Hráč Brzezny Petr

Brzezny Petr

User Pic
Jméno: Brzezny Petr
Oddíl: Rychvaldský spolek šachový 1945
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1821
Elo mezinárodní: 1744
ID: 15616
FIDE ID: 366544
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1733 1804 Dudová Pavlína BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1505 1444 1
2018/2019 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1733 1804 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá "B" 1608 1589 ½
2018/2019 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1732 1804 Radecki Petr Inter Petrovice 2048 2033 0
2018/2019 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1732 1804 Šíma Aleš Viktorie Bohumín 1874 1874 ½
2018/2019 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1718 1804 Maroszczyk Wieslaw TJ Vendryně 1823 1845 ½
2018/2019 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1718 1804 Egert Vlastimil Baník Havířov "C" 1747 1810 1
2018/2019 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1722 1831 Blecha Josef Sokol Brušperk "A" 1891 1896 ½
2018/2019 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1722 1831 Čubok Zdeněk TJ Mosty u Jablunkova 1782 1765 0
2018/2019 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1737 1831 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová "D" 1540 1612 0
2018/2019 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1737 1831 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná 1739 1710 ½
2018/2019 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1738 1831 Havlík Vlastimil Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1701 1766 ½
2018/2019 2 Slovan Ostrava A 1732 1804 Václavík Martin ŠK Slavoj Poruba F 2096 2098 0
2018/2019 1 Slovan Ostrava A 1732 1804 Šamu Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 1927 1962 1
2018/2019 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1732 1804 Kubiena Roman Sokol Chotěbuz 0 1238 1
2018/2019 7 Slovan Ostrava A 1718 1804 Tyleček Drahomír Šachový klub Ostrava Jih B 1824 1844 0
2018/2019 6 Slovan Ostrava A 1718 1804 Pšenička Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 2065 2106 ½
2018/2019 5 Slovan Ostrava A 1722 1831 Lamper Vlastimil TJ Sokol Vítkovice 1869 1901 0
2018/2019 4 Slovan Ostrava A 1737 1831 Václavík Martin ŠK Slavoj Poruba F 2088 2104 0
2018/2019 3 Slovan Ostrava A 1737 1831 Kozelský Marek ŠK Šenov C 1963 1968 1
2018/2019 1 Slovan Ostrava A 1738 1831 Tokarský Radovan DP Ostrava A 0 1884 ½
2017/2018 9 Slovan Ostrava A 1751 1810 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava A 0 1852 1
2017/2018 8 Slovan Ostrava A 1751 1810 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1859 1897 ½
2017/2018 7 Slovan Ostrava A 1751 1810 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava A 0 1852 1
2017/2018 6 Slovan Ostrava A 1751 1810 Pohludka Ondřej ŠK Šenov C 1992 1974 0
2017/2018 5 Slovan Ostrava A 1758 1810 Šíma Nikola Mariánské Hory B 1753 1829 ½
2017/2018 4 Slovan Ostrava A 1758 1810 Didi Jan ŠK HTJ Odra Ostrava 1996 2017 ½
2017/2018 3 Slovan Ostrava A 1758 1810 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba E 1938 1967 1
2017/2018 2 Slovan Ostrava A 1772 1832 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1859 1897 ½
2017/2018 1 Slovan Ostrava A 1772 1832 Kondula Lukáš TJ Sokol Vítkovice 1973 1962 ½
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1753 1810 Papuga Zdeněk TJ Sokol Těrlicko 1468 1618 1
2017/2018 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1761 1810 Kučera Jaroslav Viktorie Bohumín 1820 1857 ½
2017/2018 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1758 1810 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1872 1854 ½
