Hráč Sobek Rostislav

Sobek Rostislav

User Pic
Jméno: Sobek Rostislav
Oddíl: Šachový klub Karviná
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1914
Elo mezinárodní: 1900
ID: 949
FIDE ID: 319244
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 5 ŠK Karviná "B" 1900 1914 Stoklasa Jiří Slavoj Český Těšín "B" 0 1905 ½
2019/2020 2 ŠK Karviná "B" 1888 1914 Štamposký Libor Inter Petrovice 1947 1884 1
2019/2020 1 ŠK Karviná "B" 1881 1914 Židek Daniel BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1766 1753 1
2019/2020 4 ŠK Karviná 1888 1914 Funiok Richard Baník Havířov 1905 1878 0
2019/2020 3 ŠK Karviná "C" 1888 1914 Papuga Miroslav TJ Sokol Těrlicko 0 1595 1
2018/2019 7 ŠK Karviná 1970 2007 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá "B" 1849 1903 ½
2018/2019 6 ŠK Karviná 1970 2007 Bulej Matej TJ Mosty u Jablunkova 1
2018/2019 5 ŠK Karviná 1989 2020 Štamposký Libor Inter Petrovice 1905 1847 0
2018/2019 3 ŠK Karviná 1991 2020 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1897 1890 1
2018/2019 2 ŠK Karviná 1991 2020 Cieslak Patrycjusz Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 2010 0 0
2018/2019 1 ŠK Karviná 1984 2020 Knopp René TJ Vendryně 1875 1891 1
2018/2019 11 ŠK Karviná 1973 2007 Baier Pavel Baník Havířov 2099 2079 0
2018/2019 10 ŠK Karviná 1973 2007 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1779 1786 ½
2018/2019 9 ŠK Karviná 1969 2007 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "C" 2117 2107 ½
2018/2019 8 ŠK Karviná 1969 2007 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov 1970 1996 ½
2018/2019 4 ŠK Karviná 1989 2020 Očkay Tomáš Slavoj Poruba "B" 2118 2108 0
2018/2019 7 ŠK Karviná "C" 1969 2007 Bažanowski Stanislav Slavoj Český Těšín "B" 0 1603 1
2017/2018 9 ŠK Karviná "C" 1992 2018 Konderla Maciej Slavoj Český Těšín "B" 1120 1175 1
2017/2018 8 ŠK Karviná "C" 1992 2018 Tomanec Samuel SK Slavia Orlová "F" 1030 1228 1
2017/2018 7 ŠK Karviná "C" 1992 2018 Melzer Petr TJ Slovan Havířov "C" 1680 1681 1
2017/2018 6 ŠK Karviná "C" 1992 2018 Papuga Zdeněk TJ Sokol Těrlicko 1468 1618 1
2017/2018 4 ŠK Karviná "C" 1992 2018 Mutina Zdeněk TJ Sokol Chotěbuz 0 1536 1
2017/2018 3 ŠK Karviná "C" 1992 2018 Roček Lukáš SK Slavia Orlová "E" 1055 1117 1
2017/2018 2 ŠK Karviná "C" 1992 2018 Lipus Drahomír Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1485 1462 1
2017/2018 10 ŠK Karviná B 1992 2018 Tomanec Samuel SK Slavia Orlová D 1030 1228 ½
2017/2018 1 ŠK Karviná B 1998 2023 Novák Bohdan Sokol Brušperk A 1782 1773 ½
2016/2017 9 ŠK Karviná "C" 2007 2037 Bažanowski Stanislav Slavoj Český Těšín "B" 1000 0
2016/2017 7 ŠK Karviná "C" 2007 2037 Izakovič Petr TJ Slovan Havířov "C" 1654 1
2016/2017 6 ŠK Karviná "C" 2007 2037 Sekanina Petr SK Slavia Orlová "F" 1
2016/2017 5 ŠK Karviná "C" 2007 2037 Hradil Jiří Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1000 1
