Hráč Závěšický Petr

Závěšický Petr

User Pic
Jméno: Závěšický Petr
Oddíl: Sokol Brušperk
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1991
Elo mezinárodní: 1990
ID: 2451
FIDE ID: 313343
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Sokol Brušperk "A" 1994 1994 Knopp René TJ Vendryně 1862 1877 ½
2018/2019 4 Sokol Brušperk "A" 2002 1991 Wolyński Krzysztof Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2103 0 0
2018/2019 3 Sokol Brušperk "A" 1997 1991 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1785 1814 1
2018/2019 1 Sokol Brušperk "A" 1989 1991 Štamposký Libor Inter Petrovice 1914 1847 1
2017/2018 11 Sokol Brušperk A 2012 2015 Sekáč Martin Baník Havířov C 1937 1931 ½
2017/2018 10 Sokol Brušperk A 2019 2015 Tauš Martin Inter Petrovice 2126 2049 0
2017/2018 9 Sokol Brušperk A 2010 2015 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov B 1966 2002 1
2017/2018 6 Sokol Brušperk A 2019 2015 Šrámek Ondřej Viktorie Bohumín 2043 2056 0
2017/2018 5 Sokol Brušperk A 2019 2015 Walica Roman TJ Vendryně 2046 2046 ½
2017/2018 4 Sokol Brušperk A 2019 2015 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2285 2253 1
2017/2018 3 Sokol Brušperk A 2019 2015 Lojek Marek SK Slavia Orlová D 2075 2091 0
2017/2018 2 Sokol Brušperk A 2019 2015 Kretek Břetislav TJ Mosty u Jablunkova 2206 2201 ½
2017/2018 1 Sokol Brušperk A 1990 1993 Walowy Bohumír ŠK Karviná B 2066 2032 1
2016/2017 3 Sokol Dobrá 1984 2000 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová 2126 2193 0
2016/2017 2 Sokol Dobrá 1984 2000 Kubíček Antonín TJ Sokol Velké Losiny 2179 2181 0
2016/2017 1 Sokol Dobrá 1984 2000 Václavík David ŠK Slavoj Poruba "B" 2005 2028 ½
2015/2016 11 Sokol Brušperk "A" 1984 2000 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov "B" 1806 1837 1
2015/2016 10 Sokol Brušperk "A" 1984 2000 Holeček Vladimír Beskydská šachová škola F-M "D" 1916 1905 ½
2015/2016 9 Sokol Brušperk "A" 1984 2000 Walowy Bohumír Inter Petrovice "A" 2105 2071 0
2015/2016 8 Sokol Brušperk "A" 1984 2000 Drygalski Wojciech Rychvaldský šachový oddíl "A" 2152 2128 0
2015/2016 7 Sokol Brušperk "A" 1984 2000 Kostka Vít SK Slavia Orlová "D" 2148 2129 0
2015/2016 5 Sokol Brušperk "A" 1984 2000 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 1972 1966 1
2015/2016 4 Sokol Brušperk "A" 1984 2000 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "B" 1912 1945 1
2015/2016 3 Sokol Brušperk "A" 1984 2000 Juroszek Radomil TŽ Třinec "C" 2003 1984 ½
2015/2016 2 Sokol Brušperk "A" 1984 2000 Tauš Martin SK Stonava 2103 2129 0
2015/2016 1 Sokol Brušperk "A" 1984 2000 Kraus František TJ Vendryně 2007 2019 ½
2015/2016 7 Sokol Dobrá 1984 2000 Warmuž Jiří Viktorie Bohumín 1748 1646 1
2015/2016 6 Sokol Dobrá 1984 2000 Vícha Marek Slavoj Poruba "C" 1933 1968 ½
2015/2016 5 Sokol Dobrá 1984 2000 Hurta Jiří Baník Havířov "B" 1784 1793 1
2015/2016 1 Sokol Dobrá 1984 2000 Černý Pavel Slezan Opava "B" 1914 1900 ½
2014/2015 9 Sokol Brušperk 2001 2001 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2125 2128 0
2014/2015 6 Sokol Brušperk 2001 2001 Firla Stanislav SK Stonava 1970 1976 1
