Hráč Novák Jiří

Novák Jiří

User Pic
Jméno: Novák Jiří
Oddíl: SK Slavia Orlová
Výkonnostní třída / Titul: CM
Elo národní: 1956
Elo mezinárodní: 1894
ID: 1973
FIDE ID: 312088
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: F
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Slavia Orlová C 1894 1956 Kozelský Marek ŠK Šenov A 1988 1982 0
2019/2020 2 ŠK Slavia Orlová C 1906 1956 Jaroš Bohumil ŠKTP Hrabyně 1822 1802 0
2019/2020 1 ŠK Slavia Orlová C 1912 1956 Záleský Karel Slezan Opava A 2043 2021 0
2019/2020 9 Šachová škola Bohumín A 1894 1956 Němec Jaroslav Slovan Havířov E 0 1451 1
2019/2020 8 Šachová škola Bohumín A 1894 1956 Beran Daniel Rychvaldský spolek šachový 1945 D 1129 1121 1
2019/2020 6 Šachová škola Bohumín A 1894 1956 Fonš Rudolf Šachová škola Bohumín B 0 1257 1
2019/2020 4 Šachová škola Bohumín A 1906 1956 Němec Jaroslav Slovan Havířov E 0 1451 1
2019/2020 3 Šachová škola Bohumín A 1906 1956 Beran Daniel Rychvaldský spolek šachový 1945 D 1129 1121 1
2019/2020 1 Šachová škola Bohumín A 1912 1956 Fonš Rudolf Šachová škola Bohumín B 0 1257 ½
2018/2019 9 SK Slavia Orlová C 1902 1952 Hrabal Roman ŠK Bruntál 1763 1798 1
2018/2019 6 SK Slavia Orlová C 1916 1952 Kučera Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov A 1892 1873 1
2018/2019 4 SK Slavia Orlová C 1896 1939 Tyleček Drahomír TJ Ostrava B 1827 1829 1
2018/2019 1 SK Slavia Orlová C 1875 1939 Rosinský Pavel Tatra Kopřivnice A 2050 2037 ½
2018/2019 11 SK Slavia Orlová "D" 1902 1952 Berezjuk Rostislav TJ Sokol Dobrá "B" 1838 1872 1
2018/2019 10 SK Slavia Orlová "D" 1902 1952 Parma František Inter Petrovice 1853 1868 1
2018/2019 9 SK Slavia Orlová "D" 1902 1952 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1907 1921 ½
2018/2019 7 SK Slavia Orlová "D" 1916 1952 Drbůl Pavel Baník Havířov "C" 1817 1851 0
2018/2019 6 SK Slavia Orlová "D" 1916 1952 Grepl Lukáš Sokol Brušperk "A" 1880 1858 0
2018/2019 5 SK Slavia Orlová "D" 1896 1939 Čubok Zdeněk TJ Mosty u Jablunkova 1782 1765 ½
2018/2019 3 SK Slavia Orlová "D" 1880 1939 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1945 1933 ½
2018/2019 2 SK Slavia Orlová "D" 1880 1939 Miszczak Dariusz Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2052 0 1
2018/2019 8 SK Slavia Orlová "E" 1902 1952 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "F" 1818 1757 1
2018/2019 7 SK Slavia Orlová "E" 1902 1952 Neděla Adam TJ Slovan Havířov "C" 1395 1445 1
2017/2018 8 SK Slavia Orlová "F" 1916 1932 Konečný Vladimír ŠK Karviná "C" 1854 1875 ½
2017/2018 7 SK Slavia Orlová "F" 1916 1932 Novotný Radim Slavoj Český Těšín "B" 0 1893 1
2017/2018 5 SK Slavia Orlová "F" 1916 1932 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "C" 1983 2001 0
2017/2018 4 SK Slavia Orlová "F" 1912 1932 Barabasz Gustav TJ Sokol Těrlicko 1831 1762 1
2017/2018 2 SK Slavia Orlová "F" 1912 1932 Knopp René TJ Sokol Chotěbuz 1865 1907 1
