990 Navrátil Jiří A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2049 2068 0
2013/2014 3 SK Slavia Orlová "B" 1985 1990 Podlesný Petr Baník Havířov "A" 1955 1994 0
2013/2014 2 SK Slavia Orlová "B" 1985 1990 Svoboda Rostislav ŠK Zlín "B" 2063 2030 1
2013/2014 8 SK Slavia Orlová "C" 1985 1990 Bražina David Baník Havířov "B" 1930 1929 0
2013/2014 7 SK Slavia Orlová "C" 1985 1990 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice "A" 1942 1957 ½
2013/2014 6 SK Slavia Orlová "C" 1985 1990 Kramoliš Pavel TJ Ostrava "B" 1898 1886 ½
2013/2014 3 SK Slavia Orlová "C" 1985 1990 Dobeš Luděk VOKD Poruba "B" 2066 2072 0
2012/2013 11 SK Slavia Orlová "C" 1998 2003 Zdražil Tomáš ŠK Bruntál "A" 2049 2072 0
2012/2013 8 SK Slavia Orlová "C" 1998 2003 Václavík David VOKD Poruba "B" 2021 2057 0
2012/2013 7 SK Slavia Orlová "C" 1998 2003 Vízner Jaroslav Baník Havířov "B" 1931 1957 1
2012/2013 6 SK Slavia Orlová "C" 1998 2003 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2088 2130 ½
2012/2013 5 SK Slavia Orlová "C" 1998 2003 Šnyta Zdeněk ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2066 0
2012/2013 3 SK Slavia Orlová "C" 1998 2003 Premus Jan Slezan Opava "B" 2058 2082 0
2012/2013 2 SK Slavia Orlová "C" 1998 2003 Kretek Břetislav ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2228 2220 ½
2012/2013 1 SK Slavia Orlová "C" 1998 2003 Papán Cyril Tatra Kopřivnice "A" 2027 2015 0
2012/2013 11 SK Slavia Orlová "B" 1998 2003 Pán Vladimír TJ Město Albrechtice 1993 2028 1
2011/2012 10 SK Slavia Orlová "C" 1985 1990 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2073 2067 ½
2011/2012 9 SK Slavia Orlová "C" 1985 1990 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1838 1840 ½
2011/2012 8 SK Slavia Orlová "C" 1985 1990 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "A" 2007 1993 1
2011/2012 7 SK Slavia Orlová "C" 1985 1990 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "B 1934 1962 1
2011/2012 6 SK Slavia Orlová "C" 1985 1990 Chwastek Otto TJ Vendryně 1949 1888 1
2011/2012 5 SK Slavia Orlová "C" 1985 1990 Zimniok Lubomír Inter Petrovice "A" 2125 2127 0
2011/2012 3 SK Slavia Orlová "C" 1985 1990 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "C" 1867 ½
2011/2012 2 SK Slavia Orlová "C" 1985 1990 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "D" 1938 1982 ½
2011/2012 11 SK Slavia Orlová "B" 1985 1990 Kubačák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 2042 2033 1
2011/2012 10 SK Slavia Orlová "B" 1985 1990 Geffert Michal ŠK Šenov 1948 1957 ½
2011/2012 9 SK Slavia Orlová "B" 1985 1990 Kondula Lukáš VOKD Poruba "B" 1912 1984 ½
2011/2012 8 SK Slavia Orlová "B" 1985 1990 Vícha Martin Slezan Opava "B" 1883 1875 ½
2011/2012 7 SK Slavia Orlová "B" 1985 1990 Veselský František TJ Mořkov "A" 1979 1961 1
2011/2012 4 SK Slavia Orlová "B" 1985 1990 Stalmach Kamil Orel Opava "A" 2074 2046 ½
2011/2012 3 SK Slavia Orlová "B" 1985 1990 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1907 1860 ½
2011/2012 2 SK Slavia Orlová "B" 1985 1990 Kramoliš Pavel Mittal Ostrava "B" 1896 1908 ½
