Hráč Omamík Pavel

Omamík Pavel

User Pic
Jméno: Omamík Pavel
Oddíl: Tatra Kopřivnice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2076
Elo mezinárodní: 2076
ID: 2642
FIDE ID: 331074
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Tatra Kopřivnice A 2072 2085 Balogh Milan TJ Ostrava C 1809 1821 1
2018/2019 10 Tatra Kopřivnice A 2081 2085 Gibiec Ernest SK Stonava 2120 2124 0
2018/2019 7 Tatra Kopřivnice A 2093 2085 Václavík David ŠK Slavoj Poruba D 2003 1999 0
2018/2019 5 Tatra Kopřivnice A 2087 2085 Bulawa Marek Baník Havířov B 1948 1954 1
2018/2019 4 Tatra Kopřivnice A 2094 2097 Mavrev David BSŠ Frýdek Místek D 1820 1785 ½
2018/2019 3 Tatra Kopřivnice A 2100 2097 Byma Pavel ŠK TJ Dolní Benešov A 2021 2052 0
2018/2019 2 Tatra Kopřivnice A 2100 2097 Kozelský Marek ŠK Šenov A 1963 1968 1
2018/2019 1 Tatra Kopřivnice A 2103 2097 Sikora Matouš SK Slavia Orlová C 2007 1999 ½
2017/2018 11 Tatra Kopřivnice A 2112 2101 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba C 2159 2159 0
2017/2018 10 Tatra Kopřivnice A 2103 2101 Byma Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 2044 2090 1
2017/2018 9 Tatra Kopřivnice A 2103 2101 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2130 2090 ½
2017/2018 8 Tatra Kopřivnice A 2115 2101 Bureš Martin Baník Havířov B 2109 2103 ½
2017/2018 7 Tatra Kopřivnice A 2115 2101 Pšenička Pavel TJ Ostrava B 2041 2071 0
2017/2018 6 Tatra Kopřivnice A 2110 2101 Solný Michal Slezan Opava B 1953 1960 ½
2017/2018 5 Tatra Kopřivnice A 2110 2101 Lojek Marek SK Slavia Orlová C 2089 2091 1
2017/2018 3 Tatra Kopřivnice A 2103 2101 Janyška Pavel ŠK Bruntál 2151 2151 0
2017/2018 2 Tatra Kopřivnice A 2103 2101 Poláček Michal TJ Ostrava C 1973 1964 ½
2017/2018 1 Tatra Kopřivnice A 2122 2109 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová B 2194 2178 ½
2015/2016 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2115 2105 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1929 1915 1
2015/2016 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2115 2105 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "D" 2209 2237 ½
2015/2016 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2115 2105 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "C" 1825 1834 0
2015/2016 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2115 2105 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "A" 1906 1910 1
2015/2016 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2115 2105 Kolář Stanislav ŠK Šenov "B" 2080 2075 ½
2015/2016 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2115 2105 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2101 2127 1
2015/2016 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2115 2105 Tománek Marek SK Petřvald 1781 1922 1
2015/2016 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2115 2105 Tkadlec Miloslav TJ Frenštát p/R "A" 2088 2092 1
2015/2016 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2115 2105 Kovář Oldřich TJ VOKD Poruba 2002 1974 1
2015/2016 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2115 2105 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1768 1791 1
2015/2016 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2115 2105 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 2151 2103 0
2014/2015 11 TJ Studénka 2084 2078 Píša Vladimír ŠK Hošťalkovice "A" 1921 1911 1
