Hráč Malyrz Ladislav

Malyrz Ladislav

User Pic
Jméno: Malyrz Ladislav
Oddíl: TŽ Třinec
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1888
Elo mezinárodní: 1903
ID: 1398
FIDE ID: 347124
Rok narození: 1965
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 4 TŽ Třinec "E" 1903 1888 Berezjuk Rostislav Sokol Dobrá "B" 1872 1856 ½ soutěž
2021/2022 3 TŽ Třinec C 1903 1888 Adamčík Bohdan Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1675 1705 ½ soutěž
2021/2022 2 TŽ Třinec B 1903 1888 Kudla Richard ŠK Slavoj Poruba C 2010 2001 0 soutěž
2021/2022 1 TŽ Třinec B 1909 1888 Didi Jan TJ Ostrava 2044 2001 0 soutěž
2019/2020 9 Slavoj Český Těšín "B" 1903 1868 Cieslak Patrycjusz Inter Petrovice 2061 0 0 soutěž
2019/2020 8 Slavoj Český Těšín "B" 1903 1868 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 1933 1939 ½ soutěž
2019/2020 7 Slavoj Český Těšín "B" 1887 1868 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1885 1874 1 soutěž
2019/2020 6 Slavoj Český Těšín "B" 1887 1868 Gibiec Ernest SK Stonava 2146 2130 ½ soutěž
2019/2020 5 Slavoj Český Těšín "B" 1887 1857 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 1909 1916 ½ soutěž
2019/2020 4 Slavoj Český Těšín "B" 1879 1857 Kukuczka Milan TJ Vendryně 1894 1896 ½ soutěž
2019/2020 3 Slavoj Český Těšín "B" 1879 1857 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2325 2327 0 soutěž
2019/2020 2 Slavoj Český Těšín "B" 1879 1857 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "D" 1868 1873 1 soutěž
2019/2020 1 Slavoj Český Těšín "B" 1881 1857 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1800 1834 ½ soutěž
2019/2020 10 TŽ Třinec "B" 1898 1868 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1946 1908 1 soutěž
2018/2019 11 TŽ Třinec "B" 1881 1896 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov 1887 1881 ½ soutěž
2018/2019 7 TŽ Třinec "B" 1886 1896 Kudla Richard Slavoj Poruba "B" 2070 2058 0 soutěž
2018/2019 2 TŽ Třinec "B" 1898 1905 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1809 1813 0 soutěž
2018/2019 9 Slavoj Český Těšín "B" 1881 1896 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "B" 2067 2073 ½ soutěž
2018/2019 8 Slavoj Český Těšín "B" 1881 1896 Semančík David Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1811 1823 0 soutěž
2018/2019 7 Slavoj Český Těšín "B" 1881 1896 Folwarczný Jiří ŠK Karviná "C" 1718 1758 ½ soutěž
2018/2019 6 Slavoj Český Těšín "B" 1886 1896 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "F" 1799 1757 1 soutěž
2018/2019 5 Slavoj Český Těšín "B" 1886 1896 Korbel Richard TJ Slovan Havířov "C" 1285 1504 1 soutěž
2018/2019 4 Slavoj Český Těšín "B" 1886 1905 Barabasz Gustav TJ Sokol Těrlicko 1831 1766 ½ soutěž
2018/2019 3 Slavoj Český Těšín "B" 1898 1905 Chmiel František Sokol Chotěbuz 0 1933 0 soutěž
2018/2019 2 Slavoj Český Těšín "B" 1898 1905 Oczko Zdeněk Baník Havířov "D" 1596 1655 0 soutěž
2018/2019 1 Slavoj Český Těšín "B" 1898 1905 Fialka Adam SK Slavia Orlová "E" 1835 1812 0 soutěž
2017/2018 9 Slavoj Český Těšín "B" 1898 1931 Konečný Vladimír ŠK Karviná "C" 1857 1875 0 soutěž
