Hráč Očkay Tomáš

Očkay Tomáš

User Pic
Jméno: Očkay Tomáš
Oddíl: ŠK Slavoj Poruba
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2131
Elo mezinárodní: 2143
ID: 12887
FIDE ID: 321230
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Slavoj Poruba "C" 2142 2131 Mohapl Petr TJ Tatran Litovel 2036 2030 ½
2019/2020 2 ŠK Slavoj Poruba "C" 2142 2131 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2195 2168 ½
2018/2019 7 TJ Ostrava B 2122 2116 Pardy Martin Slezan Opava B 1995 2027 1
2018/2019 4 TJ Ostrava B 2118 2108 Sikora Matouš SK Slavia Orlová C 2018 1999 ½
2018/2019 2 TJ Ostrava B 2108 2108 Braun Jan TJ Ostrava C 1912 1919 1
2018/2019 11 Slavoj Poruba "B" 2131 2116 Walica Roman SK Slavia Orlová "B" 2065 2045 1
2018/2019 9 Slavoj Poruba "B" 2122 2116 Beseda Roman TJ Sokol Dobrá 2069 2065 ½
2018/2019 8 Slavoj Poruba "B" 2122 2116 Podlesný Petr Baník Havířov 1870 1913 1
2018/2019 4 Slavoj Poruba "B" 2118 2108 Sobek Rostislav ŠK Karviná 1989 2020 1
2018/2019 2 Slavoj Poruba "B" 2108 2108 Chrostek Lukáš Slavoj Poruba "C" 1909 1907 1
2018/2019 1 Slavoj Poruba "B" 2110 2108 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2030 2054 ½
2017/2018 10 TJ Ostrava B 2110 2108 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová C 2188 2173 ½
2017/2018 9 TJ Ostrava B 2110 2108 Pazdziora Michal SK Stonava 2224 0 1
2017/2018 5 TJ Ostrava B 2108 2108 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba C 2286 2265 0
2017/2018 4 TJ Ostrava B 2110 2108 Šnyta Zdeněk ŠK TJ Dolní Benešov B 2031 2048 1
2017/2018 3 TJ Ostrava B 2110 2108 Berezjuk Sergej ŠK Šenov A 2429 2384 0
2017/2018 2 TJ Ostrava B 2110 2108 Čempel Jaroslav Baník Havířov B 2162 2129 0
2017/2018 1 TJ Ostrava B 2097 2100 Kopec Ladislav TJ Ostrava C 2112 2096 ½
2017/2018 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Broda Michal Šachový klub Karviná 1745 1811 1
2017/2018 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "B" 1953 1929 1
2017/2018 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2073 2073 ½
2017/2018 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Žák Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2030 2027 1
2017/2018 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Keprt Pavel TJ Sokol Dobrá „A“ 2013 2000 1
2017/2018 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Didi Jan Labortech Ostrava "B" 2054 2069 ½
2016/2017 11 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Melecký Jaroslav ŠK TJ Dolní Benešov 1977 1979 ½
2016/2017 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2011 2021 ½
2016/2017 8 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Šobáň Jaroslav Tatran Litovel "B" 2095 2093 ½
2016/2017 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná 2227 2205 ½
2016/2017 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2129 2144 0
2016/2017 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2144 2125 ½
2015/2016 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Bednařík Josef Sokol Hošťálková 2090 2140 0
2015/2016 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2103 2079 0
2015/2016 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2029 2005 0
2015/2016 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2221 2227 ½
2015/2016 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Mesiarik Rudolf TJ Slovan Havířov 2045 2051 ½
2015/2016 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2149 2181 ½
2015/2016 11 TJ Ostrava "B" 2146 2149 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2144 2125 ½
2015/2016 9 TJ Ostrava "B" 2146 2149 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2073 2006 ½
