Hráč Šnyta Zdeněk

Šnyta Zdeněk

User Pic
Jméno: Šnyta Zdeněk
Oddíl: ŠKTP Hrabyně
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2021
Elo mezinárodní: 2031
ID: 2855
FIDE ID: 315834
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK TJ Dolní Benešov A 1998 2016 Matonoha Petr ŠK Bruntál 1964 1932 ½
2018/2019 10 ŠK TJ Dolní Benešov A 2005 2016 Bulawa Marek Baník Havířov B 1933 1954 1
2018/2019 9 ŠK TJ Dolní Benešov A 2005 2016 Nytra Ondřej BSŠ Frýdek Místek D 1998 1883 0
2018/2019 8 ŠK TJ Dolní Benešov A 2024 2016 Veselý Martin TJ Ostrava B 2080 2084 0
2018/2019 7 ŠK TJ Dolní Benešov A 2024 2016 Kozelský Marek ŠK Šenov A 1961 1953 0
2018/2019 6 ŠK TJ Dolní Benešov A 2017 2016 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová C 2037 2025 1
2018/2019 5 ŠK TJ Dolní Benešov A 2017 2016 Neumann Filip TJ Ostrava C 1855 1850 ½
2018/2019 4 ŠK TJ Dolní Benešov A 2038 2023 Gibiec Ernest SK Stonava 2111 2143 ½
2018/2019 3 ŠK TJ Dolní Benešov A 2044 2023 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice A 1873 1899 1
2018/2019 2 ŠK TJ Dolní Benešov A 2044 2023 Olšar Robin Slezan Opava B 2012 2013 ½
2018/2019 1 ŠK TJ Dolní Benešov A 2050 2023 Mičulka Petr ŠK Slavoj Poruba D 2049 2041 1
2018/2019 10 ŠKTP Hrabyně 2005 2016 Martinek Pavel ŠK Orel Opava B 1834 1870 ½
2018/2019 9 ŠKTP Hrabyně 2024 2016 Gemsa Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 1890 1887 ½
2018/2019 8 ŠKTP Hrabyně 2024 2016 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1803 1799 1
2018/2019 7 ŠKTP Hrabyně 2017 2016 Mezihorák Rostislav ŠO Jiskra Rýmařov 1817 1855 1
2018/2019 6 ŠKTP Hrabyně 2017 2016 Kozák Lubomír Slezan Opava C 1875 1925 ½
2018/2019 5 ŠKTP Hrabyně 2038 2023 Depta Tomáš ŠK Orel Opava A 1795 1840 0
2018/2019 4 ŠKTP Hrabyně 2038 2023 Kalavský Milan TJ Velká Polom 1666 1761 ½
2018/2019 3 ŠKTP Hrabyně 2044 2023 Josefus Marek SK Kravaře 1894 1872 0
2018/2019 2 ŠKTP Hrabyně 2044 2023 Šíma Patrik TJ Ludgeřovice 1774 1795 1
2018/2019 1 ŠKTP Hrabyně 2050 2023 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1831 1823 0
2017/2018 11 ŠKTP Hrabyně 2040 2048 Pardy Martin ŠK Orel Opava A 2023 2065 1
2017/2018 10 ŠKTP Hrabyně 2031 2048 Mezihorák Rostislav SK Jiskra Rýmařov 1879 1884 1
2017/2018 9 ŠKTP Hrabyně 2034 2048 Sovadina Jiří Slezan Opava C 1942 1947 ½
2017/2018 8 ŠKTP Hrabyně 2034 2048 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1864 1856 ½
2017/2018 7 ŠKTP Hrabyně 2054 2048 Cyroň Karel TJ Velká Polom 1800 1798 0
2017/2018 6 ŠKTP Hrabyně 2054 2048 Krella Martin SK Kravaře 1850 1861 ½
2017/2018 5 ŠKTP Hrabyně 2031 2048 Polák Petr ŠK Orel Opava B 1917 1861 1
2017/2018 4 ŠKTP Hrabyně 2031 2048 Petkovský Patrik TJ Lokomotiva Krnov 1827 1867 1
2017/2018 3 ŠKTP Hrabyně 2031 2048 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1836 1862 ½
2017/2018 2 ŠKTP Hrabyně 2031 2048 Bělka Lubomír ŠK TJ Dolní Benešov C 1891 1938 1
2017/2018 11 ŠK TJ Dolní Benešov B 2040 2048 Vaněk Ladislav ŠK Bruntál 2268 2250 0
2017/2018 10 ŠK TJ Dolní Benešov B 2031 2048 Zimniok Lubomír Tatra Kopřivnice A 2029 2014 ½