2014/2015 10 TJ Studénka 2084 2078 Papán Cyril TJ Nový Jičín "B" 2014 2002 ½
2014/2015 9 TJ Studénka 2084 2078 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 ½
2014/2015 8 TJ Studénka 2084 2078 Mačejovský Igor TJ VOKD Poruba "C" 1970 1954 1
2014/2015 7 TJ Studénka 2084 2078 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2083 2079 1
2014/2015 6 TJ Studénka 2084 2078 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2106 2127 0
2014/2015 4 TJ Studénka 2084 2078 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1767 1791 1
2014/2015 3 TJ Studénka 2084 2078 Kondula Lukáš Slavoj Poruba "D" 2002 2015 1
2014/2015 2 TJ Studénka 2084 2078 Tkadlec Miloslav TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2109 2105 0
2014/2015 1 TJ Studénka 2084 2078 Špála Jiří TJ Mariánské Hory "B" 1781 1809 1
2014/2015 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2084 2078 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2121 2120 ½
2014/2015 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2084 2078 Bolacký Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2223 2281 1
2014/2015 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2084 2078 Pardy Martin Orel Opava "A" 2093 2102 1
2014/2015 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2084 2078 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno p/P 2184 2184 0
2014/2015 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2084 2078 Malík Jan Slavoj Poruba "C" 2213 2221 0
2014/2015 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2084 2078 Tomeček Jan Baník Havířov "B" 2159 2165 0
2014/2015 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2084 2078 Szotkowski Jakub Slavoj Český Těšín 2240 2240 1
2014/2015 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2084 2078 Orzechowski Jacek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2250 2286 0
2014/2015 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2084 2078 Didi Jan TJ Ostrava "B" 2057 2055 ½
2014/2015 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2084 2078 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 2030 2030 ½
2013/2014 11 TJ Studénka "A" 2044 2034 Siwek Antonín ŠK Šenov "A" 1916 1918 1
2013/2014 10 TJ Studénka "A" 2044 2034 Kahánek Martin ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1883 1900 1
2013/2014 9 TJ Studénka "A" 2044 2034 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1981 2013 1
2013/2014 8 TJ Studénka "A" 2044 2034 Didi Jan TJ Ostrava "C" 2069 2066 1
2013/2014 7 TJ Studénka "A" 2044 2034 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2020 2021 1
2013/2014 6 TJ Studénka "A" 2044 2034 Kocián Karel TJ Fulnek "A" 2222 2217 ½
2013/2014 5 TJ Studénka "A" 2044 2034 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2000 2004 0
2013/2014 4 TJ Studénka "A" 2044 2034 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2086 2066 1
2013/2014 3 TJ Studénka "A" 2044 2034 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "B" 2200 2198 1
2013/2014 2 TJ Studénka "A" 2044 2034 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2114 2148 0
2013/2014 1 TJ Studénka "A" 2044 2034 Václavík David VOKD Poruba "C" 2024 2051 1
2012/2013 9 Tatra Kopřivnice "A" 2076 2035 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2144 2147 ½
2012/2013 7 Tatra Kopřivnice "A" 2076 2035 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2094 2089 ½