2017/2018 7 Slavoj Český Těšín "B" 1898 1931 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová "F" 1736 1677 0 soutěž
2017/2018 6 Slavoj Český Těšín "B" 1898 1931 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "C" 2070 2030 ½ soutěž
2017/2018 5 Slavoj Český Těšín "B" 1898 1931 Martinák Tomáš TJ Sokol Těrlicko 0 1821 ½ soutěž
2017/2018 4 Slavoj Český Těšín "B" 1898 1931 Pilch Jan Baník Havířov "D" 1733 1788 1 soutěž
2017/2018 3 Slavoj Český Těšín "B" 1898 1931 Chmiel František TJ Sokol Chotěbuz 0 1941 0 soutěž
2017/2018 2 Slavoj Český Těšín "B" 1898 1931 Szmek Milan SK Slavia Orlová "E" 1814 1830 0 soutěž
2017/2018 1 Slavoj Český Těšín "B" 1922 1950 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1872 1915 1 soutěž
2017/2018 4 TŽ Třinec "B" 1933 1970 Keprt Pavel TJ Sokol Dobrá „A“ 2013 2000 0 soutěž
2017/2018 3 TŽ Třinec "B" 1933 1970 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 0 soutěž
2017/2018 2 TŽ Třinec "B" 1933 1970 Walowy Bohumír Šachový klub Karviná 2105 2071 0 soutěž
2017/2018 1 TŽ Třinec "B" 1933 1970 Zapletal Jiří AŠK DA Olomouc "A" 2068 2056 0 soutěž
2016/2017 9 Slavoj Český Těšín "B" 1933 1970 Broda Michal ŠK Karviná "C" 1745 1811 ½ soutěž
2016/2017 8 Slavoj Český Těšín "B" 1933 1970 Melzer Petr TJ Slovan Havířov "C" 1639 1703 1 soutěž
2016/2017 7 Slavoj Český Těšín "B" 1933 1970 Šebesta Petr SK Slavia Orlová "F" 1656 1717 1 soutěž
2016/2017 6 Slavoj Český Těšín "B" 1933 1970 Semančík David Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1772 1803 ½ soutěž
2016/2017 5 Slavoj Český Těšín "B" 1933 1970 Cieslak Wiktoria Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1794 1 soutěž
2016/2017 3 Slavoj Český Těšín "B" 1933 1970 Martinák Tomáš TJ Sokol Těrlicko 1816 ½ soutěž
2016/2017 2 Slavoj Český Těšín "B" 1933 1970 Tchuř Pavel SK Slavia Orlová "E" 1912 1945 ½ soutěž
2016/2017 1 Slavoj Český Těšín "B" 1933 1970 Novák Jiří SK Slavia Orlová "G" 1945 1973 ½ soutěž
2016/2017 11 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Hudziec Bronislav TJ Bystřice 1818 1844 1 soutěž
2016/2017 10 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Chroboček Dušan TJ Dobratice "B" 1524 1 soutěž
2016/2017 9 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Plesník Miroslav Sokol Dobrá "B" 1791 1778 1 soutěž
2016/2017 8 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Blecha Josef Sokol Brušperk "B" 1936 1881 ½ soutěž
2016/2017 7 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Škulcová Adéla ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1 soutěž
2016/2017 5 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Smolík Josef TJ Sokol Lhotka 1559 1 soutěž
2016/2017 4 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Nytrová Eva BŠŠ F-M "E" 1258 1 soutěž
2016/2017 3 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Chlebek Jan BŠŠ F-M "F" 1729 1773 0 soutěž
2016/2017 2 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Spratek Vojtěch TJ Vendryně "B" 1000 1 soutěž
2016/2017 1 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Borski Denis TŽ Třinec "D" 1000 1 soutěž
