Hráč Frank Adam

Frank Adam

User Pic
Jméno: Frank Adam
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2158
Elo mezinárodní: 2238
ID: 39720
FIDE ID: 384720
Rok narození: 2005
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 4 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2129 2148 Novotný Ondřej 2222 ŠK Polabiny 1951 1933 1 soutěž
2020/2021 3 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2129 2148 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 1994 1997 ½ soutěž
2020/2021 2 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2129 2148 Šádek Vojtěch ŠK AD Jičín 1907 1912 1 soutěž
2020/2021 1 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2129 2148 Cibulka Josef ŠŠPM Lipky HK 2023 2009 1 soutěž
2020/2021 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2129 2148 Podlesný Pavel ŠK Šenov "A" 2047 2047 ½ soutěž
2019/2020 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2260 2171 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2164 2150 ½ soutěž
2019/2020 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2260 2171 Mičulka David ŠK Slavoj Poruba "C" 2038 2021 1 soutěž
2019/2020 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2205 2171 Bulava Petr Baník Havířov 2019 2029 0 soutěž
2019/2020 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2205 2171 Švancara Petr A64 Proclient Grygov 2167 2149 1 soutěž
2019/2020 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2221 2171 Pavlík Petr TJ Tatran Litovel 1930 1921 1 soutěž
2019/2020 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2223 2030 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno pod P. 2232 2191 1 soutěž
2019/2020 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2159 2030 Kozelský Marek Labortech Ostrava "B" 1976 1982 1 soutěž
2019/2020 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2159 2030 Szczepanek Radoslaw TJ Slovan Havířov 2181 0 0 soutěž
2019/2020 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2159 2030 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "B" 2041 2029 1 soutěž
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2059 2030 Veselý Martin TJ Ostrava "B" 2051 2053 1 soutěž
2019/2020 7 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2260 2171 Hlavina Matouš Šachklub Sokol Klatovy 1970 1943 1 soutěž
2019/2020 6 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2260 2171 Němec Jáchym KŠ Říčany 1925 2110 1954 0 soutěž
2019/2020 5 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2260 2171 Brůna Matouš Desko Liberec 1614 1611 1 soutěž
2019/2020 4 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2260 2171 Šuráň Jan ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1562 1641 1 soutěž
2019/2020 3 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2221 2171 Brož Jan ŠK DURAS BVK Brno 1484 1588 1 soutěž
2019/2020 2 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2223 2030 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny A 2213 2157 1 soutěž
2019/2020 1 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2059 2030 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 1980 1964 1 soutěž
2019/2020 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2260 2171 Brychta David ŠK Gordic 2137 2125 ½ soutěž
2019/2020 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2205 2171 Raszka Janusz Slavoj Český Těšín 2094 0 ½ soutěž
2019/2020 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2223 2030 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2025 2029 ½ soutěž
2019/2020 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2159 2030 Krejča Jakub Šachy Hošťálková 2154 2133 1 soutěž
2019/2020 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2159 2030 Walica Roman SK Slavia Orlová 2081 2072 1 soutěž
2019/2020 11 BSŠ Frýdek-Místek D 2260 2171 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1951 1945 ½ soutěž
2019/2020 7 BSŠ Frýdek-Místek D 2205 2171 Zimniok Lubomír ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2053 2047 ½ soutěž
2019/2020 5 BSŠ Frýdek-Místek D 2221 2030 Sikora Matouš ŠK Slavia Orlová C 2060 2051 ½ soutěž
2019/2020 1 BSŠ Frýdek-Místek D 2059 2030 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov A 2160 2164 1 soutěž
2019/2020 7 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2221 2171 Vylíčil Adam ŠK Staré Město 1772 1757 ½ soutěž
2019/2020 6 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2221 2171 Brož Jan ŠK DURAS BVK Brno 1484 1588 1 soutěž
2019/2020 5 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2223 2030 Očko Dominik Interchess Frýdek-Místek 1916 1917 1 soutěž
2019/2020 4 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2059 2030 Králová Gabriela 2222 ŠK Polabiny B 1613 1666 1 soutěž
2019/2020 3 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2059 2030 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny A 2129 2157 1 soutěž
2019/2020 2 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2059 2030 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 1980 1964 1 soutěž