2016/2017 1 ŠK Karviná "C" 2007 2037 Roček Lukáš SK Slavia Orlová "E" 1074 1
2016/2017 5 Šachový klub Karviná 2007 2037 Václavík Martin ŠK Slavoj Poruba "B" 2151 2156 1
2016/2017 4 Šachový klub Karviná 2007 2037 Krupa Radim ŠK TJ Dolní Benešov 2031 2052 1
2016/2017 3 Šachový klub Karviná 2007 2037 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2041 2046 ½
2015/2016 11 ŠK Karviná "B" 2007 2037 Vaníček Michal Beskydská šachová škola F-M "D" 1815 1867 0
2015/2016 8 ŠK Karviná "B" 2007 2037 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "D" 1848 1895 0
2015/2016 6 ŠK Karviná "B" 2007 2037 Neumann Filip TJ Viktorie Bohumín "B" 1772 1683 1
2014/2015 11 ŠK Karviná "B" 2042 2057 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2019 1997 ½
2014/2015 8 ŠK Karviná "B" 2042 2057 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 2138 1
2014/2015 7 ŠK Karviná "B" 2042 2057 Blecha Josef Sokol Brušperk 1879 1889 0
2014/2015 6 ŠK Karviná "B" 2042 2057 Bražina David Baník Havířov "C" 1915 1917 0
2014/2015 5 ŠK Karviná "B" 2042 2057 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1982 1952 1
2014/2015 4 ŠK Karviná "B" 2042 2057 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1882 1853 0
2014/2015 2 ŠK Karviná "B" 2042 2057 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "C" 1960 1999 ½
2013/2014 11 ŠK Karviná "B" 2023 2048 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2013 2002 ½
2013/2014 10 ŠK Karviná "B" 2023 2048 Brezík Petr OS Rychvald "A" 1872 1843 0
2013/2014 7 ŠK Karviná "B" 2023 2048 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "D" 1994 1938 1
2013/2014 5 ŠK Karviná "B" 2023 2048 Bednarz Valdemar SK Stonava 1963 1944 1
2013/2014 4 ŠK Karviná "B" 2023 2048 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1941 1939 1
2013/2014 2 ŠK Karviná "B" 2023 2048 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1913 1907 0
2013/2014 6 ŠK Karviná 2023 2048 Petrová Kristýna ŠK ERA Poštovní spořitelna 2237 2268 1
2013/2014 5 ŠK Karviná 2023 2048 Mirumian Vigen Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2514 0
2012/2013 11 Šachový klub Karviná “A“ 2035 2055 Kapusta Petr ŠK Staré Město “A“ 2152 2126 0
2012/2013 11 ŠK Karviná "B" 2035 2055 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1927 1907 ½
2012/2013 7 ŠK Karviná "B" 2035 2055 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2031 2005 ½
2012/2013 5 ŠK Karviná "B" 2035 2055 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 1982 1
2012/2013 4 ŠK Karviná "B" 2035 2055 Wolyński Krzysztof OS Rychvald "A" 2077 0
2012/2013 3 ŠK Karviná "B" 2035 2055 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "B" 1794 ½
2012/2013 2 ŠK Karviná "B" 2035 2055 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2052 1983 1
