Hráč Zelenka Milan

Zelenka Milan

User Pic
Jméno: Zelenka Milan
Oddíl: TJ Mořkov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2096
Elo mezinárodní: 2103
ID: 2679
FIDE ID: 312339
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 TJ Mořkov "A" 2103 2096 Machýček Lubomír TJ Nový Jičín "A" 2212 2219 ½
2019/2020 1 TJ Mořkov "A" 2096 2096 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "E" 1989 1994 1
2018/2019 11 TJ Mořkov A 2087 2088 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1842 1821 1
2018/2019 10 TJ Mořkov A 2087 2088 Košťál Otakar ŠK Ostrava-Jih A 1872 1883 1
2018/2019 9 TJ Mořkov A 2101 2088 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1848 1925 ½
2018/2019 8 TJ Mořkov A 2101 2088 Kondula Dominik ŠK Slavoj Poruba E 1756 1787 ½
2018/2019 7 TJ Mořkov A 2084 2088 Šamu Pavel TJ Ostrava D 1943 1962 1
2018/2019 6 TJ Mořkov A 2084 2088 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín A 2111 2089 1
2018/2019 5 TJ Mořkov A 2080 2081 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1860 1899 ½
2018/2019 4 TJ Mořkov A 2080 2081 Šíma Pavel TJ Fulnek 2057 1987 1
2018/2019 2 TJ Mořkov A 2073 2081 Čujdík Jiří ŠK Šenov B 1947 1943 1
2018/2019 1 TJ Mořkov A 2074 2081 Holík Jiří TJ Frenštát pod Radhoštěm 2049 2024 ½
2017/2018 1 TJ Mořkov „B“ 2079 2094 Bienek Petr TJ Nový Jičín „ B“ 1863 1854 ½
2017/2018 11 TJ Mořkov A 2070 2089 Pindjak Michal TJ Fulnek 1810 1800 1
2017/2018 10 TJ Mořkov A 2072 2089 Rosinský Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2013 2022 ½
2017/2018 9 TJ Mořkov A 2076 2089 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2091 2113 ½
2017/2018 8 TJ Mořkov A 2076 2089 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba D 2289 2265 0
2017/2018 7 TJ Mořkov A 2075 2089 Kozelský Marek ŠK Šenov B 1963 1955 1
2017/2018 6 TJ Mořkov A 2075 2089 Neumann Filip TJ Ostrava D 1814 1784 ½
2017/2018 5 TJ Mořkov A 2072 2089 Košťál Otakar TJ Mariánské Hory A 1910 1892 ½
2017/2018 4 TJ Mořkov A 2072 2089 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1946 1954 1
2017/2018 3 TJ Mořkov A 2072 2089 Tománek Marek ŠK Petřvald 1789 1880 1
2017/2018 2 TJ Mořkov A 2072 2089 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín A 2128 2102 0
2017/2018 1 TJ Mořkov A 2079 2094 Holík Jiří TJ Frenštát pod Radhoštěm 2033 2015 ½
2015/2016 11 TJ Mořkov "A" 2101 2127 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1768 1791 1
2015/2016 10 TJ Mořkov "A" 2101 2127 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2044 2059 0
2015/2016 9 TJ Mořkov "A" 2101 2127 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1929 1915 1
2015/2016 8 TJ Mořkov "A" 2101 2127 Klíma Lukáš Slavoj Poruba "D" 2345 2304 0
2015/2016 7 TJ Mořkov "A" 2101 2127 Poláček Michal TJ Ostrava "C" 1943 1978 1
2015/2016 6 TJ Mořkov "A" 2101 2127 Omamík Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2115 2105 0