2017/2018 1 SK Slavia Orlová "F" 1912 1930 Szmek Milan SK Slavia Orlová "E" 1811 1829 ½
2017/2018 10 SK Slavia Orlová D 1912 1932 Walowy Bohumír ŠK Karviná B 2034 2024 ½
2017/2018 9 SK Slavia Orlová D 1916 1932 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1903 1907 ½
2017/2018 8 SK Slavia Orlová D 1916 1932 Drbůl Pavel Baník Havířov C 1776 1828 ½
2017/2018 5 SK Slavia Orlová D 1912 1932 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek 1800 1792 ½
2017/2018 3 SK Slavia Orlová D 1912 1932 Novák Bohdan Sokol Brušperk A 1771 1769 1
2016/2017 9 SK Slavia Orlová "G" 1945 1973 Cieslak Wiktoria Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1794 1
2016/2017 7 SK Slavia Orlová "G" 1945 1973 Kwasek Andrzej TJ Sokol Chotěbuz 1882 1874 ½
2016/2017 5 SK Slavia Orlová "G" 1945 1973 Martinák Tomáš TJ Sokol Těrlicko 1816 ½
2016/2017 4 SK Slavia Orlová "G" 1945 1973 Šebesta Petr SK Slavia Orlová "F" 1656 1717 ½
2016/2017 3 SK Slavia Orlová "G" 1945 1973 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "E" 1915 1887 ½
2016/2017 2 SK Slavia Orlová "G" 1945 1973 Barteček Ladislav Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1764 1810 ½
2016/2017 1 SK Slavia Orlová "G" 1945 1973 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín "B" 1933 1970 ½
2016/2017 9 SK Slavia Orlová 1945 1973 Haderka Karel Tatran Litovel "B" 1818 1725 0
2016/2017 7 SK Slavia Orlová 1945 1973 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p/P 1918 1909 1
2015/2016 11 SK Slavia Orlová "A" 1945 1973 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno "A" 2179 2158 0
2015/2016 10 SK Slavia Orlová "A" 1945 1973 Veselý Martin TJ Ostrava "A" 2089 2105 ½
2015/2016 9 SK Slavia Orlová "A" 1945 1973 Dubina Pavel ŠK Zlín "A" 2136 2095 ½
2015/2016 8 SK Slavia Orlová "A" 1945 1973 Horsák Jan ŠK Staré Město "A" 2080 2091 0
2015/2016 6 SK Slavia Orlová "A" 1945 1973 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno\r "A" 2169 2151 0
2015/2016 3 SK Slavia Orlová "A" 1945 1973 Zajíček Tomáš A64 VALOZ Grygov\r 2011 1991 ½
2015/2016 10 SK Slavia Orlová "D" 1945 1973 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín "B" 1891 1755 0
2015/2016 9 SK Slavia Orlová "D" 1945 1973 Havlíček Jiří TJ Slovan Havířov "C" 1215 1
2015/2016 8 SK Slavia Orlová "D" 1945 1973 Konečný Vladimír ŠK Karviná "B" 1846 1883 1
2015/2016 7 SK Slavia Orlová "D" 1945 1973 Novák Bohdan Sokol Brušperk "A" 1837 1827 ½
2015/2016 6 SK Slavia Orlová "D" 1945 1973 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1953 1929 ½
2015/2016 4 SK Slavia Orlová "D" 1945 1973 Kotas Jan TJ Vendryně 1884 1881 ½
2015/2016 1 SK Slavia Orlová "B" 1945 1973 Novák Jan SK Slavie Orlová "C" 1484 1522 1
2014/2015 8 SK Slavia Orlová „A“ 1996 2005 Stachoň Martin Slavia Kroměříž „A“ 2152 2189 0
2014/2015 7 SK Slavia Orlová „A“ 1996 2005 Zvolánek Libor Agentura 64 Grygov „A“ 2225 2175 0
