Hráč Sieber Martin

Sieber Martin

User Pic
Jméno: Sieber Martin
Oddíl: SK Slavia Orlová
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2102
Elo mezinárodní: 2086
ID: 14423
FIDE ID: 327590
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: F
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 SK Slavia Orlová C 2086 2102 Fiřt Stanislav TJ Ostrava B 2205 2183 ½
2018/2019 3 SK Slavia Orlová C 2078 2102 Valenčík Jozef TJ Ostrava C 2107 2083 ½
2018/2019 2 SK Slavia Orlová C 2078 2102 Pazdziora Michal SK Stonava 2211 0 ½
2018/2019 4 SK Slavia Orlová "B" 2086 2102 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 2095 2083 0
2018/2019 3 SK Slavia Orlová "B" 2078 2102 Ramík Jan Baník Havířov 1960 1966 1
2018/2019 2 SK Slavia Orlová "B" 2078 2102 Rambousek Jan KVS EKODIVIZE Opava 2011 2016 ½
2018/2019 1 SK Slavia Orlová "B" 2078 2102 Beseda Roman TJ Sokol Dobrá 2087 2081 ½
2017/2018 11 SK Slavia Orlová B 2118 2088 Havelka Ondřej TJ Ostrava C 2041 2084 0
2017/2018 8 SK Slavia Orlová B 2093 2088 Pohludka Ondřej ŠK Šenov A 1981 1974 1
2017/2018 7 SK Slavia Orlová B 2093 2088 Tomeček Jan Baník Havířov B 2104 2112 ½
2017/2018 6 SK Slavia Orlová B 2101 2088 Didi Jan TJ Ostrava B 2008 2017 0
2017/2018 4 SK Slavia Orlová B 2116 2088 Foltyn Lukasz SK Slavia Orlová C 1969 0 ½
2017/2018 3 SK Slavia Orlová B 2116 2088 Čujdík Jiří SK Stonava 1965 1969 ½
2017/2018 2 SK Slavia Orlová B 2116 2088 Kárník Pavel ŠK Bruntál 2281 2265 ½
2017/2018 11 SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 ½
2017/2018 10 SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 Broda Michal Šachový klub Karviná 1745 1811 1
2017/2018 9 SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 Zapletal Jiří AŠK DA Olomouc "A" 2068 2056 1
2017/2018 8 SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 Nytra Ondřej BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1608 1479 1
2017/2018 7 SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "A" 1994 2016 ½
2017/2018 6 SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 Didi Jan Labortech Ostrava "B" 2054 2069 1
2017/2018 5 SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 Milián Milan TJ Sokol Vrbno p/P 1863 1850 1
2017/2018 4 SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2101 2102 1
2017/2018 3 SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "B" 1953 1929 1
2017/2018 2 SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 Krupa Radim ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2031 2052 0
2017/2018 1 SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá „A“ 1747 1
2016/2017 11 SK Slavia Orlová 2096 2032 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2112 2053 1
2016/2017 6 SK Slavia Orlová 2096 2032 Broda Michal Šachový klub Karviná 1745 1811 1
2016/2017 4 SK Slavia Orlová 2096 2032 Raszka Janusz Slavoj Český Těšín 2140 ½
2016/2017 1 SK Slavia Orlová 2096 2032 Weczerek Marek ŠK TJ Dolní Benešov 2054 2011 0
2015/2016 10 SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2168 2169 ½
2015/2016 3 SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 Švancara Petr A64 VALOZ Grygov\r 2040 2057 1