2011/2012 1 SK Slavia Orlová "B" 1985 1990 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 2005 1994 1
2010/2011 11 SK Slavia Orlová "B" 2002 Kraus František TŽ Třinec "D" 2037 1
2010/2011 10 SK Slavia Orlová "B" 2002 Ludwig Petr Slavoj Bruntál "A" 1990 ½
2010/2011 9 SK Slavia Orlová "B" 2002 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "A" 1959 ½
2010/2011 8 SK Slavia Orlová "B" 2002 Lorenz Bohumír Orel Opava "A" 2001 0
2010/2011 7 SK Slavia Orlová "B" 2002 Byma Pavel MSA Dolní Benešov "B" 1998 0
2010/2011 6 SK Slavia Orlová "B" 2002 Vícha Marek VOKD Poruba "B" 1938 1
2010/2011 5 SK Slavia Orlová "B" 2002 Geffert Michal Baník Havířov "B" 1951 ½
2010/2011 4 SK Slavia Orlová "B" 2002 Týn Marek Mittal Ostrava "C" 1906 1
2010/2011 3 SK Slavia Orlová "B" 2002 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice "A" 2033 ½
2010/2011 2 SK Slavia Orlová "B" 2002 Řezníček Marcel Slovan Havířov "A" 2095 0
2010/2011 1 SK Slavia Orlová "B" 2002 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2100 0
2009/2010 10 SK Slavia Orlová B 2064 Oborný Lubor Slavoj Poruba B 2005 1
2009/2010 9 SK Slavia Orlová B 2064 Langnerová Karolína Slavia Havířov 1881 0
2009/2010 7 SK Slavia Orlová B 2064 Kocur Valter MSA Dolní Benešov B 2109 0
2009/2010 4 SK Slavia Orlová B 2064 Bražina David Mittal Ostrava C 1936 ½
2009/2010 3 SK Slavia Orlová B 2064 Papán Cyril ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2097 ½
2009/2010 2 SK Slavia Orlová B 2064 Vavřínek Tomáš MSA Dolní Benešov C 1897 1
2009/2010 1 SK Slavia Orlová B 2064 Olšar Robin Slezan Opava B 2045 1
2009/2010 11 SK Slavia Orlová 2064 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec B 2053 0
2009/2010 8 SK Slavia Orlová 2064 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba 2209 0
2009/2010 5 SK Slavia Orlová 2064 Mrva Marek TJ Mittal Ostrava 2220 ½
2008/2009 11 Slavia Orlová C 2052 Sekáč Martin Baník Havířov B 2070 ½
2008/2009 9 Slavia Orlová C 2052 Letovanec Petr TŽ Třinec E 1774 1
2008/2009 8 Slavia Orlová C 2052 Funiok Marcel Slavia Havířov 2076 ½
2008/2009 7 Slavia Orlová C 2052 Chwastek Otto TJ Vendryně 1939 ½
2008/2009 6 Slavia Orlová C 2052 Podzdiora Michal C SK Stonava 0
2008/2009 5 Slavia Orlová C 2052 Walowy Bohumír ŠK Inter Petrovice 2169 1
2008/2009 4 Slavia Orlová C 2052 Siwek Antonín Slovan Havířov 1881 1
2008/2009 3 Slavia Orlová C 2052 Sobek Martin Jäkl Karviná B 1967 ½
2008/2009 2 Slavia Orlová C 2052 Cudnik Andrzej OS Rychvald 0
2007/2008 11 Slavia Orlová C 2040 Firla Stanislav SK Stonava B 1970 ½
2007/2008 10 Slavia Orlová C 2040 Crha Břetislav OS Rychvald 1837 ½
2007/2008 9 Slavia Orlová C 2040 Čubok Milan Sokol Dobrá B 1905 ½
2007/2008 8 Slavia Orlová C 2040 Ovesný Radim Slavia Havířov 1971 ½
2007/2008 7 Slavia Orlová C 2040 Bělačík Jan Jäkl Karviná B 2054 ½
2007/2008 6 Slavia Orlová C 2040 Novák Jiří Baník Havířov B 1925 ½
2007/2008 5 Slavia Orlová C 2040 Richtr Miroslav Baník Havířov C 1000 ½
2007/2008 4 Slavia Orlová C 2040 Chwastek Otto TJ Vendryně 1952 1
2007/2008 2 Slavia Orlová C 2040 Šincl Josef TŽ Třinec D 1907 1