2014/2015 5 Sokol Brušperk 2001 2001 Holeksa Miloš Baník Havířov "C" 1996 1978 1
2014/2015 3 Sokol Brušperk 2001 2001 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1987 1999 1
2014/2015 8 Sokol Dobrá 2001 2001 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov "B" 1998 2036 ½
2014/2015 7 Sokol Dobrá 2001 2001 Baier Pavel Baník Havířov 2091 2090 ½
2014/2015 4 Sokol Dobrá 2001 2001 Vacek Antonín TJ Ostrava "A" 2045 2059 ½
2014/2015 2 Sokol Dobrá 2001 2001 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2211 2207 0
2014/2015 1 Sokol Dobrá 2001 2001 Pán Vladimír Tatran Litovel "B" 2003 2024 ½
2013/2014 2 Sokol Dobrá 2000 2000 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2034 2033 ½
2012/2013 7 Sokol Dobrá 1991 1993 Vacek Antonín TJ Ostrava 2054 2071 0
2012/2013 3 Sokol Dobrá 1991 1993 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2016 2021 0
2012/2013 11 ŠK Šenov "A" 1991 1993 Cupek Martin ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2038 2065 0
2012/2013 10 ŠK Šenov "A" 1991 1993 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 1962 1971 1
2012/2013 9 ŠK Šenov "A" 1991 1993 Ludwig Petr ŠK Bruntál "A" 1998 2037 1
2012/2013 8 ŠK Šenov "A" 1991 1993 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice "A" 1988 2013 ½
2012/2013 7 ŠK Šenov "A" 1991 1993 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2214 2216 ½
2012/2013 5 ŠK Šenov "A" 1991 1993 Kičmer Petr Baník Havířov "B" 2222 2220 ½
2012/2013 3 ŠK Šenov "A" 1991 1993 Stebel Jacek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1852 2092 ½
2012/2013 2 ŠK Šenov "A" 1991 1993 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "C" 2007 2035 0
2012/2013 1 ŠK Šenov "A" 1991 1993 Rambousek Jan Slezan Opava "B" 2001 1989 ½
2011/2012 10 ŠK Šenov 2008 2007 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2190 2240 0
2011/2012 9 ŠK Šenov 2008 2007 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2116 2116 ½
2011/2012 8 ŠK Šenov 2008 2007 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov "B" 2006 2020 ½
2011/2012 7 ŠK Šenov 2008 2007 Stalmach Kamil Orel Opava "A" 2074 2046 1
2011/2012 5 ŠK Šenov 2008 2007 Gazda Petr TJ Mariánské Hory "A" 2022 2013 0
2011/2012 4 ŠK Šenov 2008 2007 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2161 2153 0
2011/2012 3 ŠK Šenov 2008 2007 Beseda Roman TJ Mořkov "A" 2134 2098 ½
2011/2012 2 ŠK Šenov 2008 2007 Polách Jiří TJ Město Albrechtice 2016 2060 0
2011/2012 1 ŠK Šenov 2008 2007 Samiec Pavel ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1821 1968 1
2011/2012 11 Sokol Dobrá 2008 2007 Cupek Martin TŽ Třinec 2050 2083 1
2011/2012 10 Sokol Dobrá 2008 2007 Hladík Oto Mittal Ostrava 2189 2206 0
2011/2012 9 Sokol Dobrá 2008 2007 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov 2079 2138 0
2011/2012 8 Sokol Dobrá 2008 2007 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2137 2110 0
2011/2012 7 Sokol Dobrá 2008 2007 Bulava Petr Baník Havířov A 2063 2053 ½
2011/2012 6 Sokol Dobrá 2008 2007 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1984 2027 1