2017/2018 9 ŠK TJ Dolní Benešov B 2031 2048 Kostka Vít SK Slavia Orlová B 2142 2152 ½
2017/2018 8 ŠK TJ Dolní Benešov B 2034 2048 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba C 2165 2159 1
2017/2018 7 ŠK TJ Dolní Benešov B 2034 2048 Havelka Ondřej TJ Ostrava C 2062 2084 0
2017/2018 6 ŠK TJ Dolní Benešov B 2054 2048 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2110 2113 ½
2017/2018 5 ŠK TJ Dolní Benešov B 2054 2048 Baier Pavel Baník Havířov B 2053 2056 ½
2017/2018 4 ŠK TJ Dolní Benešov B 2031 2048 Očkay Tomáš TJ Ostrava B 2110 2108 0
2017/2018 3 ŠK TJ Dolní Benešov B 2031 2048 Olšar Robin Slezan Opava B 2034 2040 ½
2017/2018 2 ŠK TJ Dolní Benešov B 2031 2048 Foltyn Lukasz SK Slavia Orlová C 1969 0 0
2017/2018 1 ŠK TJ Dolní Benešov B 2073 2071 Kubica Kamil SK Stonava 2052 0
2016/2017 8 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 2067 2025 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1929 1915 1
2016/2017 7 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 2067 2025 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1703 1
2016/2017 6 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 2067 2025 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1754 1826 1
2016/2017 5 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 2067 2025 Bergloviec Jan ŠO TJ Vítkov 1873 1897 ½
2016/2017 4 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 2067 2025 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1706 1675 1
2016/2017 2 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 2067 2025 Meisel Karel ŠK Píšť 1713 1
2016/2017 1 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 2067 2025 Byma Pavel ŠO TJ Velká Polom "B" 2019 2076 0
2015/2016 11 ŠKTP Hrabyně 2067 2025 Husar Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1812 1813 ½
2015/2016 10 ŠKTP Hrabyně 2067 2025 Jureček Daniel ŠK Orel Opava B 1837 1862 1
2015/2016 9 ŠKTP Hrabyně 2067 2025 Kubelka Martin TJ Fulnek 1839 1864 1
2015/2016 8 ŠKTP Hrabyně 2067 2025 Pardy Martin ŠK Orel Opava A 2022 2075 1
2015/2016 7 ŠKTP Hrabyně 2067 2025 Josefus Marek SK Kravaře 1794 1832 1
2015/2016 6 ŠKTP Hrabyně 2067 2025 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1873 1897 1
2015/2016 5 ŠKTP Hrabyně 2067 2025 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 2004 1927 1
2015/2016 4 ŠKTP Hrabyně 2067 2025 Vlachopulos Georgis TJ Lokomotiva Krnov 1912 1914 1
2015/2016 3 ŠKTP Hrabyně 2067 2025 Hrbáček Miroslav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1925 1930 0
2015/2016 2 ŠKTP Hrabyně 2067 2025 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1877 1884 1
2015/2016 1 ŠKTP Hrabyně 2067 2025 Lanc Rudolf ŠK Bruntál 1966 2002 ½
2015/2016 11 Sokol Dobrá 2067 2025 Kaňok Jan TJ Ostrava "B" 1922 1947 0
2015/2016 10 Sokol Dobrá 2067 2025 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1956 1933 1
2015/2016 9 Sokol Dobrá 2067 2025 Kozelský Marek ŠK Šenov "A" 1942 1961 1
2015/2016 8 Sokol Dobrá 2067 2025 Kantor Pavel ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1869 1872 1
2015/2016 7 Sokol Dobrá 2067 2025 Šrámek Ondřej Viktorie Bohumín 1881 1813 0