2014/2015 5 SK Slavia Orlová „A“ 1996 2005 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2094 2153 0
2014/2015 3 SK Slavia Orlová „A“ 1996 2005 Věžník Michael ŠK Duras BVK „B“ 1866 1858 0
2014/2015 11 SK Slavia Orlová "C" 1996 2005 Sekáč Martin Baník Havířov "B" 1995 2018 0
2014/2015 9 SK Slavia Orlová "C" 1996 2005 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2080 2068 1
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "C" 1996 2005 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2017 1995 0
2014/2015 11 SK Slavia Orlová "B" 1996 2005 Mohapl Petr Tatran Litovel "B" 2076 2085 0
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "B" 1996 2005 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1852 1854 1
2014/2015 9 SK Slavia Orlová "B" 1996 2005 Milat Patrik Sokol Dobrá 2071 2092 ½
2014/2015 8 SK Slavia Orlová "B" 1996 2005 Hričko Martin TJ Slovan Havířov 1967 1979 1
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "B" 1996 2005 Zajíček Tomáš Agentura 64 Grygov "B" 1841 1951 0
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "B" 1996 2005 Baier Pavel Baník Havířov 2091 2090 ½
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "B" 1996 2005 Frolík Martin TŽ Třinec "B" 2223 2223 0
2013/2014 4 SK Slavia Orlová "H" 2006 2008 Koloczek Maciej SK Slavia Orlová "G" 1545 1100 1
2013/2014 10 SK Slavia Orlová “A“ 2006 2008 Bradáč Roman ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2028 2006 ½
2013/2014 2 SK Slavia Orlová “A“ 2006 2008 Kapusta Petr ŠK Staré Město “A“ 2139 2129 0
2013/2014 11 SK Slavia Orlová "B" 2006 2008 Cupek Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2056 2081 0
2013/2014 9 SK Slavia Orlová "B" 2006 2008 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2249 2247 0
2013/2014 7 SK Slavia Orlová "B" 2006 2008 Hrabal Michal A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2074 2105 1
2013/2014 5 SK Slavia Orlová "B" 2006 2008 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2142 2142 0
2013/2014 4 SK Slavia Orlová "B" 2006 2008 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2155 2136 1
2013/2014 2 SK Slavia Orlová "B" 2006 2008 Hodovský Jiří ŠK Zlín "B" 2129 2111 0
2013/2014 1 SK Slavia Orlová "B" 2006 2008 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2150 2137 ½
2012/2013 2 SK Slavia Orlová "C" 2011 2007 Kufa Václav ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1845 1
2011/2012 11 SK Slavia Orlová "C" 2020 2019 Krampol Vladimír SK Stonava 1925 1937 0
2011/2012 10 SK Slavia Orlová "C" 2020 2019 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1978 2020 ½
2011/2012 9 SK Slavia Orlová "C" 2020 2019 Crha Břetislav OS Rychvald "A" 1772 1
2011/2012 8 SK Slavia Orlová "C" 2020 2019 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 1990 1997 ½
2011/2012 7 SK Slavia Orlová "C" 2020 2019 Bukový Josef TJ Slovan Havířov "B 1767 ½
