Hráč Stonawski Igor

Stonawski Igor

User Pic
Jméno: Stonawski Igor
Oddíl: Slavoj Český Těšín
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1940
Elo mezinárodní: 1966
ID: 1186
FIDE ID: 311669
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Slavoj Český Těšín "B" 1966 1940 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B" 1967 1975 0
2018/2019 9 Slavoj Český Těšín "B" 1966 1944 Szczepanek Radoslaw TJ Slovan Havířov "B" 2181 0 0
2018/2019 8 Slavoj Český Těšín "B" 1966 1944 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1948 1955 1
2018/2019 7 Slavoj Český Těšín "B" 1966 1944 Szotek Josef ŠK Karviná "C" 1964 1946 0
2018/2019 1 Slavoj Český Těšín "B" 1966 1944 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "E" 1879 1865 ½
2017/2018 7 Slavoj Český Těšín 1937 1932 Di Liberti Ivan Lokomotiva Brno A 1789 0 1
2017/2018 9 Slavoj Český Těšín "B" 1943 1932 Walowy Bohumír ŠK Karviná "C" 2034 2024 ½
2017/2018 6 Slavoj Český Těšín "B" 1937 1932 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov "C" 2076 2082 0
2017/2018 5 Slavoj Český Těšín "B" 1937 1932 Bulava Petr TJ Sokol Těrlicko 1988 1999 0
2017/2018 9 Slavoj Český Těšín C 1937 1932 Šimon David Baník Havířov E 1712 1712 1
2017/2018 8 Slavoj Český Těšín C 1937 1932 Adamčík Bohdan Rychvaldský spolek šachový 1945 D 1662 1631 1
2017/2018 3 Slavoj Český Těšín C 1943 1932 Adamčík Bohdan Rychvaldský spolek šachový 1945 D 1659 1631 ½
2016/2017 9 Slavoj Český Těšín "B" 1969 1987 Canibal Jaromír ŠK Karviná "C" 1780 1760 1
2016/2017 8 Slavoj Český Těšín "B" 1969 1987 Neděla Adam TJ Slovan Havířov "C" 1411 1
2016/2017 7 Slavoj Český Těšín "B" 1969 1987 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "F" 1472 1555 1
2016/2017 4 Slavoj Český Těšín "B" 1969 1987 Chmiel František TJ Sokol Chotěbuz 1985 0
2016/2017 2 Slavoj Český Těšín "B" 1969 1987 Fialka Adam SK Slavia Orlová "E" 1744 1799 0
2016/2017 10 Slavoj Český Těšín 1969 1987 Pytolaj Radek Tatran Litovel "B" 1840 1
2016/2017 7 Slavoj Český Těšín 1969 1987 Sobek Martin Šachový klub Karviná 1904 1924 1
2016/2017 6 Slavoj Český Těšín 1969 1987 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2128 2113 0
2016/2017 5 Slavoj Český Těšín 1969 1987 Beseda Roman Sokol Dobrá 2076 2090 0
2016/2017 4 Slavoj Český Těšín 1969 1987 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová 2011 1971 1
2016/2017 2 Slavoj Český Těšín 1969 1987 Krupa Radim ŠK TJ Dolní Benešov 2031 2052 ½
2016/2017 1 Slavoj Český Těšín 1969 1987 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2041 2046 0
2015/2016 9 Slavoj Cesky Tesin "B" 1969 1987 Kosňovský Radim OS Rychvald "C" 1606 ½
2015/2016 8 Slavoj Cesky Tesin "B" 1969 1987 Cieslak Wiktoria OS Rychvald "B" 1794 1
2015/2016 4 Slavoj Cesky Tesin "B" 1969 1987 Chmiel František Sokol Chotebuz 1985 1
2015/2016 3 Slavoj Cesky Tesin "B" 1969 1987 Holeksa Miloš TJ Banik Havirov "C" 1972 1964 ½
2015/2016 11 Slavoj Český Těšín 1969 1987 Dvořák Petr Sokol Postoupky 1701 1749 ½
2015/2016 10 Slavoj Český Těšín 1969 1987 Bačák Petr Slavia Kroměříž "B" 1980 2012 0
2015/2016 9 Slavoj Český Těšín 1969 1987 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 0
2015/2016 8 Slavoj Český Těšín 1969 1987 Veselský František Sokol Hošťálková 1943 1943 0
2015/2016 6 Slavoj Český Těšín 1969 1987 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město "B" 2047 2070 1
2015/2016 5 Slavoj Český Těšín 1969 1987 Zvardoň Petr Zbrojovka Vsetín 2008 2033 ½
2015/2016 4 Slavoj Český Těšín 1969 1987 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2030 2027 1
2015/2016 1 Slavoj Český Těšín 1969 1987 Hurta Jiří Labortech Ostrava "B" 1784 1793 ½