2015/2016 6 Sokol Dobrá 2067 2025 Kudla Richard Slavoj Poruba "C" 2030 2050 1
2015/2016 5 Sokol Dobrá 2067 2025 Funiok Richard Baník Havířov "B" 1838 1836 0
2015/2016 4 Sokol Dobrá 2067 2025 Pavlásek Boris Sokol Vrbno p/Pradědem 2039 2086 ½
2015/2016 3 Sokol Dobrá 2067 2025 Folwarczny Marek SK Slavie Orlová "C" 1810 1831 1
2015/2016 2 Sokol Dobrá 2067 2025 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 1945 1982 1
2015/2016 1 Sokol Dobrá 2067 2025 Olšar Robin Slezan Opava "B" 2050 2017 ½
2014/2015 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2081 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "C" 2179 2177 ½
2014/2015 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2081 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "C" 1941 1982 1
2014/2015 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2081 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2071 2092 ½
2014/2015 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2081 Kubačák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 2030 2024 ½
2014/2015 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2081 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2014 2002 ½
2014/2015 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2081 Kozák Lubomír Orel Opava "A" 1965 1975 1
2014/2015 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2081 Janyška Pavel Sokol Vrbno p/P 2051 2089 0
2014/2015 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2081 Rosinský Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2044 2017 ½
2014/2015 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2081 Funiok Richard Baník Havířov "B" 1653 1717 0
2014/2015 11 ŠKTP Hrabyně 2081 2081 Martinek Petr ŠK Orel Opava B 1852 1
2014/2015 10 ŠKTP Hrabyně 2081 2081 Ludwig Petr ŠK Bruntál A 1971 1986 ½
2014/2015 9 ŠKTP Hrabyně 2081 2081 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 2048 2043 1
2014/2015 7 ŠKTP Hrabyně 2081 2081 Kramář Filip SK Kravaře 1594 1
2014/2015 6 ŠKTP Hrabyně 2081 2081 Husar Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1834 ½
2014/2015 5 ŠKTP Hrabyně 2081 2081 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov 1903 1905 1
2014/2015 4 ŠKTP Hrabyně 2081 2081 Dabrowski Jaroslaw TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1994 1954 ½
2014/2015 3 ŠKTP Hrabyně 2081 2081 Habina Martin ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 2063 2056 ½
2014/2015 2 ŠKTP Hrabyně 2081 2081 Müller Leo ŠK TJ Vítkov 1887 1838 1
2014/2015 1 ŠKTP Hrabyně 2081 2081 Záleský Karel Slezan Opava B\r 2060 2059 ½
2013/2014 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2085 2043 Malinovský Petr TJ Lokomotiva Krnov 2008 2017 0
2013/2014 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2085 2043 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1972 1982 1
2013/2014 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2085 2043 Godovský Jiří TJ SK Kravaře "A" 1940 1
2013/2014 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2085 2043 Vícha Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1911 1949 ½