2017/2018 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1753 1810 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek 1760 1825 1
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1753 1810 Blecha Josef Sokol Brušperk A 1919 1886 0
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1751 1810 Szotkowski Bohuslav TJ Mosty u Jablunkova 1792 1811 ½
2017/2018 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1751 1810 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná B 1764 1736 ½
2017/2018 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1758 1810 Drbůl Pavel Baník Havířov C 1792 1828 ½
2017/2018 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1758 1810 Parma František Inter Petrovice 1841 1864 0
2017/2018 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1758 1810 Melzer Petr TJ Slovan Havířov B 1697 1681 ½
2017/2018 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1758 1810 Fialka Adam SK Slavia Orlová D 1837 1824 0
2017/2018 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1772 1832 Havlík Vlastimil Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1668 1739 ½
2016/2017 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1801 1813 Budnik Mieczyslaw TJ Sokol Chotěbuz 1740 1
2016/2017 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1801 1813 Odzemec Jiří TJ Sokol Těrlicko 1515 1
2016/2017 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1801 1813 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "E" 1915 1887 ½
2016/2017 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1801 1813 Konderla Maciej Slavoj Český Těšín "B" 1000 1
2016/2017 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1801 1813 Folwarczný Jiří ŠK Karviná "C" 1000 1
2016/2017 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1801 1813 Nezval Filip TJ Slovan Havířov "C" 1126 1178 0
2016/2017 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1801 1813 Targosz Jiří SK Slavia Orlová "F" 1327 1
2015/2016 9 OS Rychvald "C" 1801 1813 Janásek Karel Slavoj Cesky Tesin "B" 1267 1
2015/2016 7 OS Rychvald "C" 1801 1813 Stoklas Roman Inter Petrovice "B" 1619 ½
2015/2016 6 OS Rychvald "C" 1801 1813 Wardas Pavel Sokol Chotebuz 1727 1
2015/2016 5 OS Rychvald "C" 1801 1813 Drbůl Pavel TJ Banik Havirov "C" 1776 1865 ½
2015/2016 4 OS Rychvald "C" 1801 1813 Neumann Karel SK Slavia Orlova "F" 1356 1371 1
2015/2016 3 OS Rychvald "C" 1801 1813 Broda Michal SK Karvina "C" 1745 1811 1
2015/2016 2 OS Rychvald "C" 1801 1813 Lamacz Pavel Sokol Terlicko 1519 1733 1
2015/2016 1 OS Rychvald "C" 1801 1813 Havlík Vlastimil OS Rychvald "B" 1728 1775 ½
2015/2016 7 TJ Ostrava "D" 1801 1813 Stračánek Jaroslav ŠK Slavoj Poruba "E" 1800 1833 1
2015/2016 6 TJ Ostrava "D" 1801 1813 Schoffer Martin ŠK Šenov "C" 1628 1706 1
2015/2016 5 TJ Ostrava "D" 1801 1813 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1806 1786 1
2015/2016 3 TJ Ostrava "D" 1801 1813 Tchuř Pavel HTJ Odra "A" 1912 1945 ½
2015/2016 2 TJ Ostrava "D" 1801 1813 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "A" 1752 1
2015/2016 1 TJ Ostrava "D" 1801 1813 Herman Pavel Dynamo DPO "A" 1782 1813 1
2015/2016 10 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1801 1813 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 1593 1655 ½
2015/2016 8 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1801 1813 Novák Bohdan Sokol Brušperk "A" 1837 1827 ½
2015/2016 7 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1801 1813 Schoupal Edvard TŽ Třinec "C" 1860 1838 ½
2015/2016 4 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1801 1813 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "B" 1941 1955 0
2015/2016 1 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1801 1813 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín "B" 1891 1755 ½