2014/2015 11 Slavoj Český Těšín 1995 2015 TJ Ostrava "B" 1
2014/2015 9 Slavoj Český Těšín 1995 2015 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1878 1967 0
2014/2015 8 Slavoj Český Těšín 1995 2015 Šipl František TJ Mariánské Hory "A" 1828 1803 1
2014/2015 6 Slavoj Český Těšín 1995 2015 Martinek Petr Orel Opava "A" 1852 1
2014/2015 5 Slavoj Český Těšín 1995 2015 Hrbáček Miroslav Sokol Vrbno p/P 1902 1916 0
2014/2015 4 Slavoj Český Těšín 1995 2015 Madecký Bedřich ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1933 ½
2014/2015 3 Slavoj Český Těšín 1995 2015 Funiok Richard Baník Havířov "B" 1653 1717 0
2014/2015 2 Slavoj Český Těšín 1995 2015 Václavík David Slavoj Poruba "C" 1979 2012 ½
2014/2015 1 Slavoj Český Těšín 1995 2015 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1722 1845 ½
2013/2014 9 Slavoj Český Těšín 1968 2000 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "C" 1918 1911 ½
2013/2014 8 Slavoj Český Těšín 1968 2000 Chmiel Jan Inter Petrovice "A" 1747 1
2013/2014 7 Slavoj Český Těšín 1968 2000 Crha Břetislav OS Rychvald "A" 1799 1
2013/2014 6 Slavoj Český Těšín 1968 2000 Letovanec Petr TŽ Třinec "C" 1796 1794 1
2013/2014 5 Slavoj Český Těšín 1968 2000 Chwastek Otto TJ Vendryně 1883 1846 1
2013/2014 4 Slavoj Český Těšín 1968 2000 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "D" 1565 1611 1
2013/2014 3 Slavoj Český Těšín 1968 2000 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1874 1
2013/2014 2 Slavoj Český Těšín 1968 2000 Knopp René SK Stonava 1877 1897 1
2013/2014 1 Slavoj Český Těšín 1968 2000 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "B" 1947 1894 0
2012/2013 10 Slavoj Český Těšín 2062 2045 Chwastek Otto TJ Vendryně 1900 1830 0
2012/2013 9 Slavoj Český Těšín 2062 2045 Bok Tomáš TJ Sokol Fryčovice 1879 1868 ½
2012/2013 8 Slavoj Český Těšín 2062 2045 Sobek Martin ŠK Karviná "B" 1951 1935 ½
2012/2013 6 Slavoj Český Těšín 2062 2045 Knopp René SK Stonava 1877 1
2012/2013 5 Slavoj Český Těšín 2062 2045 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1763 1746 ½
2012/2013 4 Slavoj Český Těšín 2062 2045 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2094 2019 0
2012/2013 3 Slavoj Český Těšín 2062 2045 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1964 1959 0
2012/2013 2 Slavoj Český Těšín 2062 2045 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 2004 1986 0
2012/2013 1 Slavoj Český Těšín 2062 2045 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1817 ½
2011/2012 9 Slavoj Český Těšín 2062 2042 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová "E" 1479 ½
2011/2012 8 Slavoj Český Těšín 2062 2042 Kloza Jaroslav ŠK Karviná "C" 2011 1847 1
2011/2012 6 Slavoj Český Těšín 2062 2042 Havlík Vlastimil OS Rychvald "B" 1811 1856 1
2011/2012 3 Slavoj Český Těšín 2062 2042 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "C" 2125 2120 ½
2010/2011 8 Slavoj Český Těšín 2040 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "C" 1893 1
2010/2011 7 Slavoj Český Těšín 2040 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín "B" 1776 1
2010/2011 3 Slavoj Český Těšín 2040 Kordela Monika SK Slavia Orlová "E" 1250 1
2010/2011 2 Slavoj Český Těšín 2040 Novák Jiří SK Slavia Orlová "D" 1779 ½
2009/2010 5 Slavoj Český Těšín 2045 Vícha Petr Viktorie Bohumín 2073 ½
2009/2010 3 Slavoj Český Těšín 2045 Matusiak Marcin Slovan Havířov B 1923 ½
2009/2010 2 Slavoj Český Těšín 2045 Knopp René Sokol Chotěbuz 1851 ½
2008/2009 4 Slavoj Český Těšín 2051 Dušek Libor Baník Havířov C 1878 0
2008/2009 3 Slavoj Český Těšín 2051 Szmek Milan Slavia Orlová D 1793 1
2008/2009 1 Slavoj Český Těšín 2051 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1755 1