2013/2014 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2085 2043 Husar Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1861 1
2013/2014 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2085 2043 Janyška Pavel ŠK Bruntál "A" 2080 2115 1
2013/2014 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2085 2043 Pavera Vít ŠK Orel Opava "A" 1939 1966 ½
2013/2014 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2085 2043 Pistovčáková Aneta ŠK Orel Opava "B" 1638 1749 1
2013/2014 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2085 2043 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1815 1
2013/2014 11 ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 Tomeček Jan Baník Havířov "B" 2153 2162 ½
2013/2014 10 ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 Kozák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1980 1988 1
2013/2014 9 ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice "A" 2080 2115 0
2013/2014 8 ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2161 2159 0
2013/2014 7 ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 Didi Jan TJ Ostrava "B" 2069 2066 0
2013/2014 6 ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2043 2060 1
2013/2014 5 ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 Baier Pavel SK Slavia Orlová "C" 2084 2083 ½
2013/2014 4 ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 Weissmann Lukáš BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2134 2140 ½
2013/2014 3 ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 Borovička Bohumil TJ Mariánské Hory "A" 2000 2004 1
2013/2014 2 ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 Orzechowski Jacek Labortech Ostrava "B" 2222 2286 ½
2013/2014 1 ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 Pavera Vít VOKD Poruba "B" 1939 1966 ½
2012/2013 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2066 Řezníček Marcel Baník Havířov "B" 2111 2106 ½
2012/2013 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2066 Didi Jan TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 0
2012/2013 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2066 Rosinský Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2072 2084 ½
2012/2013 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2066 Fargač Martin TŽ Třinec "C" 2069 2092 ½
2012/2013 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2066 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2137 2121 1
2012/2013 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2066 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová "C" 1998 2003 1
2012/2013 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2066 Ludwig Petr ŠK Bruntál "A" 1998 2037 1
2012/2013 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2066 Podlesný Pavel ŠK Šenov "A" 2068 2073 ½
2012/2013 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2066 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2222 2218 0
2012/2013 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2066 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 2008 2020 0