2015/2016 11 SK Slavia Orlová "B" 2096 2032 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2073 2006 0
2015/2016 9 SK Slavia Orlová "B" 2096 2032 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 1
2015/2016 8 SK Slavia Orlová "B" 2096 2032 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2080 2075 ½
2015/2016 7 SK Slavia Orlová "B" 2096 2032 Szotkowski Jakub ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2326 2317 ½
2015/2016 6 SK Slavia Orlová "B" 2096 2032 Vícha Petr Viktorie Bohumín 1986 2023 1
2015/2016 5 SK Slavia Orlová "B" 2096 2032 Pavera Vít Slavoj Poruba "C" 1980 1995 1
2015/2016 4 SK Slavia Orlová "B" 2096 2032 Baier Pavel Baník Havířov "B" 2114 2107 0
2015/2016 2 SK Slavia Orlová "B" 2096 2032 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2159 2156 0
2015/2016 1 SK Slavia Orlová "B" 2096 2032 Foltyn Lukasz SK Slavie Orlová "C" 1955 ½
2015/2016 11 TJ Slovan Havířov 2096 2032 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2029 2005 0
2015/2016 10 TJ Slovan Havířov 2096 2032 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2030 2027 1
2015/2016 9 TJ Slovan Havířov 2096 2032 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2222 2236 ½
2015/2016 8 TJ Slovan Havířov 2096 2032 Kolář Stanislav Baník Havířov 2080 2075 ½
2015/2016 7 TJ Slovan Havířov 2096 2032 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2167 2158 ½
2015/2016 6 TJ Slovan Havířov 2096 2032 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky 1823 1885 ½
2015/2016 4 TJ Slovan Havířov 2096 2032 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 1
2015/2016 3 TJ Slovan Havířov 2096 2032 Krmela Aleš Sokol Hošťálková 2023 2022 1
2015/2016 2 TJ Slovan Havířov 2096 2032 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2117 2147 1
2015/2016 1 TJ Slovan Havířov 2096 2032 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město "B" 2047 2070 1
2014/2015 8 SK Slavia Orlová „A“ 2071 2089 Dvořák Martin Slavia Kroměříž „A“ 2225 2229 0
2014/2015 11 SK Slavia Orlová "C" 2071 2089 Kičmer Petr Baník Havířov "B" 2223 2218 ½
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "C" 2071 2089 Kudla Richard Slavoj Poruba "C" 2075 2080 1
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "C" 2071 2089 Benčo Pavel BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2175 2177 0
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "C" 2071 2089 Bolacký Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2223 2281 1
2014/2015 4 SK Slavia Orlová "C" 2071 2089 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2109 2085 1
2014/2015 3 SK Slavia Orlová "C" 2071 2089 Pavera Vít Orel Opava "A" 1986 2001 1
2014/2015 2 SK Slavia Orlová "C" 2071 2089 Tustanowski Robert Sokol Vrbno p/P 2267 ½
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "C" 2071 2089 Kocián Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2220 2215 ½
2014/2015 11 SK Slavia Orlová "B" 2071 2089 Neoral Antonín Tatran Litovel "B" 2120 2121 ½
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "B" 2071 2089 Wiewiora Eneasz ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2218 0