2015/2016 5 TJ Mořkov "A" 2101 2127 Kolář Stanislav ŠK Šenov "B" 2080 2075 0
2015/2016 4 TJ Mořkov "A" 2101 2127 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 1791 1774 1
2015/2016 3 TJ Mořkov "A" 2101 2127 Zedník Petr SK Petřvald 1907 1995 ½
2015/2016 2 TJ Mořkov "A" 2101 2127 Holík Jiří TJ Frenštát p/R "A" 1951 2006 ½
2015/2016 1 TJ Mořkov "A" 2101 2127 Kovář Oldřich TJ VOKD Poruba 2002 1974 1
2014/2015 11 TJ Mořkov "A" 2106 2127 Kopec Ladislav TJ Ostrava "C" 2130 2114 ½
2014/2015 10 TJ Mořkov "A" 2106 2127 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1767 1791 ½
2014/2015 9 TJ Mořkov "A" 2106 2127 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "D" 2223 2281 0
2014/2015 8 TJ Mořkov "A" 2106 2127 Tkadlec Miloslav TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2109 2105 1
2014/2015 7 TJ Mořkov "A" 2106 2127 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "B" 2204 2202 0
2014/2015 6 TJ Mořkov "A" 2106 2127 Omamík Pavel TJ Studénka 2084 2078 1
2014/2015 5 TJ Mořkov "A" 2106 2127 Papán Cyril TJ Nový Jičín "B" 2014 2002 ½
2014/2015 4 TJ Mořkov "A" 2106 2127 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 1
2014/2015 3 TJ Mořkov "A" 2106 2127 Mačejovský Igor TJ VOKD Poruba "C" 1970 1954 ½
2014/2015 2 TJ Mořkov "A" 2106 2127 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2083 2079 ½
2014/2015 1 TJ Mořkov "A" 2106 2127 Píša Vladimír ŠK Hošťalkovice "A" 1921 1911 1
2013/2014 10 TJ Mořkov "A" 2114 2148 Didi Jan TJ Ostrava "C" 2069 2066 ½
2013/2014 9 TJ Mořkov "A" 2114 2148 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 2062 1
2013/2014 8 TJ Mořkov "A" 2114 2148 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1766 ½
2013/2014 5 TJ Mořkov "A" 2114 2148 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "B" 2200 2198 ½
2013/2014 4 TJ Mořkov "A" 2114 2148 Siwek Antonín ŠK Šenov "A" 1916 1918 ½
2013/2014 3 TJ Mořkov "A" 2114 2148 Karhánek Pavel VOKD Poruba "C" 2142 2170 ½
2013/2014 2 TJ Mořkov "A" 2114 2148 Omamík Pavel TJ Studénka "A" 2044 2034 1
2013/2014 1 TJ Mořkov "A" 2114 2148 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1728 1764 0
2013/2014 7 TJ Sokol Hošťálkova 2114 2148 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2164 2164 ½
2013/2014 6 TJ Sokol Hošťálkova 2114 2148 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "B" 2199 2194 0
2012/2013 6 TJ Sokol Hošťálková A 2109 2118 Jasný Igor CHESSMONT Rožnov p.R. A 1971 1
2012/2013 5 TJ Sokol Hošťálková A 2109 2118 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 2009 2003 1
2012/2013 1 TJ Sokol Hošťálková A 2109 2118 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2071 2064 ½
2012/2013 7 TJ Mořkov "A" 2109 2118 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2044 2030 ½
2012/2013 6 TJ Mořkov "A" 2109 2118 Rosinský Pavel TJ Nový Jičín "A" 2072 2084 1
2012/2013 5 TJ Mořkov "A" 2109 2118 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 2013 1