2015/2016 11 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Walica Roman TJ Vendryně 1972 1996 0 soutěž
2015/2016 10 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "B" 1994 2016 0 soutěž
2015/2016 9 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Slanina Miroslav Beskydská šachová škola F-M "D" 2159 2156 ½ soutěž
2015/2016 8 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2070 2010 ½ soutěž
2015/2016 7 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Wolynski Krzysztof Rychvaldský šachový oddíl "A" 2056 0 soutěž
2015/2016 6 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "D" 2011 1971 0 soutěž
2015/2016 5 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Neděla Adam TJ Slovan Havířov "C" 1411 1 soutěž
2015/2016 4 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Mrázek Roman ŠK Karviná "B" 1889 1929 0 soutěž
2015/2016 3 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "A" 1908 1889 1 soutěž
2015/2016 2 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "B" 1877 1865 ½ soutěž
2015/2016 1 TŽ Třinec "C" 1933 1970 Tauš Martin SK Stonava 2103 2129 0 soutěž
2014/2015 11 TŽ Třinec "C" 1960 1999 Funiok Richard Baník Havířov "C" 1653 1717 ½ soutěž
2014/2015 10 TŽ Třinec "C" 1960 1999 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1894 1949 0 soutěž
2014/2015 9 TŽ Třinec "C" 1960 1999 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 ½ soutěž
2014/2015 8 TŽ Třinec "C" 1960 1999 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B" 1987 2020 ½ soutěž
2014/2015 7 TŽ Třinec "C" 1960 1999 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 2138 ½ soutěž
2014/2015 5 TŽ Třinec "C" 1960 1999 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2028 2027 ½ soutěž
2014/2015 4 TŽ Třinec "C" 1960 1999 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1708 1722 ½ soutěž
2014/2015 3 TŽ Třinec "C" 1960 1999 Urbanski Grzegorz SK Slavia Orlová "D" 2168 2207 ½ soutěž
2014/2015 2 TŽ Třinec "C" 1960 1999 Sobek Rostislav ŠK Karviná "B" 2042 2057 ½ soutěž
2014/2015 1 TŽ Třinec "C" 1960 1999 Novák Bohdan Sokol Brušperk 1900 1853 1 soutěž
2014/2015 3 Slavoj Český Těšín 1960 1999 Ramík Jan Baník Havířov "B" 1980 1985 0 soutěž
2013/2014 11 Slavoj Český Těšín 1959 2005 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1880 1891 1 soutěž
2013/2014 10 Slavoj Český Těšín 1959 2005 Krkoška Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1783 1759 1 soutěž
2013/2014 7 Slavoj Český Těšín 1959 2005 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1792 1740 ½ soutěž
2013/2014 6 Slavoj Český Těšín 1959 2005 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "C" 1920 ½ soutěž
2013/2014 5 Slavoj Český Těšín 1959 2005 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1811 1873 ½ soutěž
2013/2014 4 Slavoj Český Těšín 1959 2005 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová "D" 1558 1708 1 soutěž
2013/2014 3 Slavoj Český Těšín 1959 2005 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "A" 1885 1870 ½ soutěž