2012/2013 9 ŠKTP Hrabyně "A" 2081 2066 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 2001 1999 1
2012/2013 8 ŠKTP Hrabyně "A" 2081 2066 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1854 1899 1
2012/2013 7 ŠKTP Hrabyně "A" 2081 2066 Glinz Leo TJ SK Kravaře "A" 1663 1
2012/2013 6 ŠKTP Hrabyně "A" 2081 2066 Malinovský Petr TJ Lokomotiva Krnov 1986 1981 0
2012/2013 5 ŠKTP Hrabyně "A" 2081 2066 Byma Pavel TJ Sokol Háj ve Slezsku 1962 2007 0
2012/2013 4 ŠKTP Hrabyně "A" 2081 2066 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2144 2147 ½
2012/2013 3 ŠKTP Hrabyně "A" 2081 2066 Skočková Kateřina Orel Opava "B" 1752 1783 1
2012/2013 2 ŠKTP Hrabyně "A" 2081 2066 Hromada Pavel Orel Opava "A" 2185 2208 0
2012/2013 1 ŠKTP Hrabyně "A" 2081 2066 Hrabal Roman ŠK Bruntál "B" 1827 1
2011/2012 10 ŠKTP Hrabyně "A" 2076 2066 Olšar Robin Slezan Opava "C" 1995 1993 1
2011/2012 9 ŠKTP Hrabyně "A" 2076 2066 Janyška Pavel Slavoj Bruntál "A" 2042 2069 0
2011/2012 8 ŠKTP Hrabyně "A" 2076 2066 Bergloviec Jan ŠO TJ Vítkov 1839 1886 1
2011/2012 7 ŠKTP Hrabyně "A" 2076 2066 Byma Pavel TJ Sokol Háj ve Slezsku 1962 1945 1
2011/2012 6 ŠKTP Hrabyně "A" 2076 2066 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 1975 1966 1
2011/2012 5 ŠKTP Hrabyně "A" 2076 2066 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice "B" 1990 1952 0
2011/2012 4 ŠKTP Hrabyně "A" 2076 2066 Godovský Jiří TJ SK Kravaře 1902 0
2011/2012 3 ŠKTP Hrabyně "A" 2076 2066 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1996 1
2011/2012 2 ŠKTP Hrabyně "A" 2076 2066 Pavera Vít Orel Opava "B" 2004 2023 ½
2011/2012 1 ŠKTP Hrabyně "A" 2076 2066 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2131 0
2011/2012 11 MSA Dolní Benešov "B" 2076 2066 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice 2042 2069 ½
2011/2012 10 MSA Dolní Benešov "B" 2076 2066 Cupek Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2050 2083 ½
2011/2012 9 MSA Dolní Benešov "B" 2076 2066 Miturová Magdaléna TŽ Třinec "C" 2042 2004 0
2011/2012 8 MSA Dolní Benešov "B" 2076 2066 Podlesný Pavel ŠK Šenov 2079 2095 1
2011/2012 7 MSA Dolní Benešov "B" 2076 2066 Premus Jan Slezan Opava "B" 2061 2103 0
2011/2012 6 MSA Dolní Benešov "B" 2076 2066 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2190 2240 0
2011/2012 5 MSA Dolní Benešov "B" 2076 2066 Mužík Martin Orel Opava "A" 2132 2139 ½
2011/2012 4 MSA Dolní Benešov "B" 2076 2066 Vacek Antonín Mittal Ostrava "B" 2070 2074 1
2011/2012 3 MSA Dolní Benešov "B" 2076 2066 Šplíchal Stanislav TJ Mariánské Hory "A" 2195 2192 0
2011/2012 2 MSA Dolní Benešov "B" 2076 2066 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1974 1986 1
2011/2012 1 MSA Dolní Benešov "B" 2076 2066 Borovička Bohumil TJ Mořkov "A" 1997 2012 ½
2010/2011 11 ŠKTP Hrabyně "A" 2082 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť 1704 ½
2010/2011 10 ŠKTP Hrabyně "A" 2082 Schuster Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 2082 ½
2010/2011 9 ŠKTP Hrabyně "A" 2082 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice 1848 ½
2010/2011 8 ŠKTP Hrabyně "A" 2082 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1753 1