2012/2013 4 TJ Mořkov "A" 2109 2118 Karhánek Pavel VOKD Poruba "C" 2120 2079 ½
2012/2013 3 TJ Mořkov "A" 2109 2118 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2100 2086 1
2012/2013 2 TJ Mořkov "A" 2109 2118 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1765 1
2012/2013 1 TJ Mořkov "A" 2109 2118 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1929 1947 1
2011/2012 11 TJ Sokol Hošťálková 2153 2167 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2212 2237 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Hošťálková 2153 2167 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2314 2340 ½
2011/2012 9 TJ Sokol Hošťálková 2153 2167 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2370 2356 0
2011/2012 8 TJ Sokol Hošťálková 2153 2167 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2257 2256 0
2011/2012 7 TJ Sokol Hošťálková 2153 2167 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2286 2282 0
2011/2012 6 TJ Sokol Hošťálková 2153 2167 Vlach Karel ŠK Zlín C 2183 2169 0
2011/2012 5 TJ Sokol Hošťálková 2153 2167 Malý Marek T.J. Sokol Šumperk 1996 2052 ½
2011/2012 4 TJ Sokol Hošťálková 2153 2167 Gabriel Adam SK Boršice 2090 2076 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Hošťálková 2153 2167 Kapusta Petr ŠK Staré Město C 2158 2146 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Hošťálková 2153 2167 Handl Martin Spartak Adamov 2117 2121 0
2011/2012 1 TJ Sokol Hošťálková 2153 2167 Lanč Alois ŠK Lokomotiva Brno B 2367 2403 0
2011/2012 11 TJ Mořkov "A" 2153 2167 Pavera Vít Orel Opava "A" 2004 2023 1
2011/2012 10 TJ Mořkov "A" 2153 2167 Hladík Oto Mittal Ostrava "B" 2189 2206 ½
2011/2012 9 TJ Mořkov "A" 2153 2167 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2198 2215 0
2011/2012 8 TJ Mořkov "A" 2153 2167 Karhánek Pavel VOKD Poruba "B" 2155 2218 1
2011/2012 7 TJ Mořkov "A" 2153 2167 Baier Pavel SK Slavia Orlová "B" 2157 2141 ½
2011/2012 6 TJ Mořkov "A" 2153 2167 Tustanowski Robert TJ Město Albrechtice 2274 0
2011/2012 5 TJ Mořkov "A" 2153 2167 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2207 2194 0
2011/2012 4 TJ Mořkov "A" 2153 2167 Fargač Martin TŽ Třinec "C" 2099 2081 ½
2011/2012 3 TJ Mořkov "A" 2153 2167 Kolář Stanislav ŠK Šenov 2050 2075 0
2011/2012 2 TJ Mořkov "A" 2153 2167 Premus Jan Slezan Opava "B" 2061 2103 1
2011/2012 1 TJ Mořkov "A" 2153 2167 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov "B" 2079 2138 1
2010/2011 11 TJ Sokol Hošťálková A 2173 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1998 1
2010/2011 10 TJ Sokol Hošťálková A 2173 Gabriel Adam SK Boršice B 2148 0
2010/2011 9 TJ Sokol Hošťálková A 2173 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín A 2174 1
2010/2011 8 TJ Sokol Hošťálková A 2173 Knotek Josef ŠK Staré Město E 2009 1
2010/2011 7 TJ Sokol Hošťálková A 2173 Kopčil Milan TJ FS Napajedla A 2067 0