2013/2014 1 Slavoj Český Těšín 1959 2005 Mrázek Roman ŠK Karviná "B" 1842 1888 ½ soutěž
2012/2013 11 Slavoj Český Těšín 2007 2035 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "B" 1927 1949 1 soutěž
2012/2013 10 Slavoj Český Těšín 2007 2035 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1930 1909 ½ soutěž
2012/2013 9 Slavoj Český Těšín 2007 2035 Blecha Josef TJ Sokol Fryčovice 1905 1894 1 soutěž
2012/2013 8 Slavoj Český Těšín 2007 2035 Broda Michal ŠK Karviná "B" 1805 1827 1 soutěž
2012/2013 7 Slavoj Český Těšín 2007 2035 Geffert Michal TJ Baník Havířov "C" 1924 1924 0 soutěž
2012/2013 6 Slavoj Český Těšín 2007 2035 Bednarz Valdemar SK Stonava 1931 1892 0 soutěž
2012/2013 5 Slavoj Český Těšín 2007 2035 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1821 1 soutěž
2012/2013 4 Slavoj Český Těšín 2007 2035 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2031 2005 ½ soutěž
2012/2013 3 Slavoj Český Těšín 2007 2035 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1962 1961 0 soutěž
2012/2013 2 Slavoj Český Těšín 2007 2035 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1899 1945 0 soutěž
2012/2013 1 Slavoj Český Těšín 2007 2035 Martínek Václav OS Rychvald "A" 1789 1 soutěž
2012/2013 11 TŽ Třinec "C" 2007 2035 Pavera Vít VOKD Poruba "B" 1955 2000 0 soutěž
2012/2013 10 TŽ Třinec "C" 2007 2035 Kičmer Petr Baník Havířov "B" 2222 2220 ½ soutěž
2012/2013 9 TŽ Třinec "C" 2007 2035 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2088 2130 1 soutěž
2012/2013 8 TŽ Třinec "C" 2007 2035 Kocur Valter ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2100 2063 ½ soutěž
2012/2013 7 TŽ Třinec "C" 2007 2035 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice "A" 1988 2013 1 soutěž
2012/2013 6 TŽ Třinec "C" 2007 2035 Premus Jan Slezan Opava "B" 2058 2082 0 soutěž
2012/2013 5 TŽ Třinec "C" 2007 2035 Szotkowski Jakub ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2131 2179 0 soutěž
2012/2013 4 TŽ Třinec "C" 2007 2035 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 1962 1971 ½ soutěž
2012/2013 3 TŽ Třinec "C" 2007 2035 Lanc Rudolf ŠK Bruntál "A" 1963 1981 0 soutěž
2012/2013 2 TŽ Třinec "C" 2007 2035 Závěšický Petr ŠK Šenov "A" 1991 1993 1 soutěž
2012/2013 1 TŽ Třinec "C" 2007 2035 Oborný Lubor Slavoj Poruba "B" 1936 1982 ½ soutěž
2011/2012 9 Slavoj Český Těšín 2050 Nytra Petr SK Slavia Orlová "E" 1749 1756 1 soutěž
2011/2012 8 Slavoj Český Těšín 2050 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "C" 1982 1882 1 soutěž
2011/2012 7 Slavoj Český Těšín 2050 Krupanský Jaromír TJ Slovan Havířov "D" 1753 1753 1 soutěž
2011/2012 6 Slavoj Český Těšín 2050 Barteček Ladislav OS Rychvald "B" 1866 ½ soutěž
2011/2012 5 Slavoj Český Těšín 2050 Pawlowski Roman Inter Petrovice "B" 1792 1792 1 soutěž
2011/2012 4 Slavoj Český Těšín 2050 Hudák Imrich TJ Baník Havířov "D" 1796 1853 ½ soutěž
2011/2012 3 Slavoj Český Těšín 2050 Beran Petr TJ Slovan Havířov "C" 2086 2073 0 soutěž
2011/2012 2 Slavoj Český Těšín 2050 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "B" 1958 1876 ½ soutěž