2012/2013 6 Tatra Kopřivnice "A" 2076 2035 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2231 2285 0
2012/2013 4 Tatra Kopřivnice "A" 2076 2035 Očkay Tomáš VOKD Poruba "B" 2141 2153 0
2012/2013 3 Tatra Kopřivnice "A" 2076 2035 Kretek Břetislav ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2228 2220 ½
2012/2013 2 Tatra Kopřivnice "A" 2076 2035 Kičmer Petr Baník Havířov "B" 2222 2220 0
2012/2013 1 Tatra Kopřivnice "A" 2076 2035 Baier Pavel SK Slavia Orlová "C" 2101 2111 ½
2012/2013 11 TJ Studénka "A" 2076 2035 Zelenka Pavel TJ Mořkov "A" 1825 1
2012/2013 9 TJ Studénka "A" 2076 2035 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2100 2086 0
2012/2013 8 TJ Studénka "A" 2076 2035 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1765 1
2012/2013 7 TJ Studénka "A" 2076 2035 Kaňok Jan TJ Ostrava "B" 1975 1987 ½
2012/2013 6 TJ Studénka "A" 2076 2035 Kubelka Martin TJ Fulnek "A" 1834 1
2012/2013 5 TJ Studénka "A" 2076 2035 Tománek Marek ŠK Petřvald "A" 1959 1963 1
2012/2013 4 TJ Studénka "A" 2076 2035 Zinglar David ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1959 0
2012/2013 3 TJ Studénka "A" 2076 2035 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "B" 1916 1905 1
2012/2013 2 TJ Studénka "A" 2076 2035 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1988 2013 1
2012/2013 1 TJ Studénka "A" 2076 2035 Rosinský Pavel TJ Nový Jičín "A" 2072 2084 1
2011/2012 11 TJ Studenka "A" 2086 2071 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "B" 1940 1923 ½
2011/2012 10 TJ Studenka "A" 2086 2071 Mačejovský Igor VOKD Poruba "C" 2007 2001 0
2011/2012 9 TJ Studenka "A" 2086 2071 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 2044 1
2011/2012 8 TJ Studenka "A" 2086 2071 Zelenka Pavel TJ Mořkov "B" 1779 ½
2011/2012 7 TJ Studenka "A" 2086 2071 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1718 0
2011/2012 6 TJ Studenka "A" 2086 2071 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2224 2201 0
2011/2012 5 TJ Studenka "A" 2086 2071 Konvička Martin Tatra Kopřivnice "B" 1772 1807 0
2011/2012 4 TJ Studenka "A" 2086 2071 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2103 2132 ½
2011/2012 2 TJ Studenka "A" 2086 2071 Lýsek Lukáš ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 1
2011/2012 1 TJ Studenka "A" 2086 2071 Zinglar David ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1984 ½
2010/2011 11 TJ Studenka "A" 2048 Dohnálek Tomáš TJ Fulnek "A" 1692 0
2010/2011 10 TJ Studenka "A" 2048 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1708 1
2010/2011 9 TJ Studenka "A" 2048 Socha Jaromir Tatra Kopřivnice "B" 1
2010/2011 7 TJ Studenka "A" 2048 Lýsek Lukáš ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 1
2010/2011 6 TJ Studenka "A" 2048 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2058 ½
2010/2011 5 TJ Studenka "A" 2048 Karlík Ondřej TJ Mořkov "A" 2127 ½
2010/2011 4 TJ Studenka "A" 2048 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2104 1
2010/2011 3 TJ Studenka "A" 2048 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2237 0
2010/2011 2 TJ Studenka "A" 2048 Zinglar David ŠK Hošťálkovice "A" 2014 1
2010/2011 1 TJ Studenka "A" 2048 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "B" 2214 0
2010/2011 11 Tatra Kopřivnice "A" 2048 Valenčík Jozef Slovan Havířov "A" 1966 0
2010/2011 10 Tatra Kopřivnice "A" 2048 Černý Pavel Slezan Opava "B" 1910 1