2015/2016 7 TJ Ostrava "B" 2146 2149 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2064 2006 ½
2015/2016 6 TJ Ostrava "B" 2146 2149 Podlesný Pavel ŠK Šenov "A" 2117 2087 1
2015/2016 4 TJ Ostrava "B" 2146 2149 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1974 1965 1
2015/2016 2 TJ Ostrava "B" 2146 2149 Řezníček Marcel Baník Havířov "B" 2064 2016 ½
2014/2015 9 TJ Mariánské Hory "A" 2122 2124 Tomeček Jan Baník Havířov "B" 2159 2165 ½
2014/2015 7 TJ Mariánské Hory "A" 2122 2124 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2187 2174 ½
2014/2015 6 TJ Mariánské Hory "A" 2122 2124 Kolář Stanislav TJ Ostrava "B" 2083 2079 1
2014/2015 5 TJ Mariánské Hory "A" 2122 2124 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "C" 1941 1982 1
2014/2015 2 TJ Mariánské Hory "A" 2122 2124 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2014 2002 1
2014/2015 1 TJ Mariánské Hory "A" 2122 2124 Pavera Vít Orel Opava "A" 1986 2001 1
2014/2015 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2122 2124 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2209 2210 ½
2014/2015 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2122 2124 Mohapl Petr Tatran Litovel "B" 2076 2085 ½
2014/2015 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2122 2124 Milat Patrik Sokol Dobrá 2071 2092 ½
2014/2015 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2122 2124 Mitura Václav SK Slavia Orlová "B" 2083 2090 ½
2014/2015 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2122 2124 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2018 2023 1
2013/2014 7 TJ VOKD Poruba 2154 2158 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2084 2083 ½
2013/2014 6 TJ VOKD Poruba 2154 2158 Holeksa Zdeněk Sokol Dobrá 2181 2194 0
2013/2014 2 TJ VOKD Poruba 2154 2158 Kretek Břetislav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2219 2211 0
2013/2014 1 TJ VOKD Poruba 2154 2158 Židek Václav KVS EKODIVIZE Opava 2135 2123 ½
2013/2014 11 VOKD Poruba "B" 2154 2158 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2177 2160 ½
2013/2014 10 VOKD Poruba "B" 2154 2158 Dobrovolský Ladislav Slavoj Poruba "B" 2334 2338 ½
2013/2014 7 VOKD Poruba "B" 2154 2158 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava "B" 2281 2335 ½
2013/2014 4 VOKD Poruba "B" 2154 2158 Kolář Stanislav TJ Ostrava "B" 2081 2076 0
2013/2014 2 VOKD Poruba "B" 2154 2158 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2200 2198 ½
2012/2013 11 TJ VOKD Poruba 2141 2153 Mrva Marek TJ Ostrava 2207 2208 ½
2012/2013 10 TJ VOKD Poruba 2141 2153 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "B" 2118 2118 1
2012/2013 9 TJ VOKD Poruba 2141 2153 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2016 2021 1
2012/2013 8 TJ VOKD Poruba 2141 2153 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2200 2222 ½
2012/2013 7 TJ VOKD Poruba 2141 2153 Valíčková Martina TŽ Třinec 2064 2064 1
2012/2013 6 TJ VOKD Poruba 2141 2153 Tustanowski Robert TJ Město Albrechtice 2307 ½
2012/2013 5 TJ VOKD Poruba 2141 2153 Bačák Martin Sokol Postoupky 2103 2087 ½
2012/2013 4 TJ VOKD Poruba 2141 2153 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2153 2157 ½
2012/2013 3 TJ VOKD Poruba 2141 2153 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2018 2035 ½
2012/2013 2 TJ VOKD Poruba 2141 2153 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2202 2206 0
2012/2013 1 TJ VOKD Poruba 2141 2153 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2068 2073 0
2012/2013 11 VOKD Poruba "B" 2141 2153 Babula Milan TŽ Třinec "C" 2300 2305 ½
2012/2013 9 VOKD Poruba "B" 2141 2153 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2188 2175 ½