2014/2015 8 SK Slavia Orlová "B" 2071 2089 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2098 2090 0
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "B" 2071 2089 Zedník Josef Agentura 64 Grygov "B" 2057 2075 0
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "B" 2071 2089 Funiok Marcel Baník Havířov 2085 2065 ½
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "B" 2071 2089 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2122 2130 0
2014/2015 4 SK Slavia Orlová "B" 2071 2089 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2167 2165 1
2014/2015 3 SK Slavia Orlová "B" 2071 2089 Mrva Marek TJ Ostrava "A" 2185 2186 ½
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "B" 2071 2089 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2227 2225 0
2013/2014 10 SK Slavia Orlová “A“ 2025 2033 Walek Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2099 2077 1
2013/2014 9 SK Slavia Orlová “A“ 2025 2033 Trhal Tomáš TJ ŠO Chrudim 2157 2158 0
2013/2014 8 SK Slavia Orlová “A“ 2025 2033 Stachoň Martin Slavia Kroměříž “A“ 2113 2122 ½
2013/2014 7 SK Slavia Orlová “A“ 2025 2033 Kopec Ladislav TJ Ostrava 2142 2114 ½
2013/2014 6 SK Slavia Orlová “A“ 2025 2033 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny “A“ 2121 2129 1
2013/2014 3 SK Slavia Orlová “A“ 2025 2033 Knajbl Michael TJ Tatran Litovel “B“ 1781 1
2013/2014 2 SK Slavia Orlová “A“ 2025 2033 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město “A“ 2218 2217 0
2013/2014 11 SK Slavia Orlová "B" 2025 2033 Surman Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2191 ½
2013/2014 10 SK Slavia Orlová "B" 2025 2033 Židek Václav KVS EKODIVIZE Opava 2135 2123 1
2013/2014 8 SK Slavia Orlová "B" 2025 2033 Strašil Pavel Agentura Garde Calcio Olomouc 2121 2120 ½
2013/2014 7 SK Slavia Orlová "B" 2025 2033 Obšivač Josef A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2306 2299 0
2013/2014 4 SK Slavia Orlová "B" 2025 2033 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2134 2140 1
2013/2014 3 SK Slavia Orlová "B" 2025 2033 Mohyla Tomáš Baník Havířov "A" 2085 2049 0
2013/2014 2 SK Slavia Orlová "B" 2025 2033 Šenkýř Martin ŠK Zlín "B" 2186 2184 1
2012/2013 10 SK Slavia Orlová “A“ 2016 2021 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2132 2153 ½
2012/2013 9 SK Slavia Orlová “A“ 2016 2021 Svoboda Rostislav ŠK Zlín “A“ 2035 2033 ½
2012/2013 8 SK Slavia Orlová “A“ 2016 2021 Knajbl Michael Tatran Litovel “B“ 1802 1
2012/2013 7 SK Slavia Orlová “A“ 2016 2021 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město “A“ 2055 2083 0
2012/2013 4 SK Slavia Orlová “A“ 2016 2021 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2202 2213 ½
2012/2013 1 SK Slavia Orlová “A“ 2016 2021 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava 2240 2236 ½
2012/2013 11 SK Slavia Orlová "B" 2016 2021 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice 2077 2142 1
2012/2013 10 SK Slavia Orlová "B" 2016 2021 Večeřa Petr Sokol Postoupky 2028 2046 ½
2012/2013 9 SK Slavia Orlová "B" 2016 2021 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2141 2153 0