2011/2012 1 Slavoj Český Těšín 2050 Bausano Michael SK Slavia Orlová "D" 1714 1791 1 soutěž
2011/2012 10 TŽ Třinec "D" 2050 Walowy Bohumír Inter Petrovice "A" 2184 2143 0 soutěž
2011/2012 9 TŽ Třinec "D" 2050 Mitura Karel ŠK Karviná "B" 2134 2104 0 soutěž
2011/2012 8 TŽ Třinec "D" 2050 Gibiec Ernest SK Stonava 2279 2283 ½ soutěž
2011/2012 7 TŽ Třinec "D" 2050 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 ½ soutěž
2011/2012 6 TŽ Třinec "D" 2050 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 2079 1 soutěž
2011/2012 5 TŽ Třinec "D" 2050 Vacek Antonín TJ Viktorie Bohumín "A" 2070 2074 0 soutěž
2011/2012 4 TŽ Třinec "D" 2050 Řezníček Marcel TJ Slovan Havířov "B 2087 2090 1 soutěž
2011/2012 3 TŽ Třinec "D" 2050 Kraus František TJ Vendryně 2044 2074 ½ soutěž
2011/2012 2 TŽ Třinec "D" 2050 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2144 1000 0 soutěž
2011/2012 1 TŽ Třinec "D" 2050 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C 2119 2118 0 soutěž
2010/2011 11 TŽ Třinec "E" 2078 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 0 soutěž
2010/2011 10 TŽ Třinec "E" 2078 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 0 soutěž
2010/2011 9 TŽ Třinec "E" 2078 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "C" 2106 0 soutěž
2010/2011 8 TŽ Třinec "E" 2078 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2030 0 soutěž
2010/2011 7 TŽ Třinec "E" 2078 Walowy Bohumír Inter Petrovice 2159 ½ soutěž
2010/2011 6 TŽ Třinec "E" 2078 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2221 1 soutěž
2010/2011 5 TŽ Třinec "E" 2078 Bělačík Jan Jäkl Karviná "B" 2042 ½ soutěž
2010/2011 4 TŽ Třinec "E" 2078 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 0 soutěž
2010/2011 3 TŽ Třinec "E" 2078 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov "B" 1941 1 soutěž
2010/2011 2 TŽ Třinec "E" 2078 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2025 ½ soutěž
2010/2011 1 TŽ Třinec "E" 2078 Kolář Jaroslav TJ Sokol Fryčovice 1999 ½ soutěž
2010/2011 9 Slavoj Český Těšín 2078 Budnik Mieczyslaw TJ Sokol Chotěbuz 1850 1 soutěž
2010/2011 8 Slavoj Český Těšín 2078 Novák Jiří TJ Baník Havířov "C" 1905 ½ soutěž
2010/2011 6 Slavoj Český Těšín 2078 Hudeček Jaroslav TJ Slovan Havířov "D" 1635 1 soutěž
2010/2011 5 Slavoj Český Těšín 2078 Tyburec Zdeněk Jäkl Karviná "C" 1750 ½ soutěž
2010/2011 4 Slavoj Český Těšín 2078 Havlík Vlastimil OS Rychvald "B" 1834 1 soutěž
2010/2011 3 Slavoj Český Těšín 2078 Orzechowski Krzysztof SK Slavia Orlová "E" 1743 1 soutěž
2010/2011 2 Slavoj Český Těšín 2078 Kostka Vít SK Slavia Orlová "D" 1736 1 soutěž
2010/2011 1 Slavoj Český Těšín 2078 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "C" 1810 ½ soutěž
2009/2010 8 Slavoj Český Těšín 2078 Bembenek Osvald Slavia Havířov B 1876 1 soutěž
2009/2010 7 Slavoj Český Těšín 2078 Broda Michal Jakl Karviná C 1884 1 soutěž
2009/2010 5 Slavoj Český Těšín 2078 Blůcha Dalibor Viktorie Bohumín 2101 1 soutěž
2009/2010 4 Slavoj Český Těšín 2078 Luczyk Petr Slavia Orlová E 1892 1 soutěž
