Hráč Krupa Radim

Krupa Radim

User Pic
Jméno: Krupa Radim
Oddíl: ŠK TJ Dolní Benešov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2063
Elo mezinárodní: 2053
ID: 10110
FIDE ID: 347108
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK TJ Dolní Benešov A 2053 2063 Omamík Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2085 2076 0
2019/2020 1 ŠK TJ Dolní Benešov A 2063 2063 Nytra Ondřej BSŠ Frýdek-Místek D 2068 2111 0
2018/2019 10 ŠK TJ Dolní Benešov A 2067 2079 Bureš Martin Baník Havířov B 2146 2097 ½
2018/2019 8 ŠK TJ Dolní Benešov A 2069 2079 Židek Václav TJ Ostrava B 2178 2168 0
2018/2019 6 ŠK TJ Dolní Benešov A 2083 2079 Sikora Matouš SK Slavia Orlová C 2023 2040 0
2018/2019 3 ŠK TJ Dolní Benešov A 2064 2065 Zimniok Lubomír Tatra Kopřivnice A 2022 2054 1
2018/2019 2 ŠK TJ Dolní Benešov A 2064 2065 Pavelek Karel Slezan Opava B 2106 2098 ½
2018/2019 1 ŠK TJ Dolní Benešov A 2065 2065 Václavík David ŠK Slavoj Poruba D 2040 2039 ½
2018/2019 11 ŠK TJ Dolní Benešov B 2067 2079 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1851 1880 ½
2018/2019 8 ŠK TJ Dolní Benešov B 2069 2079 Polák Petr ŠK Orel Opava B 1874 1852 1
2018/2019 6 ŠK TJ Dolní Benešov B 2083 2079 Vícha Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1996 1975 ½
2018/2019 5 ŠK TJ Dolní Benešov B 2077 2065 Matonoha Petr ŠO Jiskra Rýmařov 1939 1947 1
2018/2019 2 ŠK TJ Dolní Benešov B 2064 2065 Štencel Václav TJ Velká Polom 1777 1790 1
2017/2018 10 ŠK TJ Dolní Benešov B 2041 2043 Borovička Bohumil Tatra Kopřivnice A 1946 1954 1
2017/2018 9 ŠK TJ Dolní Benešov B 2041 2043 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová B 2146 2112 ½
2017/2018 8 ŠK TJ Dolní Benešov B 2035 2043 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba C 2091 2113 ½
2017/2018 5 ŠK TJ Dolní Benešov B 2035 2043 Tomeček Jan Baník Havířov B 2094 2112 ½
2017/2018 10 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2031 2052 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 1
2017/2018 8 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2031 2052 Hurta Jiří Labortech Ostrava "B" 1784 1793 1
2017/2018 6 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2031 2052 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2101 2102 ½
2017/2018 5 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2031 2052 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2128 2113 ½
2017/2018 4 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2031 2052 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 0
2017/2018 3 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2031 2052 Válek Milan TJ Sokol Dobrá „A“ 2017 1965 1
2017/2018 2 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2031 2052 Sieber Martin SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 1
2017/2018 1 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2031 2052 Zimniok Lubomír Šachový klub Karviná 2087 2114 1
2016/2017 8 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 2031 2052 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 1
2016/2017 5 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 2031 2052 Müller Leo ŠO TJ Vítkov 1837 1811 1
2016/2017 10 ŠK TJ Dolní Benešov 2031 2052 Havelka Ondřej Sokol Dobrá 1911 1863 1
2016/2017 9 ŠK TJ Dolní Benešov 2031 2052 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2011 2021 ½
2016/2017 8 ŠK TJ Dolní Benešov 2031 2052 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov 1983 1882 ½
2016/2017 6 ŠK TJ Dolní Benešov 2031 2052 Gnida Patrik TJ Sokol Velké Losiny 2064 2119 1
2016/2017 4 ŠK TJ Dolní Benešov 2031 2052 Sobek Rostislav Šachový klub Karviná 2007 2037 0
2016/2017 3 ŠK TJ Dolní Benešov 2031 2052 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2222 2236 0
2016/2017 2 ŠK TJ Dolní Benešov 2031 2052 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín 1969 1987 ½
2015/2016 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2031 2052 Staszko Martin TŽ Třinec "B" 2025 2034 ½
2015/2016 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2031 2052 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2112 2053 0
2015/2016 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2031 2052 Večeřa Petr Sokol Postoupky 2039 2037 ½
2015/2016 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2031 2052 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "B" 2142 2121 0
2015/2016 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2031 2052 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 0
2015/2016 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2031 2052 Hodovský Jiří Sokol Hošťálková 2099 2107 0
2015/2016 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2031 2052 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2103 2079 0
2015/2016 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2031 2052 Zpěváková Jana ŠK Staré Město "B" 2055 2052 1
2015/2016 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2031 2052 Zvardoň Petr Zbrojovka Vsetín 2008 2033 1
2015/2016 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2031 2052 Kolář Stanislav Baník Havířov 2080 2075 0
2015/2016 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2031 2052 Pistovčáková Aneta Slezan Opava "C" 1774 1832 0
2015/2016 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2031 2052 Jureček Daniel ŠK Orel Opava "C" 1837 1862 ½
2015/2016 3 TJ Ostrava "B" 2031 2052 Vícha Marek Slavoj Poruba "C" 1933 1968 ½
2015/2016 2 TJ Ostrava "B" 2031 2052 Funiok Richard Baník Havířov "B" 1838 1836 ½
2014/2015 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2080 2068 Veselý Martin TJ Ostrava "B" 2114 2122 ½
2014/2015 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2080 2068 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 1996 2005 0
2014/2015 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2080 2068 Slanina Miroslav BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2135 2137 1
2014/2015 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2080 2068 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 2091 2077 0