2019/2020 1 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2059 2030 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1909 1919 1 soutěž
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 2015 2067 Fojt Petr ŠK AD Jičín 2100 2065 0 soutěž
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 2015 2067 Kůsa Jakub Šachklub Sokol Klatovy 2011 2025 ½ soutěž
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 2015 2067 Novotný Martin Klub šachistů Říčany 1925 2088 1962 1 soutěž
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 2015 2067 Martirosyan Ara ŠK PORG Praha 2000 1923 1 soutěž
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 2108 2067 Vavřínková Eliška ŠK Staré Město 1826 1819 1 soutěž
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 2152 2050 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 1951 1982 1 soutěž
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 2029 2050 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny 2065 2104 1 soutěž
2018/2019 10 BSŠ Frýdek Místek D 2087 2067 Didi Jan TJ Ostrava B 2035 2015 1 soutěž
2018/2019 9 BSŠ Frýdek Místek D 2087 2067 Pavera Vít ŠK TJ Dolní Benešov A 2034 2034 ½ soutěž
2018/2019 7 BSŠ Frýdek Místek D 2121 2067 Sikora Matouš SK Slavia Orlová C 2025 2040 ½ soutěž
2018/2019 5 BSŠ Frýdek Místek D 2108 2067 Kubica Kamil SK Stonava 2153 0 1 soutěž
2018/2019 3 BSŠ Frýdek Místek D 2091 2050 Záleský Karel Slezan Opava B 2012 1989 1 soutěž
2018/2019 2 BSŠ Frýdek Místek D 2091 2050 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba D 2294 2269 0 soutěž
2018/2019 1 BSŠ Frýdek Místek D 2029 2050 Hrbáček Miroslav ŠK Bruntál 1951 1964 0 soutěž
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2121 2067 Bělačík Jan ŠK Karviná 1915 1934 1 soutěž
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2121 2067 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá "B" 1877 1881 0 soutěž
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2087 2067 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2204 2176 1 soutěž
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2152 2050 Beseda Roman TJ Sokol Dobrá 2072 2081 ½ soutěž
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2091 2050 Václavík Martin Slavoj Poruba "B" 2088 2104 1 soutěž
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2029 2050 Pán Vladimír Sokol Vrbno pod P. 2037 2046 1 soutěž
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 2108 2067 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová 1799 1757 ½ soutěž
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 2108 2067 Gřesová Zuzana Interchess Frýdek-Místek 1908 1882 0 soutěž
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 2152 2050 Lička Denis BŠŠ Frýdek-Místek B 1526 1457 1 soutěž
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 2029 2050 Vavřínková Eliška ŠK Staré Město 1770 1774 1 soutěž
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 2029 2050 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1990 1840 1 soutěž
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 2029 2050 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 2002 1982 1 soutěž
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 2029 2050 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny 2065 2104 1 soutěž
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1871 1835 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1856 1817 1 soutěž
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1947 1835 Křížek Kryštof Spartak Vlašim 1485 1487 1 soutěž
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1828 1871 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1675 1671 1 soutěž
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1967 1835 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "B" 1478 1518 1 soutěž
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1967 1835 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "A" 1750 1773 0 soutěž
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1967 1835 Karlík Jáchym Šachy Hošťálková 1435 1445 1 soutěž
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1967 1835 Suchánek Hanuš ŠK Zlín 1482 1573 1 soutěž
2017/2018 12 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1947 1835 Kacíř Tomáš TJ Dobratice "A" 1765 1757 1 soutěž
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1904 1835 Koren Jaroslav TJ Vendryně "B" 0 1250 1 soutěž
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1904 1835 Paseka Aleš Sokol Brušperk "B" 1709 1709 1 soutěž
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1871 1835 Chwastek Jan TŽ Třinec "C" 0 1354 1 soutěž
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1871 1835 Kotas Jan TJ Bystřice 1852 1851 1 soutěž
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1947 1835 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá "C" 1616 1599 0 soutěž
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1871 1835 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1793 1836 0 soutěž