2011/2012 5 Sokol Dobrá 2008 2007 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice 1994 1984 0
2011/2012 4 Sokol Dobrá 2008 2007 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2269 2283 0
2011/2012 3 Sokol Dobrá 2008 2007 Pecha Tomáš BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2239 2253 ½
2011/2012 2 Sokol Dobrá 2008 2007 Bulawa Marek Baník Havířov B 2033 2037 1
2011/2012 1 Sokol Dobrá 2008 2007 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2157 2195 0
2010/2011 10 ŠK Šenov 2037 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2268 0
2010/2011 9 ŠK Šenov 2037 Bulava Petr Baník Havířov 2075 0
2010/2011 8 ŠK Šenov 2037 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2144 0
2010/2011 7 ŠK Šenov 2037 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2102 1
2010/2011 6 ŠK Šenov 2037 Weczerek Marek MSA Dolní Benešov 2057 ½
2010/2011 5 ŠK Šenov 2037 Krajina Aleš Labortech Ostrava 2189 0
2010/2011 4 ŠK Šenov 2037 Švancara Petr TJ UNEX ŠK Uničov 2120 ½
2010/2011 3 ŠK Šenov 2037 Holeček Vladimír BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2030 0
2010/2011 2 ŠK Šenov 2037 Novosadová Kristýna Mittal Ostrava 2097 0
2010/2011 1 ŠK Šenov 2037 Valíčková Martina TŽ Třinec 2087 1
2009/2010 10 Sokol Dobrá 2036 Vacek Antonín TJ Mittal B 2089 ½
2009/2010 7 Sokol Dobrá 2036 Kocur Aleš BŠŠ FM B 1922 1
2009/2010 6 Sokol Dobrá 2036 Bělka Lubomír ŠK MSA Dolní Benešov A 2000 ½
2009/2010 5 Sokol Dobrá 2036 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál 2076 1
2009/2010 4 Sokol Dobrá 2036 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2090 0
2009/2010 2 Sokol Dobrá 2036 Kulišťák Milan Zbrojovka Vsetín 2006 0
2009/2010 1 Sokol Dobrá 2036 Holeksa Miloš Baník Havířov 2078 ½
2009/2010 4 TJ Sokol Dobrá "B" 2036 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2062 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Dobrá "B" 2036 Carbol Otmar TJ Sokol Dobrá "C" 1682 1
2008/2009 11 Sokol Dobrá B 2049 Koždoň Petr Viktoria Bohumín 1976 1
2008/2009 10 Sokol Dobrá B 2049 Langner Ladislav Slavia Havířov 2368 0
2008/2009 9 Sokol Dobrá B 2049 Gibiec Ernest SK Stonava 2254 ½
2008/2009 8 Sokol Dobrá B 2049 Beran Petr Slovan Havířov 2162 0
2008/2009 5 Sokol Dobrá B 2049 Zabystrzan Pavel TŽ Třinec E 2294 0
2008/2009 4 Sokol Dobrá B 2049 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2167 ½
2008/2009 3 Sokol Dobrá B 2049 Sobek Jaroslav ŠK Inter Petrovice 2256 0
2008/2009 2 Sokol Dobrá B 2049 Zwardoň Vojtěch Jäkl Karviná B 2222 0
2008/2009 1 Sokol Dobrá B 2049 Sieber Martin Slavia Orlová C 2072 ½
2007/2008 10 Sokol Dobrá B 2025 Blaszczok Grzegorz C SK Stonava B 2126 ½
2007/2008 9 Sokol Dobrá B 2025 Marcinowski Zbygniew C Slavia Orlová C 2096 0
2007/2008 8 Sokol Dobrá B 2025 Gil Karel OS Rychvald 1967 0
2007/2008 6 Sokol Dobrá B 2025 Walowy Bohumír Jäkl Karviná B 2175 ½
2007/2008 3 Sokol Dobrá B 2025 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2161 ½
2007/2008 2 Sokol Dobrá B 2025 Koždoň Petr Viktarie Bohumín 1988 1
2007/2008 1 Sokol Dobrá B 2025 Cupek Martin TŽ Třinec D 2091 0