2011/2012 11 ŠK Karviná "B" 2017 2038 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "C 2010 2009 1
2011/2012 10 ŠK Karviná "B" 2017 2038 Novák Jiří TJ Baník Havířov "C" 1929 1
2011/2012 4 ŠK Karviná "B" 2017 2038 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "A" 2007 1993 ½
2011/2012 3 ŠK Karviná "B" 2017 2038 Langnerová Karolína TJ Slovan Havířov "B 1918 1951 0
2011/2012 2 ŠK Karviná "B" 2017 2038 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1921 1
2011/2012 1 ŠK Karviná "B" 2017 2038 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "C" 1917 1901 1
2011/2012 11 Šachový klub Karviná 2017 2038 Haderka Karel Tatran Litovel B 1945 1893 1
2010/2011 11 Jäkl Karviná "B" 2045 Remeš Radek TJ Sokol Fryčovice 1972 ½
2010/2011 10 Jäkl Karviná "B" 2045 Vacek Antonín TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 1
2010/2011 6 Jäkl Karviná "B" 2045 Radecki Petr Inter Petrovice 2004 ½
2010/2011 4 Jäkl Karviná "B" 2045 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2221 ½
2010/2011 3 Jäkl Karviná "B" 2045 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 0
2010/2011 2 Jäkl Karviná "B" 2045 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov "B" 1941 1
2010/2011 9 Jäkl Karviná "C" 2045 Rydzewski Pawel SK Slavia Orlová "E" 1720 1
2010/2011 8 Jäkl Karviná "C" 2045 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová "D" 1935 0
2010/2011 7 Jäkl Karviná "C" 2045 Bělačík Jan TJ Slovan Havířov "C" 2042 ½
2010/2011 6 Jäkl Karviná "C" 2045 Chmiel František TJ Sokol Chotěbuz 1956 ½
2010/2011 2 Jäkl Karviná "C" 2045 Tomeček Jan TJ Baník Havířov "C" 2202 0
2009/2010 10 Jäkl Karviná B 2017 Čempel Jaroslav Baník Havířov B 2279 1
2009/2010 9 Jäkl Karviná B 2017 Cupek Martin Sokol Mosty u Jablunkova 2086 0
2009/2010 8 Jäkl Karviná B 2017 Zimniok Lubomír Inter Petrovice 2086 ½
2009/2010 7 Jäkl Karviná B 2017 Lipovský Tomáš Sokol Fryčovice 2036 ½
2009/2010 6 Jäkl Karviná B 2017 Novák Jiří Slavia Orlová D 2009 0
2009/2010 5 Jäkl Karviná B 2017 Kopta Jiří Slavia Orlová C 2004 1
2009/2010 4 Jäkl Karviná B 2017 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec E 2030 ½
2009/2010 3 Jäkl Karviná B 2017 Miszczak Dariusz OS Rychvald 0
2009/2010 2 Jäkl Karviná B 2017 Gibiec Ernest SK Stonava 2233 0
2008/2009 10 Jäkl Karviná B 2053 Blaszczok Gregorz SK Stonava 2284 ½
2008/2009 5 Jäkl Karviná B 2053 Kotas Jan TJ Vendryně 1986 ½
2008/2009 4 Jäkl Karviná B 2053 Kopecký Břetislav ŠK Inter Petrovice 2126 ½
2008/2009 3 Jäkl Karviná B 2053 Foltyn Lukasz Slavia Orlová C 0
2008/2009 2 Jäkl Karviná B 2053 Blecha Zdeněk Sokol Dobrá B 2005 0
2008/2009 1 Jäkl Karviná B 2053 Polák Radim Viktoria Bohumín 1904 ½
2008/2009 9 Jäkl Karviná C 2053 Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz 1907 ½
2008/2009 8 Jäkl Karviná C 2053 Brezík Petr OS Rychvald B 1821 1
2008/2009 7 Jäkl Karviná C 2053 Červenka Roman Slovan Havířov C 1877 1