2010/2011 6 TJ Sokol Hošťálková A 2173 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov p.R. A 1973 1
2010/2011 5 TJ Sokol Hošťálková A 2173 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2054 1
2010/2011 4 TJ Sokol Hošťálková A 2173 Rafaja Marek ŠK Holešov B 2035 0
2010/2011 3 TJ Sokol Hošťálková A 2173 Raška Václav ŠO TJ Francova Lhota A 1894 ½
2010/2011 2 TJ Sokol Hošťálková A 2173 Veselý Miroslav ŠK Zlín D 2040 ½
2010/2011 1 TJ Sokol Hošťálková A 2173 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2137 1
2010/2011 9 TJ Mořkov "A" 2173 Bobek Jan TJ Nový Jičín "A" 1815 1
2010/2011 7 TJ Mořkov "A" 2173 Růčka Alois T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1934 ½
2010/2011 6 TJ Mořkov "A" 2173 Řehák Pavel Slavoj Poruba "B" 2116 1
2010/2011 4 TJ Mořkov "A" 2173 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "B" 2214 ½
2010/2011 1 TJ Mořkov "A" 2173 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice "B" 1958 ½
2009/2010 11 TJ Mořkov 2182 Schuster Vít Slavoj Bruntál 2093 1
2009/2010 10 TJ Mořkov 2182 Švancara Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2132 ½
2009/2010 9 TJ Mořkov 2182 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá 2091 ½
2009/2010 8 TJ Mořkov 2182 Štverák Milan Zbrojovka Vsetín 2080 ½
2009/2010 7 TJ Mořkov 2182 Podlesný Pavel Baník Havířov 2127 0
2009/2010 6 TJ Mořkov 2182 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2137 0
2009/2010 5 TJ Mořkov 2182 Kolář Stanislav TJ Mittal B 2114 1
2009/2010 3 TJ Mořkov 2182 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2119 0
2009/2010 2 TJ Mořkov 2182 Slovák Petr BŠŠ FM B 2156 ½
2009/2010 1 TJ Mořkov 2182 Rakús Pavel ŠK MSA Dolní Benešov A 2084 ½
2008/2009 11 TJ Mořkov 2150 Podlesný Pavel Baník Havířov 2146 1
2008/2009 10 TJ Mořkov 2150 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 0
2008/2009 9 TJ Mořkov 2150 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "B" 2154 ½
2008/2009 8 TJ Mořkov 2150 Kubín Petr Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2076 1
2008/2009 7 TJ Mořkov 2150 Caletka Radomír TJ VOKD Poruba 2215 0
2008/2009 6 TJ Mořkov 2150 Čempel Jaroslav TJ Mittal Ostrava "B" 2298 1
2008/2009 5 TJ Mořkov 2150 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava "B" 2314 1
2008/2009 4 TJ Mořkov 2150 Straděj Vlastimil Zbrojovka Vsetín 2117 ½
2008/2009 3 TJ Mořkov 2150 Vaněk Ladislav Slavoj Bruntál 2121 1
2008/2009 2 TJ Mořkov 2150 Balážec Ludovít ŠK Zlín "C" 2041 1
2008/2009 1 TJ Mořkov 2150 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2146 0
2007/2008 2 TJ Mořkov "B" 2136 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1992 1
2007/2008 6 TJ Mořkov "B" 2136 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1992 1
2007/2008 1 TJ Mořkov "B" 2136 Šindler Václav TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1794 1
2006/2007 11 TJ Mořkov 2167 Dawidów Jacek SK Slavia Orlová "A" ½