2010/2011 8 Tatra Kopřivnice "A" 2048 Hadámek Miroslav Slavoj Bruntál "A" 1805 1
2010/2011 7 Tatra Kopřivnice "A" 2048 Mayerhofer Horst TJ Mariánské Hory "A" 2107 1
2010/2011 5 Tatra Kopřivnice "A" 2048 Kriebel Rudolf MSA Dolní Benešov "B" 1880 1
2010/2011 3 Tatra Kopřivnice "A" 2048 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "B" 1908 1
2010/2011 2 Tatra Kopřivnice "A" 2048 Týn Ondřej Mittal Ostrava "C" 1853 1
2010/2011 1 Tatra Kopřivnice "A" 2048 Geffert Michal Baník Havířov "B" 1951 ½
2009/2010 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2091 Sovadina Jiří Slezan Opava B 2024 1
2009/2010 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2091 Langnerová Karolína Slavia Havířov 1881 0
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2091 Pohludka Ondřej ŠK Šenov A 2087 0
2009/2010 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2091 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov B 2047 1
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2091 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2245 ½
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2091 Sieber Martin SK Slavia Orlová B 2043 0
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2091 Kaňok Jan Mittal Ostrava C 1955 0
2009/2010 11 Vagonka Studénka 2091 Kahánek Martin ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1860 ½
2009/2010 10 Vagonka Studénka 2091 Bolacký Jiří TJ Mariánské Hory B 2248 0
2009/2010 9 Vagonka Studénka 2091 Zinglar David ŠK Hošťálkovice 1979 ½
2009/2010 8 Vagonka Studénka 2091 Tománek Marek ŠK Petřvald 1830 1
2009/2010 7 Vagonka Studénka 2091 Papán Cyril TJ Nový Jičín 2097 1
2009/2010 6 Vagonka Studénka 2091 Hlubina Pavel VOKD Poruba C 1957 1
2009/2010 5 Vagonka Studénka 2091 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2036 ½
2009/2010 4 Vagonka Studénka 2091 Týn Ondřej Mittal Ostrava D 1926 ½
2009/2010 3 Vagonka Studénka 2091 Baroš Zbyněk TJ Fulnek 2005 ½
2009/2010 2 Vagonka Studénka 2091 Tkadlec Miloslav TJ Frenštát 2109 0
2009/2010 1 Vagonka Studénka 2091 Veselý Libor VOKD Poruba B 2228 0
2008/2009 11 Vagonka Studénka "A" 2084 Macíček Jan TJ Mořkov "B" 1952 1
2008/2009 10 Vagonka Studénka "A" 2084 Káňa Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2086 ½
2008/2009 8 Vagonka Studénka "A" 2084 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 2003 ½
2008/2009 7 Vagonka Studénka "A" 2084 Václavík David VOKD Poruba "C" 2077 ½
2008/2009 6 Vagonka Studénka "A" 2084 Lažo Juraj TJ Frenštát "A" 2038 ½
2008/2009 4 Vagonka Studénka "A" 2084 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2080 ½
2008/2009 3 Vagonka Studénka "A" 2084 Klečka Ivo ŠK Petřvald u NJ "A" 1647 1
2008/2009 2 Vagonka Studénka "A" 2084 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 2011 0
2008/2009 1 Vagonka Studénka "A" 2084 Šplíchal Stanislav ŠK Svinov "B" 2204 ½
2006/2007 11 Vagónka Studénka "A" 2092 Bražina David Mittal Ostrava "D" 1828 ½
2006/2007 10 Vagónka Studénka "A" 2092 Papán Cyril TJ Nový Jičín "B" 2041 0
2006/2007 9 Vagónka Studénka "A" 2092 Kocián Karel TJ Fulnek "A" 2229 ½
2006/2007 8 Vagónka Studénka "A" 2092 Oborný Lubor Slavoj Poruba "C" 1953 1
2006/2007 7 Vagónka Studénka "A" 2092 Snopek Jiří ŠK Svinov "B" 1904 1
2006/2007 6 Vagónka Studénka "A" 2092 Socha Jaromír ŠK ASK Kopřivnice "A" 2012 0
2006/2007 4 Vagónka Studénka "A" 2092 Veselý Libor VOKD Poruba "B" 2214 ½