2009/2010 3 Slavoj Český Těšín 2078 Kaminský Rudolf Slovan Havířov B 2113 ½ soutěž
2009/2010 2 Slavoj Český Těšín 2078 Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz 1910 ½ soutěž
2009/2010 1 Slavoj Český Těšín 2078 Szumilo Štefan Slovan Havířov C 1721 1 soutěž
2009/2010 11 TŽ Třinec E 2078 Blecha Zdeněk Sokol Fryčovice 1968 ½ soutěž
2009/2010 10 TŽ Třinec E 2078 Wanot Aleš Slavia Orlová C 1922 ½ soutěž
2009/2010 9 TŽ Třinec E 2078 Gil Karel OS Rychvald 1962 1 soutěž
2009/2010 8 TŽ Třinec E 2078 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2019 ½ soutěž
2009/2010 7 TŽ Třinec E 2078 Sekáč Martin Baník Havířov B 2052 ½ soutěž
2009/2010 6 TŽ Třinec E 2078 Zimniok Lubomír Inter Petrovice 2086 0 soutěž
2009/2010 5 TŽ Třinec E 2078 Tchuř Pavel Slavia Orlová D 1990 0 soutěž
2009/2010 4 TŽ Třinec E 2078 Bělačík Jan Jäkl Karviná B 2019 1 soutěž
2009/2010 3 TŽ Třinec E 2078 Pazdziora Michal SK Stonava 2246 0 soutěž
2009/2010 2 TŽ Třinec E 2078 Kaminský Rudolf Slovan Havířov 2113 ½ soutěž
2009/2010 1 TŽ Třinec E 2078 Leks Hanna Sokol Mosty u Jablunkova ½ soutěž
2008/2009 3 Slavoj Český Těšín 2081 Kopta Jiří Slavia Orlová D 2019 ½ soutěž
2008/2009 2 Slavoj Český Těšín 2081 Štamposký Libor Jäkl Karviná C 1912 1 soutěž
2008/2009 10 TŽ Třinec "D" 2081 Lipovský Tomáš Sokol Fryčovice 2054 ½ soutěž
2008/2009 9 TŽ Třinec "D" 2081 Tchuř Pavel ŠK MSA Dolní Benešov "B" 1921 ½ soutěž
2008/2009 7 TŽ Třinec "D" 2081 Kudla Richard Slavoj Poruba "B" 1962 1 soutěž
2008/2009 6 TŽ Třinec "D" 2081 Očkay Tomáš ŠK Svinov "A" 2124 ½ soutěž
2008/2009 5 TŽ Třinec "D" 2081 Kaminský Rudolf ŠK Šenov "A" 2138 0 soutěž
2008/2009 4 TŽ Třinec "D" 2081 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno 1882 0 soutěž
2008/2009 1 TŽ Třinec "D" 2081 Pavelek Karel Slezan Opava "A" 2171 1 soutěž
2007/2008 11 TŽ Třinec D 2042 Řezníček Marcel Slavia Havířov 2082 0 soutěž
2007/2008 10 TŽ Třinec D 2042 Sobek Martin Jäkl Karviná B 1984 1 soutěž
2007/2008 9 TŽ Třinec D 2042 Podlesný Petr Baník Havířov B 2028 1 soutěž
2007/2008 8 TŽ Třinec D 2042 Richtr Miroslav Baník Havířov C 1000 1 soutěž
2007/2008 7 TŽ Třinec D 2042 Turoň Petr TJ Vendryně 2030 ½ soutěž
2007/2008 6 TŽ Třinec D 2042 Šrámek Tomáš Viktarie Bohumín 1920 1 soutěž
2007/2008 5 TŽ Třinec D 2042 Martínek Václav OS Rychvald 1843 1 soutěž
2007/2008 4 TŽ Třinec D 2042 Parma František Inter Petrovice 1928 ½ soutěž
2007/2008 3 TŽ Třinec D 2042 Knopp René SK Stonava B 1879 ½ soutěž
2007/2008 1 TŽ Třinec D 2042 Čubok Milan Sokol Dobrá B 1905 1 soutěž
2007/2008 7 Slavoj Český Těšín Polák Radim 0S Rychvald B 1 soutěž
2007/2008 6 Slavoj Český Těšín Chmiel František Sokol Chotěbuz 1 soutěž
2007/2008 4 Slavoj Český Těšín Slawinski Petr Sokol Těrlicko 0 soutěž
2007/2008 3 Slavoj Český Těšín Kopta Jiří Slavia Orlová D 0 soutěž
2007/2008 2 Slavoj Český Těšín Hudák Imrich Slavia Havířov B 1 soutěž
2007/2008 1 Slavoj Český Těšín Tomeček Jan Slovan Havířov A 0 soutěž
2006/2007 11 TŽ Třinec "D" 2016 Bok Tomáš TJ Sokol Fryčovice "B" 1710 1 soutěž
2006/2007 10 TŽ Třinec "D" 2016 Knopp René ŠK Stonava "B" 1839 0 soutěž