2006/2007 10 TJ Mořkov 2167 Wieczorek Zbigniew MSA Dolní Benešov "A" 0
2006/2007 9 TJ Mořkov 2167 Vrátný Radim Mittal Ostrava "B" 2230 ½
2006/2007 8 TJ Mořkov 2167 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2230 ½
2006/2007 7 TJ Mořkov 2167 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2287 0
2006/2007 6 TJ Mořkov 2167 Helis Tadeusz Jakl Karviná "A" ½
2006/2007 5 TJ Mořkov 2167 Lys Josef Sokol Dobrá "A" 2235 0
2006/2007 4 TJ Mořkov 2167 Nábělek Marek Slezan Opava "A" 2271 1
2006/2007 3 TJ Mořkov 2167 Dvořák Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2289 0
2006/2007 2 TJ Mořkov 2167 Mužík Martin ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2260 0
2006/2007 1 TJ Mořkov 2167 Fiřt Stanislav LaborTech Ostrava "B" 2336 0
2006/2007 11 Sokol Fryčovice 2167 Veselý Libor VOKD Ostrava-Poruba 2214 ½
2006/2007 10 Sokol Fryčovice 2167 Jurcik Martin TŽ Třinec C 0
2006/2007 9 Sokol Fryčovice 2167 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová B 2336 0
2006/2007 7 Sokol Fryčovice 2167 Čempel Jaroslav Sokol Jakartovice 2246 0
2006/2007 6 Sokol Fryčovice 2167 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 2069 0
2006/2007 5 Sokol Fryčovice 2167 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov 2372 0
2006/2007 3 Sokol Fryčovice 2167 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov B 2125 ½
2006/2007 2 Sokol Fryčovice 2167 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín 2098 1
2006/2007 1 Sokol Fryčovice 2167 Vrátný Radim ŠK Svinov 2230 ½
2005/2006 9 Sokol Dobrá "A" 2131 Slovák Petr ŠK Frýdek-Místek "B" 2067 0
2005/2006 8 Sokol Dobrá "A" 2131 Kubín Petr Sokol Hutisko-Solanec "A" 2095 1
2005/2006 7 Sokol Dobrá "A" 2131 Gibiec Ernest ŠK Stonava "A" 2260 ½
2005/2006 6 Sokol Dobrá "A" 2131 Jankovec Ivan Slavia Orlová "B" 2176 ½
2005/2006 5 Sokol Dobrá "A" 2131 Adámek Jiří Slavoj Poruba "B" 2232 ½
2005/2006 4 Sokol Dobrá "A" 2131 Kolář Stanislav Mittal Ostrava "B" 2098 0
2005/2006 3 Sokol Dobrá "A" 2131 Kornasiewicz Jacek ŠK TP Hrabyně "A" ½
2005/2006 2 Sokol Dobrá "A" 2131 Rojíček Vojtěch Ritmus Ostrava "A" 2225 ½
2005/2006 1 Sokol Dobrá "A" 2131 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2136 1
2005/2006 10 TJ Mořkov A 2131 Pacl Václav LaborTech Ostrava B 2297 1
2005/2006 9 TJ Mořkov A 2131 Staszko Martin TŽ Třinec C 2080 ½
2005/2006 8 TJ Mořkov A 2131 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek C 1902 1
2005/2006 7 TJ Mořkov A 2131 Nábělek Marek Slezan Opava B 2185 ½
2005/2006 6 TJ Mořkov A 2131 Sobek Rostislav Jakl Karviná B 1978 1
2005/2006 5 TJ Mořkov A 2131 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 2096 1
2005/2006 4 TJ Mořkov A 2131 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2098 ½
2005/2006 3 TJ Mořkov A 2131 Očkay Tomáš VOKD Poruba A 2121 ½
2005/2006 2 TJ Mořkov A 2131 Kárník Pavel Slavoj Bruntál A 2339 0
2005/2006 1 TJ Mořkov A 2131 Slawinski Petr Baníl Havířov B 2176 1