2008/2009 6 Jäkl Karviná C 2076 Šíma Aleš Viktorie Bohumín B 1812 1
2007/2008 11 Jäkl Karviná B 2076 Šrámek Tomáš Viktarie Bohumín 1920 1
2007/2008 9 Jäkl Karviná B 2076 Martinek Tomasz Inter Petrovice ½
2007/2008 8 Jäkl Karviná B 2076 Čujdík Jiří SK Stonava B 2057 ½
2007/2008 7 Jäkl Karviná B 2076 Matusiak Marcin C Slavia Orlová C 1979 ½
2007/2008 6 Jäkl Karviná B 2076 Blecha Zdeněk Sokol Dobrá B 1976 ½
2007/2008 5 Jäkl Karviná B 2076 Funiok Marcel Slavia Havířov 2080 ½
2007/2008 4 Jäkl Karviná B 2076 Kleibert Vladislav OS Rychvald 1929 1
2007/2008 3 Jäkl Karviná B 2076 Ramík Jan Baník Havířov B 2031 0
2007/2008 2 Jäkl Karviná B 2076 Bukový Josef Baník Havířov C 1802 0
2007/2008 1 Jäkl Karviná B 2076 Kotas Jan TJ Vendryně 1995 1
2007/2008 7 Jakl Karviná C Merta Vlastimil Slavia Orlová D ½
2007/2008 6 Jakl Karviná C Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 1
2007/2008 5 Jakl Karviná C Kurek Tomáš Slavoj Český Těšín 1
2007/2008 4 Jakl Karviná C Jandek Vladimír Slavia Havířov B 1
2007/2008 3 Jakl Karviná C Beran Petr Slovan Havířov A 0
2006/2007 11 Jakl Karviná "B" 2032 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 2062 1
2006/2007 10 Jakl Karviná "B" 2032 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 1877 1
2006/2007 9 Jakl Karviná "B" 2032 Drastich Tomáš Slavia Havířov "A" 1933 ½
2006/2007 8 Jakl Karviná "B" 2032 Bednarz Valdemar ŠK Stonava "B" 2008 0
2006/2007 7 Jakl Karviná "B" 2032 Ramík Jan Baník Havířov "B" 2019 1
2006/2007 6 Jakl Karviná "B" 2032 Cupek Martin TŽ Třinec "D" 2055 1
2006/2007 4 Jakl Karviná "B" 2032 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 1
2006/2007 3 Jakl Karviná "B" 2032 Bok Tomáš TJ Sokol Fryčovice "B" 1710 1
2006/2007 2 Jakl Karviná "B" 2032 Wojnar Daniel TJ Vendryně 2012 0
2006/2007 1 Jakl Karviná "B" 2032 Bukový Josef Baník Havířov "C" 1787 1
2006/2007 10 Jakl Karviná C 2032 Matusiak Marcin Slavia Orlová D 1923 1
2006/2007 9 Jakl Karviná C 2032 Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1724 1
2006/2007 8 Jakl Karviná C 2032 Škuta Rostislav Slavia Havířov B 1785 ½
2006/2007 7 Jakl Karviná C 2032 Polák Radim Viktorie Bohumín 1949 1
2006/2007 6 Jakl Karviná C 2032 Siwek Antonín Slovan Havířov 1815 1
2006/2007 4 Jakl Karviná C 2032 Mach Milan Slavoj Český Těšín 2027 1
2006/2007 3 Jakl Karviná C 2032 Stařičný Bronislav Inter Petrovice B 1846 1
2006/2007 2 Jakl Karviná C 2032 Brezík Petr OS Rychvald B 1823 ½
2005/2006 11 ŠK Inter Petrovice A 1978 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová D 1955 1
2005/2006 10 ŠK Inter Petrovice A 1978 Baldrman Bedřich Slavia Havířov A 2018 0
2005/2006 9 ŠK Inter Petrovice A 1978 Novotný Stanislav TJ Sokol Skalice 1866 1
2005/2006 8 ŠK Inter Petrovice A 1978 Malyrz Ladislav TŽ Třinec D 2048 1
2005/2006 7 ŠK Inter Petrovice A 1978 Macíček Jan TJ Sokol Fryčovice 1965 1