2011/2012 6 SK Slavia Orlová "C" 2020 2019 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1901 1870 ½
2011/2012 4 SK Slavia Orlová "C" 2020 2019 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C 1836 1918 1
2011/2012 3 SK Slavia Orlová "C" 2020 2019 Hudák Imrich TJ Baník Havířov "C" 1796 1853 1
2011/2012 2 SK Slavia Orlová "C" 2020 2019 Blahut Jaroslav TŽ Třinec "D" 1900 1970 0
2011/2012 1 SK Slavia Orlová "C" 2020 2019 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 2060 2030 ½
2011/2012 10 Slavia Orlová 2020 2019 Bachořík Otto Labortech Ostrava B 2166 2159 ½
2011/2012 9 Slavia Orlová 2020 2019 Hrabal Michal A64 Grygov B 2046 2048 ½
2011/2012 8 Slavia Orlová 2020 2019 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2150 2153 ½
2011/2012 6 Slavia Orlová 2020 2019 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny B 2154 2143 0
2011/2012 4 Slavia Orlová 2020 2019 Koutný Petr ŠK Zlín B 2156 2171 ½
2011/2012 3 Slavia Orlová 2020 2019 Zimniok Lubomír Šachový klub Karviná 2125 2127 ½
2010/2011 10 SK Slavia Orlová "C" 2052 Gajdušek Josef Inter Petrovice 1907 ½
2010/2011 9 SK Slavia Orlová "C" 2052 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "E" 2007 0
2010/2011 8 SK Slavia Orlová "C" 2052 Broda Michal Jäkl Karviná "B" 1864 1
2010/2011 7 SK Slavia Orlová "C" 2052 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 1
2010/2011 5 SK Slavia Orlová "C" 2052 Kotas Jan TJ Vendryně 1952 ½
2010/2011 4 SK Slavia Orlová "C" 2052 Novák Bohdan TJ Sokol Fryčovice 1877 ½
2010/2011 3 SK Slavia Orlová "C" 2052 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "A" 2008 0
2010/2011 2 SK Slavia Orlová "C" 2052 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 0
2010/2011 1 SK Slavia Orlová "C" 2052 Ochodek Mariusz ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova ½
2010/2011 10 Slavia Orlova 2052 Švéda Jiří Tatran Litovel B 1952 0
2010/2011 9 Slavia Orlova 2052 Šenkýř Martin SK Zlin B 2158 0
2010/2011 1 Slavia Orlova 2052 Zatloukal Petr A64 Grygov B 2093 0
2009/2010 11 Slavia Orlová D 2009 Sieber Martin Slavia Orlová C 2072 ½
2009/2010 10 Slavia Orlová D 2009 Miszczak Dariusz OS Rychvald 1
2009/2010 9 Slavia Orlová D 2009 Turoň Petr TJ Vendryně 2028 1
2009/2010 8 Slavia Orlová D 2009 Sekáč Martin Baník Havířov B 2052 ½
2009/2010 7 Slavia Orlová D 2009 Walowy Bohumír Inter Petrovice 2169 0
2009/2010 6 Slavia Orlová D 2009 Sobek Rostislav Jäkl Karviná B 2017 1
2009/2010 5 Slavia Orlová D 2009 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec E 2030 ½
2009/2010 4 Slavia Orlová D 2009 Gibiec Ernest SK Stonava 2233 ½
2009/2010 3 Slavia Orlová D 2009 Zabystrzan Pavel Slovan Havířov 2285 ½
2009/2010 2 Slavia Orlová D 2009 Cupek Martin Sokol Mosty u Jablunkova 2086 0
2009/2010 1 Slavia Orlová D 2009 Blecha Zdeněk Sokol Fryčovice 1968 0
2009/2010 9 SK Slavia Orlová 2009 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2047 ½