2012/2013 8 SK Slavia Orlová "B" 2016 2021 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2108 2081 1
2012/2013 4 SK Slavia Orlová "B" 2016 2021 Petřík Petr Slavia Kroměříž "B" 1939 1988 0
2012/2013 3 SK Slavia Orlová "B" 2016 2021 Závěšický Petr Sokol Dobrá 1991 1993 1
2012/2013 1 SK Slavia Orlová "B" 2016 2021 Schoupal Patrik TŽ Třinec 2067 2049 0
2011/2012 11 Slavia Orlová 2022 2029 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 2044 2073 1
2011/2012 10 Slavia Orlová 2022 2029 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava B 2192 2198 ½
2011/2012 9 Slavia Orlová 2022 2029 Fuksík Jakub A64 Grygov B 2145 2161 1
2011/2012 8 Slavia Orlová 2022 2029 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2195 2209 ½
2011/2012 3 Slavia Orlová 2022 2029 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná 2231 2221 0
2011/2012 10 Baník Havířov B 2022 2029 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 1975 2025 1
2011/2012 9 Baník Havířov B 2022 2029 Sikorová Olga TŽ Třinec 2276 2287 0
2011/2012 8 Baník Havířov B 2022 2029 Káňa Pavel Tatra Kopřivnice 2052 2063 1
2011/2012 7 Baník Havířov B 2022 2029 Mrva Marek Mittal Ostrava 2211 2212 0
2011/2012 6 Baník Havířov B 2022 2029 Rodshtein Tereza KVS EKODIVIZE Opava 2244 2229 0
2011/2012 5 Baník Havířov B 2022 2029 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2141 2142 ½
2011/2012 3 Baník Havířov B 2022 2029 Cagašík Tomáš Garde Calcio Olomouc 2296 2339 ½
2011/2012 2 Baník Havířov B 2022 2029 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2152 2149 0
2011/2012 1 Baník Havířov B 2022 2029 Baier Pavel Baník Havířov A 2157 2141 ½
2010/2011 5 SK Slavia Orlová "H" 2040 Hudák Imrich TJ Baník Havířov "D" 1837 1
2010/2011 4 SK Slavia Orlová "H" 2040 Kosňovský Radim OS Rychvald "C" 1508 1
2010/2011 3 SK Slavia Orlová "H" 2040 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "F" 2022 1
2010/2011 2 SK Slavia Orlová "H" 2040 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1838 1
2010/2011 1 SK Slavia Orlová "H" 2040 Stařičný Bronislav Inter Petrovice "B" 1793 1
2010/2011 11 Slavia Orlova 2040 TJ TZ Trinec B 1
2010/2011 8 Slavia Orlova 2040 Marečková Martina Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2056 0
2010/2011 7 Slavia Orlova 2040 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 1
2010/2011 6 Slavia Orlova 2040 Zimniok Lubomír Jakl Karvina 2053 0
2010/2011 5 Slavia Orlova 2040 Didi Jan Mittal Ostrava 2061 ½
2010/2011 4 Slavia Orlova 2040 Kufa Pavel Slavoj Ostrava - Poruba 2202 ½
2009/2010 11 SK Slavia Orlová B 2043 Miturová Magdaléna TŽ Třinec D 1982 ½
2009/2010 10 SK Slavia Orlová B 2043 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba B 1969 0
2009/2010 9 SK Slavia Orlová B 2043 Kubeczka Aleš Slavia Havířov 1948 0
2009/2010 5 SK Slavia Orlová B 2043 Urban Ivan TJ Mariánské Hory A 1957 1
2009/2010 3 SK Slavia Orlová B 2043 Omamík Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2091 1
2009/2010 2 SK Slavia Orlová B 2043 Miketa Jiří MSA Dolní Benešov C 1859 ½
2009/2010 1 SK Slavia Orlová B 2043 Sovadina Jiří Slezan Opava B 2024 ½