2006/2007 6 Sokol Dobrá "A" 2034 Trombík Karel SK Slavia Orlová "A" 2214 0
2006/2007 4 Sokol Dobrá "A" 2034 Hladík Oto Mittal Ostrava "B" 2204 0
2006/2007 3 Sokol Dobrá "A" 2034 Holeksa Miloš Baník Havířov "A" 2097 0
2006/2007 2 Sokol Dobrá "A" 2034 Šimek Jiří Slavoj Poruba "B" 2072 ½
2006/2007 1 Sokol Dobrá "A" 2034 Jankovec Ivan Jakl Karviná "A" 2189 ½
2005/2006 11 Sokol Dobrá "A" 2035 Vícha Martin Slezan Opava "A" 1902 1
2005/2006 10 Sokol Dobrá "A" 2035 Neděla Jiří MSA Dolní Benešov"A" 2022 0
2005/2006 9 Sokol Dobrá "A" 2035 Novosadová Kristýna ŠK Frýdek-Místek "B" 1935 1
2005/2006 8 Sokol Dobrá "A" 2035 Bělunek Zdeněk Sokol Hutisko-Solanec "A" 1892 ½
2005/2006 7 Sokol Dobrá "A" 2035 Čujdík Jiří ŠK Stonava "A" 2097 ½
2005/2006 6 Sokol Dobrá "A" 2035 Merta Vlastimil Slavia Orlová "B" 1841 ½
2005/2006 5 Sokol Dobrá "A" 2035 Oborný Lubor Slavoj Poruba "B" 1959 1
2005/2006 3 Sokol Dobrá "A" 2035 Churová Ivana ŠK TP Hrabyně "A" 2100 0
2005/2006 2 Sokol Dobrá "A" 2035 Lamper Vlastimil Ritmus Ostrava "A" 1936 ½
2005/2006 1 Sokol Dobrá "A" 2035 Bulawa Marek Baník Havířov "A" 2046 ½
2005/2006 9 TJ Sokol Dobrá B 2035 Chwistek Petr Baník Havířov C 2041 ½
2005/2006 4 TJ Sokol Dobrá B 2035 Worek Joanna ŠK Inter Petrovice A ½
2004/2005 11 Sokol Dobrá A" 2056 Kičmer Petr Baník HavířovA" 2147 ½
2004/2005 10 Sokol Dobrá A" 2056 Šplíchal Stanislav NH Ostrava A" 2160 0
2004/2005 8 Sokol Dobrá A" 2056 Ondika Roman Slávia Orlová B" 1951 1
2004/2005 6 Sokol Dobrá A" 2056 Paździora Michal ŠK Stonava A" 2079 ½
2004/2005 4 Sokol Dobrá A" 2056 Košťál Otakar NH Ostrava B" 2059 1
2004/2005 3 Sokol Dobrá A" 2056 Vícha Marek VOKD Poruba A" 1897 ½
2004/2005 2 Sokol Dobrá A" 2056 Macíček Jakub Frýdek-Místek B" 2093 1
2004/2005 1 Sokol Dobrá A" 2056 Hromada Václav Slezan Opava B" 2154 ½
2004/2005 11 TJ Sokol Dobrá B 2056 Macíček Jakub ŠK Frýdek Místek C 2093 0
2004/2005 10 TJ Sokol Dobrá B 2056 Šnyta Zdeněk TJ Mořkov A 2082 ½
2004/2005 9 TJ Sokol Dobrá B 2056 Kufa Pavel Slavoj Poruba B 2180 ½
2004/2005 8 TJ Sokol Dobrá B 2035 Hrtánek Jiří ŠK Svinov A 2172 ½
2004/2005 7 TJ Sokol Dobrá B 2056 Didi Jan Ritmus Ostrava 2131 1
2004/2005 6 TJ Sokol Dobrá B 2056 Bělačík Jan TJ Jakl Karviná B 2069 ½
2004/2005 5 TJ Sokol Dobrá B 2056 Hodula Martin ŠK ASK Kopřivnice 1810 ½
2004/2005 4 TJ Sokol Dobrá B 2056 Malinovský Petr Loko Krnov A 2085 ½
2004/2005 3 TJ Sokol Dobrá B 2056 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 1979 1
2004/2005 2 TJ Sokol Dobrá B 2056 Pán Vladimír TJ Břidličná A 2115 0
2004/2005 1 TJ Sokol Dobrá B 2056 Krajina Aleš IPM COLOR Ostrava 2216 0
2003/2004 11 Sokol Dobrá B 2068 Kocur Valter ŠK MSA D.BenešovB 2118 0
2003/2004 9 Sokol Dobrá B 2068 Michenka Jozef Ritmus Ostrava 2339 0
2003/2004 6 Sokol Dobrá B 2068 Kornasiewicz Jacek ŠKTP Hrabyně B 2162 0
2003/2004 5 Sokol Dobrá B 2068 Benda Aleš Mořkov A 2161 ½
2003/2004 4 Sokol Dobrá B 2068 Helis Tadeusz ŠKTP Hrabyně A 2311 0
2003/2004 3 Sokol Dobrá B 2068 Kufa Pavel Slavoj Poruba B 2196 ½
2003/2004 1 Sokol Dobrá B 2068 Slawinski Petr Baník Havířov B 2076 0