2009/2010 8 SK Slavia Orlová 2009 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba 2198 0
2009/2010 6 SK Slavia Orlová 2009 Švanda Pavel ŠK Gordic Jihlava 2202 ½
2009/2010 5 SK Slavia Orlová 2009 Hladík Oto TJ Mittal Ostrava 2187 1
2009/2010 1 SK Slavia Orlová 2009 Bachořík Otto ŠK Labortech Ostrava 2143 ½
2008/2009 11 Slavia Orlová C 2001 Bureš Martin Baník Havířov B 2123 0
2008/2009 10 Slavia Orlová C 2001 Koždoň Petr Viktoria Bohumín 1976 ½
2008/2009 9 Slavia Orlová C 2001 Schoupal Edvard TŽ Třinec E 1980 0
2008/2009 8 Slavia Orlová C 2001 Drastich Tomáš Slavia Havířov 2067 ½
2008/2009 7 Slavia Orlová C 2001 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2038 ½
2008/2009 6 Slavia Orlová C 2001 Čujdík Jiří SK Stonava 2013 1
2008/2009 5 Slavia Orlová C 2001 Gajdušek Josef ŠK Inter Petrovice 1923 1
2008/2009 4 Slavia Orlová C 2001 Červenka Roman Slovan Havířov 1877 1
2008/2009 3 Slavia Orlová C 2001 Bělačík Jan Jäkl Karviná B 2040 1
2008/2009 2 Slavia Orlová C 2001 Cyroň Karel OS Rychvald 1860 1
2008/2009 1 Slavia Orlová C 2001 Novák Bohdan Sokol Dobrá B 1909 ½
2007/2008 10 Slavia Orlová C 2010 Barteček Ladislav OS Rychvald 1862 ½
2007/2008 9 Slavia Orlová C 2010 Bílek Ladislav Sokol Dobrá B 1805 1
2007/2008 8 Slavia Orlová C 2010 Kotouček Jiří Slavia Havířov 1812 1
2007/2008 7 Slavia Orlová C 2010 Sobek Martin Jäkl Karviná B 1984 ½
2007/2008 6 Slavia Orlová C 2010 Vízner Jaroslav Baník Havířov B 1920 ½
2007/2008 5 Slavia Orlová C 2010 Izakovič Petr Baník Havířov C 1762 1
2007/2008 4 Slavia Orlová C 2010 Turoň Petr TJ Vendryně 2030 ½
2007/2008 3 Slavia Orlová C 2010 Tchuř Pavel Viktarie Bohumín 1941 0
2007/2008 2 Slavia Orlová C 2010 Bartosz Bogdan TŽ Třinec D 1942 0
2006/2007 4 SK Slavia Orlová "A" 2035 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1786 ½
2006/2007 11 SK Slavia Orlová "C" 2035 Babušek Miroslav Jakl Karviná "B" 1980 ½
2006/2007 10 SK Slavia Orlová "C" 2035 Havlík Vlastimil OS Rychvald "A" 1882 1
2006/2007 9 SK Slavia Orlová "C" 2035 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1976 0
2006/2007 8 SK Slavia Orlová "C" 2035 Bedrunka Petr TJ Sokol Fryčovice "B" 1000 1
2006/2007 7 SK Slavia Orlová "C" 2035 Chwastek Otto TJ Vendryně 1959 0
2006/2007 6 SK Slavia Orlová "C" 2035 Hečko Miloslav Baník Havířov "C" 1717 1
2006/2007 5 SK Slavia Orlová "C" 2035 Maňásek Jaromír TŽ Třinec "D" 2008 ½
2006/2007 3 SK Slavia Orlová "C" 2035 Langnerová Karolína Slavia Havířov "A" 1641 1
2006/2007 2 SK Slavia Orlová "C" 2035 Krampol Vladimír ŠK Stonava "B" 1776 0
2006/2007 1 SK Slavia Orlová "C" 2035 Soudný Jiří Baník Havířov "B" 1958 1
2005/2006 5 Slavia Orlová "A" 2019 Lacko Jan ŠK DURAS Brno "A" 2209 ½
2005/2006 3 Slavia Orlová "A" 2019 Brázdil Roman Slavia Kroměříž "A" 2123 0
2005/2006 11 SK Slavia Orlová C 2019 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice 1922 1
2005/2006 10 SK Slavia Orlová C 2019 Hóta Petr TŽ Třinec D 2045 ½