2006/2007 9 TŽ Třinec "D" 2016 Kotas Jan TJ Vendryně 2022 ½ soutěž
2006/2007 7 TŽ Třinec "D" 2016 Mareš Petr Baník Havířov "C" 1913 1 soutěž
2006/2007 6 TŽ Třinec "D" 2016 Szotek Josef Jakl Karviná "B" 1985 ½ soutěž
2006/2007 5 TŽ Třinec "D" 2016 Merta Vlastimil SK Slavia Orlová "C" 1867 1 soutěž
2006/2007 4 TŽ Třinec "D" 2016 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1886 1 soutěž
2006/2007 3 TŽ Třinec "D" 2016 Strzadala Alfréd Inter Petrovice "A" 1939 1 soutěž
2006/2007 2 TŽ Třinec "D" 2016 Port Josef BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1965 ½ soutěž
2006/2007 1 TŽ Třinec "D" 2016 Ovesný Radim Slavia Havířov "A" 1929 ½ soutěž
2006/2007 11 Slavoj Český Těšín 2016 Blůcha Dalibor Viktorie Bohumín 2094 ½ soutěž
2006/2007 10 Slavoj Český Těšín 2016 Beran Petr Slovan Havířov 2119 ½ soutěž
2006/2007 9 Slavoj Český Těšín 2016 Oczko Zdeněk Baník Havířov D 1828 1 soutěž
2006/2007 7 Slavoj Český Těšín 2016 Kwasek Andrzej Inter Petrovice B 1852 ½ soutěž
2006/2007 6 Slavoj Český Těšín 2016 Kleibert Vladislav OS Rychvald B 1930 ½ soutěž
2006/2007 5 Slavoj Český Těšín 2016 Majkrák Petr Jakl Karviná D 1797 1 soutěž
2006/2007 4 Slavoj Český Těšín 2016 Zwardoň Vojtěch Jakl Karviná C 2149 1 soutěž
2006/2007 3 Slavoj Český Těšín 2016 Marcinowski Zbigniew Slavia Orlová D 2037 0 soutěž
2006/2007 2 Slavoj Český Těšín 2016 Slawinski Petr Sokol Těrlicko 2170 1 soutěž
2006/2007 1 Slavoj Český Těšín 2016 Ovesný Radim Slavia Havířov B 1929 ½ soutěž
2005/2006 11 TŽ Třinec D 2048 Lipovský Tomáš TJ Sokol Fryčovice 2033 0 soutěž
2005/2006 10 TŽ Třinec D 2048 Sieber Martin SK Slavia Orlová C 2064 0 soutěž
2005/2006 8 TŽ Třinec D 2048 Sobek Rostislav ŠK Inter Petrovice A 1978 0 soutěž
2005/2006 7 TŽ Třinec D 2048 Kleibert Vladislav OS Rychvald A 1950 1 soutěž
2005/2006 6 TŽ Třinec D 2048 Kraus František TJ Vendryně 2066 ½ soutěž
2005/2006 5 TŽ Třinec D 2048 Egert Vlastimil Baník Havířov C 1889 1 soutěž
2005/2006 4 TŽ Třinec D 2048 Pilsová Karolína SK Slavia Orlová D 1955 0 soutěž
2005/2006 3 TŽ Třinec D 2048 Ovesný Radim Slavia Havířov A 1900 0 soutěž
2005/2006 2 TŽ Třinec D 2048 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice 1922 1 soutěž
2005/2006 1 TŽ Třinec D 2048 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá B 1890 0 soutěž
2005/2006 10 Slavoj Český Těšín 2048 Plchut Jan ŠK Inter Petrovice B 1907 ½ soutěž
2005/2006 8 Slavoj Český Těšín 2016 Izakovič Petr Baník Havířov D 1753 1 soutěž
2005/2006 7 Slavoj Český Těšín 2048 Strzadala Alfréd Baník Havířov E 1966 1 soutěž
2005/2006 6 Slavoj Český Těšín 2048 Barcuch Radek OS Rychvald B 1826 0 soutěž
2005/2006 5 Slavoj Český Těšín 2048 Čujdík Jiří SK Stonava B 2097 0 soutěž
2005/2006 4 Slavoj Český Těšín 2048 Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1722 1 soutěž
2005/2006 3 Slavoj Český Těšín 2048 Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz 1856 1 soutěž
2005/2006 2 Slavoj Český Těšín 2048 Polák Radim Viktoria Bohumín B 1960 1 soutěž
2005/2006 1 Slavoj Český Těšín 2048 Mrázek Roman Jakl Karviná C 1817 1 soutěž