2012/2013 8 VOKD Poruba "B" 2141 2153 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2163 1000 ½
2012/2013 5 VOKD Poruba "B" 2141 2153 Malík Jan Slavoj Poruba "B" 2257 2270 ½
2012/2013 4 VOKD Poruba "B" 2141 2153 Omamík Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2076 2035 1
2012/2013 3 VOKD Poruba "B" 2141 2153 Melzer Patrik Baník Havířov "B" 2135 2211 0
2012/2013 2 VOKD Poruba "B" 2141 2153 Didi Jan TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 1
2011/2012 8 TJ Mariánské Hory "A" 2177 2172 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice 2042 2069 0
2011/2012 7 TJ Mariánské Hory "A" 2177 2172 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2207 2194 ½
2011/2012 5 TJ Mariánské Hory "A" 2177 2172 Podlesný Pavel ŠK Šenov 2079 2095 1
2011/2012 4 TJ Mariánské Hory "A" 2177 2172 Hromada Pavel Slezan Opava "B" 2188 2216 0
2011/2012 2 TJ Mariánské Hory "A" 2177 2172 Mužík Martin Orel Opava "A" 2132 2139 0
2011/2012 10 TJ VOKD Poruba 2177 2172 Worek Joanna TŽ Třinec 2265 2274 0
2011/2012 9 TJ VOKD Poruba 2177 2172 Mrva Marek Mittal Ostrava 2211 2212 0
2011/2012 8 TJ VOKD Poruba 2177 2172 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2141 2142 ½
2011/2012 7 TJ VOKD Poruba 2177 2172 Neoral Antonín Garde Calcio Olomouc 2150 2153 ½
2011/2012 5 TJ VOKD Poruba 2177 2172 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2179 2166 ½
2011/2012 4 TJ VOKD Poruba 2177 2172 Káňa Pavel Tatra Kopřivnice 2052 2063 ½
2011/2012 2 TJ VOKD Poruba 2177 2172 Kočiščák Jiří BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2318 2320 ½
2011/2012 1 TJ VOKD Poruba 2177 2172 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2123 2103 0
2010/2011 10 VOKD Poruba "B" 2209 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2214 ½
2010/2011 9 VOKD Poruba "B" 2209 Solný Michal Orel Opava "A" 1959 ½
2010/2011 7 VOKD Poruba "B" 2209 Čempel Jaroslav Baník Havířov "B" 2271 1
2010/2011 6 VOKD Poruba "B" 2209 Baier Pavel SK Slavia Orlová "B" 2138 0
2010/2011 5 VOKD Poruba "B" 2209 Tauš Martin Mittal Ostrava "C" 2111 1
2010/2011 4 VOKD Poruba "B" 2209 Růžička Petr Tatra Kopřivnice "A" 2242 0
2010/2011 1 VOKD Poruba "B" 2209 Hóta Petr TŽ Třinec "D" 2007 1
2010/2011 11 TJ VOKD Poruba 2209 Kolář Stanislav ŠK Šenov 2101 0
2010/2011 10 TJ VOKD Poruba 2209 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2102 ½
2010/2011 9 TJ VOKD Poruba 2209 Matějka Pavel MSA Dolní Benešov 2186 ½
2010/2011 7 TJ VOKD Poruba 2209 Hrabal Michal TJ UNEX ŠK Uničov 1954 1
2010/2011 6 TJ VOKD Poruba 2209 Miturová Magdaléna BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2134 0
2010/2011 5 TJ VOKD Poruba 2209 Zwardoň Vojtěch Mittal Ostrava 2213 ½
2010/2011 4 TJ VOKD Poruba 2209 Valíčková Martina TŽ Třinec 2087 1
2010/2011 1 TJ VOKD Poruba 2209 Kičmer Petr Baník Havířov 2226 0
2009/2010 11 TJ Mariánské Hory A 2165 Macíček Jakub ŠK Šenov A 2192 1
2009/2010 9 TJ Mariánské Hory A 2165 Kocur Valter MSA Dolní Benešov B 2109 ½
2009/2010 8 TJ Mariánské Hory A 2165 Záleský Karel Slezan Opava B 2072 1
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory A 2165 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec D 2030 ½
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory A 2165 Baier Pavel SK Slavia Orlová B 2204 0
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory A 2165 Novosadová Kristýna Mittal Ostrava C 2029 0
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory A 2165 Řezníček Marcel Slavia Havířov 2035 ½
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory A 2165 Káňa Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 ½
2009/2010 10 TJ VOKD Poruba 2165 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2013 0