2014/2015 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2080 2068 Pardy Jiří Orel Opava "A" 1937 2006 ½
2014/2015 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2080 2068 Pavlásek Boris Sokol Vrbno p/P 2055 2114 1
2014/2015 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2080 2068 Vízner Jaroslav Baník Havířov "B" 1948 1953 0
2014/2015 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2080 2068 Raszka Janusz Slavoj Český Těšín 2101 0
2014/2015 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 2080 2068 Řezníček Marcel ŠKTP Hrabyně 2092 2086 0
2014/2015 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 2080 2068 Byma Pavel Sokol Háj ve Slezsku 2021 2066 1
2014/2015 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 2080 2068 Malinovský Petr TJ Lokomotiva Krnov 2024 2043 ½
2014/2015 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 2080 2068 Solný Michal ŠK TJ Vítkov 1971 1968 ½
2014/2015 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 2080 2068 Černín Radim Slezan Opava B\r 2258 2260 ½
2014/2015 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 2080 2068 Skočková Kateřina ŠK Orel Opava B 1766 1872 1
2013/2014 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2056 2056 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov 1899 1895 1
2013/2014 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2056 2056 Ludwig Petr ŠK Bruntál "A" 1974 2003 ½
2013/2014 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2056 2056 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2142 2142 ½
2013/2014 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2056 2056 Oborný Lubor Slavoj Poruba "B" 1950 1978 ½
2013/2014 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2056 2056 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2043 2060 ½
2013/2014 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2056 2056 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2155 2136 ½
2013/2014 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2056 2056 Orzechowski Jacek Labortech Ostrava "B" 2222 2286 0
2013/2014 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2056 2056 Sekáč Martin Baník Havířov "B" 2050 2056 1
2013/2014 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2056 2056 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1929 1955 ½
2013/2014 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2056 2056 Trombík Karel SK Slavia Orlová "C" 2017 2005 1
2012/2013 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2008 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 1000 ½
2012/2013 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2008 Veřmiřovský René Tatra Kopřivnice "A" 1828 1828 1
2012/2013 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2008 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1955 1983 1
2012/2013 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2008 Sovadina Jiří Slezan Opava "B" 1953 1986 1
2012/2013 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2008 Kufa Václav ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1845 ½
2012/2013 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2008 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "C" 1907 1890 1
2012/2013 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2008 Schoffer Martin ŠK Šenov "A" 1717 1
2012/2013 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2008 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně "A" 1952 1860 1
2012/2013 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2008 Stalmach Kamil Orel Opava "A" 2053 2039 0
2012/2013 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2008 Hrazdilová Hana ŠK Bruntál "B" 1850 1
2012/2013 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2008 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1875 ½
2011/2012 10 MSA Dolní Benešov "B" 1996 Kantor Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2120 2096 ½
2011/2012 8 MSA Dolní Benešov "B" 1996 Siwek Antonín ŠK Šenov 1912 1899 ½
2011/2012 2 MSA Dolní Benešov "B" 1996 Kondula Lukáš VOKD Poruba "B" 1912 1984 1
2011/2012 10 MSA Dolní Benešov 1996 Rabatin Jakub BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2156 2154 0
2011/2012 9 MSA Dolní Benešov 1996 Válek Milan Sokol Dobrá 2087 2010 1
2010/2011 9 MSA Dolní Benešov "B" 1960 Geffert Michal Baník Havířov "B" 1951 ½
2010/2011 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1960 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1843 1
2010/2011 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1960 Byma Pavel TJ Sokol Háj ve Slezsku 1998 1
2010/2011 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1960 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1957 1
2010/2011 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1960 Pavera Vít ŠK West 1999 Opava 1975 1
2010/2011 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1960 Vaněk Ladislav TJ Město Albrechtice 2218 0
2010/2011 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1960 Olšar Robin Slezan Opava "C" 2016 1
2010/2011 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1960 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 2031 ½
2009/2010 2 MSA Dolní Benešov C 1963 Foltyn Lukasz SK Slavia Orlová B 2027 0
2009/2010 11 MSA Dolní Benešov "D" 1963 Byma Pavel Sokol Háj ve Slezsku 1997 ½
2009/2010 10 MSA Dolní Benešov "D" 1963 Solný Michal ŠK West 1999 Opava 1937 0
2009/2010 7 MSA Dolní Benešov "D" 1963 Fojtík Vlastislav ŠO Jiskra Rýmařov 2008 ½
2009/2010 2 MSA Dolní Benešov "D" 1963 Ludwig Petr Slavoj Bruntál "B" 1991 ½
2008/2009 10 ŠK MSA Dolní Benešov "B" 1966 Pavlík Karel Sokol Jakartovice "A" 1755 1
2008/2009 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1966 Hrbáček Miroslav Lokomotiva Krnov "A" 2015 1
2008/2009 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1966 Körber Antonín ŠO TJ Vítkov 1869 0
2008/2009 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1966 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 2021 0
2008/2009 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1966 Kubelová Soňa Lokomotiva Krnov "B" 1616 1