2006/2007 3 Vagónka Studénka "A" 2092 Holík Jiří T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1983 1
2006/2007 2 Vagónka Studénka "A" 2092 Hlubina Pavel VOKD Poruba "C" 1946 1
2006/2007 1 Vagónka Studénka "A" 2092 Hlaváček Pavel ŠK ASK Kopřivnice "B" 1743 1
2005/2006 11 Vagonka Studénka "A" 2033 Holík Jiří TJ Frenštát "A" 1945 ½
2005/2006 10 Vagonka Studénka "A" 2033 Šipl František VOKD Poruba "C" 1967 ½
2005/2006 9 Vagonka Studénka "A" 2033 Bárta Jan Slavoj Poruba "C" 1951 0
2005/2006 8 Vagonka Studénka "A" 2033 Hardyn Jaroslav ŠK ASK Kopřivnice "B" 1678 1
2005/2006 7 Vagonka Studénka "A" 2033 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2074 0
2005/2006 6 Vagonka Studénka "A" 2033 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2075 1
2005/2006 5 Vagonka Studénka "A" 2033 Besta Miroslav ŠK Petřvald u NJ "A" 1771 1
2005/2006 3 Vagonka Studénka "A" 2033 Rosinský Pavel ŠK ASK Kopřivnice "A" 2046 ½
2005/2006 2 Vagonka Studénka "A" 2033 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2070 0
2005/2006 1 Vagonka Studénka "A" 2033 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava "C" 1989 0
2005/2006 11 TJ Mořkov A 2033 Snopek Jiří ŠK Svinov A 1911 ½
2005/2006 10 TJ Mořkov A 2033 Chliapas Nikos LaborTech Ostrava B 2017 1
2005/2006 9 TJ Mořkov A 2033 Schoupal Patrik TŽ Třinec C 1939 1
2005/2006 8 TJ Mořkov A 2033 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek C 1567 0
2005/2006 7 TJ Mořkov A 2033 Muratidis Nikos Slezan Opava B 2182 1
2005/2006 6 TJ Mořkov A 2033 Durčák Zdeněk Jakl Karviná B 1903 1
2005/2006 5 TJ Mořkov A 2033 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1798 1
2005/2006 3 TJ Mořkov A 2033 Kudla Richard VOKD Poruba A 1642 1
2005/2006 2 TJ Mořkov A 2033 Ondrová Michaela Slavoj Bruntál A 1972 1
2005/2006 1 TJ Mořkov A 2033 Ramík Jan Baníl Havířov B 1997 1
2004/2005 10 Vagónka Studénka 2024 Kadlec Pavel ASK Kopřivnice B" 1881 1
2004/2005 9 Vagónka Studénka 2024 Kubica Radek NH Ostrava C" 1841 ½
2004/2005 8 Vagónka Studénka 2024 Petrovský Jan DP Ostrava A" 1829 1
2004/2005 7 Vagónka Studénka 2024 Šumbera Antonín Unie Hlubina A" 1669 1
2004/2005 6 Vagónka Studénka 2024 Marek Roman TJ Frenštát A" 1729 1
2004/2005 5 Vagónka Studénka 2024 Plesník Miroslav VOKD Poruba C" 2040 0
2004/2005 4 Vagónka Studénka 2024 Vašek Vladimír ŠK Šenov A" 2028 1
2004/2005 3 Vagónka Studénka 2024 Vrobel Jaromír TJ Fulnek A" 1797 1
2004/2005 2 Vagónka Studénka 2024 Bárta Jan Slavoj Poruba C" 1950 0
2004/2005 1 Vagónka Studénka 2024 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín A" 2028 1
2003/2004 11 Vagónka Studénka 2026 Tejnský Břetislav TJ Fulnek 1851 0
2003/2004 10 Vagónka Studénka 2026 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba 1992 1
2003/2004 9 Vagónka Studénka 2026 Škola Miroslav NH Ostrava 2139 0
2003/2004 8 Vagónka Studénka 2026 Veselý Libor VOKD Poruba 2099 0
2003/2004 7 Vagónka Studénka 2026 Hlaváček Pavel Kopřivnice 1764 1
2003/2004 6 Vagónka Studénka 2026 Vašek Vladimír ŠK Šenov 1996 ½
2003/2004 5 Vagónka Studénka 2026 Plesník Miroslav VOKD Poruba 1880 1
2003/2004 4 Vagónka Studénka 2026 Kaňok Jaroslav H FUCHS Ostrava 2198 0
2003/2004 3 Vagónka Studénka 2026 Kaňok Jan NH Ostrava 1928 1
2003/2004 2 Vagónka Studénka 2026 Snopek Jiří ŠK Svinov 1951 1
2003/2004 1 Vagónka Studénka 2026 Papán Cyril TJ Nový Jičín 1993 ½