2005/2006 6 ŠK Inter Petrovice A 1978 Červenka Roman SK Slavia Orlová C 1904 1
2005/2006 4 ŠK Inter Petrovice A 1978 Mikulec Jiří TJ Sokol Dobrá B 1923 0
2005/2006 3 ŠK Inter Petrovice A 1978 Crha Břetislav OS Rychvald A 1932 ½
2005/2006 2 ŠK Inter Petrovice A 1978 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2066 ½
2005/2006 1 ŠK Inter Petrovice A 1978 Egert Vlastimil Baník Havířov C 1889 1
2005/2006 11 Jakl Karviná B 1978 Podlesný Pavel Baníl Havířov B 2141 1
2005/2006 10 Jakl Karviná B 1978 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 2096 1
2005/2006 9 Jakl Karviná B 1978 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov A 2378 0
2005/2006 8 Jakl Karviná B 1978 Šindler Michal VOKD Poruba A 2180 0
2005/2006 7 Jakl Karviná B 1978 Búran Robert Slavoj Bruntál A 2101 1
2005/2006 6 Jakl Karviná B 1978 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2131 0
2005/2006 5 Jakl Karviná B 1978 Slováček Petr ŠK Svinov A 2048 1
2005/2006 3 Jakl Karviná B 1978 Kantor Petr TŽ Třinec C 2134 0
2004/2005 10 TJ Jakl Karviná B 1986 Václavík Aleš ŠK Frýdek Místek C 1941 ½
2004/2005 9 TJ Jakl Karviná B 1986 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2163 0
2004/2005 8 TJ Jakl Karviná B 1978 Kaňok Jaroslav Slavoj Poruba B 2215 0
2004/2005 6 TJ Jakl Karviná B 1986 Čech Luděk TJ Sokol Dobrá B 1994 ½
2004/2005 5 TJ Jakl Karviná B 1986 Smetana David Ritmus Ostrava 2044 0
2004/2005 4 TJ Jakl Karviná B 1986 Hodula Martin ŠK ASK Kopřivnice 1810 ½
2004/2005 3 TJ Jakl Karviná B 1986 Polách Jiří Loko Krnov A 2078 0
2004/2005 2 TJ Jakl Karviná B 1986 Kovář Bořivoj TJ Jiskra Rýmařov 1977 1
2004/2005 1 TJ Jakl Karviná B 1986 Walowicz David TJ Břidličná A 2095 1
2004/2005 10 Petrovice A 2004 Malyrz Ladislav Třinec D 1967 ½
2004/2005 9 Petrovice A 2004 Novák Bohdan Fryčovice 1934 ½
2004/2005 8 Petrovice A 2004 Podlesný Petr Baník Havířov C 1966 ½
2004/2005 7 Petrovice A 2004 Olšar Zdeněk Slavia Orlová C 2020 ½
2004/2005 6 Petrovice A 2004 Uherek Michal Frýdek-Místek D 1760 1
2004/2005 5 Petrovice A 1986 Koždoň Petr Bohumín A 2049 0
2004/2005 4 Petrovice A 1986 Maroszczyk Wieslaw Třinec E 2048 0
2004/2005 3 Petrovice A 1986 Kukuczka Milan Vendryně 2016 ½
2003/2004 11 Jäkl Karviná B 2004 Hrabcová Vlasta VP Frýdek-ístek "D" 1801 ½
2003/2004 10 Jäkl Karviná B 2004 Vaníček Adolf TJ Sokol Skalice 1894 0
2003/2004 9 Jäkl Karviná B 2004 Makovička Tadeáš TŽ Třinec C 1961 1
2003/2004 8 Jäkl Karviná B 2004 Blecha Zdeněk Sokol Fryčovice 1904 0
2003/2004 7 Jäkl Karviná B 2004 Jahn Richard Slavia Orlová C 1891 0
2003/2004 6 Jäkl Karviná B 2004 Gajdušek Josef LokomotivaPetrovice 1883 ½
2003/2004 5 Jäkl Karviná B 2004 Polák Radim Viktorie Bohumín 1820 ½
2003/2004 2 Jäkl Karviná B 2004 Wojnar Daniel TJ Vendryně 1894 ½
2003/2004 1 Jäkl Karviná B 2004 Novotný Vilém Slavia Havířov A 1786 1