2009/2010 9 TJ VOKD Poruba 2165 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2146 1
2009/2010 7 TJ VOKD Poruba 2165 Doležal Karel Zbrojovka Vsetín 2000 ½
2009/2010 6 TJ VOKD Poruba 2165 Trombík Karel Baník Havířov 2099 1
2009/2010 4 TJ VOKD Poruba 2165 Didi Jan TJ Mittal B 2044 1
2009/2010 1 TJ VOKD Poruba 2165 Holeček Vladimír BŠŠ FM B 2062 1
2008/2009 10 TJ VOKD Poruba 2124 Koutný Petr ŠK Zlín "C" 2077 0
2008/2009 9 TJ VOKD Poruba 2124 Bulava Petr Baník Havířov 2105 ½
2008/2009 8 TJ VOKD Poruba 2124 Jankovec Ivan SK Slavia Orlová "B" 2198 ½
2008/2009 7 TJ VOKD Poruba 2124 Holeksa Zdeněk TJ Mořkov 2191 0
2008/2009 6 TJ VOKD Poruba 2124 Jakubiec Edyta ŠK Labortech Ostrava "B" 2214 0
2008/2009 4 TJ VOKD Poruba 2124 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2153 1
2008/2009 3 TJ VOKD Poruba 2124 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 ½
2008/2009 2 TJ VOKD Poruba 2124 Ambros Zdenek Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1965 1
2008/2009 1 TJ VOKD Poruba 2124 Kopec Ladislav TJ Mittal Ostrava "B" 2194 ½
2006/2007 10 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2122 Svozil Jaroslav Slavoj Poruba "B" 2085 1
2006/2007 9 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2122 Jankovec Ivan Jakl Karviná "A" 2189 ½
2006/2007 7 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2122 Záleský Karel Slezan Opava "A" 2036 0
2006/2007 6 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2122 Benčo Pavel BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2132 ½
2006/2007 5 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2122 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov "A" 2136 1
2006/2007 3 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2122 Misiuga Andrzej SK Slavia Orlová "A" 1
2006/2007 2 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2122 Václavík Aleš TJ Mořkov 2034 0
2006/2007 1 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2122 Vacek Antonín Mittal Ostrava "B" 2101 ½
2006/2007 11 VOKD Ostrava-Poruba 2122 Weissmann Lukáš Sokol Fryčovice 2120 ½
2006/2007 10 VOKD Ostrava-Poruba 2122 Hromada Václav Slezan Opava B 2149 0
2006/2007 9 VOKD Ostrava-Poruba 2122 Kocur Valter MSA Dolní Benešov B 2121 0
2006/2007 7 VOKD Ostrava-Poruba 2122 Hrtánek Jiří ŠK Svinov 2150 ½
2006/2007 5 VOKD Ostrava-Poruba 2122 Sikora Jan TŽ Třinec C 2200 1
2006/2007 4 VOKD Ostrava-Poruba 2122 Trombík Karel SK Slavia Orlová B 2214 0
2006/2007 3 VOKD Ostrava-Poruba 2122 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2105 0
2006/2007 2 VOKD Ostrava-Poruba 2122 Černín Radim Sokol Jakartovice 2273 0
2006/2007 1 VOKD Ostrava-Poruba 2122 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2068 1
2006/2007 9 VOKD Poruba 2122 Vrátný Radim ŠK Svinov "A" 2230 ½
2006/2007 8 VOKD Poruba 2122 Viliams Aleš Dynamo DPO 1776 1
2006/2007 6 VOKD Poruba 2122 Hettenberger Miroslav Slovan Ostrava "B" 1873 ½
2006/2007 5 VOKD Poruba 2122 Studník Oldřich ŠK Sokol Polanka 1722 1
2006/2007 4 VOKD Poruba 2122 Němec Jaroslav ŠK Šenov 1483 1
2006/2007 1 VOKD Poruba 2122 Šafarčík Miroslav HTJ Odra Ostrava 1390 1
2005/2006 11 Ritmus Ostrava "A" 2121 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2086 0
2005/2006 9 Ritmus Ostrava "A" 2121 Kozák Pavel MSA Dolní Benešov"A" 2093 ½
2005/2006 8 Ritmus Ostrava "A" 2121 Kočiščák Jiří ŠK Frýdek-Místek "B" 2033 ½
2005/2006 7 Ritmus Ostrava "A" 2121 Růčka Petr Sokol Hutisko-Solanec "A" 1970 1
2005/2006 6 Ritmus Ostrava "A" 2121 Antošík Alois ŠK Stonava "A" 2207 ½
2005/2006 3 Ritmus Ostrava "A" 2121 Hladík Oto Mittal Ostrava "B" 2246 0