2010/2011 7 ŠKTP Hrabyně "A" 2082 Stania Petr Slezan Opava "D" 1744 1
2010/2011 6 ŠKTP Hrabyně "A" 2082 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1801 ½
2010/2011 5 ŠKTP Hrabyně "A" 2082 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1882 1
2010/2011 4 ŠKTP Hrabyně "A" 2082 Klimša Jiří TJ Velká Polom 1864 1
2010/2011 3 ŠKTP Hrabyně "A" 2082 Staněk Antonín Orel Opava "B" 1846 1
2010/2011 2 ŠKTP Hrabyně "A" 2082 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1831 1
2010/2011 1 ŠKTP Hrabyně "A" 2082 Píša Vladimír ŠK "U Freda" Darkovičky 1960 ½
2010/2011 7 Sokol Dobrá 2082 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava 1959 1
2010/2011 4 Sokol Dobrá 2082 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov 2029 0
2009/2010 11 Sokol Dobrá 2091 Růžička Milan T.J. Sokol Šumperk 2083 1
2009/2010 10 Sokol Dobrá 2091 Kopec Ladislav TJ Mittal B 2185 0
2009/2010 9 Sokol Dobrá 2091 Zelenka Milan TJ Mořkov 2182 ½
2009/2010 8 Sokol Dobrá 2091 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2119 1
2009/2010 7 Sokol Dobrá 2091 Slovák Petr BŠŠ FM B 2156 0
2009/2010 6 Sokol Dobrá 2091 Matějka Pavel ŠK MSA Dolní Benešov A 2177 0
2009/2010 5 Sokol Dobrá 2091 Schuster Vít Slavoj Bruntál 2093 0
2009/2010 4 Sokol Dobrá 2091 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2146 ½
2009/2010 3 Sokol Dobrá 2091 Schoupal Patrik TŽ Třinec C 2105 0
2009/2010 2 Sokol Dobrá 2091 Kubín Petr Zbrojovka Vsetín 2091 1
2009/2010 1 Sokol Dobrá 2091 Trombík Karel Baník Havířov 2099 0
2009/2010 11 MSA Dolní Benešov B 2091 Langner Jakub Slavia Havířov 1849 0
2009/2010 10 MSA Dolní Benešov B 2091 Pohludka Ondřej ŠK Šenov A 2087 0
2009/2010 9 MSA Dolní Benešov B 2091 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory A 2134 ½
2009/2010 8 MSA Dolní Benešov B 2091 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2245 1
2009/2010 7 MSA Dolní Benešov B 2091 Foltyn Lukasz SK Slavia Orlová B 2027 ½
2009/2010 6 MSA Dolní Benešov B 2091 Bražina David Mittal Ostrava C 1936 1
2009/2010 5 MSA Dolní Benešov B 2091 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2023 ½
2009/2010 3 MSA Dolní Benešov B 2091 Záleský Karel Slezan Opava B 2072 0
2009/2010 2 MSA Dolní Benešov B 2091 Mitura Karel TŽ Třinec D 2017 ½
2009/2010 1 MSA Dolní Benešov B 2091 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba B 1950 1
2008/2009 11 Sokol Dobrá 2116 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 ½
2008/2009 10 Sokol Dobrá 2116 Břoušek Jiří Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2080 ½
2008/2009 9 Sokol Dobrá 2116 Kopec Ladislav TJ Mittal Ostrava "B" 2194 0
2008/2009 8 Sokol Dobrá 2116 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2075 1
2008/2009 7 Sokol Dobrá 2116 Svoboda Rostislav ŠK Zlín "C" 2018 0
2008/2009 6 Sokol Dobrá 2116 Bulawa Marek Baník Havířov 2052 0
2008/2009 5 Sokol Dobrá 2116 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "B" 2136 ½
2008/2009 4 Sokol Dobrá 2116 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2025 0
2008/2009 3 Sokol Dobrá 2116 Pacl Václav ŠK Labortech Ostrava "B" 2277 0