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1871 1835 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1856 1817 1 soutěž
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1947 1835 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1859 1784 1 soutěž
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1828 1871 Bauer Miroslav ŠK Kuřim 1564 1614 1 soutěž
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1828 1871 Křížek Kryštof Spartak Vlašim 1508 1609 1 soutěž
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1828 1871 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1675 1671 1 soutěž
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1828 1871 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1505 1527 1 soutěž
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1581 1640 Keprt Pavel TJ Sokol Dobrá „A“ 2013 2000 1 soutěž
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1581 1640 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "A" 2025 2030 ½ soutěž
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1581 1640 Káňa Pavel Šachový klub Karviná 2052 2048 0 soutěž
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1581 1640 Kozák Petr AŠK DA Olomouc "A" 2127 2135 1 soutěž
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1581 1640 Kander Ladislav Labortech Ostrava "B" 1983 1993 0 soutěž
2016/2017 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1581 1640 Hronek Štěpán ŠK Zlín 1398 1401 ½ soutěž
2016/2017 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1581 1640 Dvořák Martin ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 1 soutěž
2016/2017 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1581 1640 Hrabal Matěj SK Prostějov 1507 1603 ½ soutěž
2016/2017 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1581 1640 Babula Vlastimil ŠK Staré Město "B" 1249 1318 1 soutěž
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1581 1640 Novák Tomáš SK Slavia Orlová "B" 1142 1131 1 soutěž
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1581 1640 Tillmann Tomáš OŠŠ TJ Ostrava 1094 1 soutěž
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1581 1640 Opěla Radek Interchess Frýdek-Místek 1453 1464 1 soutěž
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1581 1640 Odstrčil Martin BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1142 1 soutěž
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1581 1640 Janotka Oldřich BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1377 1377 ½ soutěž
2016/2017 8 BŠŠ F-M "E" 1581 1640 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice "B" 1566 1 soutěž
2016/2017 2 BŠŠ F-M "E" 1581 1640 Bebek Ivan Sokol Dobrá "C" 1397 1398 1 soutěž
2015/2016 7 Beskydská šachová škola "F" 1581 1640 Topinka Leoš Sokol Dobrá "C" 1432 1 soutěž
2015/2016 3 Beskydská šachová škola "F" 1581 1640 Kawulok Aleš Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1382 1504 1 soutěž
2015/2016 1 Beskydská šachová škola "F" 1581 1640 Hrneček Jan Beskydská šachová škola "E" 1317 ½ soutěž
2015/2016 11 Beskydská šachová škola FM B 1581 1640 Růžičková Ema A64 Grygov 1284 1 soutěž
2015/2016 10 Beskydská šachová škola FM B 1581 1640 Babula Vlastimil ŠK Staré Město "B" 1249 1318 1 soutěž
2015/2016 9 Beskydská šachová škola FM B 1581 1640 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 1 soutěž
2015/2016 8 Beskydská šachová škola FM B 1581 1640 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno "C" 1622 1298 0 soutěž
2015/2016 7 Beskydská šachová škola FM B 1581 1640 Bravanský Lukáš OŠŠ TJ Ostrava 1113 1 soutěž
2015/2016 6 Beskydská šachová škola FM B 1581 1640 Opěla Radek Interchess FM 1453 1464 0 soutěž
2015/2016 3 Beskydská šachová škola FM B 1581 1640 Haška Filip Beskydská šachová škola FM C 1426 1455 0 soutěž
2015/2016 2 Beskydská šachová škola FM B 1581 1640 Svoboda Filip ŠK Kuřim "A" 1429 1537 ½ soutěž
2015/2016 1 Beskydská šachová škola FM B 1581 1640 Matějů Roman ŠK Kuřim "B" 1326 1193 1 soutěž
2014/2015 11 Beskydská šachová škola "F" 1510 1388 Blecha Josef Sokol Brušperk "B" 1879 1889 1 soutěž
2014/2015 9 Beskydská šachová škola "F" 1510 1388 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 1948 1873 ½ soutěž
2014/2015 7 Beskydská šachová škola "F" 1510 1388 Soural Jiří Sokol Dobrá "B" 1636 0 soutěž
2014/2015 4 Beskydská šachová škola "F" 1510 1388 Lasota Jakub TJ Sokol Mosty u J. "B" 1000 1 soutěž
2014/2015 3 Beskydská šachová škola "F" 1510 1388 Walica Roman TJ Vendryně 1868 1902 0 soutěž
2014/2015 1 Beskydská šachová škola "F" 1510 1388 Odstrčil Lukáš Beskydská šachová škola "G" 1527 1388 1 soutěž
2014/2015 11 Beskydská šachová škola FM B 1510 1388 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno "C" 1386 0 soutěž
2014/2015 10 Beskydská šachová škola FM B 1510 1388 Šobáň Jan A64 Grygov 1218 1 soutěž
2013/2014 9 BŠŠ F-M "H" 1250 Tvrdý Petr Sokol Dobrá "B" 1773 1 soutěž
2013/2014 8 BŠŠ F-M "H" 1250 Rajca Erik TJ Vendryně "B" 1000 1 soutěž
2013/2014 6 BŠŠ F-M "H" 1250 Klus Ben Nathanael TŽ Třinec "D" 1250 1 soutěž