2014/2015 8 OS Rychvald "B" 1678 1724 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotěbuz 1756 ½
2014/2015 5 OS Rychvald "B" 1678 1724 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "C" 1876 1836 0
2014/2015 2 OS Rychvald "B" 1678 1724 Balys Stanislav Inter Petrovice "B" 1717 1
2014/2015 1 OS Rychvald "B" 1678 1724 Konečný Herbert Sokol Těrlicko 1592 1
2014/2015 7 OS Rychvald "C" 1678 1724 Kubiniok Stanislaw SK Slavia Orlová "G" 1529 ½
2014/2015 6 OS Rychvald "C" 1678 1724 Oczko Zdeněk TJ Baník Havířov "E" 1720 ½
2014/2015 5 OS Rychvald "C" 1678 1724 Janásek Karel Slavoj Český Těšín "B" 1264 1
2014/2015 4 OS Rychvald "C" 1678 1724 Nezval Jiří TJ Slovan Havířov "D" 1356 1301 1
2014/2015 3 OS Rychvald "C" 1678 1724 Roček Matyáš SK Slavia Orlová "I" 1000 1
2014/2015 2 OS Rychvald "C" 1678 1724 Fialka Adam SK Slavia Orlová "H" 1551 1586 1
2014/2015 7 TJ Ostrava "D" 1678 1724 Šálek Josef Slovan Ostrava 1797 1
2014/2015 6 TJ Ostrava "D" 1678 1724 Kozelský Marek ŠK Šenov "B" 1922 1940 ½
2014/2015 4 TJ Ostrava "D" 1678 1724 Depta Tomáš Dynamo DP Ostrava 1802 1878 ½
2014/2015 3 TJ Ostrava "D" 1678 1724 Dobeš Luděk Slavoj Poruba "E" 2042 2031 0
2013/2014 7 OS Rychvald "B" 1618 1686 Chroboček Ladislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1756 ½
2013/2014 5 OS Rychvald "B" 1618 1686 Odzemec Jiří Sokol Terlicko 1519 1
2013/2014 4 OS Rychvald "B" 1618 1686 Nezval Jiří TJ Slovan Havírov "D" 1215 1215 1
2013/2014 7 OS Rychvald "C" 1618 1686 Ursnik Patryk SK Slavia Orlová "G" 1000 1
2013/2014 6 OS Rychvald "C" 1618 1686 Targosz Jiří SK Slavia Orlová "F" 1250 1
2013/2014 4 OS Rychvald "C" 1618 1686 Wilczková Hana TJ Baník Havířov "E" 1365 1
2013/2014 2 OS Rychvald "C" 1618 1686 Kotas Marian SK Slavia Orlová "H" 1495 1494 1
2013/2014 1 OS Rychvald "C" 1618 1686 Korbel Jiří TJ Slovan Havířov "E" 1000 1
2012/2013 7 OS Rychvald "C" 1618 1697 Canibal Jaromír ŠK Karviná "C" 1813 1815 0
2012/2013 6 OS Rychvald "C" 1618 1697 Kubošová Jana SK Slavia Orlová "G" 1614 1723 0
2012/2013 5 OS Rychvald "C" 1618 1697 Hečko Miloslav TJ Baník Havířov "E" 1607 ½
2012/2013 4 OS Rychvald "C" 1618 1697 Folwarczny Marek SK Slavia Orlová "H" 1746 1853 0
2012/2013 3 OS Rychvald "C" 1618 1697 Hruška Stanislav TJ Slovan Havířov "E" 1562 1
2012/2013 2 OS Rychvald "C" 1618 1697 Szneider Kazimierz SK Slavia Orlová "F" 1806 ½
2011/2012 7 OS Rychvald "C" 1709 Kubiniok Stanislaw SK Slavia Orlová "F" 1563 ½
2011/2012 6 OS Rychvald "C" 1709 Kotas Marian SK Slavia Orlová "H" 1260 ½
2011/2012 5 OS Rychvald "C" 1709 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1831 1817 ½
2011/2012 4 OS Rychvald "C" 1709 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "G" 1461 1348 ½
2011/2012 3 OS Rychvald "C" 1709 Poncza Bronislav Sokol Chotěbuz 2016 1788 ½
2011/2012 1 OS Rychvald "C" 1709 Wilczková Hana TJ Baník Havířov "E" 1000 1
2011/2012 8 OS Rychvald "B" 1709 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "B" 1884 1875 ½
2010/2011 7 OS Rychvald "C" 1678 Pawlowski Roman Inter Petrovice "B" 1676 0
2010/2011 6 OS Rychvald "C" 1678 Adamczyk Zuzana SK Slavia Orlová "G" 1100 1
2010/2011 5 OS Rychvald "C" 1678 Jeřábek David TJ Baník Havířov "E" 1000 1
2010/2011 4 OS Rychvald "C" 1678 Adamčíková Petra SK Slavia Orlová "H" 1000 1
2010/2011 3 OS Rychvald "C" 1678 Polka Bohumil TJ Baník Havířov "D" 1687 ½
2010/2011 2 OS Rychvald "C" 1678 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová "F" 1379 1
2010/2011 1 OS Rychvald "C" 1678 Papuga Zdeněk Sokol Těrlicko 1667 1
2010/2011 7 OS Rychvald "B" 1678 Kostka Vít SK Slavia Orlová "D" 1736 ½
2010/2011 2 OS Rychvald "B" 1678 Valenčíková Sandra TJ Slovan Havířov "D" 1250 1
2009/2010 7 OS Rychvald "C" 1685 Izakovič Petr Baník Havířov "D" 1715 ½
2009/2010 6 OS Rychvald "C" 1685 Chmiel Jan TJ Inter Petrovice "B" 1772 ½