2004/2005 11 Sokol Dobrá A" 2163 Tomeček Jan Baník HavířovA" 2160 ½
2004/2005 10 Sokol Dobrá A" 2163 Döring Robert NH Ostrava A" 2239 0
2004/2005 9 Sokol Dobrá A" 2163 Kornasiewicz Jacek ŠKTP Hrabyně A" 2165 ½
2004/2005 8 Sokol Dobrá A" 2163 Jankovec Ivan Slávia Orlová B" 2232 ½
2004/2005 7 Sokol Dobrá A" 2163 Neděla Jiří Slezan Opava C" 2028 ½
2004/2005 6 Sokol Dobrá A" 2163 Gibiec Ernest ŠK Stonava A" 2269 0
2004/2005 5 Sokol Dobrá A" 2163 Gil Karel Baník Havířov B" 2067 0
2004/2005 4 Sokol Dobrá A" 2163 Veselý Martin NH Ostrava B" 2157 ½
2004/2005 2 Sokol Dobrá A" 2163 Holušová Táňa Frýdek-Místek B" 2141 1
2004/2005 1 Sokol Dobrá A" 2163 Pavelek Karel Slezan Opava B" 2178 ½
2004/2005 11 TJ Mořkov A 2163 Slováček Petr ŠK Svinov A 2047 1
2004/2005 10 TJ Mořkov A 2163 Weissmann Lukáš TJ Sokol Dobrá B 2169 ½
2004/2005 9 TJ Mořkov A 2163 Sobek Rostislav TJ Jakl Karviná B 1986 1
2004/2005 8 TJ Mořkov A 2131 Kovalský David ŠK ASK Kopřivnice 1780 1
2004/2005 7 TJ Mořkov A 2163 Mucha Břetislav Loko Krnov A 2059 0
2004/2005 6 TJ Mořkov A 2163 Kovář Bořivoj TJ Jiskra Rýmařov 1977 1
2004/2005 5 TJ Mořkov A 2163 Walowicz David TJ Břidličná A 2095 0
2004/2005 4 TJ Mořkov A 2163 Bachořík Otto IPM COLOR Ostrava 2240 ½
2004/2005 3 TJ Mořkov A 2163 Macíček Jakub ŠK Frýdek Místek C 2093 0
2004/2005 2 TJ Mořkov A 2163 Karhánek Pavel Ritmus Ostrava 2216 ½
2004/2005 1 TJ Mořkov A 2163 Adámek Jiří Slavoj Poruba B 2217 1
2003/2004 11 Sokol Dobrá A" 2165 Václavík Martin VOKD Poruba A" 2166 ½
2003/2004 10 Sokol Dobrá A" 2165 Mucha Břetislav Lokomotiva Krnov 2084 1
2003/2004 9 Sokol Dobrá A" 2165 Szcepanek Radoslav MSA Dolní Benešov 2165 ½
2003/2004 8 Sokol Dobrá A" 2165 Mitura Václav ŠK Stonava A" 2247 1
2003/2004 7 Sokol Dobrá A" 2165 Muratidis Nikos Slezan Opava C" 2152 0
2003/2004 6 Sokol Dobrá A" 2165 Šplíchal Stanislav ŠK Svinov A" 2160 ½
2003/2004 5 Sokol Dobrá A" 2165 Káňa Zdeněk Tatra Kopřivnice 2148 0
2003/2004 4 Sokol Dobrá A" 2165 Baier Pavel Baník Havířov 2215 1
2003/2004 3 Sokol Dobrá A" 2165 Jankovec Ivan Slávia Orlová B" 2209 0
2003/2004 2 Sokol Dobrá A" 2165 Döring Robert NH Ostrava B" 2257 1
2003/2004 1 Sokol Dobrá A" 2165 Holušová Táňa Frýdek-Místek B" 2170 1
2003/2004 11 Mořkov A 2165 Holeksa Miloš Baník Havířov B 2093 ½
2003/2004 10 Mořkov A 2165 Vitásek Jan ŠK MSA D.BenešovB 2102 0
2003/2004 9 Mořkov A 2165 Polák Petr West 1999 Opava A 1807 ½
2003/2004 8 Mořkov A 2165 Lanča Ivan Ritmus Ostrava 2136 0
2003/2004 7 Mořkov A 2165 Incédi Aleš ŠK Frýdek-MístekC 2128 ½
2003/2004 6 Mořkov A 2165 Walowicz David TJ Břidličná A 2102 0
2003/2004 5 Mořkov A 2165 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá B 2160 ½
2003/2004 4 Mořkov A 2165 Pastorek Alfons ŠKTP Hrabyně B 2080 1
2003/2004 3 Mořkov A 2165 Orzechowski Jacek ŠKTP Hrabyně A 2281 0
2003/2004 2 Mořkov A 2165 Kaňok Jaroslav Slavoj Poruba B 2198 0
2003/2004 1 Mořkov A 2165 Kovář Karel Slavoj Bruntál A 2039 ½