2008/2009 2 Sokol Dobrá 2116 Malinovský Petr Slavoj Bruntál 2062 1
2008/2009 1 Sokol Dobrá 2116 Benda Aleš TJ Mořkov 2186 1
2006/2007 11 Sokol Dobrá "A" 2096 Szczepanek Radoslaw MSA Dolní Benešov "A" ½
2006/2007 10 Sokol Dobrá "A" 2096 Černín Radim Slezan Opava "A" 2273 0
2006/2007 9 Sokol Dobrá "A" 2096 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2202 1
2006/2007 8 Sokol Dobrá "A" 2096 Čempel Jaroslav ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 ½
2006/2007 7 Sokol Dobrá "A" 2096 Krajina Aleš LaborTech Ostrava "B" 2205 0
2006/2007 6 Sokol Dobrá "A" 2096 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "A" 2205 1
2006/2007 5 Sokol Dobrá "A" 2096 Beseda Roman TJ Mořkov 2125 0
2006/2007 4 Sokol Dobrá "A" 2096 Veselý Martin Mittal Ostrava "B" 2159 0
2006/2007 3 Sokol Dobrá "A" 2096 Beran Petr Baník Havířov "A" 2119 0
2006/2007 2 Sokol Dobrá "A" 2096 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2191 ½
2006/2007 1 Sokol Dobrá "A" 2096 Olšar Jaroslav Jakl Karviná "A" 2287 1
2006/2007 11 Sokol Fryčovice 2096 Chlevišťan Jakub VOKD Ostrava-Poruba 2111 ½
2006/2007 10 Sokol Fryčovice 2096 Staszko Martin TŽ Třinec C 2076 ½
2006/2007 9 Sokol Fryčovice 2096 Trombík Karel SK Slavia Orlová B 2214 0
2006/2007 8 Sokol Fryčovice 2096 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2105 ½
2006/2007 7 Sokol Fryčovice 2096 Nábělek Marek Sokol Jakartovice 2271 1
2006/2007 6 Sokol Fryčovice 2096 Hrouza Ondřej Lokomotiva Krnov 2038 1
2006/2007 5 Sokol Fryčovice 2096 Podlesný Pavel ŠK Šenov 2128 1
2006/2007 4 Sokol Fryčovice 2096 Caletka Radomír Slezan Opava B 2232 0
2006/2007 3 Sokol Fryčovice 2096 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov B 2090 ½
2006/2007 2 Sokol Fryčovice 2096 Borovička Bohumil TJ Nový Jičín 2041 1
2005/2006 11 Sokol Dobrá "A" 2054 Záleský Karel Slezan Opava "A" 2075 ½
2005/2006 10 Sokol Dobrá "A" 2054 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov"A" 2038 1
2005/2006 9 Sokol Dobrá "A" 2054 Štukner Šimon ŠK Frýdek-Místek "B" 2130 1
2005/2006 8 Sokol Dobrá "A" 2054 Růčka Alois Sokol Hutisko-Solanec "A" 1936 ½
2005/2006 7 Sokol Dobrá "A" 2054 Medunová Věra ŠK Stonava "A" 2159 1
2005/2006 6 Sokol Dobrá "A" 2054 Hrtánek Jiří Slavia Orlová "B" 2172 ½
2005/2006 5 Sokol Dobrá "A" 2054 Šimek Jiří Slavoj Poruba "B" 2126 1
2005/2006 4 Sokol Dobrá "A" 2054 Veselý Martin Mittal Ostrava "B" 2188 0
2005/2006 3 Sokol Dobrá "A" 2054 Židek Václav ŠK TP Hrabyně "A" 2015 ½
2005/2006 2 Sokol Dobrá "A" 2054 Smetana David Ritmus Ostrava "A" 2058 ½
2005/2006 1 Sokol Dobrá "A" 2054 Sekáč Martin Baník Havířov "A" 2071 0
2005/2006 11 TJ Mořkov A 2054 Tyleček Drahomír ŠK Svinov A 1989 ½
2005/2006 9 TJ Mořkov A 2054 Cupek Martin TŽ Třinec C 2029 0
2005/2006 8 TJ Mořkov A 2054 Kozel Jan BŠŠ Frýdek-Místek C 1636 1
2005/2006 7 TJ Mořkov A 2054 Vícha Martin Slezan Opava B 1902 1
2005/2006 6 TJ Mořkov A 2054 Canibal Jaromír Jakl Karviná B 1861 ½
2005/2006 5 TJ Mořkov A 2054 Zedek František Lokomotiva Krnov 1900 0
2005/2006 4 TJ Mořkov A 2054 Rosinský Pavel ŠK Šenov A 2046 ½