2005/2006 9 SK Slavia Orlová C 2019 Blecha Zdeněk TJ Sokol Fryčovice 1944 1
2005/2006 8 SK Slavia Orlová C 2019 Mikulec Jiří TJ Sokol Dobrá B 1923 1
2005/2006 7 SK Slavia Orlová C 2019 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín 1960 ½
2005/2006 6 SK Slavia Orlová C 2019 Kopecký Břetislav ŠK Inter Petrovice A 2139 0
2005/2006 5 SK Slavia Orlová C 2019 Barteček Ladislav OS Rychvald A 1902 1
2005/2006 4 SK Slavia Orlová C 2019 Kotas Jan TJ Vendryně 2037 ½
2005/2006 3 SK Slavia Orlová C 2019 Ramík Jan Baník Havířov C 1997 0
2005/2006 2 SK Slavia Orlová C 2019 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová D 1936 ½
2005/2006 1 SK Slavia Orlová C 2019 Baldrman Bedřich Slavia Havířov A 2018 1
2004/2005 9 Slávia Orlová B" 2029 Macíček Jakub Frýdek-Místek B" 2093 1
2004/2005 7 Slávia Orlová B" 2029 Kičmer Petr Baník HavířovA" 2147 0
2004/2005 6 Slávia Orlová B" 2029 Šplíchal Stanislav NH Ostrava A" 2160 ½
2004/2005 11 Slavia Orlová C 2161 Lipovský Tomáš Fryčovice 1988 ½
2004/2005 9 Slavia Orlová C 2161 Kičmer Petr Baník Havířov C 0
2004/2005 8 Slavia Orlová C 2161 Baldrman Bedřich Slavia Havířov A 2023 ½
2004/2005 5 Slavia Orlová C 2029 Botur Miroslav Frýdek-Místek D 1851 1
2004/2005 3 Slavia Orlová C 2029 Blůcha Dalibor Bohumín A 2127 1
2004/2005 1 Slavia Orlová C 2029 Schoupal Patrik Třinec E 1933 0
2003/2004 10 Slávia Orlová B" 2161 Kozák Pavel MSA Dolní Benešov 2157 ½
2003/2004 9 Slávia Orlová B" 2161 Bednarz Valdemar ŠK Stonava A" 2057 1
2003/2004 8 Slávia Orlová B" 2161 Záleský Karel Slezan Opava C" 2046 ½
2003/2004 7 Slávia Orlová B" 2161 Šplíchal Stanislav ŠK Svinov A" 2160 ½
2003/2004 6 Slávia Orlová B" 2161 Kaňovský Jan Tatra Kopřivnice 1870 1
2003/2004 5 Slávia Orlová B" 2161 Geffert Michal Baník Havířov 2082 ½
2003/2004 4 Slávia Orlová B" 2161 Kopec Ladislav NH Ostrava B" 2179 0
2003/2004 3 Slávia Orlová B" 2161 Čech Tomáš Sokol Dobrá A" 2194 0
2003/2004 2 Slávia Orlová B" 2161 Incédi Aleš Frýdek-Místek B" 2128 0
2003/2004 1 Slávia Orlová B" 2161 Veselý Libor VOKD Poruba A" 2099 ½
2003/2004 11 Slavia Orlová C 2161 Staszko Martin TŽ Třinec D 2060 0
2003/2004 10 Slavia Orlová C 2161 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2231 0
2003/2004 9 Slavia Orlová C 2161 Řezníček Marcel Slavia Havířov A 2045 0
2003/2004 8 Slavia Orlová C 2161 Kocur Aleš VP Frýdek-ístek "D" 1911 1
2003/2004 7 Slavia Orlová C 2161 Walowy Bohumír Jäkl Karviná B 2203 0
2003/2004 6 Slavia Orlová C 2161 Juroszek Radomil TŽ Třinec C 2011 0
2003/2004 5 Slavia Orlová C 2161 Lanča Ivan Sokol Fryčovice 2136 0
2003/2004 4 Slavia Orlová C 2161 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice 1889 ½
2003/2004 3 Slavia Orlová C 2161 Worek Joanna LokomotivaPetrovice ½
2003/2004 2 Slavia Orlová C 2161 Gil Karel Viktorie Bohumín 2052 1
2003/2004 1 Slavia Orlová C 2161 Soudný Jiří Baník Havířov C 1948 ½