2007/2008 1 Slavia Orlová C 2040 Strzadala Alfréd Inter Petrovice 1931 ½
2006/2007 10 SK Slavia Orlová "A" 2087 Kaňok Jan Mittal Ostrava "B" 1953 ½
2006/2007 9 SK Slavia Orlová "A" 2087 Bulawa Marek Baník Havířov "A" 2041 ½
2006/2007 7 SK Slavia Orlová "A" 2087 Antošík Alois Jakl Karviná "A" 2251 ½
2006/2007 4 SK Slavia Orlová "A" 2087 Holušová Táňa BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2079 ½
2006/2007 3 SK Slavia Orlová "A" 2087 Lamper Vlastimil ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 1921 1
2006/2007 1 SK Slavia Orlová "A" 2087 Weczerek Marek MSA Dolní Benešov "A" 2044 1
2006/2007 11 SK Slavia Orlová "C" 2087 Sobek Martin Jakl Karviná "B" 2002 0
2006/2007 9 SK Slavia Orlová "C" 2087 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 0
2006/2007 8 SK Slavia Orlová "C" 2087 Bok Tomáš TJ Sokol Fryčovice "B" 1710 ½
2006/2007 6 SK Slavia Orlová "C" 2087 Mareš Petr Baník Havířov "C" 1913 1
2005/2006 11 Slavia Orlová "A" 2064 Trávníček Petr Tatran Litovel "A" 2130 ½
2005/2006 5 Slavia Orlová "A" 2064 Macharáček Šimon ŠK DURAS Brno "A" 2194 ½
2005/2006 11 Slavia Orlová "B" 2064 Bělunek Zdeněk Sokol Hutisko-Solanec "A" 1892 1
2005/2006 10 Slavia Orlová "B" 2064 Medunová Věra ŠK Stonava "A" 2159 0
2005/2006 9 Slavia Orlová "B" 2064 ŠK TP Hrabyně "A" 1
2005/2006 8 Slavia Orlová "B" 2064 Šimek Jiří Slavoj Poruba "B" 2126 ½
2005/2006 7 Slavia Orlová "B" 2064 Šamu Pavel Mittal Ostrava "B" 2019 0
2005/2006 6 Slavia Orlová "B" 2064 Keprt Pavel Sokol Dobrá "A" 2048 ½
2005/2006 5 Slavia Orlová "B" 2064 Košťál Otakar Ritmus Ostrava "A" 1899 ½
2005/2006 4 Slavia Orlová "B" 2064 Holeksa Miloš Baník Havířov "A" 2092 ½
2005/2006 3 Slavia Orlová "B" 2064 Olšar Robin Slezan Opava "A" 1983 ½
2005/2006 2 Slavia Orlová "B" 2064 Neděla Jiří MSA Dolní Benešov"A" 2022 ½
2005/2006 1 Slavia Orlová "B" 2064 Pecha Tomáš ŠK Frýdek-Místek "B" 1952 0
2004/2005 9 ŠK Stonava A" 2063 Poláček Michal NH Ostrava B" 2036 0
2004/2005 6 ŠK Stonava A" 2063 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá A" 2082 0
2004/2005 5 ŠK Stonava A" 2063 Podlesný Petr Baník HavířovA" 1990 1
2004/2005 1 ŠK Stonava A" 2063 Mrákota Zdeněk Slezan Opava C" 1606 ½
2004/2005 11 Slavia Orlová C 2020 Kolář Jaroslav Fryčovice 2056 ½
2004/2005 10 Slavia Orlová C 2020 Kupka Slavoj Vendryně 2231 ½
2004/2005 9 Slavia Orlová C 2020 Podlesný Pavel Baník Havířov C 2203 0
2004/2005 8 Slavia Orlová C 2020 Řezníček Marcel Slavia Havířov A 2045 ½
2004/2005 7 Slavia Orlová C 2020 Sobek Rostislav Petrovice A 2004 ½
2003/2004 10 ŠK Stonava A" 2020 Bulawa Marek Baník Havířov 2037 ½
2003/2004 9 ŠK Stonava A" 2020 Misiuga Andrzej Slávia Orlová B" 2262 0
2003/2004 7 ŠK Stonava A" 2020 Incédi Aleš Frýdek-Místek B" 2128 ½
2003/2004 6 ŠK Stonava A" 2020 Hlubina Pavel VOKD Poruba A" 2067 1
2003/2004 5 ŠK Stonava A" 2020 Hrouza Ondřej Lokomotiva Krnov 2057 1
2003/2004 3 ŠK Stonava A" 2020 Poláček Michal NH Ostrava B" 2005 0
2003/2004 2 ŠK Stonava A" 2020 Harazim Richard Slezan Opava C" 1869 0
2003/2004 1 ŠK Stonava A" 2020 Vašek Vladimír ŠK Svinov A" 1996 1