2008/2009 9 Slavia Orlová C 2072 Zabystrzan Pavel TŽ Třinec E 2294 0
2008/2009 8 Slavia Orlová C 2072 Řezníček Marcel Slavia Havířov 2044 ½
2008/2009 7 Slavia Orlová C 2072 Kraus František TJ Vendryně 2028 ½
2008/2009 1 Slavia Orlová C 2072 Závěšický Petr Sokol Dobrá B 2049 ½
2008/2009 11 SK Slavia Orlová "B" 2072 Macura Emil ŠK Zlín "C" 2057 1
2008/2009 10 SK Slavia Orlová "B" 2072 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2084 0
2008/2009 6 SK Slavia Orlová "B" 2072 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál 2038 1
2008/2009 5 SK Slavia Orlová "B" 2072 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2112 0
2008/2009 3 SK Slavia Orlová "B" 2072 Ambros Zdenek Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1965 1
2008/2009 2 SK Slavia Orlová "B" 2072 Jelínek Marek TJ Mittal Ostrava "B" 2084 ½
2006/2007 11 SK Slavia Orlová "C" 2101 Zimniok Lubomír Jakl Karviná "B" 2099 0
2006/2007 10 SK Slavia Orlová "C" 2101 Kleibert Vladislav OS Rychvald "A" 1930 1
2006/2007 9 SK Slavia Orlová "C" 2101 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2074 ½
2006/2007 8 SK Slavia Orlová "C" 2101 Blecha Zdeněk TJ Sokol Fryčovice "B" 1999 1
2006/2007 7 SK Slavia Orlová "C" 2101 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2164 ½
2006/2007 6 SK Slavia Orlová "C" 2101 Oczko Zdeněk Baník Havířov "C" 1828 0
2006/2007 5 SK Slavia Orlová "C" 2101 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "D" 2034 ½
2006/2007 4 SK Slavia Orlová "C" 2101 Hladík Lumír Inter Petrovice "A" 1974 1
2006/2007 3 SK Slavia Orlová "C" 2101 Langner Ladislav Slavia Havířov "A" 2404 ½
2006/2007 2 SK Slavia Orlová "C" 2101 Blaszczok Gregorz ŠK Stonava "B" 2315 0
2006/2007 1 SK Slavia Orlová "C" 2101 Sekáč Martin Baník Havířov "B" 2080 ½
2006/2007 11 SK Slavia Orlová B 2101 Černý Pavel Sokol Jakartovice 1893 ½
2006/2007 10 SK Slavia Orlová B 2101 Hrbáček Miroslav Lokomotiva Krnov 1965 ½
2006/2007 9 SK Slavia Orlová B 2101 Blecha Josef Sokol Fryčovice 1955 1
2006/2007 7 SK Slavia Orlová B 2101 Hošek Stanislav MSA Dolní Benešov B 1956 ½
2006/2007 6 SK Slavia Orlová B 2101 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín 2012 ½
2006/2007 5 SK Slavia Orlová B 2101 Slováček Petr ŠK Svinov 2026 ½
2006/2007 3 SK Slavia Orlová B 2101 Valíčková Martina TŽ Třinec C 2040 1
2006/2007 2 SK Slavia Orlová B 2101 Káňa Pavel ŠK Šenov 2096 0
2005/2006 11 SK Slavia Orlová C 2064 Novák Bohdan TJ Sokol Skalice 1925 1
2005/2006 10 SK Slavia Orlová C 2064 Malyrz Ladislav TŽ Třinec D 2048 1
2005/2006 9 SK Slavia Orlová C 2064 Lipovský Tomáš TJ Sokol Fryčovice 2033 ½
2005/2006 8 SK Slavia Orlová C 2064 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá B 1890 1
2005/2006 7 SK Slavia Orlová C 2064 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín 1970 1
2005/2006 6 SK Slavia Orlová C 2064 Sobek Jaroslav ŠK Inter Petrovice A 2297 0
2005/2006 5 SK Slavia Orlová C 2064 Crha Břetislav OS Rychvald A 1932 ½
2005/2006 4 SK Slavia Orlová C 2064 Wojnar Daniel TJ Vendryně 2001 1
2005/2006 3 SK Slavia Orlová C 2064 Chwistek Petr Baník Havířov C 2041 1
2005/2006 2 SK Slavia Orlová C 2064 Labedz Patrycja SK Slavia Orlová D 1958 ½