2005/2006 3 TJ Mořkov A 2054 Plesník Miroslav VOKD Poruba A 2019 1
2005/2006 2 TJ Mořkov A 2054 Pán Vladimír Slavoj Bruntál A 2014 1
2005/2006 1 TJ Mořkov A 2054 Gil Karel Baníl Havířov B 2008 1
2004/2005 11 Sokol Dobrá A" 2082 Bulawa Marek Baník HavířovA" 2040 1
2004/2005 10 Sokol Dobrá A" 2082 Břečka Ivan NH Ostrava A" 2318 0
2004/2005 9 Sokol Dobrá A" 2082 Mayerhofer Horst ŠKTP Hrabyně A" 2163 0
2004/2005 8 Sokol Dobrá A" 2082 Palovský Ladislav Slávia Orlová B" 2081 1
2004/2005 7 Sokol Dobrá A" 2082 Olšar Robin Slezan Opava C" 1970 ½
2004/2005 6 Sokol Dobrá A" 2082 Olšar Zdeněk ŠK Stonava A" 2063 1
2004/2005 5 Sokol Dobrá A" 2082 Martinec Tomáš Baník Havířov B" 1859 1
2004/2005 4 Sokol Dobrá A" 2082 Šamu Pavel NH Ostrava B" 1993 1
2004/2005 3 Sokol Dobrá A" 2082 Veselý Libor VOKD Poruba A" 2070 0
2004/2005 2 Sokol Dobrá A" 2082 Vysoglad Petr Frýdek-Místek B" 2110 0
2004/2005 1 Sokol Dobrá A" 2082 Rambousek Jan Slezan Opava B" 2088 0
2004/2005 11 TJ Mořkov A 2082 Kubačák Lubomír ŠK Svinov A 2048 ½
2004/2005 10 TJ Mořkov A 2082 Závěšický Petr TJ Sokol Dobrá B 2056 ½
2004/2005 9 TJ Mořkov A 2082 Štamposký Libor TJ Jakl Karviná B 1994 0
2004/2005 8 TJ Mořkov A 2054 Bříza Jiří ŠK ASK Kopřivnice 2043 ½
2004/2005 7 TJ Mořkov A 2082 Zeman Jiří Loko Krnov A 1796 1
2004/2005 6 TJ Mořkov A 2082 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1834 0
2004/2005 5 TJ Mořkov A 2082 Zdražil Tomáš TJ Břidličná A 2013 0
2004/2005 4 TJ Mořkov A 2082 Keprt Pavel IPM COLOR Ostrava 2145 ½
2004/2005 3 TJ Mořkov A 2082 Holeček Vladimír ŠK Frýdek Místek C 2065 1
2004/2005 2 TJ Mořkov A 2082 Didi Jan Ritmus Ostrava 2131 0
2004/2005 1 TJ Mořkov A 2082 Kufa Pavel Slavoj Poruba B 2180 ½
2003/2004 9 Sokol Dobrá A" 2097 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov 2102 0
2003/2004 8 Sokol Dobrá A" 2097 Blaszczok Gregorz ŠK Stonava A" 2131 ½
2003/2004 7 Sokol Dobrá A" 2097 Janyška Pavel Slezan Opava C" 1953 1
2003/2004 6 Sokol Dobrá A" 2097 Nováček Pavel ŠK Svinov A" 2026 ½
2003/2004 5 Sokol Dobrá A" 2097 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice 1835 0
2003/2004 4 Sokol Dobrá A" 2097 Bulawa Marek Baník Havířov 2037 1
2003/2004 3 Sokol Dobrá A" 2097 Misiuga Andrzej Slávia Orlová B" 2262 1
2003/2004 2 Sokol Dobrá A" 2097 Vacek Antonín NH Ostrava B" 2129 ½
2003/2004 1 Sokol Dobrá A" 2097 Slovák Petr Frýdek-Místek B" 2124 0
2003/2004 11 Mořkov A 2097 Bulava Petr Baník Havířov B 2076 ½
2003/2004 10 Mořkov A 2097 Weczerek Marek ŠK MSA D.BenešovB 2047 0
2003/2004 9 Mořkov A 2097 Martinek Pavel West 1999 Opava A 1755 1
2003/2004 8 Mořkov A 2097 Holek Jaroslav Ritmus Ostrava 2207 ½
2003/2004 7 Mořkov A 2097 Lepík Jaroslav ŠK Frýdek-MístekC 2088 1
2003/2004 6 Mořkov A 2097 Slaměník Jan TJ Břidličná A 2063 1
2003/2004 5 Mořkov A 2097 Rada Dalibor Sokol Dobrá B 2037 1
2003/2004 4 Mořkov A 2097 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně B 1891 0
2003/2004 3 Mořkov A 2097 Čempel Jaroslav ŠKTP Hrabyně A 2247 0
2003/2004 2 Mořkov A 2097 Řehák Pavel Slavoj Poruba B 2202 0
2003/2004 1 Mořkov A 2097 Vrubl Jaroslav Slavoj Bruntál A 1987 1