2005/2006 11 VOKD Poruba A 2121 Jurcik Martin TŽ Třinec C 0
2005/2006 10 VOKD Poruba A 2121 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek C 2001 1
2005/2006 8 VOKD Poruba A 2121 Szotek Josef Jakl Karviná B 2009 1
2005/2006 7 VOKD Poruba A 2121 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2104 1
2005/2006 6 VOKD Poruba A 2121 Mohyla Tomáš ŠK Šenov A 2138 0
2005/2006 5 VOKD Poruba A 2121 Podlesný Pavel Baníl Havířov B 2141 0
2005/2006 4 VOKD Poruba A 2121 Kárník Pavel Slavoj Bruntál A 2339 ½
2005/2006 3 VOKD Poruba A 2121 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2131 ½
2005/2006 2 VOKD Poruba A 2121 Slováček Petr ŠK Svinov A 2048 1
2005/2006 1 VOKD Poruba A 2121 Fiřt Stanislav LaborTech Ostrava B 2355 0
2004/2005 10 VOKD Poruba A" 2098 Kuboš Rostislav Slávia Orlová B" 2238 0
2004/2005 9 VOKD Poruba A" 2098 Harazim Richard Slezan Opava C" 1877 1
2004/2005 8 VOKD Poruba A" 2098 Antošík Alois ŠK Stonava A" 2226 ½
2004/2005 7 VOKD Poruba A" 2098 Gil Karel Baník Havířov B" 2067 ½
2004/2005 6 VOKD Poruba A" 2098 Veselý Martin NH Ostrava B" 2157 1
2004/2005 5 VOKD Poruba A" 2098 Muratidis Nikos Slezan Opava B" 2192 ½
2004/2005 4 VOKD Poruba A" 2098 Macíček Jan Frýdek-Místek B" 2169 0
2004/2005 3 VOKD Poruba A" 2098 Keprt Pavel Sokol Dobrá A" 2145 0
2004/2005 2 VOKD Poruba A" 2098 Tomeček Jan Baník HavířovA" 2160 ½
2004/2005 1 VOKD Poruba A" 2098 Döring Robert NH Ostrava A" 2239 0
2004/2005 11 ŠK Svinov A 2098 Borovička Bohumil TJ Mořkov A 2080 1
2004/2005 10 ŠK Svinov A 2098 Adámek Jiří Slavoj Poruba B 2217 ½
2004/2005 9 ŠK Svinov A 2098 Didi Jan Ritmus Ostrava 2131 0
2004/2005 8 ŠK Svinov A 2121 Čech Luděk TJ Sokol Dobrá B 2011 ½
2004/2005 7 ŠK Svinov A 2098 Bělačík Jan TJ Jakl Karviná B 2069 ½
2004/2005 6 ŠK Svinov A 2098 Hodula Martin ŠK ASK Kopřivnice 1810 1
2004/2005 5 ŠK Svinov A 2098 Mucha Břetislav Loko Krnov A 2059 1
2004/2005 4 ŠK Svinov A 2098 Kovář Bořivoj TJ Jiskra Rýmařov 1977 1
2004/2005 3 ŠK Svinov A 2098 Vaněk Ladislav TJ Břidličná A 1987 0
2004/2005 2 ŠK Svinov A 2098 Bachořík Otto IPM COLOR Ostrava 2240 ½
2004/2005 1 ŠK Svinov A 2098 Kalivoda Jiří ŠK Frýdek Místek C 2104 1
2003/2004 11 VOKD Poruba A" 2104 Tauš Martin Sokol Dobrá A" 2124 ½
2003/2004 10 VOKD Poruba A" 2104 Rojíček Vojtěch Frýdek-Místek B" 2135 1
2003/2004 9 VOKD Poruba A" 2104 Didi Jan NH Ostrava B" 2119 0
2003/2004 8 VOKD Poruba A" 2104 Zedek František Lokomotiva Krnov 1913 1
2003/2004 7 VOKD Poruba A" 2104 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov 2102 0
2003/2004 6 VOKD Poruba A" 2104 Čujdík Jiří ŠK Stonava A" 2155 ½
2003/2004 5 VOKD Poruba A" 2104 Záleský Karel Slezan Opava C" 2046 0
2003/2004 4 VOKD Poruba A" 2104 Vašek Vladimír ŠK Svinov A" 1996 1
2003/2004 3 VOKD Poruba A" 2104 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice 2069 ½
2003/2004 2 VOKD Poruba A" 2104 Geffert Michal Baník Havířov 2082 1
2003/2004 1 VOKD Poruba A" 2104 Misiuga Andrzej Slávia Orlová B" 2262 ½
2003/2004 11 VOKD Poruba 2104 Pacl Václav H FUCHS Ostrava 2294 ½
2003/2004 10 VOKD Poruba 2104 Didi Jan NH Ostrava 2119 ½
2003/2004 9 VOKD Poruba 2104 Kaňok Jan NH Ostrava 1928 0
2003/2004 8 VOKD Poruba 2104 Borovička Bohumil Vagónka Studénka 2065 1
2003/2004 7 VOKD Poruba 2104 Snopek Jiří ŠK Svinov 1951 1
2003/2004 6 VOKD Poruba 2104 Kaňovský Jan Kopřivnice 1870 1
2003/2004 5 VOKD Poruba 2104 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín 2063 0
2003/2004 4 VOKD Poruba 2104 Vašek Vladimír ŠK Šenov 1996 0
2003/2004 3 VOKD Poruba 2104 Šíma Pavel TJ Fulnek 2095 ½
2003/2004 2 VOKD Poruba 2104 Hlubina Pavel VOKD Poruba 2067 1
2003/2004 1 VOKD Poruba 2104 Novotný Josef Slavoj Poruba 2177 0