2004/2005 10 Slavoj Český Těšín 2016 Kloza Jaroslav Jakl Karviná D 1867 1 soutěž
2004/2005 9 Slavoj Český Těšín 2016 Koždoň Petr Vikt.Bohumín B 2049 0 soutěž
2004/2005 8 Slavoj Český Těšín 2016 Barcuch Radek OS Rychvald C 1782 1 soutěž
2004/2005 7 Slavoj Český Těšín 2016 Gil Karel OS Rychvald B 2067 0 soutěž
2004/2005 6 Slavoj Český Těšín 2016 Sieber Martin Slavia Orlová D 1809 ½ soutěž
2004/2005 5 Slavoj Český Těšín 2016 Bulava Petr Baník Havířov D 2094 1 soutěž
2004/2005 4 Slavoj Český Těšín 2016 Parma František Jakl Karviná C 1950 1 soutěž
2004/2005 3 Slavoj Český Těšín 2016 Chmiel František Sokol Chotěbuz 1978 1 soutěž
2004/2005 2 Slavoj Český Těšín 2016 Čujdík Jiří SK Stonava B 2133 0 soutěž
2004/2005 1 Slavoj Český Těšín 2016 Ovesný Radim Slavie Havířov B 1824 1 soutěž
2004/2005 11 Třinec D 1967 Geffert Michal Baník Havířov C 2082 0 soutěž
2004/2005 10 Třinec D 1967 Sobek Rostislav Petrovice A 2004 ½ soutěž
2004/2005 9 Třinec D 1967 Kocur Aleš Frýdek-Místek D 1911 1 soutěž
2004/2005 8 Třinec D 1967 Blůcha Dalibor Bohumín A 2128 1 soutěž
2004/2005 7 Třinec D 1967 Schoupal Patrik Třinec E 1957 1 soutěž
2004/2005 6 Třinec D 1967 Kupka Slavoj Vendryně 2231 0 soutěž
2004/2005 5 Třinec D 2016 Řezníček Marcel Slavia Havířov A 2075 1 soutěž
2004/2005 4 Třinec D 2016 Chlevišťan Jakub Rychvald A 2031 0 soutěž
2004/2005 3 Třinec D 2016 Kantor Petr Třinec C 2124 0 soutěž
2004/2005 2 Třinec D 2016 Palovský Ladislav Slavia Orlová C 2081 0 soutěž
2004/2005 1 Třinec D 2016 Kolář Jaroslav Fryčovice 2046 ½ soutěž
2003/2004 11 Slavoj Český Těšín 1967 Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1771 1 soutěž
2003/2004 8 Slavoj Český Těšín 1967 Stařičný Bronislav Jakl Karviná D 1759 1 soutěž
2003/2004 7 Slavoj Český Těšín 1967 Polák Radim Viktorie Bohumín B 1820 ½ soutěž
2003/2004 6 Slavoj Český Těšín 1967 Izakovič Petr Baník Havířov E 1708 ½ soutěž
2003/2004 5 Slavoj Český Těšín 1967 Kadlučka Jiří SK Stonava B 1865 1 soutěž
2003/2004 4 Slavoj Český Těšín 1967 Škuta Rostislav Slavia Havířov B 1798 1 soutěž
2003/2004 3 Slavoj Český Těšín 1967 Canibal Jaromír Jakl Karviná C 1849 1 soutěž
2003/2004 2 Slavoj Český Těšín 1967 Protivínský Jindřich Baník Havířov D 1807 1 soutěž
2003/2004 1 Slavoj Český Těšín Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz 1 soutěž
2003/2004 11 TŽ Třinec C 1967 Hudák Imrich Slavia Havířov A 1843 1 soutěž
2003/2004 10 TŽ Třinec C 1967 Szczepanek Radoslaw VP Frýdek-ístek "D" ½ soutěž
2003/2004 9 TŽ Třinec C 1967 Zimniok Zdeněk Jäkl Karviná B 1918 1 soutěž
2003/2004 8 TŽ Třinec C 1967 Rašovský Miroslav TJ Sokol Skalice 1 soutěž
2003/2004 7 TŽ Třinec C 1967 Blecha Josef Sokol Fryčovice 1859 1 soutěž
2003/2004 6 TŽ Třinec C 1967 Sieber Martin Slavia Orlová C 1570 1 soutěž
2003/2004 5 TŽ Třinec C 1967 Kadlučka Jiří LokomotivaPetrovice 1865 1 soutěž
2003/2004 4 TŽ Třinec C 1967 Kalmár Martin Viktorie Bohumín 1813 ½ soutěž
2003/2004 3 TŽ Třinec C 1967 Oczko Zdeněk Baník Havířov C 1906 ½ soutěž
2003/2004 1 TŽ Třinec C 1967 Kotas Jan TJ Vendryně 1840 ½ soutěž