2005/2006 1 SK Slavia Orlová C 2064 Ovesný Radim Slavia Havířov A 1900 ½
2005/2006 11 ŠK Svinov A 2064 Holík Jiří TJ Mořkov A 1945 1
2005/2006 7 ŠK Svinov A 2064 Novosadová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek C 1935 ½
2005/2006 5 ŠK Svinov A 2064 Zimniok Zdeněk Jakl Karviná B 1938 1
2005/2006 3 ŠK Svinov A 2064 Rosinský Pavel ŠK Šenov A 2046 ½
2005/2006 2 ŠK Svinov A 2064 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba A 2074 0
2005/2006 1 ŠK Svinov A 2064 Krejcar Robert Slavoj Bruntál A 1952 0
2004/2005 10 Slavia Orlová D 1809 Gil Karel OS Rychvald B 2067 1
2004/2005 8 Slavia Orlová D 1809 Bulava Petr Baník Havířov D 2094 0
2004/2005 7 Slavia Orlová D 1809 Parma František Jakl Karviná C 1950 1
2004/2005 6 Slavia Orlová D 1809 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2016 ½
2004/2005 5 Slavia Orlová D 1809 Firla Stanislav SK Stonava B 2004 1
2004/2005 4 Slavia Orlová D 1809 Ovesný Radim Slavie Havířov B 1824 ½
2004/2005 3 Slavia Orlová D 1809 Chwistek Petr Baník Havířov E 2088 0
2004/2005 2 Slavia Orlová D 1809 Kloza Jaroslav Jakl Karviná D 1867 1
2004/2005 11 Slavia Orlová C 1570 Kozubek Jaroslav Fryčovice 1654 1
2004/2005 10 Slavia Orlová C 1570 Kantor Karel Vendryně 2053 1
2004/2005 9 Slavia Orlová C 1570 Polka Bohumil Baník Havířov C 1729 1
2004/2005 8 Slavia Orlová C 1570 Hromek Ondřej Slavia Havířov A 1751 1
2004/2005 7 Slavia Orlová C 1570 Petrovice A 1
2004/2005 6 Slavia Orlová C 1570 Brezík Petr Rychvald A 1815 1
2004/2005 5 Slavia Orlová C 1809 Říman Václav Frýdek-Místek D 2019 1
2004/2005 4 Slavia Orlová C 1809 Baroň Přemysl Třinec C 1909 1
2004/2005 3 Slavia Orlová C 1809 Habina Ladislav Bohumín A 1702 1
2004/2005 2 Slavia Orlová C 1809 Makovička Tadeáš Třinec D 1946 ½
2004/2005 1 Slavia Orlová C 1809 Blahut Jaroslav Třinec E 1
2003/2004 7 SK Slavie Orlová "D" 1570 Glemba Lukáš Baník Havířov 1
2003/2004 6 SK Slavie Orlová "D" 1570 Baran Robert TJ Slovn Havířov 1
2003/2004 5 SK Slavie Orlová "D" 1570 Zajíc Jaroslav OS Rychvald 1901 1
2003/2004 4 SK Slavie Orlová "D" 1570 Matějka František OS Rychvald 1899 ½
2003/2004 3 SK Slavie Orlová "D" 1570 Radecki Petr Lokomotiva Petrovice "B" 1891 ½
2003/2004 2 SK Slavie Orlová "D" 1570 Sobek Martin TJ JAKL Karviná E 1848 ½
2003/2004 1 SK Slavie Orlová "D" 1570 Škuta Rostislav Slavia Havířov 1798 1
2003/2004 11 Slavia Orlová C 1570 Valíčková Petra TŽ Třinec D 1852 ½
2003/2004 10 Slavia Orlová C 1570 Miech Otto TJ Vendryně 1889 1
2003/2004 9 Slavia Orlová C 1570 Hudák Imrich Slavia Havířov A 1843 ½
2003/2004 8 Slavia Orlová C 1570 Vaníček Michal VP Frýdek-ístek "D" 1555 1
2003/2004 7 Slavia Orlová C 1570 Svoboda Břetislav Jäkl Karviná B 1879 1
2003/2004 6 Slavia Orlová C 1570 Malyrz Ladislav TŽ Třinec C 1967 0
2003/2004 5 Slavia Orlová C 1570 Bok Tomáš Sokol Fryčovice 1782 ½
2003/2004 4 Slavia Orlová C 1570 Kratochvíla Pavel TJ Sokol Skalice 1
2003/2004 3 Slavia Orlová C 1570 Badura Jindřich LokomotivaPetrovice 1833 1
2003/2004 2 Slavia Orlová C 1570 Güttler Evžen Viktorie Bohumín 1931 0
2003/2004 1 Slavia Orlová C 1570 Hrubý Jiří Baník Havířov C 0