2009/2010 5 OS Rychvald "C" 1685 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov "D" 1664 ½
2009/2010 4 OS Rychvald "C" 1685 Kosiorek Lukász SK Slavia Orlová "F" 1250 0
2009/2010 2 OS Rychvald "C" 1685 Kučera Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1789 ½
2009/2010 1 OS Rychvald "C" 1685 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová "G" 1250 1
2009/2010 8 OS Rychvald B 1685 Omasta Dušan Slovan Havířov B 1738 ½
2009/2010 7 OS Rychvald B 1685 Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1772 0
2008/2009 9 OS Rychvald B 1702 Janota Pavel Slavoj Český Těšín 1616 0
2008/2009 2 OS Rychvald B 1702 Valenčík Michal Slovan Havířov B 1725 0
2007/2008 2 0S Rychvald B Krůl Lukáš Slavia Orlová D ½
2006/2007 11 OS Rychvald B 1687 Smaza Vilém Sokol Těrlicko 1672 0
2006/2007 9 OS Rychvald B 1687 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1892 0
2006/2007 8 OS Rychvald B 1687 Zygma Jiří Slovan Havířov 1713 ½
2006/2007 7 OS Rychvald "C" 1687 Srba Antonín SK Slavia Orlová "F" 1758 1
2006/2007 6 OS Rychvald "C" 1687 Chroboček Ladislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1725 1
2006/2007 5 OS Rychvald "C" 1687 Omasta Dušan TJ Slovan Havířov "B" 1778 1
2006/2007 4 OS Rychvald "C" 1687 Kotouček Jiří TJ Slavia Havířov "C" 1811 0
2006/2007 1 OS Rychvald "C" 1687 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "E" 2039 0
2005/2006 11 OS Rychvald B 1723 Kyncl Miroslav ŠK Inter Petrovice B 1100 1
2005/2006 9 OS Rychvald B 1723 Polka Bohumil Baník Havířov D 1669 0
2005/2006 3 OS Rychvald B 1723 Lekki Daniel Viktoria Bohumín B 1000 0
2005/2006 7 OS Rychvald D 1723 Nekvapil Jaroslav TJ Slavia Havířov C 1770 ½
2005/2006 6 OS Rychvald D 1723 Wertheim Michal TJ Slovan Havířov C 1423 1
2005/2006 5 OS Rychvald D 1723 Luczyk Petr SK Slavia Orlová F 1300 ½
2005/2006 4 OS Rychvald D 1723 Krajčovič Filip TJ Jakl Karviná E 1758 ½
2005/2006 3 OS Rychvald D 1723 Eichler Gustav SK Slavia Orlová E 1709 ½
2005/2006 2 OS Rychvald D 1723 Radvanský Matěj TJ Slovan Havířov B 1620 1
2005/2006 1 OS Rychvald D 1723 Zajíc Jaroslav OS Rychvald C 1851 0
2004/2005 9 Rychvald D 1697 Liška Marek Slovan Havířov B ½
2004/2005 8 Rychvald D 1697 Martinák Tomáš Těrlicko 1786 ½
2004/2005 7 Rychvald D 1697 Křikava Václav Č.Těšín B 1708 0
2004/2005 6 Rychvald D 1697 Volne 1
2004/2005 5 Rychvald D 1697 Ruta Dominik Slovan Havířov A 1693 ½
2004/2005 3 Rychvald D 1726 Holub Tomáš Jakl Karviná E 1631 ½
2004/2005 2 Rychvald D 1726 Nekvapil Jaroslav Slavia Havířov C 1814 ½
2004/2005 1 Rychvald D 1726 Kloza Jaroslav Petrovice B 1867 0
2004/2005 9 OS Rychvald B 1726 Kniezková Jitka Baník Havířov D 1729 0
2004/2005 4 OS Rychvald B 1726 Dušek Libor Baník Havířov E 1866 ½
2004/2005 3 OS Rychvald B 1726 Holub Tomáš Jakl Karviná D 1631 ½
2004/2005 2 OS Rychvald B 1726 Laník Jiří Vikt.Bohumín B 1392 1
2004/2005 1 OS Rychvald B 1726 Smolín Jakub OS Rychvald C 1562 1
2003/2004 11 OS Rychvald B 1697 Fojtů Jiří Jakl Karviná D 1
2003/2004 8 OS Rychvald B 1697 Knopp René SK Stonava B 1787 0
2003/2004 7 OS Rychvald B 1697 Nekvapil Jaroslav Slavia Havířov B 1805 0
2003/2004 5 OS Rychvald B 1697 Baník Havířov D 1
2003/2004 4 OS Rychvald B 1697 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1763 1
2003/2004 3 OS Rychvald B 1697 Papuga Zdeněk Sokol Těrlicko 1686 0
2003/2004 2 OS Rychvald B 1697 Šperlín Stanislav Viktorie Bohumín B 1705 1
2003/2004 7 OS Rychvald 1697 Bonczek Vlastimil Lokomotiva Petrovice "B" 1849 1
2003/2004 6 OS Rychvald 1697 Broda Michal TJ JAKL Karviná E 1581 1
2003/2004 5 OS Rychvald 1697 Rodshtein Tereza SK Slavie Orlová "D" 1553 ½
2003/2004 4 OS Rychvald 1697 Pažout Tomáš Baník Havířov 1
2003/2004 1 OS Rychvald 1697 Kos Dominik OS Rychvald 1284 1