Hráč Incédi Aleš

Incédi Aleš

User Pic
Jméno: Incédi Aleš
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2119
Elo mezinárodní: 2163
ID: 5179
FIDE ID: 312274
Rok narození: 1983
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2179 Koutný Petr ŠK Zlín "C" 2077 0 soutěž
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2179 Kičmer Petr Baník Havířov 2210 0 soutěž
2006/2007 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2108 Sikora-Lerch Jan Jakl Karviná "A" 2314 ½ soutěž
2006/2007 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2108 Macíček Jakub TJ Mořkov 2021 0 soutěž
2006/2007 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2108 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2164 ½ soutěž
2006/2007 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2108 Langner Ladislav Slavia Havířov "A" 2404 ½ soutěž
2006/2007 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2108 Blaszczok Gregorz ŠK Stonava "B" 2315 0 soutěž
2006/2007 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2108 Zimniok Lubomír Jakl Karviná "B" 2099 ½ soutěž
2006/2007 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2108 Blecha Zdeněk TJ Sokol Fryčovice "B" 1999 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Frýdek-Místek "B" 2082 Šimek Jiří Slavoj Poruba "B" 2126 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK Frýdek-Místek "B" 2082 Kopec Ladislav Mittal Ostrava "B" 2160 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Frýdek-Místek "B" 2082 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá "A" 2132 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK Frýdek-Místek "B" 2082 Didi Jan Ritmus Ostrava "A" 2102 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK Frýdek-Místek "B" 2082 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2086 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Frýdek-Místek "B" 2082 Pardy Martin Slezan Opava "A" 2014 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Frýdek-Místek "B" 2082 Kocur Valter MSA Dolní Benešov"A" 2106 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK Frýdek-Místek "B" 2082 Blaszczok Grzegorz ŠK Stonava "A" 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Frýdek-Místek "B" 2082 Trombík Karel Slavia Orlová "B" 2163 0 soutěž
2004/2005 11 Frýdek-Místek B" 2157 Břečka Ivan NH Ostrava A" 2318 0 soutěž
2004/2005 10 Frýdek-Místek B" 2157 Jaroš Bohumil ŠKTP Hrabyně A" 2063 ½ soutěž
2004/2005 5 Frýdek-Místek B" 2157 Škola Miroslav NH Ostrava B" 2171 0 soutěž
2004/2005 4 Frýdek-Místek B" 2157 Uhlář Jan VOKD Poruba A" 1947 ½ soutěž
2004/2005 2 Frýdek-Místek B" 2157 Lepík Jaroslav Sokol Dobrá A" 2063 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK Frýdek Místek C 2157 Čech Tomáš TJ Sokol Dobrá B 2153 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Frýdek Místek C 2157 Gruštík Radomír TJ Jakl Karviná B 2023 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK Frýdek Místek C 2157 Kovalský David ŠK ASK Kopřivnice 1787 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Frýdek Místek C 2082 Búran Robert Loko Krnov A 2101 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK Frýdek Místek C 2157 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 1979 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Frýdek Místek C 2157 Jaworski Miroslav IPM COLOR Ostrava 2373 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK Frýdek Místek C 2157 Karhánek Pavel Ritmus Ostrava 2216 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Frýdek Místek C 2157 Malík Jan Slavoj Poruba B 2240 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Frýdek Místek C 2157 Šplíchal Stanislav ŠK Svinov A 2160 ½ soutěž
2003/2004 11 Frýdek-Místek B" 2128 Poláček Michal NH Ostrava B" 2005 1 soutěž
2003/2004 10 Frýdek-Místek B" 2128 Mačejovský Igor VOKD Poruba A" 2026 1 soutěž
2003/2004 9 Frýdek-Místek B" 2128 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov 1811 1 soutěž
2003/2004 8 Frýdek-Místek B" 2128 Kozák Pavel MSA Dolní Benešov 2157 0 soutěž
2003/2004 7 Frýdek-Místek B" 2128 Olšar Zdeněk ŠK Stonava A" 2020 ½ soutěž
2003/2004 6 Frýdek-Místek B" 2128 Janyška Pavel Slezan Opava C" 1953 ½ soutěž
2003/2004 5 Frýdek-Místek B" 2128 Tyleček Drahomír ŠK Svinov A" 1934 0 soutěž
2003/2004 4 Frýdek-Místek B" 2128 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice 2069 0 soutěž
2003/2004 3 Frýdek-Místek B" 2128 Sekáč Martin Baník Havířov 2122 ½ soutěž
2003/2004 2 Frýdek-Místek B" 2128 Novák Jiří Slávia Orlová B" 2161 1 soutěž
2003/2004 11 ŠK Frýdek-MístekC 2128 Smetana David Ritmus Ostrava 2044 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK Frýdek-MístekC 2128 Šorel Eduard ŠKTP Hrabyně B 2112 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK Frýdek-MístekC 2128 Pán Vladimír TJ Břidličná A 2101 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK Frýdek-MístekC 2128 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá B 2160 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Frýdek-MístekC 2128 Zelenka Milan Mořkov A 2165 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK Frýdek-MístekC 2128 Kufa Pavel Slavoj Poruba B 2196 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK Frýdek-MístekC 2128 Hrouza Ondřej Slavoj Bruntál A 2057 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Frýdek-MístekC 2128 Slawinski Petr Baník Havířov B 2076 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK Frýdek-MístekC 2128 Melecký Jaroslav ŠK MSA D.BenešovB 2083 ½ soutěž
2003/2004 1 ŠK Frýdek-MístekC 2128 Richter Ivan West 1999 Opava A 1913 0 soutěž